AKTUALIZACJA WINDOWS 7 jest teraz do 10

Jako wolny aktualizacji z Windows 7 do Windows 8.1 i 10 po 07.29.2016

 • IT firm,
 • Lifehack dla maniaków,
 • miękki
  Jak wiecie, Microsoft początkowo ogłosił, że Windows 10, opublikowany 29.07.2015, jest bezpłatne uaktualnienie dla OEM i Windows 7 i Windows 8.1 instalacja detalicznej w ciągu jednego roku - do 29.07.2016. I po aktualizacji 29.07.2016 za pośrednictwem usługi Windows Update nie będą oferowane, i będzie musiał kupić. Windows Update w systemie Windows 7 i Windows 8.1 są regularnie oferowane uaktualnienia do systemu Windows 10.

  W rzeczywistości, od 07.19.2016 wszystkie aktywowane systemy z ustalonymi wersjach detalicznych Windows 7 / 8.1, że użytkownicy regularnie dostosowywane do zalecanych aktualizacji firmy Microsoft, w tym licznik z odliczaniem czasu pozostałego do bezpłatnego uaktualnienia. Oczywiście, zachęciły wiele odłożyć aktualizację do ostatnich dni. I, jak obiecał, na 07/29/2016 ofert aktualizować OS bezpłatnie za pośrednictwem usługi Windows Update zniknął. Czy ci, którzy nie mają czasu, aby zaktualizować pozostawiony bez możliwości uzyskania nowego OS za darmo? Na szczęście nie! Możliwość bezpłatnej aktualizacji OS pozostaje. Zobaczmy, jak można teraz uaktualnić Windows 7 i Windows 8.1 do Windows 10.

  W dniu 29.07.2016 Microsoft wciąż oferując bezpłatne uaktualnienie do systemu Windows 10 użytkowników niepełnosprawnych. Microsoft oferuje sami decydować, czy chodzi o ofertę, czy nie. Zostaw bolesną decyzję moralną dla Ciebie i uporządkować techniczną stroną zagadnienia.
  Przede wszystkim, poszedłem do strony tej kampanii i przesłaniu Upgrade Advisor.

  Jako przykład tego artykułu znalazłem całkowicie zaktualizowane i aktywacji systemu Windows 8.1 Professional w maszynie wirtualnej. Testowałem w sposób i na Windows 7. wyniku procesu i nie różnią, więc poniżej przykład powiedzieć uaktualnienia systemu Windows 8.1.

  Biegnę ściągnięty Asystent zaktualizować system operacyjny.

  Akceptuję warunki umowy, a czas krótki OS sprawdza możliwości mojego komputera do uaktualnienia. Głównym wymaganiem - 2 GB pamięci RAM (64-bitowy OS 1 GB 32-bitowy), a około 20 GB (16 GB 32-bitowy) dla partycji systemu.

  Aplikacja natychmiast rozpoczyna pobieranie z internetowych wydań systemu Windows 10 Dla własnego wizerunku. W chwili pisania tego tekstu, do pobrania wersji oddziałów Threshold2, ale mam nadzieję, że w ciągu tygodnia lub dwóch samo Doradca uaktualnienia systemu Windows natychmiast zainstalować 10 oddziałów Anniversary Aktualizacja Redstone1.

  Po kilku minutach (godzina? Dni ??) boot, system sprawdza integralność pobranego obrazu.

  I rozpoczyna się proces aktualizacji.

  Pierwsze 30-40 minut, wszystko dzieje się wewnątrz systemu operacyjnego uruchomiony. Można pójść o firmie. Następnie, system ostrzeże Cię, że wymagany jest restart. Będziesz miał pół godziny, aby to zauważyć.

  Po ponownym uruchomieniu komputera, uruchom standardowej instalacji system operacyjny Windows 10:

  Czytaj więcej:   Strony z bezpłatnych książek do przeczytania

  W zależności od procesu Szybkość pracy dysku twardego trwa 10-40 minut i kończy się komunikatem o pomyślnym zakończeniu aktualizacji.

  Wybierz ustawienia systemu operacyjnego (wyłącz wszystko, co proponuje m.in. Microsoft), możemy przejść do systemu operacyjnego i zobaczyć, że nasze okno 10 jest aktywna!

  Jak już wyjaśniono powyżej, wersja systemu operacyjnego, otrzymany przeze mnie na piśmie tę notatkę należy Threshold2 oddziałów (lepiej znany jako wersja 1511). Zawarte są wszystkie najnowsze zbiorczej aktualizacji OS. Szczegóły na temat tego, co Threshold, Redstone i ogólne zespoły Windows 10 można znaleźć w moim artykule „Wszystko o wersjach systemu Windows 10” - polecam.

  Teraz tylko trzeba czekać, aż po Windows Update można uzyskać Windows 10 Anniversary Update - wersja 1607 branże Redstone1. Dla tych, którzy chcą, aby zakończyć i po tej aktualizacji, mogę doradzić w ustawieniach panelu Aktualizacje / wybierz zaawansowane ustawienia i umożliwić uzyskanie Insider Podgląd zespoły:

  Wybierz „Start”, aby zespół Insider Podgląd. trzeba będzie wprowadzić konto Microsoft ID, trzeba będzie zarejestrować się w programie Insider podglądu. Mój rekord jest zarejestrowany tam przez długi czas, więc pytam pytania nie zadać OS. Jeśli jesteś na tym etapie, chcesz powiązać swoje konto lokalne do Microsoft ID, należy wybrać „Kontynuuj”, jeśli chcesz uzyskać gromadzeniu Insider, ale nadal korzystać z konta lokalnego bez podłączenia do chmury Microsoft, wybierz „Run logowania tylko w tej aplikacji”

  Ponownie wybierz „Start”, aby zainstalować zespoły Insider, zaakceptować umowę, a następnie ponownie uruchom komputer.

  W ustawieniach aktualizacji, mogę podkreślić, że chciałem dostać gałęzie RS1_Release montaż i możliwość wczesnego dostępu. Ostateczna wersja jest obecnie i dostępne wersje wydania wstępne będzie teraz tylko w RS_Prerelease oddział dla Redstone2.

  Budowanie 14393 - ostateczna wersja systemu Windows 10 Anniversary Aktualizacji - przyjdzie do Ciebie za pośrednictwem usługi Windows Update. Jednak nie od razu, ale w ciągu dnia. Tak działa Insider Program podglądu.

  Po około aktualizacjach półgodzinnych otrzymaniu ostatecznej wersji Windows 10 Anniversary Update - 14393 oddziałów Redstone1. Teraz, jeśli chcesz, możesz zrezygnować z otrzymywania zespoły Insider.

  Uwaga dla tych, którzy nie chcą instalować jeden system operacyjny na drugim i nie uwzględnia takiej konfiguracji jest mocno stabilny. System Windows 10, zaktualizowany przez Upgrade Advisor lub 29 lipca za pośrednictwem Windows Update po instalacji jest aktywna nie tylko system operacyjny, ale również oszczędza na serwerach Microsoftu na ten temat. Co to oznacza? Jeśli jesteś teraz na tym samym komputerze, należy ponownie zainstalować system operacyjny całkowicie, nawet formatowanie dysku systemowego, podczas instalacji nie wprowadzić numer seryjny - jest dyskretny przycisk „zrobić to później”. Wybierz „zrobić to później”, a sam system operacyjny będzie skontaktować się z serwerem aktywacji, upewnij się, że ten konkretny Windows PC 10 uprzednio aktywowane i aktywuje nowo zainstalowanego systemu operacyjnego.

  Jeśli jesteś zainteresowany tym tematem, jak ominąć oficjalna zapowiedź Pobierz Windows 10 ze strony internetowej Microsoft, można się zastanawiać, co już od dawna to samo można zrobić z pakietem Office. Pisałem o tym kilka notatek.

  Czytaj więcej:   konwerter MP3 YOUTUBE

  Windows Update 10 PIRATE Windows 7

  Windows 10  Mogę uaktualnić nielegalną wersję systemu operacyjnego Windows (zwanego również pirat) do systemu Windows 10.

    Tak, to możliwe! Byłem przekonany z własnego doświadczenia, kiedy był w stanie dokonać aktualizacji do Windows7 do Windows 10.

    Prawda okazała się na mnie nie od razu, ale dopiero w trzeciej próbie. O tym, jak to udało mi się przejść na pirata windose 7 do oficjalnej windose 10 Chcę ci powiedzieć w tej nocie.

  Jolly Roger

    Na początek powiem, że ja nie uważam się nałogowym pirat, tylko okoliczności w moim laptopie, buk, na którym stał licencjonowanej wersji systemu Windows 7. W skrócie, Podniosłem wirusa Trojan, patrząc na program, aby uwolnić modelowanie 3-D i mnie mój akademik blokanul nad dostępem IP do serwera . I nie mógł połączyć się z faktu, że dla FTP, a nawet po prostu przeglądać dowolną witrynę znajdującą się na tym hostingu.

    Problem miał być rozwiązany szybko i oba naraz znalazł przyjaciela, który zaproponował, aby całkowicie usunąć wszystko z komputera (z virusnoy) i umieścić mocniej na siedem, ale piratów. Godziny na podłodze, on ma stać się rzeczywistością. Więc stałem się piratem


    Ale pytanie w tej nocie należy przejść do systemu Windows 10 oraz o tym, czy możliwe jest, aby uaktualnić do kilkudziesięciu z nielicencjonowanym Windows. Dlatego jestem zmianę myślenia w tym kierunku.

   

  Uaktualnienie do Windows 10

    Ostatnio odwiedzając stronę internetową MSN mi rację w widgecie pod nagłówkiem: „wypalony wiadomości uaktualnienia do systemu Windows 10 - to nic nie kosztuje .” Kliknięcie na link, mam do of.sayt Microsoft, który oferuje do zainstalowania 10-ku.

  okna 10

    Wcześniej miałem już zaktualizowany do kilkudziesięciu vindosovskom na tablecie, w którym została zainstalowana wersja 8.1. Szturchnął trochę internet znalazłem kilka recenzji, w których goście stwierdzili, że ludzie do tej pory w piratów bez problemów. Krótko mówiąc, nie było-nie-było, postanowiłem zostać zaktualizowane.

    Przejdź do witryny https://www.microsoft.com/ru-ru/software-download/windows10 Kliknąłem Aktualizuj teraz , a następnie pojawi się okno, w którym został poproszony o pobranie pliku pełnej wielkości w formacie 7.3 MB EXE. Pobrałem plik - okazało się, program do automatycznego uaktualnienia do systemu Windows 10.

    Aktualizacja odbywa się na maszynie i nie wymaga uczestnictwa, co najważniejsze do Internetu w tym czasie pracował w sposób ciągły. Aby zaktualizować, należy kliknąć na ten programku i rozpoczyna instalację.


  Trudności i problemy podczas upgrade'u

    I nie był w stanie zaktualizować po raz pierwszy. Zyskuje 25 procent całej instalacji, program wygeneruje błąd i usunąć wszystkie pliki pobrane go. Więc probyval trzy razy i prawie nevpal w otchaene. Było już późno w nocy i poszedłem do łóżka. Ale potem przypomniałem sobie, że na planszety i miałem ten sam problem.

    Okazuje się, że problemem było to, co. Aby uaktualnić do okien 10 konieczne jest, że nie ma w komputerze na dysku mało miejsca C. Lekko oczyszczone miejsce, znowu poprobyval aktualizacji. Próba nie powiodła się, ale proces ten przeszedł już 70%. Nie poddawaj się - musiałem usunąć kilka dużych ciężkich programów zajmuje dużo miejsca. W efekcie udało mi się zwolnić prawie 15 GB.

    I tu jest to cud - teraz mam na komputerze Windows 10. Teraz, że program nazywa się latać, ale laptop działa znacznie Legshei (przesłuchani przez wentylatory).

    Więc jedynym problemem, który może być przeszkodą do uaktualnienia do systemu Windows 10 - jest brak miejsca na dysku S. zatem nesdavaytes i aktualizacji!


    W tej chwili dostępne są bezpłatne uaktualnienie do kilkudziesięciu z każdą wersją systemu Windows.

  I pospiesz, bo tu jest wiadomość wisi na oficjalnej stronie internetowej:

   Oferta jest ważna do 29 lipca 2016

  Tak, to nic nie kosztuje! Modernizacja polega na uzyskiwaniu pełnej i non-testową wersję systemu Windows 10. Wielkość pobranych plików - 3 GB.


   I tak, z kilkoma problemami uaktualnić do pirata do systemu Windows 10.
   

  DARMOWE aktualizacje systemu Windows października 2017

  Blogi

  12 komentarzy
  01.02.2017

  Jako wolny i oficjalnie uaktualnieniem do systemu Windows 10 w 2017 roku?

  Jako wolny i oficjalnie uaktualnieniem do systemu Windows 10 w 2017 roku?

  Świergot

  • //twitter.com/NecrosoftCore

  Cóż, ponownie z okazji Nowego Roku, drodzy czytelnicy, entuzjastów i miłośników technologii! Co dziwne, są tacy ludzie, którzy nie zmodernizowane za darmo i oficjalnie do systemu Windows 10 w pierwszym roku. Z tych samych ludzi, którzy mają i tych, którzy mogą być chciał to zrobić, ale czeka na kilka ciekawych aktualizacji, ponieważ „ja i Windows 7 / 8.1 są spełnione.” Ale pociąg, w postaci urzędnika i bezpłatnego uaktualnienia, a teraz nie ma, jak w jaki sposób można kupować tylko ... Co robić?

  W rzeczywistości nie jest mała luka, która niewiele osób wie. Ta luka pozwala nawet teraz, za darmo i oficjalnie uaktualnieniem do systemu Windows 10, jeśli są, oczywiście, właściciel licencji Windows 7 lub 8.1. Wszystko, co musisz zrobić - jest pobranie narzędzia z oficjalnej strony internetowej firmy Microsoft, potwierdzają, że „masz niepełnosprawność” i mają całkowicie bezpłatne uaktualnienie do systemu Windows 10! Brak dowodów na to dokumentalny nie jest wymagana, czyli po prostu trzeba umieścić kleszcza we właściwym miejscu. Wszystko. To takie proste.

  Nie zapomnij, że można zrobić aktualizację, a następnie po prostu wrócić do swojego zwykłego systemu. Przez tego działania będzie można uzyskać licencjonowanej wersji systemu Windows 10 na moim komputerze i użyć go w dogodnym czasie, poprzez zainstalowanie systemu operacyjnego.

  Jeśli znajdziesz błąd, prosimy zaznaczyć fragment tekstu i naciśnij Ctrl + Enter .  Wybierz swój język

  polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


  Dodaj komentarz

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *