Nokia Lumia MICROSOFT WINDOWS 10

artykuły autora

14 komentarzy
20.08.2015

Jak zainstalować Windows 10 na Lumia-smartphone

Jak zainstalować Windows 10 na Lumia-smartphone

Facebook
Sergey Szamanowa

Ogólnie rzecz biorąc, możliwość zainstalowania systemu Windows 10 Mobile (nowa wersja systemu operacyjnego dla smartfonów będzie nazywany tak) pojawił się gdzieś sześć miesięcy temu, ale wtedy miał dwa problemy: nie wszystkie smartfonów wsparcia i „Windows wciąż zbyt surowy.” Zasadniczo, w tej chwili, gdzieś w ubiegłym miesiącu lub dwa przed ostatecznej wersji, jeśli są bardzo chętni do oceny pracy Microsoft, można ustawić Preview-Version. Odbywa się to w bardzo prosty sposób (teraz mówię wam bardziej szczegółowo), ale mające bezpośredni ręka jest nadal mile widziane.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba sprawdzić, czy można zainstalować Windows 10 Mobile bezpośrednio od modelu telefonu. Aby to zrobić na oficjalnej stronie Microsoftu napisali specjalną listę. Nie iść do góry i na dół stronach znajduje się zrzut ekranu. Nawiasem mówiąc, jest to dość ciekawe, że lista obsługiwanych urządzeń jest nie tylko Lumia telefony, ale HTC One (M8) dla systemu Windows.

migawka

Jeśli wszystko jest OK, to dalej. Teraz musimy upewnić się, że konkretne urządzenie posiada najnowszą wersję oprogramowania. Aby to zrobić, wystarczy wybrać opcję Ustawienia „Aktualizowanie telefonu” i kliknąć „Sprawdź aktualizacje”. Aby łatwo zainstalować Windows 10 Mobile na smartfonie się Windows 8.1 8.10.14219.341 montaż (lub nawet później).

Ogólnie rzecz biorąc, Microsoft ostrzega przed instalacją dziesięć razy, że podgląd Wersja tylko dla Windows i wentylatory do codziennego życia nie nadaje się dla każdego. Ale jesteśmy maniaków, więc czytaj tutaj listę (w zasadzie nic nie ma krytyczny), co nie działa w zespole i pojechaliśmy dalej. I tak, na koncie muszą być zarejestrowani w programie systemu Windows Insider (można to zrobić tutaj, nic skomplikowanego, zwykle rejestracji).

Gdy jesteś gotowy (są zainstalowane aktualizacje Windows Insider stanowią tam), można przejść bezpośrednio do instalacji. W tym celu musimy aplikację systemu Windows Insider, który można pobrać bezpośrednio ze sklepu z aplikacjami - odnośnik. Uruchomić go w telefonie i kliknij przycisk „Get zespół.” Następnie dwie wersje aktualizacji, można wybrać: Szybka (nowy build dostaniesz szybciej, ale liczba błędów w nich może tylko rolkach) i powolny (tutaj, w rzeczywistości jest odwrotnie). Następnie wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie (trzeba kliknąć na wielokrotnie i zgadzam się z warunkami użytkowania).

wp_ss_20150820_0002
wp_ss_20150820_0003

Gotowe. Teraz przejdź do Ustawienia i szukać pozycji „Aktualizowanie telefonu.” Nacisnąć przycisk „Sprawdź” i czekać aż do bagażnika i zainstalować zespół. Tutaj kompilacji Windows 8.1 można ustalić po pierwsze, więc tylko czekać, aż proces dobiegnie końca, i powtórz wszystkie kroki C Zastosowanie systemu Windows Insider (być może trzeba będzie zrobić to nawet kilka razy).

wp_ss_20150820_0004
wp_ss_20150820_0005
wp_ss_20150820_0006
wp_ss_20150820_0007

Właściwie, to wszystko. Po tym, można spotkać 10 Windows Mobile. Być przygotowany do stabilnej pracy, być może nawet niektóre aplikacje nie będą działać, ale, jak wiadomo, piękno wymaga ofiar. Oczywiście, wszystkie działania zrobić na własne ryzyko (bez tego stereotypowe zdanie jest teraz nigdzie). I tak, nie można się martwić, są one zapisane, ale backup więcej niż nigdy o dane.

Jeśli znajdziesz błąd, prosimy zaznaczyć fragment tekstu i naciśnij Ctrl + Enter .


WINDOWS MOBILE 10 POBIERZ

Stopień trudności: zaawansowany. Jeszcze przed oficjalną premierą Windows 10, każdy mógł zapoznać się ze wstępną wersją jego stając się stroną programu Insider Windows. Aby zaspokoić jego ciekawość, użytkownicy dobrowolnie zawarte w zwalczaniu błędów i funkcje testowego zespołu. Podobnie, Microsoft doszedł do pod rozwój mobilnej wersji systemu Windows 10, podając go do nieustraszonych ręce testerów trzecich. Dziś pokażemy, jak wziąć udział w przygotowaniach do uwolnienia nowego mobilnego systemu operacyjnego i zainstalować Windows 10 Mobile Insider Podgląd.

Przed rozpoczęciem instalacji należy upewnić się, że smartfon i komputer przyłączony do konta Microsoft.

 

Rejestracja w programie, wstępną ocenę

1. Przede wszystkim trzeba zapisać się na wstępnej ocenie programu Windows - to darmowy i dostępny dla wszystkich. Wejdź na stronę i kliknij „Rozpocznij”.

Jak zainstalować Windows 10 Mobile Insider Podgląd

2. Zgadzamy się z warunkami umowy i kliknij „Wyślij”. Obszar zainteresowań nie jest wymagane, i nie można tracić czasu na szukanie opcji „Nie żal urządzenia” lub „Bo mogę” - z jakiegoś powodu nie są one świadczone.

Jak zainstalować Windows 10 Mobile Insider Podgląd

3. Sprawa jest prawie gotowy, wybierz „Telefon”.

Jak zainstalować Windows 10 Mobile Insider Podgląd

4. Na stronie systemu Windows Mobile Pobierz Insider Preview, Microsoft po raz kolejny ostrzegają, że ciekawość niedoświadczony użytkownik może zakończyć się łzami na swoim urządzeniu. Jeśli jesteś pewny siebie, sprawdzić, czy telefon jest na liście obsługiwanych urządzeń.

Mamy zainstalowany system Windows 10 na Nokia Lumia 1520.

Jak zainstalować Windows 10 Mobile Insider Podgląd

 

zespół dojazd

1. Teraz trzeba zainstalować na smartfonie z systemem Windows Insider aplikacji.

Jak zainstalować Windows 10 Mobile Insider Podgląd

Można go pobrać zarówno ze strony pobierania na stronie internetowej firmy Microsoft lub bezpośrednio ze Sklepu Windows jadąc w poszukiwaniu okien poufnych «» lub oficjalna nazwa aplikacji „uczestnik okna wstępnej oceny».

Jak zainstalować Windows 10 Mobile Insider Podgląd Jak zainstalować Windows 10 Mobile Insider Podgląd

2. Po pobraniu i zainstalowaniu, przejdź do aplikacji, kliknij przycisk „Get zespół.”

Jak zainstalować Windows 10 Mobile Insider Podgląd Jak zainstalować Windows 10 Mobile Insider Podgląd

3. Można wybrać jedną z dwóch zasad produkować nowe zespoły: w metodzie Insider Szybko aktualizacje zostaną pobrane „surowe” i jeśli natychmiast po wybraniu Insider powolny, zespół będzie musiał działać bardziej stabilny.

Wybraliśmy „wolno” proces i może ręczyć za to - uruchomiony smartphone.

Jak zainstalować Windows 10 Mobile Insider Podgląd

4. Po tym, należy potwierdzić, że robisz wszystko na własne ryzyko, a Microsoft nie ponosi żadnej odpowiedzialności za nim: między innymi, w formie pisemnej, że twoje działania mogą spowodować uszkodzenie telefonu inteligentnego i utratę gwarancji. Cóż, droga przez chodzenie: Online Okna Insider posiada wszystkie informacje niezbędne do „raskirpichit” urządzenia w razie awarii, ale zrozumieć go bez instrukcji nie każdy może.

Jak zainstalować Windows 10 Mobile Insider Podgląd

 

Instalacja aktualizacji

1. W przypadku gdy warunki umowy zostaną zaakceptowane, można zamknąć aplikację i znajdź opcję „Aktualizacja telefonu” w ustawieniach gadżetów.

Jak zainstalować Windows 10 Mobile Insider Podgląd

2. Po wybraniu opcji „Sprawdź aktualizacje” z nas nie był nieoczekiwany problem - wyszukiwanie nie została uruchomiona z powodu 80072f8f błąd, który występuje, gdy data i godzina w urządzeniu nie pokrywa się z czasem w regionie. Jednak smartfon pokazując właściwy czas, a dopiero po przywróceniu ustawień fabrycznych stało się jasne, przyczyna błędu: nasza Lumia został aktywowany w Białorusi, który został uznany za region domu.

Błędy takie jak powinno to psychicznie przygotować. Są one dość dużo, ale mają rozwiązanie. Na przykład, aby uniknąć wielu problemów, radzimy „reset” smartphone do ustawień fabrycznych przed zainstalowaniem systemu Windows 10.

Jak zainstalować Windows 10 Mobile Insider Podgląd Jak zainstalować Windows 10 Mobile Insider Podgląd

3. smartphone znajdzie najnowszą aktualizację, pobierz ją i monituje o zainstalowanie. Zgadzamy się, czekając na zakończenie instalacji i ... wszystko.

Jak zainstalować Windows 10 Mobile Insider Podgląd Jak zainstalować Windows 10 Mobile Insider Podgląd

Teraz jesteś użytkownikiem Windows 10 Mobile Insider Preview. Gratulacje!

Jak zainstalować Windows 10 Mobile Insider Podgląd Jak zainstalować Windows 10 Mobile Insider Podgląd

 

Czytelnicy powinni 4PDA

Doradza zkauba: umieścić na Lumia 625. Zatrzymuje się nieprzyjemnie, ze sklepu zawsze ma jakieś problemy. Wady masowych. W ogóle przywracana do WP 8.1 za pomocą programu Windows Recovery Tool Telefon, korzyści z tego wszystkiego jest tylko kilka kliknięć, potrzebna jest stabilne połączenie z Internetem.

Doradza satanabagfix: Jeśli pierwsza aktualizacja podgląd z metodą Insider powolny, to nie idź na Insider Szybko musiałem cofnąć się do przywrócenia i tylko raz Insider Szybka zakładu. Natomiast zbyt wilgotne.

Źródło: 4pda.ru

10 WINDOWS MOBILE najnowszy build

Użytkownicy PC zaczął otrzymywać aktualizację do systemu Windows 10 Creators Aktualizacji więcej 11 kwietnia, ale właściciele smartfonów z systemem Windows Mobile 10 będą musieli uzbroić się w cierpliwość przynajmniej do 25 kwietnia. Jednak po tej dacie w celu ustanowienia „Creative” pakiet ulepszeń dla telefonów „dziesiątki” nie wszystko może.

MSPoweruser.com

MSPoweruser.com

Jak ogłoszono w Dzienniku Microsoft blogu dzień wcześniej, twórcy Aktualizacja zostanie wydany tylko dla najbliższych trzynastu modeli urządzeń:

 • HP Elite x3;
 • Microsoft Lumia 550;
 • Microsoft Lumia 640;
 • Microsoft Lumia 640 XL;
 • Microsoft Lumia 650;
 • Microsoft Lumia 950;
 • Microsoft Lumia 950 XL;
 • Alcatel IDOL 4S;
 • Alcatel OneTouch Ostra XL;
 • SoftBank 503LV;
 • VAIO Telefon Biz;
 • MouseComputer MADOSMA Q601;
 • Trinity niuansów NEO.
  Microsoft Lumia 950

  Microsoft Lumia 950

Nieuwzględnione w wykazie urządzeń do nowej wersji Windows 10 Mobile, odpowiednio, nigdy oficjalnie zaktualizowany. Ponadto, nie będzie dostępna następnego montaż wstępną ocenę oddziału Oddział Rozwoju (czyli związane z odnowieniem Redstone 3), powiedział, że korporacja z Redmond. W tym przypadku, Microsoft przyznaje, że właściciele smartfonów lista spowodowało powyżej mogą korzystać Creators Aktualizacja Windows Insider, ale robią to będzie jak w blogu powiedział, „ na własne ryzyko ”.

HP Elite x3

HP Elite x3

Ograniczyć listę obsługiwanych uaktualnienia gadżetów Microsoft rzekomo postanowił po studiach reviews insiderów. Opierając się na nich, firma stwierdziła, że ​​nie może zapewnić najlepszą możliwą realizację wszystkich nowych funkcji na starszych urządzeniach.

Należy pamiętać, że w momencie, gdy wtajemniczeni już zaczęły otrzymywać Windows 10 Mobile Insider Podgląd Budowanie 15204 dla najszybszych aktualizacji okrążeń (szybko ring), opracowany pod Redstone projektu 3. Jednakże, rzucające się w oczy zmiany i nowe funkcje w tej kompilacji, a nie - działa na nim, programiści skupili się na poprawie kodu i poprawianie kilka błędów jak klawiatury ekranowej nie pojawia się po kliknięciu na obszarze wejściowym. Microsoft zwrócił także uwagę na fakt, że od teraz numer kompilacji i oddział Windows Mobile nie zgadzać się z komputerem.


Źródło:


komentarz (  )

Jeśli zauważysz błąd - wybierz ją za pomocą myszy i wciśnij CTRL + ENTER.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   DR internecie LIGHT dla Mac

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *