Popularnych witryn MUZYKA ROCK

5 serwis muzyczny prawny do słuchania muzyki on-line

30105
31

Muzyka - istotną częścią naszego życia. Niektórzy ludzie po prostu nie wyobrażam sobie dnia bez korzystania w szkole, pracy lub zabawy. Na tych samych zasobów czas na zakup lub słuchać muzyki, nie jest już jednostką dzisiaj, i ogromna ilość świecie. Problemem jest to, że wiele popularnych serwisów muzycznych zagranicznych, w tym Pandora, Spotify, Rdio i MOG, nie są dostępne w Ukrainie. Mamy bałagan z rejestracją fałszywych kont internetowych i korzystania z serwera proxy. Ale co, jeśli po prostu chcesz słuchać muzyki w trybie online? Editorial AIN.UA postanowiliśmy wybrać pięć najlepszych serwisów muzycznych, które działają dobrze w naszym kraju.

Grooveshark

serwis muzyczny online, który został założony w 2007 roku, obecnie ma mediateka do ponad 11 milionów utworów. Publiczność zasób jest ponad 400 tysięcy użytkowników i rośnie w tempie 2-3% dziennie. To jest wolny i nie wymaga rejestracji. Również nie ma reklamy, co jest istotne podczas długo słuchać muzyki. Warto zauważyć, że gdy istnieje zalecenie Grooveshark moduł radiowy, który wybiera utwory, które znajdują się w kolejce odtwarzania użytkownika. Grooveshark - jest rzeczywiście muzyczny społecznościowy, który pozwala na generowanie zawartości, pobieranie utworów do serwisu, tworzyć własne playlisty i użytkowników Fallaway którzy podzielają swoje muzyczne gusta.

Last.fm

Po dość popularnego serwisu muzycznego na terytorium WNP. W pewnym momencie, że był darmowy, a tym samym przyciąga uwagę anglojęzycznych użytkowników. Jednak dzięki nieudolnej polityki monetyzacji, stracił dużą część rosyjskojęzycznej publiczności. Ze względu na dużą ilość danych na temat wykonawców, albumów i kompozycji, jest często stosowany jako biblioteki muzycznej online. Wśród przyjaznych dla użytkownika funkcji warto zwrócić uwagę na układ zmiennych i danych statystycznych, które pozwala oszacować popularność danej kompozycji muzycznej wybrane grupy lub artysty. Wśród wad - płatna subskrypcja. Tak więc, większość piosenek i albumów dostępnych do słuchania przy pełnej stronie serwisu, dostępna jest tylko dla mieszkańców USA, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Jednocześnie konieczne jest, aby ograniczyć odgrywa 5 piosenek w ciągu jednej godziny. Pozostali wymagają rejestracji subskrypcji, 3 $? Albo 3? 3 miesięcznie.

Jango

serwis muzyczny Jango pozwala słuchać muzyki na podstawie przepływów muzycznych pasujących do gustów użytkownika. Aby to zrobić, należy wprowadzić nazwę ulubionego artysty lub grupy, a będzie to stacja radiowa, która będzie odgrywać podobną muzykę. Ponadto, obok nazwy muzycznej Variety przepływu posiada przycisk, którym można ustawić parametry doboru artystów - tylko popularne, wszystkie w rzędzie, lub złoty środek. Zapisz się do Jango, można użyć Facebooka. Jango ma bogatą bazę i zaawansowany algorytm wyboru, który pozwala stworzyć niepowtarzalną treść muzyczną na podstawie osobistych preferencji. Jeśli chodzi o minusy, to warto zauważyć, że pojawiają się reklamy w formie banerów reklamowych, a także w postaci muzycznych przerw reklamowych.

SoundCloud

SoundCloud - to muzyczny raj dla młodych producentów. Początkowo usługa ta jest pozycjonowany jako platformy internetowej dla muzyków, co pozwoliło udostępnić utwory muzyczne ze sobą. Jednak coraz popularniejsze, Soundcloud przekształcony w pełni cyfrowym kanale dystrybucyjnym. Jeśli na początku swojej drogi, w 2008 roku, tu można tylko znaleźć profile nieznanych młodych zespołów i muzyków, jest teraz rozbudowana baza muzyka, strony na której otwarto największe na świecie wytwórni płytowych, znanych zespołów i muzyków. Liczba zarejestrowanych użytkowników zasobu osiągnęła 10 milionów ludzi. Użytkownik może słuchać muzyki za darmo, bez ograniczeń i przesłać je, jeżeli właściciel otworzył tę funkcję. Rejestracja, co można zrobić za pomocą Facebooka, pozwala przesyłać własne kompozycje, komentarz i profile Fallaway ciekawych muzyków. Opłacony abonament, który waha się od 59 do 500 euro rocznie, proponowanym zwiększeniem objętości pobranych piosenek, śledzić rozkład grup i użytkowników, tworząc listę utworów i bardziej szczegółowych danych statystycznych na torach odtwarzania. Warto zauważyć, że na tego zasobu, można wyszukiwać utwory artystów lub zespołów, które dopiero przygotowują się do wyjazdu. Warto dodać, że projekt był w stanie zakwestionować MySpace i stać się platformą do rozpowszechniania muzyki №1.

Czytaj więcej:   Windows 7 nie wysyła EXPLORER.EXE

22 utworów

Dość interesujący serwis internetowy, który został założony w 2009 roku w Amsterdamie. 22 utworów - to wirtualna szafa grająca, która pozwala słuchać do 22 utworów w stylu muzyki. Każda playlista została wybrana jako disc jockey czterech miastach: Amsterdam, Bruksela, Londyn i Paryż. Kompozycje muzyczne prezentowane są w następujących wersjach: bity, Współczesna, Dancehall, disco, drum & bass, funk / jazz, hiphop, house, pop, rock i inne. 22 utworów nie wymaga rejestracji i nie zawiera żadnych reklam. Jedynym razem, gdy użytkownik nie będzie mógł pobrać swoje ulubione piosenki. Jednocześnie jest ona dostępna do zakupu utworów z iTunes, sklepów 7digital.

Przypomnijmy, można zobaczyć 7 Najlepsze kursy online dla IT przedsiębiorców.

ROCK MUSIC


Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *