Niedaleko Lock for Mac

innowacje technologiczne wzrosła i poprawiła szeroko te dni. Wraz z tym przychodzi nasza konieczność zabezpieczania naszych osobistych komputerów i urządzeń z hasłami. Jednak jest to dość niewygodne dla nas, aby wpisać hasło za każdym razem chcemy otworzyć nasze urządzenie.

Na szczęście eksperci odkryli nowy i bardziej wygodny sposób, aby zablokować i odblokować telefon - poprzez skanowanie linii papilarnych.

Pierwsze w historii telefonów komórkowych do korzystania skanowanie linii papilarnych był Toshiba G500 i G900 w 2007 roku 5 lat później, Apple dostaje usługę firmy, która specjalizuje się w zarządzaniu odczytu linii papilarnych i identyfikacja Software, AuthenTec. Później, Apple wydała swój pierwszy smartfon kiedykolwiek mieć skanowanie linii papilarnych, lub to, co nazywa się teraz identyfikator dotykowy w urządzeniach z systemem iOS.

ID dotykowy, funkcja rozpoznawania linii papilarnych zaprojektowany przez Apple Inc., była częścią wszystkich iPhone'ów od ich pierwszego debiutu na iphone 5s ostatnich 2013 i na wszystkich iPadów od czasu iPad Air 2.

Dotknąć ID to naprawdę wielka pomoc w wygody dla tych osób z iPhone, ale jak o tych wielkich fanów Apple, którzy również mają swoje komputery Mac? Na szczęście, twórcy aplikacji, za zgodą Apple Inc., opracowali sposób na ich użytkownikom łatwo odblokować swoje komputery Mac za pomocą swoich iPhone'ów, iPadów i / lub jabłko zegarki.

Poniżej przedstawiono sześć najlepiej polecane aplikacje, które pozwala odblokowania komputerów Mac przez iOS urządzeń takich jak iPhone, iPad, Apple zegarki:

1. Mac

MacID to aplikacja opracowana i utrzymywana tylko przez jedną osobę o imieniu Kane Cheshire, który pozwala użytkownikom na iOS zablokować lub odblokować komputery Mac, Kontrola audio i więcej, a tylko za pomocą swoich iPadów, iPhone'ów i / lub jabłko zegarki.

Ta aplikacja używa iPhone Touch ID wykonywać swoje operacje blokowania i odblokowywania. Ta aplikacja umożliwia również automatyczne blokowanie komputerów Mac raz urządzenie iOS oddala się od niej za pomocą blokady zbliżeniowych.

Dla urządzeń bez dotykowym ID, podobnie jak iPhone i 5c poniżej, jednak MacID poprosi o kod dostępu telefonu zamiast.

MAC ID może być również używany do ustawiania nowych ustawień odblokowanie komputera Mac. Ponadto MacID pozwala również na sterowanie audio, zawartość schowka akcji i rozpocząć wygaszacze między komputerem Mac i iOS. Inną cechą MacID jest to, że pozwala na odtwarzanie muzyki z biblioteki iTunes bezpośrednio z urządzenia z systemem iOS.

Obecnie MacID ma nową wersję MacID 2.0 lub Unlox. Choć Unlox jest już dostępny w App Store, MacID 1 jest nadal dostępna, ponieważ Unlox wymaga urządzeń z systemem iOS 11.2 lub nowszej.

Pomimo faktu, że jest jednym z drogo aplikacji w użyciu, MacID jest nadal pierwszym wyborem dla zalecenia, ponieważ jest wszechstronny i niezawodny, jeśli chodzi o blokowanie i odblokowywanie komputerów Mac za pośrednictwem urządzeń iOS.

Cena: US $ 3,99 (App Store) / Free (Mac App)

Kompatybilność: Mac z systemem Bluetooth LE OS X 10.10 lub nowszej

Urządzenie Bluetooth LE iOS z systemem iOS 8 lub nowszych

2. knock 2,0

Knock 2.0, stworzonego przez William Henderson i Jon Schlossberg, to darmowa aktualizacja poprzedniej wersji, Knock 1.0, uruchomiony w ubiegłym 2015, który otwiera swój komputer bez hasła.

Ta aplikacja ciekawe rysy „pukanie” na iPhonie dwa razy, aby odblokować komputer Mac, nawet gdy jest w twojej kieszeni! Tylko upewnij się, że jesteś wystarczająco blisko do ustanowionego połączenia Bluetooth między iPhone i Mac.

Knock 2.0 pozwala również odblokować komputer Mac przez Apple Watch. Wystarczy dotknąć zegarek raz i voila! Komputer Mac jest otwarty! Apple Watch również automatycznie blokuje komputer Mac, jak odejść od niego, i odblokowuje jak przejść obok niego, z wykorzystaniem skrócie zapukać. Więc pozostawiając iPhone za nie jest wielkim problemem, gdy masz Apple Obserwować z wami.

Ta aplikacja twierdzi również nie odprowadzanie baterii iPhone, nawet jeśli używasz go przez cały dzień, codziennie korzysta z technologii Bluetooth Low Energy, nową technologię, która czerpie bardzo mało energii, jak bezpiecznie Knock współdziała z komputerem Mac.

Cena: U S $ 4,99 (App Store) / Free (Mac App)

Kompatybilność: Mac z Bluetooth LE

iOS 7 lub nowszy

3. niedaleko Lock

Niedaleko Lock jest inna aplikacja, stworzona przez Filip Duvnjak i zaprojektowany przez Ivan Suvak Martinovic, który pozwala zablokować i odblokować komputer Mac automatycznie za pomocą telefonu iPhone, iPada lub Apple Watch.

Dzięki tej aplikacji, komputer Mac mogą być automatycznie blokowane po odchodząc od niego, i odblokowuje gdy idziesz obok niego. Wydaje się, że w jakiś sposób przeciwdziałać jego imię, prawda?

Ta aplikacja daje możliwość pozwoli Ci ustawić odległość, na których komputer Mac należy zablokować lub odblokować. Niedaleko Lock pozwala również na sterowanie wieloma komputerami Mac z jednego urządzenia, udział zawartości schowka, wykonywanie zdjęć o nieudanych prób logowania w przypadku intruzami, i wiele innych funkcji.

Ta aplikacja posiada również tryb tła, w którym aplikacja może działać nawet wtedy, gdy znajduje się w kieszeni. Jednak tryb tła jest dostępny tylko w wersji Pro niedaleko Lock, które można nabyć za pośrednictwem-app zakupu.

Cena: Free (App Store i Mac App)

Kompatybilność: OS X Mavericks lub nowszy

iOS 7 lub nowszy

4. Tether

Tether to kolejna darmowa aplikacja, wykonany przez brytyjską cyfrowym studiu innowacji zwanej FiaFo na bezproblemowe odblokowanie komputerów Mac. Funkcjonuje to samo z niedaleko Lock - automatycznie blokuje komputer Mac, gdy jesteś daleko i odblokowuje go, gdy jesteś blisko.

Mimo że jest do ściągnięcia za darmo, Tether obejmuje dostęp do dodatkowych funkcji poprzez dodatków dostępnych jako zakupów w aplikacji w telefonie iPhone. Przykładem tych dodatków jest dostosowywanie aplikacji, która zawiera mający dostęp do menu Apple Mac i sterowanie odtwarzaniem multimediów.

Cena: Free (App Store i Mac App)

Kompatybilność: Mac z systemem OS X Yosemite 10.10.1 lub nowszy

iOS 8 lub nowsze

5. MacLock

MacLock to kolejna aplikacja, stworzona przez Giorgos Moustakas, który używa iPhone Touch ID i Apple Watch, aby zablokować i odblokować komputer Mac. Co sprawia, że ​​różni się od reszty jest cechą trzęsie. można potrząsnąć iPhone do blokowania komputera Mac, czy można po prostu dotknij ikonę komputera Mac w telefonie.

Również z MacLock na Apple Watch, można ponownie uruchomić lub wyłączyć komputer Mac w dół, nawet jeśli jest daleko od ciebie. Ta unikalna funkcja jest przydatna, zwłaszcza gdy trzeba zrobić coś załatwić lub gdy po prostu zapomniał zamknąć komputer w dół, zanim spać.

Cena: US $ 3,99 (App Store) / Free (Mac App)

Kompatybilność: Mac z Bluetooth LE

iOS 8 lub nowsze

6. KeyTouch

KeyTouch jest najtańszym spośród wymienionych płatnych aplikacji. Został on opracowany przez dwóch bardzo młodych holenderskich programistów, mianowicie Erik van der Plas i Tom de Ruiter, gdy byli zaledwie 13 i 14 lat, odpowiednio.

Podobnie jak w jaki sposób MacID i Knock funkcji 2.0, KeyTouch korzysta także dotykowy identyfikator z urządzenia z iOS, aby zablokować i odblokować komputer Mac.

Co sprawiło, że ten wniosek różni się od wyżej wymienionych, że KeyTouch pozwala zalogować się do serwisów internetowych, takich jak Safari i haseł wejściowych w podpowiedzi hasła.

Cena: Free (App Store i Mac App)

Kompatybilność: Mac z systemem OS X Yosemite lub nowszy

iOS 8 lub nowsze

Więc nie masz. Jeśli tylko sam zamek i odblokowywanie komputery Mac są priorytetem, możesz spróbować za pomocą darmowych aplikacji najpierw zobaczyć, co działa najlepiej dla swojego urządzenia.

Dzięki temu nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo swoich danych, w szczególności haseł najbardziej, bo wszystkie te aplikacje przechowywać swoje dane w Apple Keychain iz ciężkim szyfrowania.

Wspomniany powyżej to tylko niektóre z najbardziej polecanych aplikacji, które użytkownicy Apple może wykorzystać do blokowania i odblokowywania ich komputerów Mac za pomocą swoich iPhone'ów, iPadów i / lub zegarki firmy Apple bez konieczności wpisywania hasła. Na pewno, Apple Inc., a deweloperzy aplikacji zostały służąc swoim klientom określenia dla lepszego komfortu i łatwości.

zawartość

Czytaj więcej:   DR internecie LIGHT dla Mac

Niedaleko Lock - Blokowanie i odblokowywanie Macu automatycznie na App Store

Większość ludzi wciąż wolą Apple jej ekosystemu. Wszystkich urządzeń firmy Apple są podłączone do konta iCloud i automatycznie synchronizuje dane. Podjąć wszelkie iDevice jak iPhone, iPad, Mac, Apple Watch; wszystko jest przywiązany do jednego konta iCloud, która ułatwia pracę. Najlepszym przykładem jest iMessage. Ktoś texted was na iMessage i pokazuje automatycznie na komputerze Mac, w którym można odpowiadać na wiadomości natychmiast. W ramach tego ekosystemu Apple można automatycznie zablokować i odblokować komputer Mac z iPhone lub Apple Watch.

W tym artykule omówimy prosty sposób, za pomocą którego można odblokować Mac z iPhone. Metoda ta wykorzystuje Bluetooth i dotykowy ID, aby zablokować i odblokować komputer iMac lub MacBook.

Byłoby wspaniale, jeśli Apple dodaje tej funkcji domyślnie na wszystkich iDevices. Ale obecnie, musimy użyć aplikacji innych firm dostępne dla iPhone, iPad i iPod Touch.

Szczegółowy przewodnik do blokowania i odblokowywania Mac z iPhone

Przed rozpoczęciem pracy, aby automatycznie odblokować Mac z iPhone , trzeba zainstalować aplikację na obu urządzeniach. Jeśli masz wiele Mac lub iPhone, to trzeba zainstalować aplikację na wszystkich urządzeniach.

Sekcja Download: 

 • NearLock.dmg for Mac (Free)
 • Niedaleko Lock dla iPhone, iPad i iPod Touch (bezpłatny)

Skonfigurować urządzenia do blokowania i odblokowania komputera Mac z iPhone przy użyciu niższej energii lub Bluetooth Touch ID.

Krok 1: Otwórz aplikację pobliżu blokady na Mac

 • Dwukrotnie kliknij pobrany NearLock.dmg , aby rozpocząć proces instalacji.
 • Przeciągnij i upuść niedaleko Lock ikonę do aplikacji folderu.

  Przenieś niedaleko Lock Applications

 • Włącz Bluetooth i otwarte «pobliżu» Blokada aplikacji na komputerze iMac lub MacBook.
Czytaj więcej:   AS w programie PowerPoint 2007 zadebiutował TŁO

Krok 2: Konfiguracja aplikacji pobliżu Blokada na iPhone

 • Pobrać «niedaleko Lock» aplikację z App Store.
 • Swipe dołu do góry i włączyć Bluetooth na iPhone.
 • Otwórz «pobliżu» Blokada aplikacji i zostanie ona automatycznie skanować do pobliskich urządzeń Mac. Upewnij się, że funkcja Bluetooth jest włączona na MacBooka i «niedaleko Lock» aplikacja jest otwarta.
  Skanowanie do komputera Mac z aplikacji zainstalowanych niedaleko Lock
 • Po wykryciu MacBook, trzeba wprowadzić hasło swojego MacBooka do ustanowienia połączenia między iPhone i Mac. Nie martw się, Twoje hasło jest zapisywane lokalnie po odpowiednim szyfrowaniem  i nigdy nie opuści swój telefon.
  Wprowadź hasło Mac
 • Kliknij Połącz w celu weryfikacji hasła.
 • Stuknij Dalej , aby otworzyć główne okno aplikacji. Ekran ten będzie lista wszystkich podłączonych MacBooki.
  nadal odblokować Mac z iPhone
 • Kliknij MacBooka Imię i umożliwić pobliżu blokady funkcji lub można również zrobić klikając ikonę pobliżu blokady na komputerze Mac.

Dotknij nazwy Mac

To jest to wymagane ustawienie w obu urządzeniach jest teraz zakończone. Jesteś teraz wszystko ustawione, aby zablokować i odblokować automatycznie Mac z iPhone.

Krok 3: Użyj Bluetooth lub dotykowy ID do odblokowania komputera Mac z iPhone

Niedaleko zastosowania blokady na iPhone obsługuje Bluetooth i dotykowy ID do odblokowania komputera Mac z iPhone.

Aby odblokować komputer Mac z iPhone:

 1. Otwarte «niedaleko Lock» aplikacja na iPhone.
 2. Umieść palec na przycisku domu lub przenieść swój iPhone bliżej Mac.
  Użyj Touch ID, aby odblokować komputer Mac z iPhone
 3. Twój Mac będzie wpisać hasło i odblokowuje się automatycznie.

Można również określić zablokować i odblokować odległość na «niedaleko Lock» zastosowania. Ustawić odległość do 3,0 m dla lepszej wygody.

Włącz niedaleko Lock w iPhone lub Mac

Więc po opuszczeniu biurko z iPhone, aplikacja pobliżu blokady wykryje zmianę odległości i natychmiast zablokować Mac automatycznie. W ten sam sposób, to odblokować automatycznie, gdy wrócisz do biurka później.

Czytaj więcej:   KURSY HTML Free Academy

Niedaleko Lock Aplikacja mobilna wykorzystuje niską Bluetooth energii obliczyć odległość między iPhone i Mac oraz zablokować lub odblokować go w zależności od skonfigurowanego odległości.

Jeśli używasz bezpłatnej wersji niedaleko Lock, to trzeba najpierw otworzyć aplikację, aby odblokować komputer Mac z iPhone. Aby zautomatyzować cały proces, trzeba dostać wersji Pro, która kosztuje $ 3.99

Czytaj także: Jak zatrzymać Flash SMS na iPhone i iPad stałe

W wersji Pro niedaleko Lock, nie trzeba, aby otworzyć aplikację do blokowania i odblokowywania Mac z iPhone. Aplikacja będzie działać w tle i będzie wykrywać zmiany odległości między dwoma urządzeniami i robić co konieczne automatycznie i natychmiastowo.

Pro i con korzystania z tej aplikacji

Nie wszystko jest idealne z aplikacji firm trzecich używamy. Musisz znać plusy jak również minusy niedaleko Lock.

Plusy:

 • Wolne od kosztów.
 • Działa zupełnie dobrze na iPhone, iPad i iPod Touch.
 • Szybka i bezpieczna.
 • Kompatybilny z MacBook Pro, MacBook Air i iMac.
 • Kopiowanie schowka tekst z komputera Mac na iPhone i vice versa.
 • Rejestruje obraz przy użyciu kamery internetowej, aby określić, kiedy i kto zalogowany do komputera Mac.

Cons: 

 • Ograniczenia w wersji bezpłatnej. Musisz dostać wersję Pro, aby uczynić pracę aplikacji w tle.
 • Musisz włączyć Bluetooth za każdym razem na iPhone i Mac. Choć wykorzystuje technologię Bluetooth niskiej energii, nadal jest to zjadacz baterii.
 • Drobne problemy funkcjonalność iOS 11 & MacOS High Sierra. Deweloper pracuje obecnie nad nimi.

Czytaj także: Top 15 Cydia sources / Repos. iOS 7 lub nowszy

Wnioski odblokowujące Mac z iPhone

Niedaleko Lock jest aplikacja osoba trzecia, która jest bezpieczna i swobodnie korzystać. Korzystanie z tej aplikacji może automatycznie odblokować Mac z iPhone za pomocą odcisku palca lub niskiej technologii Bluetooth energii.

Jedyną wadą w bezpłatnej wersji aplikacji pobliżu Lock jest, trzeba otworzyć aplikację, aby odblokować komputer Mac z iPhone, jeśli używasz tylko Dotknij identyfikatora.

Przesuń w lewo, aby odblokować komputer Mac z iPhone

Jednak jeśli «blisko mnie» funkcja jest włączona, będziesz otrzymywać powiadomienia na iPhone, aby odblokować Mac. Aby usunąć wszystkie ograniczenia, można dostać w wersji Pro za jedyne $ 3.99

Jeśli masz jakieś pytania lub napotykają na problemy podczas korzystania z tej aplikacji, niech nam teraz z sekcji komentarzy poniżej.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *