Nowe plotki o iPhone 8: Pamięć wewnętrzna 64 GB / 256 GB, 3 GB pamięci RAM

Analitycy TrendForce przygotowywane z najświeższych sprawozdanie, w którym przedstawiono szereg kluczowych założeń dotyczących oczekiwań, aby inwestować w nowym iPhone 8.

Głównym celem raportu podane są często omawiają nowy flagowy ekranu, co jest prawdopodobne, że OLED -panels przekątnej 5,8 cala. Wcześniej mówiło się, że urządzenie będzie pochwalić zakrzywiony wyświetlacz, jednak powyższy raport odrzuca je.

Inne kluczowe elementy zawarte w raporcie są we wbudowanej pamięci i RAM.

Według raportu TrendForce , iPhone 8 może otrzymać 3 GB pamięci RAM. Taka sama kwota jest dostępna w iPhone 7 Plus jest , i tak jak wielu, zgodnie z oczekiwaniami, dostać nadchodzącego iPhone 7 s Plus ma ekran 5,5-calowy.

Autorzy raportu sugerują, że do uwolnienia iPhone 8 firmy Apple, całkowicie zrezygnować z urządzeń z 32 GB pamięci wewnętrznej. Dlatego iPhone 8 będzie się w dwóch wersjach - 64 GB i 256 GB . Może to prowadzić jabłko na swojej firmy za pomocą systemu trehmodelnoy długi czas.

Również w artykule jest napisane, że wersja iPhone 7 s będzie również mają różne wbudowanych pamięci do maksymalnie 256 GB , ale o innych różnic między założeniami nie jest wskazany.

Oświadczenie, że firmy Apple może zwolnić iPhone 8 tylko w dwóch przypadkach zmuszeni przyjąć, że minimalna cena 999 $ lub więcej. W tym przypadku 256 GB iPhone 8 może zrobić, na przykład, $ 1.100.

W ogólnym plotka o dużą liczbę przydatnych innowacji, które zademonstrują iPhone 8. Jeśli Jabłko będzie trzymać się określonej wartości, ale dodać wszystkie te możliwości, czy kupić nowy smartfon?

VkontakteFacebookTwitterOdnoklassniki

Gwiazdy: 1Gwiazdy: 2Gwiazdy: 3Gwiazdy: 4Gwiazdy: 5 (Brak oceny)
Ładowanie ...

Zobacz także

Plotki: iPhone 8 otrzyma wyświetlacz 5 calowy i iPhone 8 Plus jest 5,8 cala ... Opinia Kuo (Kuo): iPhone smartphone z 5,8 calowy ekran OLED będzie mniej ... Apple będzie używać OLED wyświetla tylko iPhone 8 Plus jest ... iPhone 8 będzie wyposażony w uszczelniony obudowa do ładowania bezprzewodowego ...

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky

Czytaj więcej:   Jak pobierać filmy z Facebook na iPhone przy użyciu FVideo Jailbreak Tweak


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *