UWAGA NIE PRZYCHODZI VKontakte IPHONE SE

Witam wszystkich! Social networking jest mocno zakorzeniona w naszym życiu, i wyobrazić sobie nowoczesną rosyjskim segmencie Internetu, bez tego samego VKontakte bardzo trudne. I oczywiście, tak popularna usługa ma aplikację mobilną dla naszych ulubionych iOS urządzeń. Jednak w ostatnich latach nie jest wystarczająca liczba pytań od użytkowników do jego twórców - muzyka nie jest możliwe, aby słuchać (ty i ja nauczyłem się radzić sobie z nim), powiadamiania o różnych zdarzeniach występujących na stronę Vkontakte, przestać nadchodzi. Zobaczmy jak je naprawić - poszło dobrze :)!

Niewielki program edukacyjny. Push-powiadomień (ang.) Zawiadomienie na iPhone i iPad - pewna informacja jest wyświetlana w oknie pop-up, zwykle w górnej części ekranu (konfigurowalne), sygnalizując, że aplikacja lub gra była wydarzeniem. Może być tak zrobiłem prywatną wiadomość żądania, aby dodać je do znajomych i etc.

Wykończone wejścia, zaczynamy rozwiązać problem braku notyfikacji. Aby rozpocząć sprawdzanie, i czy nie są wliczone w cenę? Aby to zrobić, należy wykonać dwa proste kroki:

  1. Przede wszystkim przejść do ustawień urządzenia (gdzie to samo bez nich!), Zawiadomienie Para widzimy listę wszystkich zainstalowanych gier i programów. Znajdziemy VK i sprawdzić odpowiednia opcja jest aktywna. W ustawieniach można znaleźć VKpozwalają powiadomieniaAll Inclusive? Śmiało ...
  2. W aplikacji Vkontakte przejdź do ustawień i natychmiast zobaczyć pasek typu push-powiadomień.
  3. Ustawienia aplikacji VKTurn!

W każdym przypadku należy ponownie uruchomić urządzenie - „twarde” resetowanie jest najlepszym rozwiązaniem.

W rzeczywistości wszystkie te manipulacje są wystarczające dla poprawnej pracy „usługa powiadomień push” w aplikacji Facebook na iPhone'a i iPada, ale jeśli oni nie są, to trzeba zrobić to w ten sposób:

Czytaj więcej:   SZUKASZ systemie Mac IPHONE

  • Sprawdź ikony (w obecności tam ikona półksiężyc) w górnej części ekranu, jeśli istnieje - wtedy włączony tryb „Nie przeszkadzać”. Wyłączanie ...
  • Na wszelki wypadek trzeba aktualizować wersję aplikacji, a także iOS do najnowszej daty.
  • Nic nie działało? Wtedy problem nie jest w telefonie na pewno, a to nie ma sensu, aby wymyślić coś innego! Możemy tylko czekać, deweloperzy są już świadomi problemu, mimo że jest to możliwe, warto przypomnieć im o tym - jak zostawić opinię w App Store.Wsparcie techniczne odpowiedź

W międzyczasie, po prostu można skonfigurować pocztę elektroniczną na iPhone i na jakiejkolwiek aktywności ze strony sądząc przychodzących listów, dobra vk.com wysyła je dość szybko.

PS Przy okazji, mówią, że jeśli umieścisz „podobny” do tego artykułu, to będzie działać! Sprawdź! :)

Nie przychodź do ogłoszenia VKontakte IPHONE - Together VKontakte


Powiadomienia FaceBook - bardzo przydatna funkcja: można uzyskać wszystkie zdarzenia na ekranie telefonu, nawet jeśli nie są w aplikacji. Może to być prywatna wiadomość, nowy przyjaciel, komentarz do rekordu - wszystkie zdarzenia, które są bezpośrednio związane z kontem. Jednakże, z nieznanych powodów, w pewnym momencie przestają one przychodzą i zmuszony wejść do aplikacji, aby dowiedzieć się o nowym wydarzeniu lub wiadomości. Bardzo często pojawia się problem z właścicielami iPhone. Przede wszystkim upewnij się, że zawiera wszystkie niezbędne ustawienia. Z tego punktu porządku. W przypadku modeli z systemem Android systemu operacyjnego pierwsze dwa akapity są również istotne.

Czytaj więcej:   CREATION DLL Borland C

Ustawienia telefonu iPhone

Każda zainstalowana aplikacja ma swoje własne ustawienia w telefonie. Po ustawieniu przejść do listy zainstalowanych programów i ich szukać wśród Vk. Zapraszam do klikania i sprawdzeniu dostępności telefonu w celu ostrzeżenia.

VC iPhone

powiadomienie iPhone

Jeśli wszystko aktywny, a następnie przejdź do aplikacji sama jest Vkontakte.

Preferencje powiadomień Vkontakte

Portalu VKontakte wiele nowych ustawienia powiadomień, co pozwala skupić się na bardziej precyzyjną informację, że chcesz być i nie być rozproszony na drobiazgi. Aby włączyć wszystkie powiadomienia trzeba otwierać każdego ustawienia i włączyć push-zgłoszenia.

Ustawienia VC iPhone

Jeśli masz dwie pierwsze opcje są wstępnie skonfigurowane tak jak powinno, będziemy rozważać pozostałe przeszkody otrzymywać powiadomienia na ekranie telefonu.

Tryb Nie przeszkadzać

nie przejmuj się do VC

Ikona bloki półksiężyc wszystkie powiadomienia i nie tylko - jeśli masz włączoną tę opcję, aby otrzymywać powiadomienia o Vkontakte. Ale myślę, że masz to wyłączone, informacje na wszelki wypadek. Ponadto, nie tryb nie przeszkadzać jest obecny w ustawieniach Facebook - można określić maksymalnie minutę.

Metoda kardynał (tylko dla iPhone)

jak dostać się z iTunes

Musisz wydostać się z iTunes na telefonie (to zrobić tylko wtedy znasz AppleID i hasło). Aby wyjść, trzeba przejść do ustawień, wybierz iTunes -> App Store -> AppleID w menu wybierz polecenie Zakończ. Następnie należy ponownie uruchomić urządzenie - wyłączyć i włączyć ponownie. Następnie wprowadź identyfikator i hasło. Ta manipulacja musi aktywować powiadomienia z sieci społecznościowej Vkontakte.

Jeśli wszystko inne zawiedzie

Należy spróbować zaktualizować swoją aplikację Facebook, oczywiście jeśli masz możliwość. Nie zapominaj, że jeden z najnowszych wersji nie można już słuchać wolnej muzyki w tle, jak chcesz.

Czytaj więcej:   Gadżety dla WINDOWS VKontakte

Ostatnia opcja - Otrzymuj powiadomienia o Vkontakte elektroniczną (na adres e-mail można pisać i archiwum!) Zasadniczo będziesz informowany o wszystkich wydarzeniach, ale zawsze będzie musiał udać się do konta pocztowego, które nie jest wygodne i nie cool.

Nie otrzymywać powiadomienia | Wszystko o VKontakte


Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *