Yandex MAIL rejestracji, aby utworzyć nowy darmowy 2018

Aby zarejestrować skrzynkę pocztową nie Yandex.Mail nie wymagają dużo czasu, ani wiele wysiłku, tylko trzeba ostrożnie wprowadza szereg kolejnych działań. Yandex Mail box po rejestracji na łatwość użycia lepiej dostosować się, a następnie zainstalować aplikację na swoim telefonie.

rejestracja

W polu wyszukiwania dowolnej przeglądarce wprowadź pytanie: „ Registration - Tworzenie nowej skrzynki Yandex.Mail ” i wybierz jedną z witryn, na przykład odpowiedniego domu Yandeks.ru. Po prawej stronie w rogu następnej stronie znajduje się prostokątny przycisk „ Uruchom pocztę ”. W innych postaciach, w lewo można zobaczyć niebieskie pole na stronie wyszukiwarce Yandex, na którym znajduje się przycisk „Rejestracja” lub „Logowanie”. Logowanie Tylko ci, którzy już zarejestrowany w systemie i ma swoje własne okno. Przeczytaj plik pomocy, aby wiedzieć, jak trwale usunąć wiadomości, bez możliwości odzyskania.

Tych, którzy dopiero zamierzają tworzyć konta i adresu e-mail Yandex, konieczne jest w każdym przypadku zwrócić wirtualny paszport i się zarejestrować. Aby to zrobić, należy najpierw przygotować: wymyślić login (jest jak jego nazwy w e-mail) i hasło. Nazwa - nazwa przyszłości skrzynki pocztowej, co jest napisane w alfabecie łacińskim, jest możliwe po dodaniu cyfr lub symboli.

zdjęcie 1

Hasło jest tajny kod ciąg liczb i znaków, który nie pozwala zewnątrz wejść w wiadomości e-mail, czyli Zapewnia stosowanie zabezpieczeń. Nazwa pola kulminacyjnym, wprowadź login i program sprawdzi unikalny login i jeśli taka sama nazwa już na poczcie, napisać, że nazwa użytkownika jest zajęta . Trzeba dodać znak lub więcej, aż nazwa będzie wyjątkowy, czyli jedyną podstawą Yandex.Mail.

W polu hasła, musisz podać swój wymyślony kombinację, która będzie musiała powtórzyć w następnym wierszu ponownie. Takie środki są konieczne w celu zapewnienia poprawności hasła, ponieważ użytkownik może mylić lub czegoś brakuje znaku. Następnie można przejść dopiero po podwójnym odtworzone i przyjęła program hasłem.

Następnym krokiem jest wybranie pytanie zabezpieczeń z opcji lub samodzielnie wymyślonych i imiennych i na następnej kolejce, aby napisać odpowiedź na pytanie bezpieczeństwa. Jest to konieczne, aby chronić dane osobowe użytkownika, gdy zapomniałeś hasła.

Wpisując nazwę powinien dokonać ich prawdziwe dane osobowe, jak Później, gdy użytkownik zdecyduje się wydać torebkę w służbie Yandex, weryfikacja będzie problematyczne i może spowodować zamknięcie dostępu do usługi. Zgodnie z zasadami gramatyki, trzeba najpierw litery imienia i nazwiska pisane z dużej litery, po rosyjsku, w ścisłej zgodzie z paszportem cywilnego.

Następnie należy wybrać kraj, a na zdjęciach po lewej stronie, aby przenieść kod cyfrowy w oknie po prawej stronie. Wręcz przeciwnie punktu odbioru przekazywanych zaznaczyć zgody, inaczej rejestracja zakończy się niepowodzeniem.

To wszystkie informacje niezbędne do rejestracji jest kompletna, naciskając odpowiedni przycisk ( „Rejestracja”).

ustawienia

Teraz Yandex otworzyć stronę główną, w prawym górnym rogu pojawi się adres e-mail, klikając na tym, przejść bezpośrednio do strony w swojej skrzynce pocztowej, co świadczy o wielkości przydzielonej do niego. I to jest możliwe w oknie obrazu po lewej kliknięcia „Zaloguj” uprzednim wprowadzeniu nazwy użytkownika i hasła, a także być na swojej stronie poczty.

Lewa kolumna pionowa ułożone domyślne foldery:

 • w komplecie;
 • wysłane;
 • usunięte;
 • spam;
 • projekty;
 • szablony.

Kliknięcie dowolnego z tych folderów, zobaczysz jego zawartość - kiedy i kto wysłał list na dowolny temat, czy inwestycja jest. Wszelka korespondencja nie jest sortowana w celu otrzymania lub stworzenia.

zdjęcie 2

Poziomo na górze znajduje się łańcuch poleceń, które można dać system :. wypisać czek, wyślij kosz do usuwania, itd. Aby skuteczniej zarządzać e-mail i spędzają mniej czasu, trzeba skonfigurować skrzynkę pocztową dla siebie. Otworzyć pocztę Inbox, zobaczysz liczbę liter, ale nie wszystkie. Poniżej ostatniej widocznej na piśmie, jeśli istnieje potrzeba, aby zobaczyć poprzednie posty, trzeba kliknąć „Zobacz więcej”.

Ilość pierwszej części otwierania listów można zmienić , co kliknąć na ikonę biegów (Settings), wybierz „Inne ustawienia” na liście wiadomości w oknie dostosować liczbę wiadomości na stronie. Wybierając „Kontakty”, może i musi wprowadzić wszystkie adresy e-mail swoich krewnych, przyjaciół, współpracowników i kontaktów do pracy i tak dalej.

W „ Ustawienia ”, wybierz „ Rejestracja ”, można dokonać pole nie jest tak nudny wygląd, wybierając motyw (wygląda jak tapety na pulpicie) proponowanych opcji, są one zazwyczaj wystarczy.

Ci, którzy prowadzą rozmowy z tobą, możesz zrobić „białej” lub „czarnej” listy. Jeżeli nadawca do „bomba” niekończące wiadomości reklamowych lub innych treści nie jest interesujący, a następnie partnerem mądry, aby wysłać na liście „czarny” .

Aby to zrobić, należy otworzyć polecenie „ Dostosuj ” po lewej stronie pod listą folderów i wyboru wszystkich opcji „reguł przetwarzania poczty.” Poniżej przycisk „ Utwórz regułę ” są dwie opcje - Biała i czarna lista listy. W pustym polu należy wprowadzić adres e-mail, z którego otrzymaliśmy treść Komunikat spamnogo, a następnie kliknąć przycisk „ Dodaj ”. Więcej wiadomości z tego adresu w wiadomości przychodzących nie dostanie.

To samo należy zrobić z adresami ważnych użytkowników, dodając je do białej listy, która będzie zapobiegać przemycanych korespondencji „folderu Spam ”.

Dodaj etykietę

Pod listą folderów domyślnych istnieją także 4 szt. standardowe znaki - charakterystyczne cechy, pozwalające na elektroniczną grupy. Te tagi:

 • ważne;
 • nieprzeczytane;
 • z połączeniami;
 • czekając na odpowiedź.
Czytaj więcej:   jak Windows 10 w temperaturze BIOS CPU SEE

Na przykład, bardzo ważne jest, aby dostarczyć wiadomości, aktywując Czerwona flaga na stronie korespondencji przychodzącej, znajdujący się w kolumnie po lewej stronie obok litery. Teraz wiadomość odnosi się do ważnej kategorii i natychmiast przyciąga uwagę jasny flagę.

Wszelkie pisma, można przypisać jeden lub więcej znaczników, łatwo jest usunąć etykietę, o ile to konieczne, ale można dodać nowe tagi, oprócz tych standardowych. Dodaj tag w następujący sposób:

 • przeznaczyć niezbędne liter;
 • na górnym pasku menu kliknąć „ tagi ” i wybierz „ Umieść etykietę ”, a następnie „ Nowa etykieta ”;
 • wprowadź nazwę swojego dodatkowych znaczników i kliknij przycisk „ Zastosuj ”.

Ważne jest, aby pamiętać, że standardowe etykiety mogą być anulowane tylko, ale nie usunąć lub zmienić.

zdjęcie 3

Dodaj inny adres

Aby wysłać wiadomość do innej skrzynki, jeśli masz już drugie miejsce na e-mail w poczcie Yandex, trzeba dodać skrzynkę pocztową, przechodząc do „ Ustawienia ” i wybierz „ Zbieraj e-mail ”, kliknij przycisk. Otwarte napis „ pobiera pocztę po wyjęciu z pudełka ” i pole zostanie wypełnione po adres skrzynki pocztowej, który chcesz dodać, a hasło od wejścia do niego.

Kliknij na przycisk „Włącz kolektor ” i pojawi się komunikat o powodzeniu zabiegu. Teraz skrzynki z jakiejkolwiek usługi, czy to poczta, Google, rambler lub inny system, dodaje się do poczty Yandex i litery będą odbierane bezpośrednio przez e-mail w Yandex.

Ustawianie danych osobowych

Dane osobowe mogą być korygowane przez otwarcie „ Ustawienia ” i przejdź do sekcji „ Informacje o nadawcy ”. Tutaj należy wprowadzić nazwę, która będzie widoczna dla odbiorców korespondencji. Jeśli tego oficjalnej korespondencji, bez pseudonimów, nazwisk zoologicznych, pseudonimy wkładka nie jest konieczne. Możesz zamknąć swoje dane osobowe, z dala od wścibskich oczu.

Tutaj, pod nazwą, można wpisać swój podpis, który nie będzie musiał wpisywać za każdym razem. Na przykład, możliwe jest takie rozwiązanie, „ Z poważaniem, Jan Kowalski ” lub „Przed związku Irina Sidorova”. Jeśli zrobić znak na napis „podpis na końcu listu,” komenda będzie za każdym razem komponować wiadomości wykonywane automatycznie.

Gdzie rama awatar, trzeba dołączyć fotografię stylu biznesowego użytkownika. Jeśli zdjęcie jest w dokumentach na komputerze, należy kliknąć na przycisk „Pobierz” wybierz pozycję i kliknij na zdjęcie na dole klikając na słowach „Otwórz” i wklejony na pustej przestrzeni zdjęcie. Teraz odbieranie wiadomości, wszyscy odbiorcy będą obok nazwy i zobaczyć to zdjęcie.

Mocowanie numer telefonu

Numer telefonu musi być koniecznie obecny , tak jak w przypadku programu utraty hasła, przywracając dostęp do skrzynki pocztowej, wyślij do określonego kodu weryfikacyjnego telefon. W „Ustawienia” trzeba otwierać urządzenia „Bezpieczeństwo”, która jest związana i mój numer, pisząc go w formie międzynarodowego, z kodem kraju.

Telefon może być w formie i w zakładce „Informacje o nadawcy.”

Tworzenie folderów i tagi

W „Ustawienia” znajduje się przycisk „Foldery i tagi” . Klikając „Nowy Folder”, można utworzyć dowolną liczbę folderów, oprócz standardu. Każdy folder można wymienić, na przykład, nazwać „ Kwity ”, „ Remont mieszkań ”, itd., A następnie pismo przychodzące można klikając na poziomym pasku u góry „ Move ”, aby wysłać do odpowiedniego folderu. Nowo utworzony folder będzie widoczny wśród normy.

zdjęcie 4

Na przykład, płacisz czynsz i media, Get It wpływy z dostawcami energii, spółki zarządzającej. Czy jesteś wśród członków umieścić zaznaczenie w otrzymanych wpływów i wybierz „Przenieś do folderu” na panelu, aby otworzyć pełną listę folderów i wybrać prawo, tj. E. „Kwity”, a wszystkie litery są zaznaczone w jednym miejscu.

Kiedy pożądane jest, aby zobaczyć litery na stronie, zamiast patrzeć w folderze, to lepiej zastosować znacznik . Naciśnięcie przycisku „tagi” i zobaczyć dwa standardowe - „ważne” i „nieprzeczytane” i stworzyć własną rękę, trzeba kliknąć na słowach „Nowy znak.” Okno, w którym dokonać plakietkę. Więc możemy nie tylko stworzyć etykietę i nazwać, ale nadać mu inny kolor. Jest to w celu uproszczenia i ułatwienia pracy z pocztą elektroniczną, łącząc litery i ogólnie etykieta podświetlona.

Na przykład, wpisz nazwę „Avito” i kolorowych kwadratów, wybierz jedną i kliknij na nią, a następnie w lewym dolnym rogu kliknij „Utwórz etykietę”. „Avito” pojawi się po liście standardowych tagów. Jeśli teraz zobaczyć pocztę, wszelkie zmiany nie będą aż dokonać wyboru korespondencji związanej Avito.

Umieszczenie znaku wyboru po prawej stronie obok liter, kliknij na „Etykiety”, wybierz „ Avito ”, a teraz wszystkie powyższe wpisy są malowane w wybranym kolorze. Jest to wygodne.

Jak czytać

Aby odczytać pocztę, trzeba znać pewne niuanse. Otwiera dokument po jednym kliknięciem na tej linii do lewego przycisku myszy. Jeśli wiadomość jest w końcu ikoną spinacza linii, to e-mail z załącznikiem. Aby otworzyć załączony materiał, wystarczy dwukrotnie kliknąć na nim myszką. Załącznik może być przechowywana w komputerze.

5 zdjęcia

Kiedy można odzyskać niektóre wysłał list żądań, a nadawca mówi do ciebie, bez tworzenia nowej wiadomości, to zobaczysz komunikat przed literami Re . Już odczytać dokumenty nie zniknie, to po prostu nie jest pogrubione i niezwykłe. Nieprzeczytanego korespondencji łatwo odróżnić przez bardziej nasycone litery kolorów.

Komunikaty te, które są wysyłane przez użytkownika osobiście, są w standardowych „Folder Sent Items ”. Niepożądane wiadomości mogą być usunięte poprzez umieszczenie kleszcza obok, a następnie wybierając z menu „ Koszyk ” lub „ Usuń ” i klikając na przycisk, komunikat będzie się domyślnym folderze „ Elementy usunięte ”.

Ten folder należy okresowo czyścić, usuwając z niego na wieki nie jesteś zainteresowany materiałami: więc zwolnić miejsce na dysku i pozbyć się nadmiaru wirtualnego kosza. Każda z liter można drukować (jeśli to konieczne).

Czytaj więcej:   FIELD Drupal API IN 7

Gdy istnieje potrzeba pisania wiadomości wybierz polecenie menu „ zapis ”, otrzymasz stronę. W wierszu, który potrzebuje folder „ Kontakt ”, aby wybrać adres e-mail i nazwę odbiorcy, kliknij w wierszu „ Do ” pojawia się nazwa. Jeśli odbiorca nie jest wymieniony na liście kontaktów, ale trzeba wprowadzić linię w „ Do ” swojego e-mail, a następnie po prawej stronie myszy najechaniu kursorem na niego i wybrać opcję „ Dodaj do kontaktów ”.

Czasem trzeba dokładnie wiedzieć, co jest ważne pismo doszła do Yandex.Mail, ale w folderze „Skrzynka odbiorcza” brakuje. W tym przypadku można spróbować znaleźć dokument w folderze „spam”: usługa ta automatycznie przekazuje pocztę reklamową, a na zrozumienie nie może rozpoznać sens i przesłanie ważnej zmiany w folderze spamu.

wejście

Idąc na stronie wyszukiwarce Yandex, należy kliknąć na polu. W tym przypadku, będzie musiał wprowadzić nazwę użytkownika i hasło, a następnie naciśnij klawisz „Enter”. Jeśli wszystko jest w porządku, wówczas strona otworzy swoją pocztę. Jeśli klikniesz na moje konto e-mail w prawym górnym rogu strony wyszukiwania , poczta zostanie otwarty natychmiast.

Wszelka korespondencja pojawia się przed oczami w kolejności otrzymanych do skrzynki pocztowej, a użytkownik może sprawdzić, czy nadeszła wiadomość, że ważne jest, aby ją, a kiedy to się stało. W każdym folderze można przeglądać zawartość.

Jest możliwe, aby układ poczty przychodzącej automatycznie . Nawet jeśli nie wpływa to absolutnie wszystkie litery, lwia będą dystrybuowane za pośrednictwem katalogów na poleceniem systemowym. Aby to zrobić, wykonaj w „Ustawienia”, aby otworzyć zasady przetwarzania poczty elektronicznej oraz w wierszu „Apply”, aby notatkę do tego, co dokładnie litery należy stosować tę zasadę - dla wszystkich, tylko do wiadomości z załącznikiem, etc.

Ważne jest, aby podkreślić cechę wspólną dla tych listów, które należą do tego samego folderu. Może to być temat lub wyrażenie lub adres nadawcy. Pod przyciskiem „jeśli” znajduje się wiersz, w którym chcesz dokonać kluczowym elementem, na przykład, wyrażenie z listy poleceń „ Wykonaj działanie ” jest konieczne, aby umieścić kleszcza obok pozycji „Place w folderze” aw następnym wierszu wprowadź nazwę folderu.

7 zdjęcia

Klikając na „ Zapisz zmiany ”, można ustawić automatyczne wysyłanie wiadomości zawierających słowa kluczowe w określonym folderze. Takie przepisy mogą tworzyć dowolną liczbę.

projekty autozapisu

Niedokończony list, pożądane jest utrzymanie i serwis robi to automatycznie . Wszystkie osoby niebędące wysłane domyślne litery są uważane za projekty i wpaść w jednym folderze, który znajduje się po lewej stronie, pod listą wszystkich standardowych i utworzonych folderach i nazywany jest „ Robocze ”.

Nawet jeśli napięcie sieciowe zniknął i poszedł w Internecie, to nie ma wiadomości do odbiorcy go szukać w tym folderze i można kontynuować pracę z nim.

Znalezienie ich odpowiedzi na listy

Jeśli otrzymałeś od każdej litery przeznaczenia, który został wysłany do odpowiedzi, a po jakimś czasie, aby znaleźć i wyjaśnić, co zostało zawarte w odpowiedzi, to istnieje kilka sposobów.

Można otworzyć folder „ Wysłane ” i wiedząc o terminie i pamiętam dokładnie, do których odpowiedź była skierowana do można znaleźć mój list. Jest to szczególnie wygodne, gdy wątek został określony.

Są jeszcze inne opcje, aby znaleźć odpowiedź: w Yandeks.Pochte „oferuje cały łańcuch korespondencji, jeśli nie tworzyć nową literę i nie zmieniać tematu, ale komunikat został napisany po kliknięciu na odpowiedź .” W tym przypadku strona zostanie natychmiast widać pierwszą wiadomość, a następnie swoją odpowiedź, a następnie - następną literę, a wszystkie wysłane i odebrane odpowiedzi na siebie. Odpowiedzią na taki łańcuch jest zawsze znakiem: „Usługa automatycznie oznacza Odpowiedzi litery Re ”.

Ustawianie timera wysłać

Zgodnie z treścią listu poniżej przycisk „Wyślij” jest okazją, aby dać zespołowi jaki numer i w jakim czasie ten komunikat jest „leci” do odbiorcy. Poprzez umieszczenie kleszcza w wierszu „Wyślij”, należy wybrać z kalendarza, zdjęć dzisiaj lub w następnym dniu powinno działać timer, a następnie w oknie, aby wskazać wybrane tematy.

Zespół Yandex-mail będzie wyglądać na przykład w następujący sposób: wyślij dzisiaj na 16-30. Nie ma wątpliwości, że nastrój timera nie padnie. Ikona aktywnego zegara - zegar.

Powiadomienia o nowej poczcie na

Otwieranie menu „Ustawienia”, wybierz „reguł przetwarzania poczty” i kliknij przycisk „Nowa reguła”. Zaloguj się, aby zablokować „Zastosuj” m wybrać co dokładnie litery chcesz zastosować tę regułę. Jest to bardziej logiczne, aby wybrać „Do wszystkich liter, ale spam”.

Wprowadzanie sekcję „Wykonaj akcję” należy włączyć opcję „Informuj adres” i wpisz swój adres e-mail i hasło.

Jeśli chcesz być powiadamiany o otrzymaniu listu do adresata, przyciski na „Wyślij”, po lewej stronie znajduje się przycisk „powiadomienia”, klikając na które można dostarczyć DSN.

aplikacje mobilne

W naszej korzystania z gadżetów są teraz masa, powszechnie dostępne. Funkcja ta jest przydatna, jeśli są prawidłowo skonfigurować Yandex.Mail, to w każdej chwili w dowolnym miejscu, można sprawdzić pocztę i sprawdzić, czy długo oczekiwana odpowiedź przyjść i napisać odpowiedź na niego.

dla Androida

Ten system operacyjny jest często stosowane w smartfonach, tabletach, a nawet niektórych laptopach. Aby zainstalować Yandex.Mail na Androida, musisz udać się do gadżetu « Spektakl Market » iw polu wyszukiwania do wprowadzenia Yandex Mail, Yandex Ru lub inaczej. Otwiera się okno, w którym należy wybrać z listy Yandex.Mail i kliknij na przycisk „Install”.

Po ukończeniu ikonę wysyłania pojawia się na pulpicie - znanego żółty prostokąt z czerwonym trójkątem na górze. Poniżej znajduje się upoważniony, wprowadzając swoją nazwę użytkownika i hasło. „Idź do e-mail” przycisku otworzy bezpośrednio do skrzynki odbiorczej.

7 zdjęcia

dla iPhone

Procedura instalacji aplikacji na iPhone jest:

 • przejdź do przycisku „Ustawienia” i wybierz „Poczta, kontakty, kalendarze”, po kliknięciu na tej stronie zostanie otwarte polecenia;
 • wybierz „Dodaj konto”, który prowadzi do strony z różnych usług, a jeśli Yandex nie jest wśród nich, a następnie kliknąć na przycisk „Inne”;
 • na otwartym liście, wybierz „Nowe konto”, a następnie kliknąć na stronie, która uderza w „nowym”, gdzie znajduje się pole do wypełnienia mandatów;
 • w ciąg „nazwa” możemy wpisać dowolną nazwę w łacińskich liter;
 • Poniżej wpisz swój e-mail Yandex.Mail;
 • w następnym wierszu pisać hasła;
 • w wierszu „Opis” możemy zostawić nazwę, która proponuje iPhone'ów.
Czytaj więcej:   Polecenie nie powiodło się. WINDOWS wygenerował błąd

Teraz kliknij na przycisk „Dalej” znajduje się w prawym górnym rogu, a usługa zacznie sprawdzać wprowadzanie danych, a na następnej stronie, obok przycisku ikona „post”, dotknij zielony, dając komendę. To wszystko, konto zostanie dodane, można na pulpicie, aby otworzyć folder i przeczytać listy.

Istnieje możliwość, aby przejść na drugą stronę, pisząc w polu wyszukiwania „Yandex.Mail download”. Aplikacja natychmiast pobrać, a następnie pozwolenia na głowę towarzysza, gotowy w linii nazwy użytkownika i hasła. Na polu znajduje się ikona na pulpicie, klikając na których można otworzyć folder „Odebrane”.

dla domeny

Domeny - takie same jak dokładny adres, umożliwiając identyfikację unikalnym numerycznym identyfikatorem użytkownika, czyli Adres IP. Ponieważ adres IP składa się z niewygodnym zapamiętać serię liczb używanych nazw domen, bardziej harmonijne i łatwe do zapamiętania. Istnieje cyfrowy system identyfikacji adres IP i zastępuje go z nazwą domeny. Uzyskaj domena może być wolna, ale to dla biznesu niegodny, handlowców kupić nazwę domeny, a przez rok użytkowania cenie jest tylko grosz.

Dla ich jedynego nazwy domeny, można podłączyć Yandex.Mail razie potrzeby dzięki zastosowaniu usługi - Yandex.Mail domenie. Wymaga regularnego konta i skrzynki pocztowej. Jeśli jest jedna, a potem dalej będziemy działać w następujący sposób:

 • W polu wyszukiwania wpisz „Yandex.Mail domenę„i odnośnik otworzy stronę, gdzie wskazano nasz typ Mail - yandeks.ru lub yandeks.yua Institute.;
 • Na stronie, że trzeba wprowadzić nazwę domeny i kliknij „Dodaj domenę”;
 • kolejna komenda liść „Delegat domeny jest” lepiej zignorować i przejść do polecenia „Potwierdź, że domena” iw wyświetlonej listy wybierz pierwszą pozycję pisząc potwierdzenia przez wybranie go z menedżera plików w „Hosting” folder;
 • możemy nacisnąć przycisk „Sprawdź”, własność domeny i kontrole systemowe.

Teraz przejdź do Krok 2 - utworzenie rekordów MX , które musisz ponownie wprowadzić folder „Hosting” i wybierz „Zarządzaj domenami”, a następnie przejść do klikając „Ustawienia DNS” „Ustawienia”. Z dostępnej listy wybierz „Nowy DNS-record”, oraz wszystkich typów rekordów jesteśmy zainteresowani MX. Mamy wprowadzić niezbędne dane, możemy nacisnąć przycisk „Dodaj” i kilka minut oczekiwania na aktualizację, a następnie kliknij przycisk „Sprawdź rekord MX.”

zdjęcie 8

Po pewnym czasie, odśwież stronę i zobaczyć pole, w którym należy wprowadzić dane nowego pocztowa - nazwy i hasła, określonej dwukrotnie. Kliknięcie na przycisk na dole „Dodaj” kończy proces. Jego właściciela domeny ma prawo do wiązania skrzynkę nieskończoność.

bezpieczeństwo

Hacking Mail - bardzo nieprzyjemny incydent, nawet dla mężczyzny prowadzącego czysto osobistej korespondencji, a jeśli list zawiera ważne informacje o firmie lub tajemnice handlowe, miałoby to poważne straty finansowe.

Ważne jest, aby chronić zarówno swoje dane osobowe . Aby chronić swoją przestrzeń informacyjną i dane osobowe powinny podjąć kilka prostych kroków:

 • wymyślać skomplikowanych wariantów hasła ;
 • okresowo zmienić hasło;
 • kontrolowania problem bezpieczeństwa nie jest wziąć z listy, a następnie napisz swoją odpowiedź na to nikt nie wie;
 • dla dodatkowej ochrony powiązać numer telefonu .

Wszystko to można zrobić przechodząc do „Ustawienia” i wybierz „Bezpieczeństwo” z menu. Zaleca się zmianę hasła co najmniej raz w miesiącu, ale lepiej jest nie używać stałych haseł zapisanych w przeglądarce. Istnieje również dodatkowa ochrona przed wnikaniem środków w skrzynce pocztowej, na przykład - uwierzytelnianie dwuskładnikowe, które polega na zastosowaniu się zalogować, aby móc pisać jednorazowe hasło za pośrednictwem wiadomości SMS do telefonu.

Dwuskładnikowego uwierzytelnienia - jeden z elementów w menu „Ustawienia”, gdzie trzeba kliknąć na aktywnym frazy „start używać hasła jednorazowego”. Otwórz zakładkę „Zarządzanie hasłami”, gdzie w polu „hasło główne”, aby wybrać „Zmień” i włączyć uwierzytelnianie dwuetapowe i hasła specyficzne dla aplikacji (dawniej funkcje te zostały oznakowane „Wył.”). Teraz, na dole kliknij „Rozpocznij strojenie” i przejść przez proces konfiguracji poprzez weryfikację numeru telefonu za pomocą kodu weryfikacyjnego z SMS.

Podczas pierwszego podwójnego uwierzytelnienia się zalogować, aby móc pisać wpisać swoje zwykłe hasło, ale nie zacząć od otwarcia okna, aby wprowadzić kod jednorazowy, które muszą być wzięte z SMS otrzymała telefon, oraz oznaczyć frazę zaznaczyć „nie prosić o tym urządzeniu.” Ktoś inny nie ma dostępu do pism, znając hasło, ale nie mając telefon w ręku.

Yandex.Mail - doskonała obsługa, dostosowana do użycia nie tylko ekspertów, ale nawet zwykłych mieszczan. Jeśli skonfigurować pocztę do swoich potrzeb, korespondencja przychodząca można szybko przeglądać i odpowiadać na pierwszej wiadomości pilności. Pozwoli to zaoszczędzić czas.

Kontent Menedżer

Rejestracja E-mail

Witamy Poleć bigmir ) netto

Zarejestruj swoją wolną skrzynkę pocztową na bigmir) net, można uzyskać szereg korzyści:
 • Dużo przestrzeni
  1082.401807 megabajtów przestrzeni dla swojej korespondencji (i to nie jest
  granica!)
 • Ochrona przed spamem i wirusami
  Twój mail jest chroniony ClamAV Antivirus
 • Dostęp z telefonu komórkowego
  Sprawdź swój e-mail z telefonu komórkowego odwiedzając
  przeglądarkę //mail.bigmir.net/ telefonu
Pokaż dodatkowe korzyści mail.bigmir.net 

Powiadom Zaloguj się


Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *