Opis modułu dla strony

Sklep internetowy - jest to system modułowy. Moduły pozwalają skonfigurować e-sklep dla klient musi wdrożyć niezbędne funkcje dla użytkowników. Zazwyczaj moduły sprawiają, że użyteczność sklepu internetowego, poprawę behawioralną czynnik, który ma korzystny wpływ na stronie internetowej promocji.

Spis funkcjonalnych modułów nowoczesnego sklepu internetowego

Uwaga: Moduły są połączone z tworzeniem aplikacji do tworzenia sklepu internetowego lub jego dalszego doskonalenia.

Dodatkowe modyfikacje sklepu internetowego pozwala konsumentom w celu poprawy wydajności i zrobić miejsce bardziej wygodne w zakresie doboru i zakupu towarów.

Jeśli wcześniej utworzony w sklepie internetowym naszej firmy i chcesz poprawić jej funkcjonalność, trzeba skontaktować się z nami na ten i wskazać, jakie dalsze modyfikacje muszą być podłączone. Formularz wniosku jest dołączyć plik funkcjonalny z warunkami odniesienia (TZW).

Zatem, dostępne funkcje nowoczesnego sklepu internetowego

TYTUŁ moduł funkcyjny i jego opis

Moduł „Filter przez parametry”
złożonego modułu funkcjonalnego koncentruje się na skutecznym zarządzaniu wybór towarów na ustawionych parametrów. Są to filtry domyślne - jest posortowane według ceny, marki, ale są bardziej skomplikowane, gdzie są wybrane parametry produktu, takie jak kolor lub wysokości, i tym podobne

Moduł „płatność online”
Pozyskanie przez agregatorów płatności.
To pozwala na dokonywanie płatności on-line na różne sposoby, w tym i pieniądz elektroniczny. Zarejestrowane konto bankowe, konfiguracja konta. Obecnie najbardziej znanym są uważane za usługi Robokassa, PAYANYWAY, Yandeks.Kassa, W1, WebMoney, QIWI i inne.

Uwaga: w niektórych przypadkach, ze względu na możliwość podłączania bank przejmujący.

Moduł „Reklama” (suwaki)
przydatny moduł, który pozwala na zarządzanie zainteresowanie użytkowników. Dzięki niemu można pokazać sprzedawanych produktów, spetstsene, poinformuj zniżki i tak dalej. To wpływa na czynnik behawioralny.

Moduł „Moje konto”
jest ważnym modułem, jeśli chcesz odwiedzającym, aby zobaczyć swoje rozkazy otrzymywać rabaty i inne informacje jak widać, na każdym etapie realizacji zlecenia. Poprzez osobiste szafki mogą zapłacić zleceń oczekujących, dodawać lub usuwać elementy w wygenerowanym kolejności.

Moduł «powiadomienie SMS”
Funkcjonalność jest oparty na służbie www.sms.ru (lub mainsms.ru). Moduł pozwala na wysyłanie powiadomień SMS podczas dokonywania zamówienia z witryny, jak również powiadomienia o ruchu, który utrzymuje zlecenia klienta o wszelkich zmian w przepływie towarów. Moduł umożliwia inne ustawienia powiadomień, których potrzebujesz.

Moduł „Feedback”
elementem czynników behawioralnych, ułatwia prowadzenie firmy.

Moduł „Call back”
użytecznych modułów czynników behawioralnych, dzięki czemu odwiedzający żądania połączenia - otrzymasz powiadomienie na mail, a system sterowania i oddzwonić. Moduł ten jest bardzo skuteczny i zakorzeniła popytu, szczególnie jeśli użytkownik jest nieśmiały napięty budżet na telefon.

Moduł „W ten produkt kupili”
ważny moduł behawioralny ma bezpośredni wpływ na czynnik behawioralny, pomagając skłonić gości, że kupują więcej.

Moduł „Produkty pokrewne”
ważny moduł behawioralny ma bezpośredni wpływ na czynnik behawioralny, pomagając skłonić użytkowników do innych towarów, jeżeli nie stwierdzono lub nie jest zadowolony z prądem.

Moduł „Wcześniej Oglądałeś (oglądanych stron)”
pozwala odwiedzającym zachować historię swoich poglądów, podczas gdy on jest na miejscu.

Moduł „Komentarze do towarów (opinii)”
pozwala odwiedzającym wyrazić swoje opinie o produkcie. Bezpieczeństwo: umożliwia komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. warunki bezpieczeństwa mogą być zmieniane przez użytkownika.

Możliwe jest podłączenie komentarzy z portali społecznościowych takich jak Facebook, Facebook.

Moduł „Pytanie / Odpowiedź”
bardzo wygodny i przydatny moduł, który pozwala na wysyłanie powiadomienia Nie pytany. Przewiduje on utworzenie pytań.

Moduł „Artykuły”
zorganizowany działowe, które pozwala umieścić nieograniczoną liczbę artykułów ze zdjęciami. Opcjonalnie można podłączyć Kategorie (artykuły nie są wliczone). Artykuły pozwalają aktywnie rozwijać witrynę, która ma korzystny wpływ na promocję serwisu w wyszukiwarkach.

Moduł „Artykuły +”
Moduł „Artykuły”, ale ważny Nowa funkcja: link do artykułu (krótkiego opisu - mały blok informacji) zostaną pokazane w sekcjach tematycznych katalogu produktów, takich jak „tonometrów” sekcji katalogu i poniżej link do artykułu „od ciśnienia znaczenia „etc. (Artykuł nie wliczone w cenę).

Moduł „Filtrowana alfabetycznie”
moduł, który pozwala umieścić poziomą alfabetu na górze strony, aby ułatwić wybór i wybór kategorii i produktów.

Moduł „Newsline”
moduł Ważna informacja pozwala wyszukiwarek, aby dać wyobrażenie o tym, co żywe miejsce, można tworzyć tematy wiadomości.

Moduł „Newsline +”
Moduł „Newsline”, ale pozwala na dodanie fragmentu (krótki nagłówek wniosek Aktualności) Picture News (zdjęcie).

Moduł „Rozszerzone karty produktu”
dla kart towarów pojawiają się „zakładki folderu”, czyli informacje na karcie można również podzielić na grupy: zakładce Photo, CECHY zakładka sety kartę, i tak dalej.

Moduł „Więcej informacji”
jednostka mały informacje, które są umieszczone na karcie poz. To pozwala szybko dowiedzieć się o: warunki dostawy, zamówić konsultację według produktu (można dojść do poczcie).

Moduł „Specials / Promocje / sprzedaż”
Dla niektórych grup towarów, można dodać etykietę (rabaty, sprzedaż produktów na dzień), który jest wyświetlany na karcie i do kosza.

Moduł «Online Consultant (Messager)»
Pozwala wejść w dialog z gościem w czasie jego pobytu na nim. Środków komunikacji. To wpływa na czynnik behawioralny. Możemy korzystać z usług osób trzecich w związku z faktem, że ta funkcja wymaga oddzielnego serwera, jak Wdrożenie modułu wewnętrznego silnie ładuje system (regularne komunikaty o stanie sprawdzić), ze względu na to, co sankcje nałożone przez gospodarza mogą zostać nałożone.

Najbardziej popularny serwis jest JivoSite - konsultant on-line z kompleksowej funkcjonalności.

Moduł „Porównaj produkty”
Moduł pozwala porównać dwie (trzy) towary zgodnie z ich parametrami.

Moduł „Tagi”
moduł wpływa na wyszukiwanie produktów, nie tylko w nazwie katalogu, ale na znaczniki - różne warianty zapytaniami.

Moduł „Badania”
moduł jest skuteczny w wystarczająco wysokim ruchu na stronie. To pozwala, aby dowiedzieć się o opinię użytkowników na tym lub innym temacie.

Moduł „Statystyki zamówień towarów i ich ruchy
potężnego modułu informacyjnego, który pozwala na dowolny miesiąc, aby zobaczyć jakim etapie zlecenia, koszt całkowity koszt, analityk.

Moduł „Rating”
moduł pozwala ocenić produktowi gościem 5 punktowej skali (wizualnie dynamiczny gwiazdek).

Moduł „Multi Kontakt”
moduł sieci sklepów internetowych. To pozwala na wyświetlanie wylotów (magazyny) na interaktywnej mapie, aby wybrać miasto.

Moduł „Biuletyn e-mail»
Moduł pozwala kampanię wysyłania listów do klientów. To pozwala na tworzenie list do wysyłki, w tym wysyłanie wiadomości w formacie (oparte na szablonach) ze zdjęciami.

Uwaga: zwykle nie powitać gospodarzem mailing, ale co do zasady, istnieją zasady, które pozwalają biuletynu wiadomości w regularnych powtórek interwału. Wzięliśmy pod uwagę specyfikę tego modułu na naszej korespondencji.

Moduł „Yandex Market”
Moduł pozwala na wygenerowanie pliku do automatycznego załadunku towarów w Yandex Rynku (format yml).

Napełnianie sklep internetowy
sklep internetowy wypełniony przez lepszą integrację z systemami księgowymi, takimi jak 1C: export / import towarów z 1C (XML) lub XLS lub CSV.

Moduł „Export / import towarów w Excelu”
umożliwia kilka kliknięć, aby wyświetlić listę elementów w tabeli w programie Excel do edycji zbiorczej. Przez edytor do centrali jest edytowany w tym samym czasie jednego produktu, podczas gdy w programie Excel, można stosować różne filtry i grupowanie produkując operacji grupowych z towarami.

Moduł „Integracja 1c”
ważnej i koniecznej funkcjonalności w przypadku uruchomienia konto na podstawie 1C. Pozwala ona na jednostronnym lub obustronnym wymiany towarów z 1C miejscu.

W tym przypadku możliwe jest, aby uświadomić sobie, funkcjonalny wyświetlacz sald na Giełdzie, które mogłyby wpłynąć na zakup towarów w Internecie. Można skonfigurować automatyczne sald Online Update.

Moduł „Obliczanie dostawy firm transportowych”
użyteczną funkcjonalność przy zamówieniu, jeżeli nabywca nie jest w swoim mieście. Można dodać dowolną liczbę firm transportowych, obliczenie kosztu dostawy jest wskazany przez siebie.

Moduł „Automatyczne wykrywanie regionu”
jest ciekawy, jak również przedsiębiorstw żeglugowych działających poza ich własnych miastach lub w całej Rosji. Moduł skutecznie i dokładnie określa obszar w tym samym czasie może być ręcznie, jeśli potrzeba.

Moduł „Smart Search”
pozwala pokazać wskazówki gości po wpisaniu zapytania. Porady mogą być dostarczone wraz z linkami do szybko przejść do żądanej pozycji (strona).

Moduł „system lojalnościowy”
pozwala stymulować klientowi, aby powrócić do strony ponownie i dokonywać zakupów. System lojalnościowy mogą być realizowane w formie punktów i rabaty, wygodne i tak i tak ładowania.

Moduł „Post Rosji” (SDEK, PickPoint)
W module dostawy są zainteresowani w firmach, których działalność polega na niektórych miastach lub w całej Rosji. Jednostki taryfy Poczta rosyjska, która natychmiast pozwala na obliczenie dostawy. Koszt zależy od regionu dostawy (ośrodki regionalne).

Moduł „kupujący Śledzenie IP”
Śledzi klienta, w najlepszym tego słowa znaczeniu. Moduł analizuje aktywność kupujących i zgodnie z kryteriami może automatycznie wysłać zgłoszenie z prośbą, aby wrócić i kontynuować zakupy lub zaprosić do udziału, etc.

Zakres zadań modułu
, możesz przesłać nam specyfikację dla pożądanej funkcjonalności, a następnie obliczyliśmy koszty założenia.

Warunków Zamówienia moduł odniesienia

Moduły wymienione w tabeli nie są wyczerpujące.

Są to moduły, które należą do kategorii „ dania dnia ”, czyli w zależności od wymagań i funkcjonalności modułu jest obliczana jako złożoność i koszty produkcji.

Lista modułów określonych w tabeli, to jest dość szeroka funkcjonalność nowoczesny sklep internetowy, który zapewnia wysoki poziom wygody użytkownika w eksploatacji systemu.

MONTAŻ I ceny w sklepach internetowych

Moduły funkcjonalne strony internetowe - Wirtualne Technologies

Jak stworzyć skuteczną stronę internetową firmy i które mogą spowodować awarię?

Opracowanie strony korporacyjnej

Zintegrowany rozwój serwisu - najbardziej efektywne rozwiązanie do tworzenia zasobu wielofunkcyjną, biorąc pod uwagę wizerunek firmy, o prawidłowej architektury zasobów, aby wybrać odpowiedni design, wysokiej jakości treści.

Zamów wszechstronnego rozwoju ...

napełniania Strona firmowa

Przez właściwy zawartości witryny bezpośrednio do jego pomyślny rozwój zależy.

Jaki powinien być idealny zawartość?

adaptacyjne stron internetowych

Przy opracowywaniu witryny warto rozważyć możliwość oglądania na dowolnym urządzeniu - przyczyni się do poprawy efektywności wykorzystania zasobów.

Dowiedz się więcej ...

site Analytics

W celu dalszej poprawy witryna powinna zamówić profesjonalnej analizy oglądalności stron internetowych zasobów.

Czym dokładnie jest to pomoc?

Optymalizacja strony firmowej

Dla powodzenia optymalizacji witryny dla wyszukiwarek i jego szybki postęp w wynikach wyszukiwania - ma to sens stosowania zintegrowanego podejścia.

Dowiedzieć się, co on zawiera w sobie ...

strona korporacyjnych

Wysokiej jakości serwis korporacyjny może nie tylko poprawić wizerunek firmy, ale również w celu zwiększenia sprzedaży.

Dowiedz się, jak ...

Strona firmowa - niezbędnym atrybutem średnich i dużych przedsiębiorstw, jak również unikalne narzędzie do pracy zespołowej w zadaniach i projektach, prowadzenie bazy danych CRM i workflow dla skutecznej komunikacji wewnętrznej i PR kampanii. Wirtualna reprezentacja przedsiębiorstw i organizacji w globalnej sieci stało się powszechne nie tak dawno temu, ale szybko znalazł oddźwięk wśród ogółu publiczności. Dziś w wielu miejscach istnieją jakiekolwiek przedsiębiorstwo, które nie jest obce pojęcie tożsamości korporacyjnej i kultury korporacyjnej.

Liczne badania pokazują, że inteligentne wykorzystanie zasobów Internetu zapewnia przewagę konkurencyjną w krótkim czasie i przy minimalnych dodatkowych inwestycji. W tym miejscu może pracować w dowolnym celu: aby zwiększyć obrazu, rozszerzenie geografii sprzedaży, przyciągania inwestycji, itd jednak oczekiwać, że efekt będzie tylko profesjonalnie przeszkolonych zasobów ..

Ten artykuł będzie spojrzeć na to, co mają atrybutów jakości korporacyjną stronę internetową, listy czynników wpływających na koszty rozwoju i podać przykłady udanych przypadków.

Site jako piąty element udanego biznesu

strona korporacyjna - online zasobów, która zawiera szczegółowe informacje na temat działalności organizacji lub przedsiębiorstwa: opis usług, historia rozwoju, warunki współpracy, usług internetowych, ofert pracy, ciekawych ofert, wiadomości i innych faktów i wydarzeń, które odzwierciedlają działalność spółki. Wszystkie informacje podane na tej stronie są zwykle zebrane w zarządzaniu jednej bazie danych.

Od pojedynczej strony lub lądowiska firmowe innej budowie wielopoziomowego oraz dużej ilości informacji, a także zdolność do:

 • integracja z wewnętrznej sieci firmowej;
 • odniesienie dokumentów i rachunkowości;
 • zarządzanie i wizualizacja procesów biznesowych;
 • Zwiększona kontrola serwer poczty, działa na protokole POP3;
 • Grupowanie zasobów sieci Web, czyli jego rozmieszczenie geograficzne na wielu serwerach w celu poprawy dostępności portalu i jego skalowalność przy dużych obciążeniach;
 • Automatyczne powiadamianie (Push & Pull);
 • pełna integracja z mobilnych wersji sklepów internetowych;
 • A / B badania na temat nawrócenia, ze zmianami w architekturze i projektowaniu strony internetowej;
 • zaawansowanych analiz niezbędnych dla powodzenia działań marketingowych i innych sieci.

Portal korporacyjny koncentruje się przede wszystkim na obecnych i potencjalnych partnerów biznesowych, a także mediów.

Ważne!
Zwiększenie sprzedaży nie jest głównym celem w tworzeniu witryny firmowej. On, oczywiście, wpływ na decyzję o zakupie, zwłaszcza w segmencie B2B, ale kluczowym celem - tworząc pełną dwukierunkową komunikację z różnymi grupami społecznymi.

Przykłady problemów, które rozwiązuje korporacyjną stronę internetową:

 • zapewnienie dostępu wokół zegara do istotnych informacji;
 • automatyczne przyjmowanie zleceń i ich przetwarzania;
 • analizy i badania;
 • prowadzenie kampanii reklamowych;
 • Przetwarzanie poczty, organizowanie wysyłek;
 • rozbudowa bazy klientów i geografii sprzedaży;
 • zapewnienie świadomości wśród potencjalnych klientów.

Pod pojęciem „korporacyjnej stronie internetowej” dostaje innego rodzaju aplikacji internetowych - zasób wewnętrzny stworzony dla pracowników biznesowych komunikowania się. Jest to skomplikowane oprogramowanie, które pozwala na przypisanie zadania w ramach jednej organizacji, do korzystania z jednej bazy danych, aby nawiązać komunikację pomiędzy rozproszonymi geograficznie oddziałów itp Poniższe sekcje mogą występować wewnątrz korporacyjnej stronie internetowej:

 • konto osobiste pracownika;
 • czat wewnętrzny;
 • harmonogram imprez firmowych;
 • Moduł zarządzania czasem;
 • wiadomości krajowe, zamówienia;
 • przechowywanie plików dla przepływu pracy i innych.

Jak wspomniano powyżej, w pełni funkcjonalny serwis korporacyjny często łączy informacje i oprogramowania wewnętrznego. Część wewnętrzna jest chroniona zezwolenia poprzez LDAP lub podobnych usług i protokołów, katalogów, społeczeństwa - jest otwarty dla swobodnego dostępu do Internetu.

Jest oczywiste, że otwarte zasoby w globalnej sieci jest źródłem ważnych i przydatnych informacji dla ogromnej liczby użytkowników. Liczne badania „Yandex” VTsIOM i TNS Grupa pokazują, że statystyki penetracji internetu w Rosji w 2015 roku wzrosła do 70%. W dużych miastach - Moskwie, Petersburgu - to prawie 80%. Roczny wzrost stawki o 6-10 punktów procentowych. Jest to dobry wynik, nawet na skalę światową. Badani mówią, że zmniejsza wiarygodność firm, które nie są reprezentowane w Global Network.

Teoria nowoczesnego marketingu atrybuty Web-PR (posiadanie strony internetowej i katalogu online, organizacja konferencji wirtualnych, itp) spośród trzech składników interaktywnej PR, które bezpośrednio wpływają na popularność i uznanie organu spółki.

Mówiąc o dzisiejszym korporacyjnej stronie internetowej, wielu ekspertów w dziedzinie rozwoju sieci Web i Internet-PR nie postawić pytanie: czy to potrzebne? Mówimy tylko o tym, co powinno być źródłem najbardziej efektywnie realizować zadania komunikacji i budowania wizerunku firmy.

Co to jest - nowoczesny serwis korporacyjny?

Strona firmowa - rodzaj „twarzy” firmy, tak krytyczna mieć właściwą konstrukcję i architekturę jest zasobem zaprojektowany, aby dokonać właściwego wrażenie na zwiedzających. Witryna musi być zgodne z ogólnym stylu firmy. W zależności od rodzaju działalności można trzymać się minimalistycznym, lub stworzyć coś jasne i wyrafinowany.

Istnieją trzy wskaźniki, które bezpośrednio wpływają na poziom komfortu użytkownika na swojej stronie:

 1. Prostota. Każdy użytkownik musi zrozumieć, gdzie nie każdy link i gdzie szukać informacji. Szybkie wyszukiwanie, wyrafinowany nawigacji, minimum kliknięć, aby przejść do odpowiedniej sekcji.
 2. Zdolność adaptacji i optymalizacji SEO. Miejsce wiązania są dostosowane do dowolnego urządzenia mobilnego i zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek.
 3. Szybkość i stabilności. Strony powinny ładować się szybko, w tym te, w zależności od proporcji stron witryny i ustawień hostingowych poprawnie.

Portal dla klientów korporacyjnych musi mieć funkcjonalny system zarządzania treścią lub CMS. Systemy sterowania są zazwyczaj proste i pozwalają na utrzymanie zasobu, dodaj skorygować nawet niedoświadczonym użytkownikom bez umiejętności programistycznych. Oczywiście, dla portalu korporacyjnego przy użyciu tylko paid „silniki” i „admin”, które są popytu wśród firm mogą być ułożone w następującej kolejności:

 1. 1C-Bitrix - równych lider trwałości, bezpieczeństwa, funkcjonalności (więcej niż 13 300 projekty RuNet, których średnie TCI - 72).
 2. UMI.CMS - nieograniczony wielostanowiskowej licencji dla jednego, prostego interfejsu (ponad 2300 projektów o średniej TCI - 31).
 3. Netcat - opcja budżet, wygodny dla „fast” Landing (ponad 1900 stron przy średnim TCI - 58).
 4. HostCMS - łatwy, szybki, wygodny, system tani (około 1100 zasoby, średnia TCI - 32).
 5. Amiro.CMS - bardziej koncentruje się na e-commerce, a nie reprezentacji (wiele stron - ponad 8000, najniższy średni TCI - 5 w sumie).

Duże znaczenie ma treść witryny firmowej. Po zbadaniu witryny, użytkownik musi stworzyć pełny obraz działalności Spółki, spektrum produktów lub usług oraz korzyści ze współpracy.

Informacje na
korporacyjnej stronie internetowej pozwala na zbadanie grupy docelowej, zbieranie statystyk frekwencji i analizować typowe scenariusze zachowań odwiedzających zasobu. Dobry odbiór - to dostęp do ograniczonych informacji dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Wiązania zasobów korporacyjnych jest sprzężenie klienta poprzez e-mail, korzystając z komunikatora lub opcję „odebrane”. Ważne jest, aby zapewnić skuteczność, jeśli użytkownik wysłał żądanie, automatyczna odpowiedź musi być odbierane w ciągu pierwszych kilku sekund, a reakcja administratorów lub zarządców - w ciągu kilku godzin.

Wysokiej jakości serwis korporacyjny czasami zwiększa prestiż firmy. Jednak zdarza się to tylko wtedy, gdy zasoby są projektowane i eksploatowane. Sprawdzone wiele udanych projektów, z prawidłowego rozwoju i utrzymania nawet małej wielkości zasobu internetowego jest stopniowo przekształcona w wielofunkcyjną i niezastąpiony asystent dla biznesu. Następnie mówimy o tych miejscach, które stały się takie.

Bohaterowie naszych czasów

Dobrze zbudowana konstrukcja, łatwa nawigacja i dobrze dobrana konstrukcja przyczynia się do znacznego wzrostu popularności tego zasobu. Poniżej przedstawiono przykłady udanych korporacyjnych stron internetowych (autorytatywne uczestnicy konkursu „Grunt na Medal -2016”) potwierdzają ten wniosek.

1. gazprom-neft.ru - strona korporacyjna, uruchomiony w 2015 roku firmę „Gazprom Nieft”. Opiera się ona na poprzedniej zasobów, z uwzględnieniem najlepszych praktyk międzynarodowych. Zmieniono funkcjonalność, struktura witryny, system nawigacji. Dodano układ adaptacyjnej. Każda sekcja jest przeznaczona dla określonej grupy docelowej. Bierze pod uwagę specyfiki użytkowników niepełnosprawnych.

Liczba sesji na nowych zasobów wzrosła o 45%. 36% wzrost liczby odsłon o 41% stało się coraz więcej użytkowników.

2. trkpetrovsky.ru - korporacyjna strona dużego kompleksu handlowo-rozrywkowego w Iżewsk. Zasób został stworzony z uwzględnieniem interesów nabywców, najemców, reklamodawcy. Dla każdej z grup - odrębne sekcje. Kluczowe działania mieszczą się w trzech kliknięć. Chwytliwy styl błyszczący magazyn, żywe obrazy, różnym układzie, animacja zostaje wybrany do projektu. adaptacyjne stronie i technologicznie.

Sześć miesięcy po rozpoczęciu zaktualizowanego liczby zasobów awarii zmniejszyła się z 39% do 12%. Głębokość widzenia (średnia liczba stron wyświetlonych) do 3,39 wzrósł do 4,72. Zobacz czas trwania - od 1,55 do 4,02 sekundy wzrasta.

3. uralairlines.ru - oficjalna strona internetowa lotnicze „Ural Airlines”. Zasób został przebudowany po przeprowadzonych badaniach użyteczności. Podstawą dla zwalnianych animowanych banerów w tym samym stylu. Kategorie są rozmieszczone w logiczny łańcuch „pytanie-odpowiedź”. Optymalizacja sekcjach.

Opracowanie nowej koncepcji strony korporacyjnej wzrośnie ruch 1,5-krotnie.

4. subway.ru - miejsce słynnego fast food Subway łańcucha, działających na zasadzie franczyzy. Sekcja o tej samej nazwie jest w centrum uwagi. Projektowanie został zbudowany w oparciu o analizę danych finansowych i badań oglądalności. Sekcja franchising zoptymalizowane. Wdrożyliśmy system CRM i zintegrować go z serwisu.

W rezultacie, na podstawie czasu trwania wyświetlania franczyzowej zwiększona o 75%. Szybkość odbicie zmniejszyła się o 33%. Doprowadziło to do wzrostu konwersji - a mianowicie do zwiększenia liczby wniosków do partnerów.

5. onlime.ru - strona dużego operatora telekomunikacyjnego, który w ostatnich latach przeszedł redesign. Proces był poprzedzony przez analityka. Eksperci przeanalizowali pobyt zalogowany, czekać przed ofertą, okresy aktywności, kolejność wizyt w sekcjach, i tak dalej. D. Na nowym miejscu opracowali informacje zasadniczo inną architekturę. At Home Place transparent z aktualnej oferty oraz możliwość złożenia zamówienia. Zwiększone kalkulatory funkcjonalności.

Następujące wyniki modernizacji konwersji wzrosła o 14%. Przeciętny check wzrosła o 70%.

Etapy rozwoju korporacyjnej stronie internetowej

Formalnie, utworzenie dowolnej witryny składa się z kilku rodzajów etapach. Sukces zasobu zależy od tego jak dokładnie i twórczo, technicznie poprawne każda z nich została podjęta.

Poniżej znajdują się klasyczne etapy rozwoju serwisu:

 1. Analityk biznesowy. To sformułowanie celów i wstępnych badań: analiza grupy docelowej, konkurencji, przewagi konkurencyjnej klienta. Budżetowanie.
 2. Tworzenie TK. Jest to szczegółowy plan pracy, zatwierdzenie decyzji w sprawie projektowania i funkcji programowania.
 3. Tworzenie struktury. Rozmieszczenie elementów i urządzeń z wybranego nałożeniu układu.
 4. Prototypy (adaptacyjne). Pozwalają szybko sfinalizować szczegóły projektu i uniknąć błędów w fazie projektowania. Na tym etapie, myśleliśmy nad strukturą serwisu, co pozwala na osiągnięcie wysokiej konwersji i sprzedaży.
 5. Design (adaptacyjne). Komponent wizualny dla firmowych stron internetowych i portali jest szczególnie ważne. Z wyglądu zależy pierwsze wrażenie klienta i zainteresowania Ciebie lub Twojego produktu. Koncepcja graficzna zwykle pracować jako przykład na stronie głównej.
 6. Układ (UI elementu podstawowego). Gniazdowania HTML strony danej witryny w oparciu o projekt, który jest przetłumaczony w kodzie HTML. Odpowiednio rozplanowane strona działa tak samo we wszystkich przeglądarkach i we wszystkich rozdzielczościach ekranu.
 7. Development (programowanie). Serwer ustawić system zarządzania treścią, dzięki czemu zmiany kodu wymagane. Produkować moduły konfiguracji i programowania. Pojawi się na stronie interaktywnej: linki, formularze, przyciski, itd.
 8. Integracja (korportal + CRM-bazy danych i telefonii + zautomatyzowany przepływ pracy i zapisy, etc.). Zintegrowany system sterowania, wykonany bezpieczeństwa konfiguracji serwerów i pamięci masowej bazy danych.
 9. tworzenie treści. Jeśli teksty, zdjęcia, filmy, dostarczone przez klienta, powinien dbać o ich terminowe szkolenia.
 10. Prawidłowe rozmieszczenie treści. Obrazy i animacje nie może odwracać uwagi od tekstu, tekst musi być podzielona na bloki, to jest łatwe do odczytania.
 11. SEO Study. Miejsca SEO-adaptacyjne pierwotnie na celu promowanie szybciej i wspiąć się na górze wyników wyszukiwania.
 12. Serwery nalewki (zawierają). Na tym etapie należy przeprowadzić badanie i ocena jego efektywności wykorzystania zasobów. Poprawiać błędy w kodzie oraz nieprawidłowym układzie, sprawdzić zawartość dla niepowtarzalności.

Na początku operacji etap kończy. Dzisiaj nie wystarczy zamówić korporacyjną stronę z łatwej nawigacji i struktury - jest konieczne, aby osiągnąć wysoką frekwencję, promowanie zasobu w wyszukiwarkach, katalogach, sieci społecznych, angażowanie się reklamy w Internecie. plan promocji powinny być na etapie pisania TK, dlatego ważne jest, że deweloper był właściwy w sprawie optymalizacji. Wszelkie błędy popełnione we wczesnych etapach, będzie drogo kosztować w przyszłości.

Cena jest ważna, albo dlaczego tanio można liczyć na niskie miejscu

Koszt wytworzenia stronie firmowej zależy od zakresu prac, harmonogram i poziom profesjonalizmu artysty. W praktyce, zakres cen na tworzeniu firmowych stron internetowych dużym POD KLUCZ: od 150 tysięcy do 3,5 miliona rubli. Biorąc pod uwagę poziom wydajności, można zbudować klasyfikacji warunkową, co następuje:

 • „Studenci”: osoby bez doświadczenia w realizacji udanych projektów, kochankowie. Odpowiedzialny za wszystkie etapy 1-2 osób. Tych na rynku od ponad 80%. Cena terenu - od 20 do 100 tysięcy rubli.
 • „Challengers”: profesjonaliści z minimalnym doświadczeniem wykonując kilka funkcji. Cena od pracy - od 100 do 200 tysięcy rubli.
 • „Profesjonaliści”: zawodowi programiści, aby zapewnić wysoką jakość i terminowość terminów. Cena - od 200 do 700 tysięcy rubli.
 • "Elite" web-studio. Cena - od 700 do 3,5 miliona rubli.

Najniższa cena Najczęściej odnosi się do:

 • Bezpłatne korzystanie z CMS;
 • brak Optymalizacja stron;
 • szablon projektu, i inni.

Skuteczny zasób wymaga kilkumiesięcznej pracy zespołu specjalistów, z których każdy jest ekspertem w zakresie powierzonych mu scenie. W wyniku tego produktu, są bardziej prawdopodobne, aby być skuteczne narzędzie biznesowe, które szybko płacić za siebie i będzie opłacalna. Ci, którzy decydują się na tę drogę, wraz ze wzrostem nasilenia należy podjąć przy wyborze wykonawcy ważyć swoje możliwości finansowe, nie tylko w odniesieniu do zakładu, ale także do dalszego portalu serwisowego. Tak, to wszystko jest jak z drogiego samochodu - strona korporacyjna w wersji premium będzie wymagać wysokich kosztów jego utrzymania. Z drugiej strony, nieuzasadnione oszczędności i błędów nieodłącznym nawet na etapie planowania - chociaż rzadko jest pierwsza myśl - jest bardzo kosztowne w przyszłości.

Jak wybrać studia, aby stworzyć witrynę korporacyjną pod klucz?

Rygorystyczne kryteria wyboru pracownię internetową nie istnieje. Jednak istnieją obiektywne parametry, które mogą być punktem odniesienia dla profesjonalnych możliwości wykonawcy. Tym razem, obecność na rynku tworzenia stron WWW i utrzymania zasobów internetowych, dostępność portfelu dla różnych sektorów biznesu, pozytywne informacje zwrotne, szybkie reagowanie na potrzeby klientów, etc. Dowiedz się więcej o tym, jak nie mylić z wyborem web-studio, my powiedzieliśmy kierownik projektów internetowych BeneQuire Yuri Okuniew:

„Tworzenie korporacyjnej strony internetowej - wspólny wysiłek klienta i wykonawcy. Pierwszym z nich jest wyraźnie określać cel, drugi - aby wykorzystać całą swoją wiedzę i doświadczenie, aby go osiągnąć. Ważne jest, że obie strony „mówią tym samym językiem” i czuć się komfortowo podczas komunikowania się ze sobą. Rozumiejąc potrzebę długiej i owocnej współpracy.

Zanim zaczniemy, musimy poznać specyfikę działalności klienta, jego pozycji na rynku, jego grupy docelowej. Prawie wszyscy z naszych klientów - a udane, ambitny, progressive i szybko rozwijające się firmy. Każda znaleźć indywidualne rozwiązanie, aby osiągnąć maksymalne wyniki, oparte na wieloletnim praktycznym doświadczeniem w marketingu internetowego. Jednocześnie wrażliwie reagują na wszelkie zmiany w trendach, warunków rynkowych i zmianę podejścia do rozwoju technologii. Innymi słowy, każdy projekt tworzymy dla siebie poprzez gwarancje i ochronę interesów naszych klientów. "

PS Company BeneQuire wykonuje wyczerpujący wykaz prac na tworzenie i promocja stron, Optymalizacja stron, Web-analitycznych, reklamy internetowe, content marketing. Na liście klientów - ponad 400 firm i organizacji, w tym światowej sławy i 1500 udanych kampanii reklamowych.

Moduł końcowy montaż - strony www studio WEBREAL

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   Gdzie iTunes danych w WINDOWS