Huawei P20 Oficjalna data wydania

Huawei wysłał zaproszenie i potwierdził, że zapowiedź nowej serii P20 odbędzie się w dniu 27 marca.

Zaproś zawiera informacje na temat przyszłej serii P. Konferencja prasowa odbędzie się w Grand Palais w Paryżu. Na zaproszenie jest napisane: «zobaczyć» mooore z AI, która zakłada istnienie sztucznej inteligencji w technologii przyszłych smartfonów.

zapowiedź Huawei

Wcześniej pojawiły się informacje, że seria Huawei P składa się z trzech modeli smartphone: P20, P20 Plus z dużym wyświetlaczem i P20 Lite. Pojawia się, a informacje o P20 Pro, który może być wyposażony w wycięcie w górnej części ekranu, podobnie jak iPhone X. Około serii wiele kontrowersji, jak widać w naszych wiadomościach.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Więcej:   w kolumnie gazowy Newa const wody pod Mikrikov zawierającej zapłonu

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *