Nieobejrzane GADZETY folderu Windows 7

Chociaż rzadko, ale zdarza się, że Windows 7 gadżety pulpitu nie działa lub przestał działać poprawnie, a czasami nie widzą. Co robić?

Powody, dla których wiele gadżety nie działają. W Internecie, odpowiedzi są niemal standardem, a pomoc nie zawsze jest.


Tutaj jechać kilka opcji, jak przywrócić ich zdolności do pracy - 100%, a dokładniej pięć sposobów - coś jest zobowiązany do pomocy.

Pierwsza opcja

Spróbuj co piszą niemal wszędzie. On jest do skorygowania dll. To nie zawsze pomaga, ale nie powinny być zaniedbywane.

Myślę gdzie Menedżer zadań, Wiersz polecenia i jak go uruchomić jako administrator znasz. Oto poniżej instrukcje.

co zrobić, gdy zatrzymał gadżetów pracujących

Druga opcja

Być może masz uszkodzony (krzywa) jest tylko jeden gadżet i „put” cały pasek boczny. Zdarza się.

Pamiętaj, co był ostatni zestaw i go usunąć. Na panelu pulpitu nie może się zdarzyć, to daje się znaleźć rzeczywistą lokalizację fizyczną i usunąć folder.

opcja trzy

Jeśli więcej gadżety nie działają, przejdź tutaj i pobrać mały plik o nazwie „God Mode”.

Uruchomić go w akapicie szóstym, znajdź linię: „przywrócenie gadżetów pulpitu windose” i zrobić wszystko, co jest oferowane do Ciebie.

opcja czwarta

Jeśli pamiętasz z tamtego okresu gadżety przestały działać, przywracanie wykorzystanie systemu.

Zwrócić windose aż do chwili, gdy pracowali. Jeśli wszystko będzie w porządku, to problem najprawdopodobniej było zarejestrować windose 7.

piąty wariant

Jeśli nadal gadżety pulpitu nie działają, można ponownie zainstalować Windows 7 lub dysku w standardowym panelu bocznym, a następnie zainstalować nowy

Czytaj więcej:   Test z otoczeniem zmienna PHP

Program do zainstalowania nowego, nie gorzej niż standardowy pasek boczny (sidebar), aby być tutaj. To nic nie kosztuje.

Ten artykuł nie jest wyczerpująca odpowiedź dlaczego gadżety nie działają, przyczyny oczywiście o wiele więcej, ale większość problemów z czytelników zdecydować.

Windows 7 gadżetów.

Nie działają gadżety WINDOWS 7 »Obsługa klienta ...

Powrót support gadżet pulpitu dla Windows 10 (8, 8.1)Pozdrowienia!
Windows 7 jest popularny do dziś, ale każdego dnia jest coraz więcej powodów, aby przełączyć się do wersji Windows aktualne, w którym możliwość umieszczenie gadżety na pulpicie została zniesiona. Jeżeli przejście jest nieunikniona, i stracić możliwość korzystania z gadżetów pulpitu nie ma ochoty, to ten materiał jest dla Ciebie.

Materiał zostanie wyjaśnione szczegółowo w jaki sposób można doprowadzić z powrotem tak wiele funkcjonalności ulubiony gadżet w najnowszej wersji systemu operacyjnego Windows.

Jakie są gadżety? W rzeczywistości, to mini-aplikacji, które znajdują się na pulpicie i wyświetlanie jednego lub innych przydatnych informacji i pozwalają na kontrolowanie komputera.

Wszystko to ma korzystny wpływ na wydajność komputera.

Umiejętność pracy z gadżetu pulpitu jest nominalnie w Windows 7. następujących wersjach systemu operacyjnego, funkcjonalność ta została usunięta.

Jednak dla większości użytkowników, ta sytuacja nie była do swoich potrzeb. I doszliśmy do pomocy innych deweloperów, którzy powrócili do używania gadżetów pulpitu.

Chciałbym wspomnieć fakt, że można używać zarówno dostarczone i innych producentów gadżetów, które w czasie, aby pobrać i zainstalować dodatkowe Windows 7.

Użyj jednej z aplikacji, których instalacja zostanie zwróconych do możliwości zainstalowania i używania gadżetów pulpitu.

Opisał decyzję z taką samą łatwością, aby pomóc w powrocie do pracy przy wsparciu gadżety nie tylko w systemie Windows 10, ale Windows 8 (8,1).

Czytaj więcej:   Jak połączyć grupę zabezpieczeń

gadżety reaktywowana

gadżety zwrotu w systemie Windows za pomocą gadżetów reaktywowanaPo zainstalowaniu programu w menu kontekstowym pulpitu, który jest wykonywany przez kliknięcie prawym przyciskiem myszy element zostanie dodany do gadżetów . Kliknięcie tej opcji spowoduje wyświetlenie okna z gadżetów.

Aby zainstalować gadżet chwycić go myszką i przeciągnij na pulpit.

Jeśli chcesz dodać do ogólnej listy wcześniej pobrać z Internetu gadżet, to przeciągnąć plik do okna programu, po którym zostanie on zainstalowany i gotowy do użycia.

Gadżety mogą być dostosowywane, w tym kliknięcia na bieżącą gadżet prawym przyciskiem myszy i wybierz odpowiednią pozycję z menu.

Gadżety reaktywowana Program jest bezpłatny, obsługuje języka rosyjskiego i działa poprawnie na systemie Windows 10, Windows 8.1 (8). Można go pobrać z oficjalnej strony.

8GadgetPack

Powrót gadżetów w Windows przy użyciu 8GadgetPackPo zainstalowaniu program dodaje również element gadżety do menu kontekstowego pulpitu. Główną różnicą w stosunku do poprzedniego narzędzia jest znacznie więcej Wstępnie zainstalowane gadżety - oprócz standardowych, domyślnie zainstalowane w systemie Windows 7, istnieje trzeciej.

W ramach funkcjonalnego i zarządzania tego narzędzia jest podobny do poprzedniego.

8GadgetPack Program jest darmowy, obsługuje języka rosyjskiego i działa poprawnie na systemie Windows 10, Windows 8.1 (8). Można go pobrać z oficjalnej strony.

XWidget

Dodawanie gadżetów do Windows przy użyciu XWidgetAplikacja dodaje wsparcie własnych widgetów na platformie Windows. Pomimo inną nazwą, w rzeczywistości wzory są analogiczne do gadżetów. Program posiada już pewną liczbę zainstalowanych widżetów. Resztę można znaleźć i zainstalować za pośrednictwem Internetu, korzystając z odpowiedniego menu w aplikacji.

Widgety same mogą być elastycznie skonfigurowany, możliwe jest, aby określić wielkość, przezroczystość, Auto Hide, lokalizacja, itd.

Z cech programu należą wizualne widgety redaktor, który można zmienić grafikę i tekst wyświetlane na dostępnych widżetów.

Jedynym minusem jest to, że program nie obsługuje gadżety Windows.

Czytaj więcej:   Aktywne linki w bio W INSTAGRAME

XWidget Program jest darmowy, obsługuje języka rosyjskiego i działa idealnie w systemie Windows 10, Windows 8.1 (8). Można go pobrać z oficjalnej strony.

krótkie podsumowanie

Jak widać, wcześnie, aby pożegnać się tak umiłował i użyteczne funkcje, które udzielają nam gadżety Windows. Korzystanie darmo i obsługuje języka rosyjskiego rozwiązanie można szybko przywrócić korzystanie z gadżetów w bieżącej wersji systemu Windows.

Jeśli nadal masz pytania, możesz zadać je w komentarzach.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *