Rozporządzenie w sprawie rejestracji SITE paszportów usług publicznych

Każdy obywatel Federacji Rosyjskiej ma prawo do wydawania paszportu za pośrednictwem usług publicznych on-line. Portal usług publicznych przewiduje taką możliwość dla wszystkich użytkowników, którzy potwierdzili konto. W tym podręczniku wizualny wygląd, jak wypełnić wniosek, złożyć wniosek i otrzymać paszport nowej próbki za pośrednictwem Internetu.

Linki sponsorowane:

Cała procedura wypełniania wniosku o paszport w Internecie nie powinno cię więcej niż godzinę, ale w przyszłości będzie wyeliminować niepokój w kolejce w biurze Urzędu Migracji (GUVM MIA). W procesie formułowania paszportem zagranicznym poprzez usług publicznych należy ustawić datę złożenia dokumentów w biurze, czy można umówić się w dogodnym czasie.

Ważne! Wniosek elektroniczny złożony przez gosuslugi.ru miejscu, mają taką samą moc prawną jak pisemne oświadczenie.

Wydanie paszportów przez Internet można podzielić na trzy etapy, które będą szczegółowo poniżej.

zawartość

 • 1. Złożenie wniosku elektronicznego
  • Nowe paszporty czy stary?
  • Dla kogo możemy dostrzec?
  • Rodzaj świadczenia usług
  • wypełniania aplikacji
 • 2. Wpłaty i złożenie dokumentów
 • 3. Preparat paszport

Złożenie wniosku elektronicznego paszportu za pośrednictwem usług publicznych

Aby uzyskać usługę musisz być zarejestrowany na portalu i potwierdziły konto. Szczegóły dotyczące rejestracji i potwierdzeniu osoby można znaleźć na tej stronie.

Zaloguj się do swojego osobistego konta na portalu usług publicznych i znaleźć „wygląd paszportu obywatela Federacji Rosyjskiej.”

Rejestracja paszportu obywatela Federacji Rosyjskiej

Krok 1: Rodzaj paszportu

Można dokonać paszportu przez służby państwowe jako nowy model i starego. Każdy z nich ma swoje zalety i wady. Oczywiście, nowy model paszport ma więcej zalet, które można znaleźć na etapie wyboru typu paszport. Ale opłata za papier starym stylu jest mniejszy i możliwe jest wprowadzenie informacji o dzieciach, w przeciwieństwie do nowego modelu.

Wybór paszportu próbki
Koszt służbie państwowej rejestracji usługi paszportu za pośrednictwem usług publicznych udzielonych z rabatem 30% (więcej szczegółów na temat rabatów).

Dlatego przy wyborze rodzaju paszportu oparte tylko na ich własne potrzeby. Chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy i nie chcą wyciągnąć dzieci do prywatnych zagranicznych paszportów? Wtedy twój wybór - papier staromodny. Potrzebuję paszportu do 10 lat? Ubiegać się o nowy dokument próbki. Wybór należy do Ciebie.

Instrukcje te pokazują, jak wypełnić wniosek o paszport nowej próbki. Ale procedura składania wniosków elektronicznych dla papieru starym stylu jest prawie taka sama.

Krok 2. Dla kogo możemy dostrzec?

Dokonać na paszport dla siebie lub dla swojego dziecka? Bądź ostrożny, paszporty dla dzieci do 14 lat oraz od 14 do 18 lat - inna. Wybierz co chcesz.

Czytaj więcej:   Gdzie iTunes danych w WINDOWS

Dla kogo jest on wystawiony paszport?

Krok 3. Wybierz typ świadczenia usług

Na tym etapie jesteśmy zainteresowani w projektowaniu elektronicznej paszportu poprzez usługi publiczne, zamiast osobistej wizyty w wydziale.

Rodzaj świadczenia usług

Krok 4. Zakończenie stosowania elektronicznego

Wreszcie dochodzimy do najważniejszej rzeczy - wypełnienie aplikacji online.

Dane osobowe i paszport

Oraz informacje i paszport osobiste dane wzięte z konta. Jeśli znalazłeś błąd w nich lub wymagają ich do zmiany - przejdź do „Zmień dane”. Spowoduje to przejście do strony profilu edytować swoje dane osobowe.

Wpisanie danych osobistych i paszport na paszport za pośrednictwem usług publicznych

Informacja o zmianie imion i posiadania drugiego obywatelstwa

Jeśli kiedykolwiek zmienili swoje nazwisko, imię i przydomkiem, wprowadź go w oświadczeniu. Daj nam znać o drugiego obywatelstwa, jeżeli takie istnieją.

Informacja o zmianie imienia i drugiego obywatelstwa

W takim przypadku, gdy dane uległy zmianie, proszę podać swoje poprzednie nazwisko, imię lub nazwisko środkowy jak również datę i miejsce zmiany. Na przykład, jeśli nazwa została zmieniona po ślubie, na wykresach wskazują informacje o dacie i lokalizacji świadectwa rejestracji małżeństwa.

W przypadku zmiany nazwy

Jeśli nazwa została zmieniona wielokrotnie, użyj przycisku „Dodaj dane” i wprowadzić szczegóły.

Wybierz rodzaj leczenia

Chcesz otrzymać dokument w miejscu zamieszkania? Doskonały stan to we wniosku i dokumentu będzie można zrobić w ciągu miesiąca. Chcesz uzyskać paszport na miejsce zamieszkania lub pobytu czasowego? Następnie trzeba poczekać do 4 miesięcy. Ale w każdym przypadku należy podać miejsce zamieszkania, potwierdzone pieczątką w paszporcie obywatela Federacji Rosyjskiej, jeśli istnieje.

Rodzaj obróbki: miejsce zamieszkania lub miejsca pobytu

Pobieranie zdjęć do kwestionariusza na paszport

Kliknij przycisk „Dodaj zdjęcie”, zapoznać się z wymaganiami, które sprawia, że ​​portal do plików do pobrania.

Formularz przesłać zdjęcia w paszporcie

Znajdź obraz na komputerze i wybierz ją.

Pobierz zdjęcia do paszportu za pośrednictwem usług publicznych

Jeśli portal wziął zdjęć, kadrowanie i wyprostować swoje linie w miarę potrzeb.

Edycja zdjęcia w paszporcie

Wygląd i cel

Dostać paszport na wycieczki lub do tymczasowego pobytu za granicą?

Wypełnienie kwestionariusza na temat kraju, jeśli masz zamiar się poruszać. Wystarczy wypełnić informacjami o drugiej paszportu, jeśli w ogóle. Konieczne jest, aby dostarczyć informacji wyłącznie na podstawie ważnego paszportu. Jeżeli okres ważności upłynął, nie jest konieczne, aby zgłosić ten temat.

Projektowanie i celem paszportu

Należy pamiętać, że jeśli masz paszport z powodu zmiany nazwy, a masz już dokument na nazwisko, to jest uważany za ważny i należy dostarczyć przydatnych informacji: seria, numer, data wydania, data ważności oraz organ wydający. W tym przypadku, jak rodzaj formulacji paszportem zagranicznym nie wybiera „Original” i „W uzupełnieniu do istniejącego”.

Informacja o aktualnym paszportem

Informacja o działalności w ciągu ostatnich 10 lat

W ciągu ostatnich 10 lat, które pracowały, studiował, przeszedł do służby wojskowej lub nie działa? Wyświetlacz jest w formie zatrudnienia. Użyj „Dodawanie danych” aby wprowadzić informacje. Jeśli nie pracowała przez ponad miesiąc, podaj tę informację jako osobna pozycja, w tym przypadku w polu adresu wpisać miejsce zamieszkania w danym okresie.

Czytaj więcej:   GDZIE może rozprzestrzeniać się za darmo link

Informacje na temat aktywności zawodowej w ciągu ostatnich 10 lat

Ograniczenia i dostęp do informacji o szczególnym znaczeniu

Określ informacje o odbiorcy dotyczących prywatności, zobowiązań umownych, służby wojskowej, rejestrów karnych, a ograniczenia na dworze.

Ostrzeżenie! Jeżeli wnioskodawca ma lub miał dostęp do informacji niejawnych stanowiących tajemnicę państwową, termin rejestracji paszportu może być przedłużony do 3 miesięcy.

Ograniczenia i poświadczenie bezpieczeństwa

Wybór miejsca składania dokumentów

Wybierz odpowiednie dokumenty jednostki zasilającej. Na mapie można zobaczyć listę zalecany dla jednostek zostały określone na podstawie Twojego miejsca zamieszkania lub miejsca zamieszkania określonego w kroku 5. Jeśli lista działów i wydziałów rozstać nie widać wygodny przedział dla siebie, kliknij na link „Wybierz jednostkę niezależnie” i wprowadź lokalizacja. Sprawdź tryb pracy wybranego oddziału.

Wybór miejsca składania dokumentów

Potwierdzić swoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych i wysłać aplikację do wglądu w Urzędzie.

Wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Jeżeli wniosek został pomyślnie wysłany do działu, system poinformuje Cię.

Oświadczenie wysłane

Status usługi będzie aktualizowana na stronie powiadomień na koncie.

Zapytanie wysłane z powodzeniem

Płatność z obowiązku i przedłożenia nowych dokumentów paszportowych modelu

Po pomyślnym dokonaniu elektronicznego wniosku o paszport, status odbioru usługi zmieni się na „przyjęte” i dział wyśle ​​inspektora do taśmy konta osobistego powiadomień zaproszenia do składania dokumentów, fotografii cyfrowych i skanowane brodawkowatych wzorców palców.

Ponadto zawiadomienie organów powinien zobaczyć fakturę przedstawienia opłacenia podatku z 30% zniżką. Bardzo szczegółowo o uiszczeniu opłaty za paszport przez portal usług publicznych jesteśmy powiedziano w artykule „uiszczania opłat państwowych przez internet z 30% zniżką.”

wniosek zostanie przyjęty
Oświadczenie podjęte przez Urząd

Koszt opłaty państwa na paszporcie nowej próbki do 3 sierpnia 2018 roku wynosi 5.000 rubli (3.500 na płatności online usług publicznych za pośrednictwem portalu). Oprócz wyżej opisanego sposobu płatności za pośrednictwem portalu, obowiązek państwa do nowego paszportu jest płatne, a inne metody, niektóre z nich - w kasie lub ATM Sbierbank, terminal płatności w budynku Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i innych GUVM Szczegóły dotyczące opłaty za rejestrację paszport musi najpierw zostać wyjaśnione w swoim biurze lub w biurze serwisu. ,

Umówić się z urzędu przez służby państwowe

Jeżeli funkcjonariusz migracji w wiadomości nie zostały poinformowane o dacie i czasie wizyty ministra składania dokumentów, należy umówić się z siebie. O dostępnej metody nagrywania należy również powiadomić inspektora w oświadczeniu. Obywatele mogą rejestrować się na wizytę na kilka sposobów: przez telefon, wam dane; biorąc przepustkę na tymczasowym wejściu w kolejce terminala elektronicznego, który jest w wybranym oddziale ciebie; przez portal usług publicznych.

W przypadku dwóch pierwszych jasny, wtedy powiedzieć o ten ostatni sposób bardziej.

Zapisz się na dostawę oryginalnych dokumentów w określonym czasie i data mogą być za pośrednictwem portalu gosuslugi.ru. Aby to zrobić, tak jak na początku instrukcji, aby wybrać listę usług formułowanie paszportów zagranicznych, nowych lub starych próbki dla którego chcesz uzyskać paszport. Tylko teraz trzeba wybrać jako typ usług projektowych nie są e-usługi, a osobistymi jednostki Wizyta Departamentu MSW migracji i kliknij „Złóż wizytę”.

Czytaj więcej:   BEST DRIFT serwer SAMP dla 0.3.7

Umówić

Na następnej stronie, przeczytaj zasady wprowadzania terminu.

Zasady dotyczące rekordu recepcji

Następnie sprawdzić poprawność danych osobowych (są one pobierane z konta), a następnie wybierz ten sam oddział GUVM MSW w oświadczeniu wysłanym w pierwszym etapie. Kliknij „Wybierz rekord odbioru czasu.”

dane osobowe
Wybierz dział umówić

Sprawdź dostępne za dodatkową daty spotkania, wybrać dogodną datę i godzinę.

Wybierz czas w rekordzie recepcji

Potwierdzić datę nagrania.

Potwierdzić czas rekordu powołania

Po tym, konto osobiste zostaną powiadomieni o pomyślnej rejestracji o dopuszczenie do Departamentu MSW GUVM. Należy zwrócić uwagę na określony numer PIN .

nominacje potwierdzone
Dział wpis potwierdzony

W tym dniu i godzinie, udać się do Wydziału wydziałów wyprzedzeniem w recepcji. Nie zapomnij, aby wydrukować przed wyznaczonym spędzenia czasu w kolejce terminala elektronicznego poprzez wprowadzenie kodu PIN jest wysyłany do zawiadomienia taśmy.

Aby to zrobić, kliknij na pozycję „dostać kupon o powołaniu” w oknie terminala.

Dostać kupon na mianowanie

Następnie w specjalnym polu wprowadź kod PIN za pomocą klawiatury na ekranie, a następnie naciśnij „Drukuj kupon”:

Wprowadź kod PIN

Czekając na swoją kolej, odnoszą się do okna lub biurze, którego numer jest wyświetlany na tablicy wyników kolejce czeka.

W takim przypadku, jeśli terminal nie jest w dziale usług migracji, kontakt z PIN-kodu, aby zwolnić pracowników agencji.

Wykaz dokumentów dotyczących paszportu nowej próbki:

 • Podstawowym dokumentem stwierdzającym tożsamość wnioskodawcy i jego kserokopii. Że to rosyjski paszport. Trzeba będzie zrobić kopię strony głównej (strony z fotografią), strony z pieczęcią rejestracji (str. 5) oraz strony z informacjami na temat wcześniej wydanych paszportów (str. 19).
 • Paszport (jeżeli jego ważność nie wygasła).

Dokładna i kompletna lista niezbędnych dokumentów będą zgłaszać tylko do Ministerstwa Inspektora w notyfikacji po przyjęciu wniosku elektronicznego.

nowa generacja potwierdzenie opłaty państwowej o wydanie paszportu, aby zapewnić opcjonalne. Urząd nie ma prawa do żądania od usługobiorcy potwierdzającego zapłatę cła państwowego, jak również informacje na temat wszystkich płatności przekazanych z banku do GIS GMP dla jednego lub dwóch dni. Pracownicy agencji muszą sami sprawdzać płatności w systemie płatności. odbiorca usług może stanowić dowodu wpłaty w przypadku płatności nie miał czasu, aby dostać się do biura lub czekiem w GIS GMP nie jest to możliwe ze względów technicznych.

paszport

Natychmiast po złożeniu dokumentów do statusu agencja usług recepcyjnych na portalu zmieni się na „Rejestracja”.

Stan gotowości paszport „Wygląd” w powiadomieniach taśmowych
Zawiadomienie o rejestracji paszportów

W ciągu 30 dni (jeśli masz paszportu w miejscu zamieszkania) na koncie zostanie powiadomiony o gotowości dokumentu i zaproszenie do odbioru. Stan gotowości, można śledzić na portalu.

Odrywając cywilnej paszport Federacji Rosyjskiej i ważnego paszportu (jeśli w ogóle), przejdź do Departamentu MSW w GUVM wydawania biura. Po wykupieniu pracownika dokumenty Służby Migracji umieścić w paszporcie cywilnego opatrzone informacją o nowy paszport, wydany go.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *