strzelanka online dla IOS

Krytyczne Ops

Jest to jakościowy line-shooter w stylu faworyta wszystkie gry Counter-Strike. W nim, jak w słynnym PC-analogowy, gracze będą angażować się w walkach po stronie terrorystów lub sił specjalnych. Lokalizacja dla wielu bitew, od opuszczonych magazynach, a kończąc na ulicach europejskich. Gra wymaga szybkiej odpowiedzi naprawdę piorun, ponieważ może zabić w ciągu zaledwie jednego trafienia.

Krytyczne Ops
Twórca programu:

Siła Krytyczna Ltd.


Cena:
bezpłatny

Krytyczne Ops
Twórca programu:

Siła Krytyczna Oy


Cena:
bezpłatny

Respawnables

Zabawny i złośliwy trzecia-person shooter, gościnnie jasne kreskówek grafiki. W niej jest dostępna ogromna ilość amunicji i broni na każdy gust: od pistoletu maszynowego, a kończąc protonowe Ghostbusters Thompson. Ponadto, istnieje wiele możliwości, aby dostosować wygląd swojej postaci, zmień jego fryzurę lub noszących inny kostium.

Dla początkujących, ta gra jest lojalny, jest pomoc w celowania i szczegółowe opisy wszystkich trybach gry, misji i dostępnych przedmiotów.

Respawnables - FPS Commandos SWAT
Twórca programu:

DIGITAL LEGENDS ENTERTAINMENT SL


Cena:
bezpłatny

Respawnables - zespół sił specjalnych
Twórca programu:

Legendy cyfrowej rozrywki


Cena:
bezpłatny

pożarowe

Jest to jedna z najlepszych gier mobilnych w gatunku Battle Royale, czyli „Royal Rumble”. Począwszy od lądowania samolotu projektowania i wykańczania obiektów gra, to kopiuje znane Battlegrounds PlayerUnknown użytkownika. W grze znajdziesz pożarowe rzeź na gigantycznej mapie z 49 innych użytkowników. Jest możliwe, aby przyłączyć się do zespołów, komunikować się i stworzyć całą gildię.

Gra jest dobrze zoptymalizowany, wygodne do ustawienia fotografowania, interfejs jest całkowicie rusyfikacji. Integracja zapewnia również sieć społeczną „VKontakte”.

Garena pożarowe
Twórca programu:

Garena MIĘDZYNARODOWY I PRIVATE LIMITED


Cena:
bezpłatny

World War Heroes

Ta strzelanka sieciowa w duchu klasycznej Call of Duty, która prowadzi na polach bitew II wojny światowej. Lokalizacje będą przypominać desantu w Normandii, po walki o centrum Berlina i wielu innych zacięte walki. Można grać w zespole oraz w trybie solo, przy zajęciu terytoriów lub zwykłych potyczek.

Na wielu kart, można kontrolować czołgów i innego sprzętu wojskowego. Tryb Hardcore jest idealnym miejscem dla miłośników realizmu, gdzie jest umieszczony pierwszy pocisk może być śmiertelna.

World War Heroes: Strzelec wojskowy!
Twórca programu:

Wybrzeże Interactive Games limitowana


Cena:
bezpłatny

WWH: fotografowania i zbiorniki Internecie
Twórca programu:

Wybrzeże Interactive Games limitowana


Cena:
bezpłatny

Modern Combat Versus

Spółdzielnia strzelec walczył w 4 × 4 i przechwytywania obszarach. Futurystyczny ustawienie i wysokiej jakości grafiki na tle z gry pojedyncze analogów, ale główną zaletą niego w drugiej. Versus oferuje ponad tuzin różnych postaci z unikalnymi zdolnościami, które są odpowiednie dla różnych stylów walki. Na dynamikę i intensywność gry walki zdecydowanie zasługuje na pochwałę.

Modern Combat Versus: online multiplayer FPS
Twórca programu:

Gameloft


Cena:
bezpłatny

Modern Combat Versus
Twórca programu:

Gameloft


Cena:
bezpłatny

SHADOWGUN: DeadZone

Klasyczne strzelcy mobilne, które do tej pory jest w stanie konkurować z innowacyjnymi usługami online. Nawet jak na standardy od 2018 gra wygląda bardzo dobrej jakości, zwłaszcza biorąc pod uwagę mroczną atmosferę i ustawienie science fiction. Unikalną cechą DeadZone - multiplayer cross-platform, która pozwala zmniejszyć do jednej karty iOS i Android użytkowników.

„Nowi” strzelec może wydawać się dość skomplikowana, ponieważ istnieje ryzyko, aby walczyć z doświadczonymi graczami w pełnym rynsztunku.

Shadowgun DeadZone Walki PvP
Twórca programu:

MADFINGER Games, Inc.


Cena:
bezpłatny

Nowoczesne Strike Online

Jest to kolejny klasyczny analogowy Counter-Strike z doskonałą grafiką i dobrym optymalizacji dla różnych urządzeń. Gra oferuje osiem różnych trybów walki, w tym „przetrwanie”, gdzie każdy dla siebie. można poprawić wiele rodzajów broni, a pompa zewnętrznie przy użyciu różnych skórek. Prosty i intuicyjny interfejs pozwala opanować grę nawet daleko od użytkowników „strzelców”.

Nowoczesne Strike Online: PRO shooter!
Twórca programu:

Wybrzeże Interactive Games limitowana


Cena:
bezpłatny

Nowoczesne Strike Online: Shooter
Twórca programu:

Wybrzeże Interactive Games limitowana


Cena:
bezpłatny

Blitz Brigade

Żywe first-person shooter, wizualnie przypomina Team Fortress 2. Można grać dla strzelca, snajper, rozbiórki, a nawet medycznych. Każdy z nich ma swój własny zestaw broni i sprzętu pomocniczego. Znaczna część różnorodności w prostej wymiany ognia sprawia, że ​​sprzęt wojskowy, pomagając odwrócić losy każdej walce.

Można kontrolować helikopter, czołg, a nawet roboty wojskowe. Gra jest przeznaczona dla tych, którzy chcą się dobrze bawić, bez strachu przed śmiertelnym strzałem zza każdym rogu.

Blitz Brigade - szał online!
Twórca programu:

Gameloft


Cena:
bezpłatny

Blitz Brigade
Twórca programu:

Gameloft


Cena:
bezpłatny

Shooter of War

Ta spółdzielnia shooter online może być nazywany najlepszym klonem Overwatch komórkowego. Twórcy oczywiście nie próbował ukryć co oni zainspirowany gry. Podobieństwo z hitu Blizzarda dosłownie prześledzić wszystko od projektowania postaci, a kończąc na miejscach walk. Dobry w tej kopii jest niewielki, ale jednak strzelec wojny szybko uzależnia.

Czytaj więcej:   bardzo fajny film z YouTube

Ta akcja z prawdziwie rozgrywkę i zdolności, aby wybrać rodzaj gry. Więcej szczegółów - w przeglądzie Layfhakera.

Shooter Of War-FPS: Hero bojowa
Twórca programu:

4399 NET LIMITED


Cena:
bezpłatny

Pobierz appstore

Guns of Boom

Niepohamowanego działania, mające na celu rozweselić wszystkich fanów mobilnych „strzelców”. Stylowy wizerunek i wygodna obsługa sprawiają, że jednym z najlepszych sposobów na cichej i mierzonej gry. Walki odbywają się na stosunkowo małych miejscach, gdzie nie mają długo, aby znaleźć ukrytych przeciwników.

Zabiliśmy przeciwnicy mogą łatwo odebrać broń i użyć go do końca amunicji. Klany, dostosowywania postaci, duży wybór urządzeń - wszystko to jest również obecny.

Guns of Boom - Online Shooter
Twórca programu:

Insight gry


Cena:
bezpłatny

Guns of Boom
Twórca programu:

Insight gry


Cena:
bezpłatny

12 strzelcy niż iPhone i iPad - IPHONES.RU

Martwe wyzwalania 2 mi się nie podoba, Naciśnij X, aby wygrać, pierwsza część była znacznie bardziej stroma. MC5 jest również bardzo dobra, ale trzeci był po prostu shedevralen. Patrz na Drauling dzięki, czekałem, czekałem i zapomniałem o nim))

Alexey Makeev awatar

Alexey Makeev 22 lutego 2015

@ Snake302 , w Dead wyzwalania 2, podobnie jak w klasycznej freemium grze właśnie tylko pierwsze pół godziny, a następnie, wrogowie tłumie coraz większe ich twardnieje pancerza i zombari wszystkie grubsze i grubsze, a kaseta jest coraz mniejszy, grałem w spuście dłużej niż 20 godzin cały czas, chciałbym powiedzieć, że jest to dosyć trudne w odpowiednich miejscach

Kit0Boy 22 lutego 2015

@ Alex Makeyev , błagam różnią .. Nawet wybierając wysoki poziom złożoności gry strzelanie zombie jest łatwo dojść powodując ziewnięcie.
Może to w ramionach pompowanych, dla których, nawiasem mówiąc, nie ani grosza płatnych .. Gra w tym względzie nie jest szczególnie irytujące.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *