Przydatne aplikacje dla strony

Zastosowanie 51 WWW dla projektantów i programistów

 • Web design
 • tłumaczenie
projektowanie stron internetowych i rozwój uległa istotnym zmianom w ciągu ostatnich kilku lat, po prostu zmienił zastosowanej technologii i narzędzi. Zmiany te dały życie takich narzędzi, które czynią nasze życie łatwiejszym, a biorąc pod uwagę możliwość, aby zapewnić naszym klientom lepszych usług. Komunikacja i współpraca na duże odległości nie jest już problemem, a zarządzanie projektem stała się bardzo prostym zadaniem.

projektanci stron internetowych i programiści mogą również wykonywać swoją pracę z dowolnego komputera z dostępem do Internetu, bez korzystania z ich normalne aplikacje. Projektowanie, badania, rozwój, aplikacji, wszystko można zrobić bezpośrednio w Internecie.

Ten artykuł zawiera 51 aplikacji internetowych dla projektantów i programistów.

Splashup

Splashup jest aplikacją internetową do edycji zdjęć, które można wykorzystać wszędzie tam, gdzie jesteś. Można edytować wiele zdjęć lub warstw w tym samym czasie korzystać z różnych filtrów i narzędzi, a także mieć dostęp do zapisanych zdjęć (Flickr, Picasa, itp).

Cena: Free
Wymagania: Flash
Link: www.splashup.com

Woliera

Woliera to zestaw aplikacji internetowych do edycji obrazu, zrzuty ekranu i plików audio. Edytory te są zdolne do wspaniałej pracy, a jednocześnie łatwy w użyciu, darmowy i bardzo zwinny do podstawowej edycji.

Cena: od wolnego do $ 24.99 / rok
Wymagania: Flash
Link: aviary.com

Pixlr

Jak Splashup i Aviary, Pixlr jest także aplikacja internetowa do edycji obrazu. Pixlr jest bardziej jak Photoshop, niż w poprzednich dwóch aplikacji, posiada interfejs, który jest bardziej do swoich potrzeb użytkowników Photoshopa.

Cena: Free
Wymagania: Flash
Link: www.pixlr.com

Photoshop.com

Photoshop.com to skrócona wersja online popularnej aplikacji Photoshop. Akronim zrobić oznaczać bardzo małą ilość funkcji i narzędzi. Jest on przeznaczony do edycji zdjęć i plików wideo, a to tylko kilka narzędzi. Jednakże, to daje możliwość swobodnego przechowywania zdjęć, albumów i szybki dostęp do obrazów na stronach takich jak Flickr i Picasa.

Cena: Free (2 GB miejsca na dysku) - $ 499,99 / rok (500 GB miejsca na dysku)
Wymagania: Flash
Link: www.photoshop.com

Adobe Kuler

Adobe Kuler jest łatwe i szybkie narzędzie do tworzenia pięknych barwach. Począwszy od koloru bazowego lub obraz, można szybko tworzyć wszystkie rodzaje schematów kolorystycznych.

Cena: Free
Wymagania: Flash
Link: kuler.adobe.com

Color Scheme Designer

Color Scheme Designer posiada prosty interfejs do tworzenia schematów kolorów niż Kuler. Ma też kilka innych przydatnych funkcji. Na przykład, podgląd schematu kolorów.

Cena: Free
Wymagania: JavaScript, przeglądarka nowsza niż IE6
Łącze: colorschemedesigner.com

Typetester

Typetester to szybki sposób przetestować i porównać do trzech typów ustawień czcionek. Zmień ustawienia tekstu i czcionek i otrzymać kod CSS.

Cena: Free
Wymagania: JavaScript, Firefox, Safari 2.0+, Opera 8+, Camino 0.8 i nowsze, OmniWeb 5.1.1 lub IE 5.5+
Link: www.typetester.org

PXtoEM.com

Dzięki aplikacji PXtoEM uzyskać pełny zakres konwersji w szczególności EM wielkości czcionki. Ale jeśli po prostu potrzebują szybkiego nawrócenia PX EM, można użyć osobnego kalkulatora.

Cena: Free
Wymagania: JavaScript
URL: pxtoem.com

Jaka czcionka

Jak często jesteś zainteresowany nazwy czcionki, widział gdzieś w Internecie lub w gazecie? Prześlij obraz z URL lub tekst z komputera lokalnego, a otrzymasz listę możliwych meczów. Ponadto, można uzyskać linki do przejęcia możliwych meczów.

Cena: Free
Wymagania: obraz lub tekst czcionki.
Link: new.myfonts.com/WhatTheFont

FontStruct

Dzięki aplikacji FontStruct można tworzyć wysokiej jakości czcionek TrueType, które nazywają FontStructs. Edytor zapewnia łatwe w użyciu narzędzia - siatkę wyrównania, duży zestaw form (który nazwali cegły) i wiele innych.

Cena: Free
Wymagania: Flash
Link: fontstruct.fontshop.com

CSS Sandbox

CSS Sandbox jest proste, ale przydatne narzędzie do eksperymentowania i uczenia CSS. Podgląd odbywa się natychmiast po wybraniu różnych ustawień, więc odświeżyć stronę nie trzeba.

Cena: Free
Wymagania: JavaScript
URL: aurelio.net/css-sandbox

Templatr

templatr jest generator szablon, który pozwala utworzyć szablon dla strony i pobrać całą archiwum. Wybierz żądany układ, przesłać swoje pliki graficzne, ustawić dowolny z elementów po prostu klikając na niego.

Cena: Free
Wymagania: JavaScript
URL: templatr.cc

iPlotz

iPlotz pozwala szybko i łatwo tworzyć układy i krawędziowe. Posiada dużą liczbę elementów do projektowania stron internetowych i aplikacji, i jest bardzo łatwy w użyciu.

Cena: od wolnych do $ 495 / rok
Wymagania: Flash
Link: iplotz.com

uruchomienie Splash

Uruchomienie Splash to szybki sposób stworzyć tymczasową stronę, aż strona jest w budowie. Jest prosty w użyciu. Łatwy sposób uspokoić znajomych lub klientów podczas pracy na tej stronie.

Cena: Free
Wymagania: JavaScript (podgląd)
Link: www.launchsplash.com

Wufoo

Umówmy się, tworzyć formularze nie można nazwać procesem zabawa. Wufoo zmieniło ten pogląd, oferując łatwe w obsłudze narzędzie do tworzenia formularzy. Zawiera on również raporty, a integracja z systemem płatności. Można również użyć go do tworzenia poprawnych form HTML / CSS dla własnego rozwoju.

Cena: od wolnego do 199,95 dolarów / miesiąc
Wymagania: JavaScript
URL: wufoo.com

JotForm

Podobnie jak Wufoo, JotForm jest narzędziem do tworzenia formularzy, przeciągając elementy. JotForm nie tak doskonałe, jak Wufoo, ale wciąż ma wiele przydatnych narzędzi, aby uprościć proces tworzenia różnych form witryn. Obsługuje również raporty, płatności i więcej.

Cena: od wolnych do 9 $ / miesiąc
Wymagania: JavaScript
URL: www.jotform.com

BgPatterns

Pomimo faktu, że wybór narzędzi i tworzenie BgPatterns obrazów tła są bardzo ograniczone, ta aplikacja jest bardzo twórczy pomysł. Można szybko tworzyć i przesyłać obraz tła przedstawionych elementów.

Cena: Free
Wymagania: Flash, JavaScript
Link: bgpatterns.com

Generator paskiem

Szybko tworzyć obrazy z linii powtarzanych przez Stripe Generator. Można dostosować wielkość linii, przestrzeni, koloru, stylu, tło, cień, lub kierunku. Następnie wystarczy przesłać obraz do wielkości 18px * 18px.

Cena: Free
Wymagania: JavaScript
URL: www.stripegenerator.com

Genfavicon

Z pomocą Genfavicon można łatwo stworzyć favicon o dowolnej wielkości. Prześlij obraz z adresu URL lub z komputera lokalnego, a następnie wybierz żądany rozmiar. Ten prosty, ale bardzo przydatna aplikacja.

Cena: Free
Wymagania: JavaScript
URL: www.genfavicon.com

IzzyMenu

Tworzenie menu i sprawdzić go przed przesłaniem do skończonego dzieła. IzzyMenu oferuje łatwy w użyciu interfejs do konfiguracji obrazy, kolory, czcionki, itd. Można również użyć menu gotowych z ich katalogu. Aby korzystać z niektórych dodatkowych funkcji, takich jak jQuery, wymaga rejestracji.

Cena: Free
Wymagania: JavaScript
URL: www.IzzyMenu.com

Produle

Tworzenie własnych widżetów i aplikacji Flash na swoich stronach. Edytor działa poprzez przeciąganie i upuszczanie elementów, a także posiada wiele ustawień.

Cena: od wolnych do $ 39 / miesiąc
Wymagania: Flash
Link: produle.com

WebbyChat

WebbyChat to kompletna aplikacja komunikatory, można zintegrować na swojej stronie za pomocą JavaScript i dodatkowo dostosować wygląd. Zawiera on wiele opcji do moderacji i administracji, a także piękny interfejs użytkownika.

Cena: od wolnego do $ 70 / miesiąc
Wymagania: JavaScript
URL: www.webbychat.com

Ajaxload

Ajaxload to kolejny bardzo prosta aplikacja do tworzenia własnego wizerunku „upload”, głównie do zastosowania w aplikacjach AJAX.

Cena: Free
Wymagania: JavaScript
URL: ajaxload.info

Mozilla Labs Bespin

Bespin jest rozszerzalny edytor kodu. Dzięki niemu można tworzyć lub edytować projekt lub nawet połączyć z innymi aplikacjami z open source i publicznie dostępnych repozytoriach.

Cena: Free
Wymagania: Firefox 3.x, Webkit Nightly buduje, Google Chrom
referencyjny: bespin.mozilla.com

PHPanywhere

Jak Bespin, PHPanywhere jest edytor kodu online, który obsługuje PHP / HTML (ewentualnie więcej). Posiada również pełnoprawnym klienta FTP. Montaż w zakładkach, grafika zarządzanie plikami, nieograniczona „Cofnij” (anuluj) i „przerobić” (powrót), oraz wiele innych przydatnych funkcji. Również wielu funkcje są w fazie rozwoju.

Cena: Free
Wymagania: Opera 9+, Firefox, Camino, IE wsparcia, Safari i Chrome Obsługa będzie wkrótce dostępny.
Link: phpanywhere.net

Yahoo Pipes

Rury yahoo oferuje możliwość zbierania treści z wielu lokalizacjach w jednym miejscu w różnych widżety, odznaki, karty, itd. Wszystko to można zrobić w prosty edytor wizualny, bez konieczności martwienia się o pisaniu kodu.

Cena: Free
Wymagania: JavaScript
URL: pipes.yahoo.com/pipes

Google Code Playground

Google oferuje szeroką gamę usług i API. Na szczęście, ale także zapewnia prostą metodę testowania, analizy i tworzenia dowolnej aplikacji w kodzie zabaw. Dostęp do przykładów API, może wprowadzać zmiany do nich, analizować, zapisywać i eksportować swoją pracę.

Cena: Free
Wymagania: JavaScript
URL: code.google.com/apis/ajax/playground

serFISH.com SSH Client

SSH serFISH klient jest kompletnym klient SSH bezpośrednio w przeglądarce. Dzięki niemu można ominąć firewall-s ograniczenia i serwera proxy, aby połączyć się anonimowo, etc.

Cena: Free
Wymagania: JavaScript
URL: serfish.com/console

net2ftp

net2ftp to szybki i pełni funkcjonalny klient FTP. To nie wymaga JavaScript, Flash, albo ostatnią wersję Firefox lub Safari. Całkowicie stworzony w PHP. Można nawet zainstalować na własnym serwerze.

Cena: Free
Wymagania: N / A (używa PHP)
Nr referencyjny: net2ftp.com

Dabble DB

Dabble DB zapewnia możliwość tworzenia bazy danych online, ale poza tym jest w stanie znacznie więcej. Użyj informacji z bazy danych i tworzenia raportów w postaci wykresów, wykresy, itd. lub po prostu pracować razem z innymi. A wszystko to odbywa się w łatwy w użyciu interfejs.

Cena: od wolnych do 8 USD / miesiąc
Wymagania: JavaScript
URL: dabbledb.com

Adobe BrowserLab

Poprzeczne strony przeglądarce tesetirovanie potrzebują nas wszystkich. Adobe BrowserLab spełnia swoje zadanie szybko i łatwo. Ma ona także kilka dodatkowych funkcji.

Przetestuj swoją stronę we wszystkich popularnych przeglądarkach z IE6 + Firefoksa 2+ (Windows i OS X) i Safari 3+ (Windows i OS X).

Cena: Free
Wymagania: Flash
Link: browserlab.adobe.com

BrowserCam

Jak BrowserLab, BrowserCam pozwala na wykonywanie zrzutów ekranu stron internetowych, ale w wielu przeglądarkach, w tym urządzeń, takich jak BlackBerry, iPhone, etc.

Cena: 19.95 $ - $ 999,95 / miesiąc (dostępny bezpłatnie próby)
Wymagania: N / A
URL: www.browsercam.com

ViewLike.us

ViewLike.us prosta, ale przydatna aplikacja. Wprowadź adres URL i wybrać żądaną rozdzielczość ekranu, w tym iPhone, Wii i wiele innych. testowania, ale monitor jest zbyt mały w stosunku do rozdzielczości 1929 x 1200? Nie ma problemu, po prostu przewinąć okno.

Cena: Free
Wymagania: JavaScript
URL: viewlike.us

W3C Markup Validation Services & CSS

Jeśli nie są zaznajomieni z usług audytorskich W3C, nadszedł czas, aby to zrobić. Sprawdź swoją znaczników i CSS poprzez URI, przesyłania plików lub wprowadzania bezpośredniego. Określić dodatkowe ustawienia, takie jak rodzaj znaczników dokumentu czyszczenia itp

Cena: Free
Wymagania: N / A
sprzęgające (Markup Testing): validator.w3.org
Link (CSS Testing): jigsaw.w3.org/css-validator

Czy Kim Miejsca Up?

System monitorowania witryny wysłać raporty jak SMS, e-mail, Twitter, itp rekordy, w zależności od rodzaju konta.

Cena: od wolnego do 95 $ / rok
Wymagania: N / A
URL: aremysitesup.com

Google Analytics

Google Analytics to system analizy ruchu na stronie i w tym celu zapewnia łatwe w obsłudze funkcje. Automatyczne generowanie raportów, dzięki czemu inni użytkownicy mieli dostęp do wyświetlania statystyk i zarządzanie, przeglądanie statystyk w postaci graficznej, i wiele więcej.

Cena: Free
Wymagania: JavaScript, Flash
Link: www.google.com/analytics

niż

Pomimo faktu, że Mint to statystyki ruchu aplikacji, który jest zainstalowany na serwerze klienta, jest bardzo podobny do Google Analytics. Obejmuje ona graficzną reprezentację danych statystycznych itp

Cena: 30 $ za jedną licencję
Wymagania: JavaScript, Apache, MySQL i PHP
Link: haveamint.com

Narzędzia Pingdom

Pingdom Tools to zestaw narzędzi do testowania czas ładowania strony, a ping treysrouta. Można uzyskać wiele przydatnych informacji na temat witryny, błędy podczas testów, itd.

Cena: Free
Wymagania: JavaScript
URL: tools.pingdom.com

clickdensity

clickdensity jest inny rodzaj witryn sieci Web aplikacji do analizy, które umożliwia analizę kliknięć, wyszukiwanie użytkownika oraz innych cech użytkowych. Spójrz na kliknięć map ciepła i innych raportów, aby poprawić interfejs swojej stronie.

Cena: od wolnego do 400 $ / miesiąc
Wymagania: JavaScript
URL: www.clickdensity.com

CushyCMS

CushyCMS jest absolutnie system zarządzania treścią, który nie wymaga instalacji na serwerze i jest łatwy w obsłudze. Więc nie trzeba uczyć klientów, jak go używać. Jest to idealne miejsce dla nie-programistów, i bardzo szybko się rozwijać.

Cena: od wolnego do 28 dolarów / miesiąc
Wymagania: JavaScript
URL: www.cushycms.com

LightCMS

Jak CushyCMS, LightCMS jest uproszczony system zarządzania treścią, który nie wymaga instalacji i jest dość łatwe w użyciu dla nie-programistów, projektantów i klientów. Obejmuje ona gospodarzem i wszystkie niezbędne narzędzia do zarządzania witryną.

Cena: od wolnego do $ 99 / miesiąc
Reference: www.speaklight.com

Springloops

Springloops jest narzędziem do zarządzania kodem źródłowym. Zaprojektowane dla zespołów programistycznych, które pracują z dala od siebie. Łatwy w obsłudze i ma wiele różnych funkcji.

Cena: od wolnego do $ 96 / miesiąc
Wymagania: JavaScript
URL: springloops.com

Box.net

Box.net oferuje proste, ale w tym samym czasie, bogate funkcje interfejsu do zarządzania plikami. Ale ta aplikacja nie jest prosty system wymiany plików, ale również sprawia, że ​​przepływ pracy łatwiejsze.

Cena: od wolnego do $ 15 + za użytkownika miesięcznie
Wymagania: JavaScript
URL: box.net

drop.io

Jak Box.net, drop.io bardziej skupić się na organizacji pracy, udostępniania i zarządzania plikami. Współpracować w czasie rzeczywistym za pomocą faksu, Twitter, telefon (poczta głosowa, konferencje, etc.) i wiele innych.

Cena: od wolnego do 10 $ za 1 GB rocznie
Wymagania: JavaScript, Flash
Link: drop.io

Dimdim

Dimdim to potężny system konferencji internetowych, które nie wymaga pobierania jakiegokolwiek oprogramowania.

Cena: Free
Wymagania: Flash
Link: www.dimdim.com

Jumpchart

Jumpchart jest dobrym pośrednikiem między klientami i deweloperów. To znacznie upraszcza tworzenie koncepcji przyszłego projektu, uznania i akceptacji pracy i procesu pracy. Pracując razem, tworząc Szkielety i bardziej wizualny i łatwy w użyciu interfejs dla programistów i ich klientów.

Cena: od wolnych do $ 50 / Cena
wymagania: JavaScript
URL: www.jumpchart.com

Remember The Milk

Remember The Milk jest prosta lista planowanych spraw serwisowych i zarządzania zadaniami. Współpracuje z Kalendarza Google, Twitter, Gmail, iPhone, Android, etc. Jest to prosty, ale zarazem elastyczny.

Cena: Od swobodnie $ 25 / rok
Wymagania: JavaScript
URL: www.rememberthemilk.com

Domai.nr

Domai.nr jest kolejnym prostym ale użytecznym narzędziem. Wystarczy przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych dla domeny i uzyskać raport na temat dostępności i twórczego poradę. Po tym sprawdzeniu dodatkowe linki do rejestratorów i narzędzi, takich jak WHOIS.

Cena: Free
Wymaganie: JavaScript (Ajax)
Link: domai.nr

Świergot

Jeśli nadal nie są zaznajomieni z Twittera, to bardzo polecam. Jest to jedno z najlepszych narzędzi komunikacyjnych dla projektantów i programistów. Pomimo faktu, że istnieje wiele klientów Twitter, Twitter.com zawsze jest szybki, niezawodny i łatwy w użyciu.

Cena: Free
Wymagania: JavaScript (Ajax)
Link: twitter.com

Zoho

Zoho jest konkurentem dla Google Apps (zob. Poniżej) i oferuje szeroką gamę aplikacji internetowych opartych na prawie wszystkich celów. Z pomocą Zoho, można użyć e-mail, edytować dokumenty, zrobić konferencję internetową, faktury, itd. Linki podane poniżej otworzy pełną listę usług.

Cena: Od swobodnie $ 3 + / miesiąc
Wymagania: Zależy od używanej aplikacji, zazwyczaj JavaScript
URL: www.zoho.com

aplikacje Google

Google oferuje wiele aplikacji internetowych, w tym e-mail, edycji dokumentu, RSS, kalendarza, tworzenie modeli 3D i wiele innych. Jeśli nie są już zaznajomieni z tych usług, radzę do zapoznania się z Gmail, Docs, Calendar, Picasa i Reader lub po prostu sprawdzić całą listę aplikacji (//www.google.com/intl/en/options/#utm_medium=et&utm_source=catch_all ).

Cena: Free
Wymagania: Zależy od używanej aplikacji, zazwyczaj JavaScript
URL: www.google.com/apps

Top 30 najbardziej przydatna aplikacja podczas "VKontakte" - AIN.UA

Top 30 najbardziej przydatnych aplikacji w „VKontakte”

104135
4

Autorzy blogu VK żywo przygotował listę najbardziej przydatnych aplikacji, widgetów i stron internetowych dla „VKontakte”. Z ich pomocą społeczności, administratorzy mogą łatwo gromadzić statystyki na społeczności, ściany, zdjęciami; aby ukryć ze strumienia wiadomości nagranie z pewnymi słowami; szukać dla swoich abonentów i wiele innych. A wraz z nimi, użytkownicy końcowi będą mogli wyświetlić listę najpopularniejszych społeczności z wieloma opcjami sortowania lub zobaczyć tych, którzy są na czarnej liście ... praktycznie nieograniczony zakres opcji.

Poinformowano, że lista będzie aktualizowana o nowe aplikacje. W międzyczasie, zawiera 30 najbardziej high-end i łatwe w użyciu narzędzia, które zostały zaprojektowane, aby swoje „życie społeczne” trochę lepiej.

Wspólnota i praca z publicznością

 • Statystyki: Gromadzi szczegółowe statystyki administrować społecznością. Generuje ocena użytkownika przez szereg uwag, Laika na komentarze, przez liczbę wpisów w grupie, i wiele więcej.
 • VK skanowania: zbiera statystyki Laika, odśwież i komentarz od społeczności i profili. Tylko na stronach z liczby abonentów do 500 lub więcej.
 • VK Spoilery: dla Chrome Widget Google. To pozwala określić słowa i hashtags, nagranie, które będą ukryte od ściany lub kanałów informacyjnych.
 • Ocena społeczności: Lista Wspólnota „VKontakte”, podzielone na kategorie, w tym wyłączone z wyszukiwania. Można sortować listę według liczby zarejestrowanej w danym czasie dotrzeć do użytkowników abonentów i więcej.
 • Porównanie widowni społeczności: Można wybrać dowolne dwa społeczności i zobaczyć jaki procent widowni zachodzi między nimi.
 • Szukaj subskrybentów: Interfejs „VKontakte” bez poszukiwania swoich subskrybentów. Można wyświetlić listę sygnatariuszy na was ludzi. Aplikacja ta pozwala na wyszukiwanie wśród abonentów według nazwy, wieku, miasta i innych parametrów.
 • Szukaj zablokowanych i zdalnych abonentów: podać link do każdej społeczności, można zobaczyć liczbę abonentów, które są zablokowane lub usunięte strony. Krótko mówiąc, są to użytkownicy, którzy nie posiadają żadnych korzyści dla społeczności.
 • „Virusoanalizator”: Pomaga dowiedzieć się, co użytkownicy zrobić więcej głosów i odśwież konkretny rekord.
 • Infografika: Pokazuje infografika przez przyjaciół rekordów. Ilość repost porównaniu z notatek i nagrań z innymi użytkownikami na ścianie autora. Również pozwala zobaczyć wykres społeczny.
 • Kod źródłowy strony wiki: Umożliwia przeglądanie źródła prawie każdy stronach wiki. Ale nie przesadzaj. Stwórz swój własny niepowtarzalny design!

Praca z fotografiami

 • VK Photo importu: dla widgetu Google Chrome, który pozwala na przeniesienie wszystkich swoich zdjęć z Facebook i Instagram do swojego profilu „VKontakte”.
 • Przenoszenie zdjęć: Aplikacja robi co przez długi czas powinny być funkcjonalne, „VKontakte”. Wraz z nim, można od razu przenieść dowolną liczbę zdjęć z jednego albumu do drugiego. Aplikacja współpracuje z albumu „zbawieni Zdjęcia”.
 • Zapisywanie zdjęć: można pobrać do komputera całe albumy ze zdjęciami z każdej innej społeczności lub własne.
 • Ocena obrazku: Sortuje zdjęcia dowolnego użytkownika o liczbie lubi.

Praca z treścią

 • „Laykomer”: uważa umieścić husky na ścianie, i zawartość multimedialną. To pokazuje zajęte miejsce wśród znajomych, najbardziej popularnych nagrań i więcej.
 • Wiadomości: Sortuje zapis wybranego użytkownika na podstawie liczby ocen pozytywnych / repost / komentarze. Można wybrać jeden z prezentowanych okresów.
 • Sokraschatel referencje: W „VKontakte” to usługa, która pomaga zmniejszyć żadnych linków - vk.cc. Ale ten widget dla Google Chrome pozwoli zredukować je za pomocą jednego kliknięcia, po prostu będąc na właściwej stronie.
 • Peregolosovat w badaniach: Pozwala wybrać inną odpowiedź do każdego badania, jeśli nie jesteś błędnie głosowało za wersję dla którego chcieli.
 • Szybkie Zakładka: Pozwala dodać link w lewym menu na każdej społeczności dla łatwego dostępu.
 • Bezpośrednie linki do rekordu: Pomoże to w przypadkach, gdy poszukiwanie „VKontakte” nie miał czasu, aby wskaźnik dźwięku, i trzeba dołączyć go do rekordu lub raportu, bez dodawania sobie. Wystarczy wkleić link i dźwięk będą przywiązywać automatycznie.
 • Flip tekst: Oprócz tego, co stwierdzono w tytule, można również przejechać się tekst podkreślić kontury, zmienić układ i zrobić tak (dlaczego?).
 • Status Generator: Zabawa aplikacja, która generuje rekord składa się z wczesnych płyt na ścianie.

Samowiedza i przyjaciół w „VKontakte”

 • „Ja VKontakte”: Wyświetla datę rejestracji i ilu dni masz „VKontakte”. Ocena znajomych na tych danych, i tak dalej.
 • Czas Online: Pozwala śledzić czas i czas online wizyty „VKontakte” każdy użytkownik.
 • Czarna lista: Aplikacja analizuje przyjaciół i przyjaciół przyjaciół, a następnie wyświetla listę użytkowników, którzy dodali Cię do czarnej listy.
 • „One Wave”: Aplikacja analizuje zapis znajomych i buduje szczyt tych, z którymi zgadzają się preferencje muzyczne.
 • „Szósty stopień oddalenia”: Faktycznie, robi to, co sugeruje nazwa.
 • Łańcuchowe przyjaciele: Dzięki tej aplikacji można sprawdzić „Szósty stopień oddalenia”. Wybierz dowolny użytkownika i zobaczyć, ile osób może go znasz.
 • „Ludzie”: Sortuje listę znajomych na liczbę przyjaciół z nimi wspólnego.
 • „ujawnianie”: Pozwala zobaczyć wiek niemal każdego użytkownika. I pokazuje średni wiek znajomych użytkownika.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   CREATION DLL Borland C

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *