Telefon komórkowy Lookup SIECI

5 Aplikacja pozwala na znalezienie brakujących w miejscu jego telefon

324 714
17

Obecnie możliwość śledzenia miejsca pobytu bliskich telefonie stało się szczególnie istotne. W mediach i portalach społecznościowych rośnie liczba doniesień o zaginionych, a często nazywają tych ludzi - problem. Editorial AIN.UA publikuje zbiór usług i aplikacji, które pomogą wykryć danych geolokalizacyjnych mężczyzna, które są dostarczane przez GPS-mapy lub Wi-Fi połączenia.

Istnieje kilka typów aplikacji, aby wyszukać brakujące od modelu telefonu. Po pierwsze, jest to specjalne usługi ukraińskich operatorów telefonii komórkowej, za pomocą których ludzie zaufanych wyznaczonych abonenta może śledzić aktualną pozycję telefonu. istnieje również wiele zastosowań specjalnych opracowany jako głównych spółek technologicznych i entuzjaści.

"Tracker" z "Kyivstar"

Jest to usługa płatna koszt 0,53 USD dziennie, który działa nawet bez połączenia z mobilnego Internetu. Będziesz mógł zobaczyć lokalizację swojej ukochanej na kartę z komputera i otrzymywać informacje o swojej lokalizacji za pośrednictwem wiadomości SMS lub MMS.

Aby móc śledzić lokalizację członek rodziny, przyjaciel lub znajomy, musisz aktywować usługę przez wybieranie 147 * 2 * 1 * numer telefonu # 380 wskroś. Koszt udanej życzenie dodatkowo 2 USD. Po wysłaniu zapytania do numeru abonenta otrzyma wiadomość SMS, którą chcesz poznać jego lokalizację. Pracownik powinien, w ciągu 15 minut, aby potwierdzić żądanie wysyłając odpowiedź z tekstem „TAK”, „Tak” lub „da”.

Po otrzymaniu potwierdzenia, będzie mógł zażądać (poprzez wybranie 147 * 2 * 1 * numer telefonu przez 380 #), aby dowiedzieć się o lokalizacji abonenta. Jeśli masz już skonfigurowane śledzenie na kilka osób, „Kyivstar” zaleca się umieszczenie kombinacji z ich numerów w książce telefonicznej, na przykład, 147 * 2 * 1 * 380678888888 # córka (Tracker). Usługa może utworzyć listę nie więcej niż dziesięciu abonentów.

"Monitor Child" z MTS

Usługa ta działa na tej samej zasadzie jak „Tracker” z „Kyivstar”, koszt wysłania SMS-a żądanie jest 2 USD. Usługa może być stosowany zarówno przez internet i telefon komórkowy za pomocą wiadomości SMS na numer 7005. Można również zainstalować specjalną aplikację dla Androida.

Czytaj więcej:   Jak instalować programy na komputerze z systemem Windows Phone Z

Aby śledzić lokalizację swoich bliskich, trzeba wysłać SMS na numer 7005 o dodawanie tekstu . Na przykład: ADD 0501111111 nadziei. Numer abonenta otrzyma wiadomość SMS z prośbą o zgodę na ustalenia położenia pobytu. Po potwierdzeniu, będzie można nauczyć się lokalizację abonenta poprzez wysłanie wiadomości SMS na numer 7005 o treści wyszukiwania .

W tym przykładzie wykonania, jak w służbie „Kyivstar”, jest tylko jedna wada: lokalizacja właściciela liczba jest określana przez GPS, a błąd może wynosić od kilkudziesięciu do kilkuset metrów, w zależności od terenu i liczby wież telefonii komórkowej. Jednak w tym błędu jest niewielki.

Aplikacja Sygic rodzinny

Ta aplikacja może śledzić położenie członków rodziny, znajomych i przyjaciół w czasie rzeczywistym. Ponadto informuje, poziom naładowania baterii w smartfonach. Zastosowanie zarówno iOS, jak i Android. To prawda, że ​​iPhone wersja kosztuje $ 4,99.

Uzyskać informacje o lokalizacji abonenta zainteresowania, można poprzez naciśnięcie przycisku SOS, a następnie można pobrać dokładne dane o tym, gdzie twój przyjaciel lub krewny. Sygic rodzina ma również wbudowany system przesyłania wiadomości między członkami rodziny, przez które można wysyłać darmowe wiadomości za pośrednictwem Internetu.

Usługa Menedżer urządzeń Android

Wcześniej pisał o tej usługi dla Android urządzeń. Dzięki niemu można nie tylko śledzić położenie smartfonów i tabletów na platformie, ale także zdalnie je zablokować. Mając dostęp do konta w Google, agent będzie mógł zobaczyć na mapie, gdzie jesteś. Aby to zrobić, będzie on potrzebny komputer z dostępem do Internetu.

Mapa wyświetla obszar, w którym jest podłączone urządzenie, czas otrzymania tej informacji, oraz adres, który jest w promieniu gadżetu.

Znajdź mój iPhone app

Możliwość wyszukiwania urządzeń firmy Apple i nie są właścicielami. Znajdź mój iPhone darmową aplikację pozwala na zlokalizowanie wszystkich urządzeń na platformie iOS, zobacz lokalizację na mapie, a nawet dostać trasy, na których można je znaleźć. Ponadto, aplikacja zgłosi poziom naładowania pożądanym gadżetem. Aplikacja obsługuje języka rosyjskiego i ukraińskiego.

Aby uzyskać dostęp do informacji, twoi bliscy potrzebują hasło na koncie iCloud. Wadą tej usługi (jak również Android Device Manager) można uznać, że dane miejsce jest przesyłana przez Internet za pomocą połączenia przez Wi-Fi lub z mobilnego Internetu. W miejscach, gdzie nie ma dostępu do sieci w celu określenia lokalizacji nie będzie możliwe.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *