ONLINE aktualizacji w systemie Windows 10

Asystent Windows Update 10

W tym artykule zebraliśmy wszystkie informacje, co musisz wiedzieć o procesie uaktualniania komputera do systemu Windows 10 kwietnia 2018 Update - piąty ważną aktualizację do systemu operacyjnego Microsoft Desktop. Jeśli nie masz dużego doświadczenia z systemem Windows 10 lub po prostu zaczął zagłębiać się w funkcji systemu operacyjnego, ten artykuł wyjaśni Ci wszystko w szczegółach.

Pierwsze remont zaplanowano na dzisiaj (30 kwietnia) wieczorem około 20:00 czasu moskiewskiego (10:00 Redmond), a to jest, nawiasem mówiąc, już się rozpoczął dla niektórych użytkowników. Uaktualnienie systemu Windows 10 wysyłane fale. Oznacza to, że kilka komputerów może aktualizować natychmiast, inni zostaną zaktualizowane na dzień lub dwa, inni w tygodniu, a czwarty w ciągu miesiąca. Podejście to wyjaśnia chęć Microsoftu, aby proces aktualizacji najbardziej stabilny. Deweloperzy studiowania danych telemetrycznych i analizować zgodność nowego systemu operacyjnego z różnych konfiguracjach. Jeśli istnieje konflikt lub problem aktualizowania opcji dla poszczególnych komputerów blokowania. W ten sposób firma ubezpiecza siebie i użytkowników przed nieoczekiwanymi błędami.

Jeśli nie chcesz czekać i wierzyć, że komputer wszystko pójdzie dobrze, to może być niezwłocznie aktualizowane w pierwszym dniu rozpocząć aktualizację.

Wariant 1. Aktualizacja za pośrednictwem usługi Windows Update

Sprawdź dostępność aktualizacji preferencji , może być jednym z pierwszych szczęśliwców. Jeśli są tam, komputer pobierz wersję w 1803 roku . Jeśli nie, to po prostu poczekać, aż komputer nie pobrać aktualizacje za pośrednictwem Centrum aktualizacji systemu Windows w wyznaczonym czasie. Jest to korzystna. Pobierz Windows System 10 kwiecień 2018 Update, gdzie Microsoft wierzy, że komputer spełnia wszystkie wymagania i nie będzie miał żadnych konfliktów podczas instalacji. Windows pobrać w tle wszystkie pliki aktualizacyjne (poza okresem aktywnego godzin) i powiedzieć, gdy są gotowe do montażu.

Czytaj więcej:   Jak stworzyć serwer do BF3

Opcja 2: Upgrade Assistant systemie Windows 10

Najprostsza metoda, która pozwala na zainstalowanie nowej wersji systemu Windows jest rzeczywiście kilka kliknięć. Pobierz oficjalny kreatora aplikacji zaktualizować link, a następnie uruchom plik instalacyjny. Wtedy zobaczysz, że system był więcej niż jeden wniosek - był ten sam kreator, aby zaktualizować.

Uruchom go, a następnie aplikacja analizuje komputer i jest przekonany, że spełnia on wymagania. Jeśli w czasie kontroli April 2018 aktualizacja jest już dostępna, Asystent szybka zmiana Ci go pobrać. Po pobraniu komputer zostanie ponownie uruchomiony i zainstalować aktualizację pompowane. W rzeczywistości, asystent aktualizacja jest tak proste, jak Windows Update Center.

Wariant 3. Narzędzie Creation Utility Mediów

Jeszcze trudniejsze, ale nadal dostępne dla użytkowników o 99%, niezależnie od wiedzy technicznej systemu Windows. Za pomocą tego narzędzia, użytkownicy mogą aktualizować kilka kliknięć obecnym systemie operacyjnym lub utworzyć dysk startowy dla czystej instalacji systemu Windows lub modernizacji.

  1. Pobierz Multimedia Creation Tool  na oficjalnej stronie systemu Windows 10.
  2. Uruchom pobrany program, zaakceptować umowę licencyjną i pierwszy etap wybrania opcji. Jeśli tylko trzeba zaktualizować swój komputer z zachowaniem wszystkich danych, wybierz „ Aktualizuj ten komputer teraz .” Aby utworzyć bootowalną pamięć flash lub wybierz „ Tworzenie nośnika instalacyjnego ”.
  3. Procedura tworzenia dysku startowego nie ma znaczenia dla Ciebie, więc ten artykuł będzie koncentrować się wyłącznie na procesie uaktualniania komputera bez reinstalacji. Wybierając „ Odśwież komputer teraz ”, należy pobrać aktualizację, a następnie przejść, aby ponownie ustawić.
  4. Ładowanie powinno trwać od piętnastu minut do godziny, w zależności od mocy i szybkości dysku komputera.
Czytaj więcej:   Polecenie nie powiodło się. WINDOWS wygenerował błąd

Wariant 4. Windows Insider Podgląd

W ten sposób można uaktualnić teraz, ale to wiąże się pewne ryzyko.

Ostrzeżenie : insider buduje zawsze mają duży stopień niestabilności i często zawierają wiele błędów, zaleca się rozważenie ryzyka przed zainstalowaniem Montaż wstępny do głównego komputera. Jeśli nie chcą ryzykować, lepiej użyć dwóch powyższych metod.

Aktualizacja systemu Windows dostać 10 kwietnia 2018 przez insider może również programu i jego tryb Release Preview.

Prasa Win + I i przejdź do „ aktualizacji i modernizacji ” - „ Program jest wstępna ocena systemu Windows ”.

  1. Kliknij przycisk Start .

  2. Wybierz konto, którego chcesz użyć.
  3. Można wybrać poziom.
  4. Następnym krokiem z rozwijanego menu, wybrać tylko poprawki, aplikacji i sterowników. I to jest Release Preview . Nie polecam wybrać przejść od razu lub fast Pierścień / Wolna dzwonka jako system operacyjny dla komputera stacjonarnego poprzez dużym prawdopodobieństwem błędu spotkanie, które pociągnęłoby za sobą konieczność ponownej instalacji systemu i odsunie się do wydania stabilnego.
  5. Potwierdź i uruchom ponownie komputer, gdy system poprosi Cię o tym. Po włączeniu, należy sprawdzić dostępność aktualizacji. Centrum aktualizacji systemu Windows powinien rozpocząć uruchamianie systemu Windows 10 kwiecień 2018 Update.

Po instalacji można pozostawić program uprzedniej oceny w tej samej sekcji konfiguracji lub do pozostania w niej. W tym drugim przypadku, będzie pochodzić z wcześniejszych wersji Windows Update miesięcznych oszczędności przed uruchomieniem publicznego. Z ich badania są rzadko związane krytycznych błędów, ale nadal trzeba wziąć pod uwagę fakt, że możliwości wystąpienia nieoczekiwanych kłopotów.

Jeśli należysz do tych, którzy najbardziej opóźnia proces uaktualnienia do nowych wersji systemu Windows i nie chcą się spieszyć Windows Update 10 kwietnia 2018 roku, wtedy warto poznać wszystkie metody prawne, według których opóźnić uaktualnieniu systemu Windows 10.

Czytaj więcej:   jak Windows 10 w temperaturze BIOS CPU SEE

Aktualizacji w systemie Windows 10 Free


Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *