Nie należy ładować aplikacji VKontakte

Bosslike

Wystarczającej liczby użytkowników sieci wirtualnych, często zastanawiam się, jaki jest wniosek? Dlaczego czasami nie działa aplikacji VC? Nie każdy jest w stanie poruszać się zrozumieć, co to jest. Czasami zdarza się, że poprzez usunięcie skrótu z komputera stacjonarnego lub komórkowego, wielu nie rozumie, jak ponownie uruchomić dany program. W tym artykule omówimy pojęcie „Aplikacja” i jego funkcji.

Szybka nawigacja:

 • 1 Co to jest aplikacja
 • 2 Jak zainstalować aplikację na komputerze
 • 3 programy dla urządzeń mobilnych
 • 4 Co to jest aplikacja „Vkontakte”
  • 4,1 Nieformalni bardziej elastyczne aplikacje
  • 4,2 różnymi dodatkami
 • 5 Dlaczego nie VC aplikacji
 • 6 Wyczyść pamięć podręczną
  • 6.1 Czyszczenie cache - Yandex
  • 6,2 Czyste Przeglądarka - Opera
  • 6,3 Czyste Google Chrome (Google Chrome)
 • 7 VK Aplikacja nie działa na komputerze lub telefonie
 • 8 Załącznik zablokowane rozszerzenia przeglądarki
 • 9 Nie pobieraj aplikacje
  • 9.1 Podobne wiadomości:

Co to jest aplikacja

Co to jest aplikacjaW ogólnym sensie można zdefiniować jako aplikacja nie jest pojedynczy plik, zbiór kilku plików jednocześnie, które łączą się w jednym folderze programu. Sama w sobie, zastosowanie technologii komputerowej wygląda pliku wykonywalnego. Odnosząc się na przykład do towarzyszących bibliotek dynamicznych, zbiory danych informatycznych albo coś podobnego, bezpośrednio obok uruchomić aplikację, nagrywanie pewnego głównych modułów opcjonalnych interfejsów urządzenia i programy, które są niezbędne do jego jakości pracy. W różnych niepowodzeń w plikach są czasami nie aplikacja jest uruchomiona VC lub innych sieci społecznych.

Jeśli weźmiemy przykład z systemu komputerowego, pliki danych, zazwyczaj wyposażone rozszerzeniem .exe (wykonawczy pliku). Wcześniej w projekcie typu DOS spełnia wykonywalne pliki typu bat, pliki do instalacji sterowników.

Jak zainstalować aplikację na komputerze

Podczas instalowania aplikacji komputerowej powinno być żadnych problemów. W komputerach zwykle przedstawienia programu takich jak „Setup Wizard» (Install Shield Instalacja kreatora i t. D.).

InstallShield w systemie Windows

Konieczne jest jedynie, aby przeprowadzić jego instrukcjami, czasem bez kilka dodatkowych funkcji w instalacji, oferuje bezpłatne programy. Zasadniczo dodatkowe panele, które są zintegrowane z przeglądarek internetowych, wyszukiwarek i oprogramowania wymagających promocji na rynku.

Programy dla urządzeń mobilnych

Jeśli chodzi o telefony komórkowe, takich jak Android OS, iOS, BlackBerry i innych, w procesie instalacji, zasadniczo niewidzialne dla oczu użytkownika, ale mimo, że użytkownik widzi, dlaczego nie działa aplikację VC, po dokładnej kontroli. Pokazuje sposób opisowy, który jest widoczny tylko dla typu wiadomości: A - aplikacja została pobrana i zainstalowana w tej chwili. Zauważ, że w tym przypadku (w przeciwieństwie do COP wyświetlającego miejsce instalacji) przeprowadza się w miejscu instalacji nadano najbardziej „OSE” Mobile. Więc prześledzić, gdzie zostanie ustawiony, aby pobrać oprogramowanie, normalny użytkownik jest praktycznie niemożliwe.

Co to jest aplikacja „Vkontakte”

Prawdopodobnie każdy użytkownik jest zarejestrowany w jednym z najbardziej popularnych sieci społecznych „VKontakte” będzie na pewno chcą mieć stały dostęp do swoich danych (raporty, korespondencja, kontakty, słuchanie audio, wideo i wszystkiego innego). Aby to zrobić, a są programy klienckie do COP, aplikacje stworzone dla iPhone i iPad, na popularnym systemie Android, i tak dalej. D. Co do zasady, wszystkie one mają bardzo podobny lub nawet taki sam interfejs. Mimo to, gdy nie jest uruchomiony app VKontakte wiadomość katastrofy wygląda tak samo na wszystkich urządzeniach.

Nieformalne aplikacje bardziej elastyczne

Szczególnie należy zwrócić uwagę na fakt, że ogólny pakiet nie zawiera tylko komunikację w sieciach społecznościowych, przeglądania zdjęć, wymiany linków lub wiadomości, publikować posty i kilka innych rzeczy. Opierając się na fakcie, że normalny pakiet nie jest doskonały, dla sieci społecznych „VKontakte” jest obecnie dostępne specjalne aplety, na przykład, do pobierania muzyki (codzienny sposób, aby zaoszczędzić automat tor nie będzie działać). To samo odnosi się do filmu. Ponadto, w zależności od wersji pełnego pakietu ma możliwość podłączenia więcej i dużo różnorodnych dodatków.

różne dodatki

Że tylko może być wolne moduły „LoviVKontakte” typ dla wysokiej jakości słuchania i multimedialnych pobierania, VKontakte DJ do tworzenia i zarządzania dźwiękiem w wieloseryjnym, VKontakte Unlock (środki w celu odblokowania konta), „Agencie VKontakte”, który daje możliwość komunikowania się bez wezwania strony przeglądarka, VKontakte online (przeglądarka dość osobliwe, jak mówią, a konkretnie „uwięziony” w sieci społecznościowej), VKAudioSaver do pobierania muzyki lub MuzVK, aby wyszukać i pobrać utwory z automatów prywatne lub wspólne. Z wielu dodatków można znaleźć w naszej kategorii „Programy”

Jak stało się jasne, że jest to możliwe, aby zawsze wypełnić tę listę. Korzystają dziś entuzjastów, którzy chcą tworzyć aplikacje dla działalności tej znanej sieci, wystarczy wypełnić. Co najważniejsze, wiele z nich nie są w stanie iść do dżungli programowania i korzystania z uniwersalnego Java - Platforma. Wprowadzenie tego typu aplikacji jest również dostępna na urządzeniu, które nie jest oficjalnie określony system operacyjny (choć jest w tym samym normalny telefon komórkowy jest jeszcze dostępna). Następnie przyjrzymy się powodów, dla których aplikacja nie działa VC.

Czytaj więcej:   strona z przyciskiem muzyki

Dlaczego nie VC aplikacji

Oczywiście, jak w przypadku każdej aplikacji pobranych na komputer lub telefon może czasami zawodzą. W tej części przyjrzymy się różnych przyczyn awarii.

Aby rozpocząć, należy ustalić, czy praca odmówił określonej aplikacji lub wszystkich aplikacji próbie uruchomienia, nie działają. W przedmiotowej sprawie wszystkich, to problem utworzony na stronie VC. Co do zasady, w przypadku takich sytuacji, eksperci WE znaleźć rozwiązanie bardzo szybko. Wystarczy, aby czekać na krótki czas.

Oto kilka wskazówek, które mogą się przydać.

 •        Sprawdź gadżet w poszukiwaniu wirusów.
 •        Zaktualizować Flash Player.
 •        Spróbuj uruchomić aplikację w innej przeglądarce.

Jeśli podjęcia powyższych działań, a oni nie doprowadziły do ​​tego, że aplikacja do uruchomienia, jest możliwe do czynienia spadł nieaktualne pamięć podręczną przeglądarki. Pomoc VKontakte, zaleca, aby zacząć go wyczyścić, a następnie ponownie uruchomić aplikację.

We wszystkich przeglądarkach odbywa się to za pomocą menu głównego. Jeśli się dobrze przyjrzeć informacji będziesz w stanie zrozumieć przyczyny i przestał działać aplikację VC.

Wyczyszczenie pamięci podręcznej

Funkcja usuwania przechowywane informacje są brane pod uwagę we wszystkich przeglądarkach. każda przeglądarka deweloperzy mają pochodzić ze specjalnym interfejsem do absolutnego lub selektywnego oczyszczania stronach internetowych informacji skroniowej. Wszystko, co musisz zrobić dla niego - aby otworzyć określonego okna programu i wskazać, które pliki usunąć. Dla każdego programu Internet Explorer, ta procedura jest prowadzona przez specjalne metody. Poniższe sekcje tego przeglądu, aby dokładnie ocenić procedury oczyszczania tymczasowy treści popularnych przeglądarek internetowych.

przeglądarek, które weszły vkontakt

Czyszczenie cache - Yandex

 •        Przede wszystkim należy otworzyć menu klikając na przycisk, który znajduje się w prawym górnym rogu przeglądarki internetowej Yandex;
 •        pop-up przewijanie listy do „Advanced” i przejść do niego; otworzy rozwijane menu, z którego należy wybrać podpunkt „Clear History”;
 •        gdy program będzie tworzył pewną liczbę sposobów, aby usunąć zapisane dane, kliknij na taki, który najlepiej pasuje (na przykład na „cały czas” lub „w ostatnim 2:00”);
 •        że wraz z przejściami w historii serwisu została usunięta, a pliki, kliknij opcję „Pliki przechowywane w pamięci podręcznej”;
 •        anulować opcję, która nie jest w użyciu;
 •        Potwierdź Internet Browser skasowaniu danych, klikając na przycisk „Wyczyść historię”.

Czyszczenie Przeglądarka - Opera

 •        kliknij w przycisk «Opera», który znajduje się w lewym górnym rogu paska narzędzi;
 •        menu pop-up, należy przejść do "Ustawienia";
 •        Następny blok menu będzie tworzyć kilka opcji, gdzie trzeba wybrać „Ustawienia ogólne” punkt;
 •        W wyświetlonym oknie, należy przejść do sekcji „Zaawansowane”;
 •        W lewej części okna, w którym opcja wyboru „Historia” i kliknij na nią;
 •        Wśród opcji, przejdź do rozdziału „cache dysku”;
 •        następnie kliknij przycisk „Wyczyść”, który znajduje się przed nim;
 •        również można zaznaczyć „Empty na wyjściu”, aby zakończyć sesję za każdym razem korzystanie z przeglądarki internetowej automatycznie usuwać zapisane dane.

Czysta Google Chrome (Google Chrome)

Przeglądarka Google Chrome - proste przeglądanie soc. sieć VkontakteTa przeglądarka jest uważana za jedną z najbardziej powszechnie stosowane, ale gdy zaczyna „zwolnij” - tak powinno być czyste. Aby uzyskać informacje na temat sposobu, aby usunąć z pamięci podręcznej w Chrome, krok po kroku w wyglądzie w poniższej notatce:

 •        przejdź do ustawień panelu klikając na przycisk w górnej części okna programu po prawej stronie;
 •        kliknij opcję „Narzędzia”;
 •        Następnie należy utworzyć blok menu, które należy wybrać opcję „Pokaż ustawienia zaawansowane”, a następnie kliknąć na przycisk „Wyczyść historię”;
 •        gdy okno jest utworzone zdalne przeglądanie opcji informacyjnych, trzeba pamiętać, ile czasu chcesz usunąć te informacje; obok wskaźnika „obrazów i innych plików przechowywanych w pamięci podręcznej,” zrobić znak;
 •        Upewnij się, że znak na innych punktach usunięte;
 •        należy potwierdzić usunięcie danych, klikając na przycisk „Wyczyść historię”.

VK aplikacja nie działa na komputerze lub telefonie

Jeśli nie rozpocznie lub nie działa VK aplikację na telefonie lub komputerze, należy przeprowadzić szereg działań w celu wyeliminowania.

Tutaj wyzwalane powyżej zasad.

Sprawdź zdolność do działania połączenia internetowego i sprawdzić urządzenie pod kątem wirusów. (Dla wolnego i szybkiego skanowania komputera i telefonu komórkowego, nadaje Dr. Web.

Następnie należy upewnić się, że nie zachodzą na siebie żadnego dostępu do aplikacji. Może to być pojedynczy Firewall lub opcje zabezpieczeń.

W 99% przypadków, po znalezieniu wszystkie kroki, jest możliwe, aby rozwiązać problemy z uruchomieniem aplikacji VC.

Aplikacja jest zablokowany rozszerzenia przeglądarkiwtyczki AdBlock pomaga usunąć historię VKontakte

Mówimy o słynnym wtyczki Adblock (Tutaj usunęliśmy wyświetlanie kondygnacji w pełnej wersji VC - Usuń historię Vkontakte)

I często z nią, „gorący ręki” i któryś niewinną aplikację.

Jeśli zidentyfikowany problem z ich systemem, wyłącz rozszerzenia Adblock, i ten problem zostanie rozwiązany.

Nie pobieraj aplikacje

Problemy z uruchomieniem, aplikacja nie działa crWreszcie, starają się zrozumieć, dlaczego nie są ładowane i przestał działać aplikację VC. W sieci społecznych „VKontakte” istnieje duża liczba wszystkich możliwych zastosowań. Są to bardzo znane i popularne wśród użytkowników, z których prawie wszystkie są w sieci, aby grać w gry, przeglądać różne grupy kolorowe z dużą ilością informacji, rozrywki i obszarów poznawczych. Ponadto istnieje duża liczba wyspecjalizowanych zespołów - z tych samych zainteresowaniach i hobby. Ale czasami przestają działać. W tym przypadku, należy zrozumieć przyczyny i być w stanie wyeliminować go w odpowiednim czasie. Kiedy Vkontakte nie uruchomić aplikację, należy podjąć następujące kroki.

Pierwszym krokiem jest przeprowadzenie czyszczenia danych „czas” pamięć podręczną i spróbuj ponownie uruchomić VC. Jest to konieczne, aby usunąć dane lokalne Flash Player. Aby to zrobić, prawy przycisk myszy na aplikacji i otworzyć opcję „Ustawienia”. Przejdź do zakładki „Local Storage” (jest on oznaczony otwartym folderze) i dotrzeć do suwaka w ostatnim lewym położeniu do poziomu „0”. Następna strona i blok aktualizacji. Można próbować wydostać się z „Kontakt” i wprowadzić go ponownie. Jeśli na komputerze znajduje się więcej niż jedną przeglądarkę, a następnie przejść do „Kontakt” na drugiej. Jeśli wpływy te nie doprowadziły do ​​pożądanego efektu, to jest możliwe, aby spróbować usunąć z odtwarzacza Adobe Flash i zainstalować go ponownie lub spróbuj iść do „Kontakt” z innym adresem. Jeżeli użytkownik zawsze wyszła vk.kom, to dlaczego nie spróbować iść do wizyty w VKontakte.ru i odwrotnie. Jeżeli po wykonaniu wniosku w działaniu „VKontakte” nie załadowany jak poprzednio, to trzeba wyjść z gry i przejść do niego później, będzie to prawdopodobnie nie w systemie technicznym VC. Aby to sprawdzić, należy napisać do wsparcia.


Dlaczego nie uruchamia VC a przeglądarka nie wykracza w Vkontakte ...

Dlaczego nie stykaćPrzyszedł dzień, kiedy normalnie postanowił udać się do swojej ulubionej sieci społecznościowej, ale tutaj znowu, a to jest niemożliwe.

I nie rozumiem, dlaczego tak się dzieje. Dobrze, niech rozwiązać ten problem razem.

Aby rozpocząć się odpowiedzieć na pytanie, co się dzieje, kiedy starają się iść do vk.com?

Szybko przejść do właściwej odpowiedzi:

 1. Strona nie ładuje vk.com?
 2. Login lub hasło nie jest odpowiedni?
 3. Które są wymagane do wysłania płatnego SMS-y?
 4. Zmieniono plik hosta?
 5. Czy jesteś z Ukrainy? W swoim kraju zablokował sots.set smutny, ale jest na to sposób!

Nie ładuje witrynę VKontakte (vk.com)?

Istnieje kilka wyjaśnień tego zjawiska:

 1. Spróbuj przejść do innej strony , takie jak google.com. Też nie iść? Więc po prostu nie mają internetuśmiech
 2. Idź do strony vk.com z innej przeglądarki , na przykład, jeśli używasz Opera, a następnie spróbuj ponownie Mozilla Firefox lub Google Chrome. Jeśli stało, to trzeba coś z przeglądarką. Spróbuj wyczyścić ciasteczka w nim, pamięci podręcznej, aktualizować lub ponownie zainstalować. Jeśli nie, to nie on. Przejdź do kroku 3.
 3. Jeśli jesteś w pracy lub w szkole , a próby uzyskania dostępu VKontakte, to może to jest twój pracodawca lub szkoła zakazała dostępu do sieci społecznej, więc nie trać czasu. I słusznieuśmiech
 4. Serwer VKontakte tylko restartuje , czy strona jest po prostu kłamie. Może być tak, że bardzo rzadko zdarza. W tym przypadku, trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać kilka minut. Zaledwie kilka minut. I to będzie działać. Jeśli pójdziesz po godzinie, i wciąż nie może przyjść vkontakt następnie problemu bardziej poważnie. Przeczytaj artykuł na temat.

Nie nadaje się nazwę użytkownika i hasło VKontakte?

Odpowiedź na pytanie, a rozwiązanie jest proste!

Aby rozpocząć dokładnie upewnić się, że wpiszesz nazwę użytkownika i hasło są poprawne:

 • Upewnij się, aby wpisać swoje hasło w wybranym języku , na przykład, wprowadzić hasło za pomocą liter rosyjskich, i masz go w układzie klawiatury angielski;
 • Upewnij się, że lampa nie świeci «» Caps Lock na klawiaturze, w przeciwnym razie będzie to błędne hasło;

Nazwa użytkownika i hasło nie jest jeszcze poprawić? Wtedy prawdopodobnie ukradł hasła i zmienił go na atakującego. Ale można z powrotem odzyskać dostęp do swojej strony , jeśli strona jest notowana na numer telefonu, który jest w zasięgu ręki.

Przywracanie dostępu do strony VKontakte

Kliknij na link „Zapomniałeś hasła?”, Wprowadź swój numer telefonu, który zarejestrowany strony (lub e-mail lub login), kliknij „Dalej”. Zostaniesz poproszony, aby wprowadzić znaki z obrazka (captcha), a następnie potwierdzić, czy jest to Twoja strona

access-to-page

Po tym, Twój numer telefonu zostanie kod, który należy wpisać w poniższy formularz i kliknij przycisk „Zmień hasło”.

telefon

No, a potem po prostu wymyślić nowe hasło.

nowy-pass

Potem można wrócić VKontakte, o tej samej nazwie, ale z nowym hasłem, które wymyślić.
Aby uniknąć błędów, po prostu telefon przychodzi kolejny SMS-ka, która przypomni Ci informacje wprowadzone przez ciebie, więc nie zapomnij o tym i nie stracić.

dannie-na-telefon

Proszone są o wysłanie wiadomości SMS, gdy użytkownik odwiedza stronę na VKontakte?

Wydaje się, wszystko jest tak jak zwykle, ale trzeba wysłać SMS za pieniądze.

Czy uważasz, że winę Pavel Durov - twórca sieci VKontakte, i że przyszedł dzień, kiedy będzie musiała zapłacić za, czy jest jakiś problem techniczny i aby to działało trzeba wysłać SMS. Ale to absolutnie nie jest prawda!

Bardzo często ludzie myślą, że ich strona na VKontakte zablokowane lub po prostu problem z samą vk.com i to nie działa miejscu, ale nie jest to absolutnie prawdziwe! Aby to sprawdzić, wystarczy przejść do jego strony VKontakte z komputerem twojego przyjaciela i widać, że wszystko było w porządku.

Oznacza to, że strona nie jest zablokowany. Co dzieje się wtedy, dlaczego nie otworzyć vk.com strony? Odpowiedź jest prosta - aby dostał komputer wirusa lub trojana, który blokuje dostęp do serwisu i wymaga opłaty w zamian za wysłanie wiadomości SMS.

Te wiadomości mogą pojawić się bardzo prawdopodobne , jakby w imieniu administracji VKontakte, ale tak nie jest.

soobchchenie-moshennikov

Zapamiętaj raz na zawsze, wspomniany społecznościowy nigdy nie żąda od ciebie pieniądze za dostęp do swojej strony.

Jednym ze sposobów, aby zainfekować komputer lub dostęp do strony jest wysyłając linki w liście w imieniu swojego przyjaciela VKontakte, strona, która jest już zagrożona, lub które już naładowany komputer. Udać się na nim zrobić jakąś akcję, a następnego dnia nie może wejść w kontakt z.

Pomyśl przed przejściem na takich linków. Najczęściej wiadomości takie linki mogą wzbudzić podejrzenia od siebie. Na przykład, nigdy nie rozmawiałem z tą osobą (i nie pamiętam kiedy był w znajomych), ale tutaj znowu, od przychodzi komunikat „Hello. Jak się czujesz? Kliknij na ten link, tam jest coś ciekawego o sobie jest napisane)))”. W żadnym wypadku nie należą do takich sztuczek przez oszustów.

Do komputera, aby pobrać plik na vkontakte.exe podobieństwa, który automatycznie otwiera się okno przypominający serwisu VKontakte, ale fałszywej strony internetowej, że nie jest prawdą, że jest bardzo podobny do tego, gdzie istnieją różne błędy, jeśli chcesz zobaczyć swoją stronę.

SMS, zostanie poproszony o przesłanie, w każdym razie nie wysyłać.

To nie otworzy Ci dostęp, ale dla jednego SMS wymagają drugi, potem trzeci i tak dalej. W tym przypadku, jesteś stale na rachunku za telefon komórkowy zostanie obciążona porządek w sumie. I nadal można dodatkowo zarazić swój telefon komórkowy.

Jak rozwiązać ten problem?

 1. Po pierwsze , należy zainstalować antywirusa. Jeśli masz go zainstalowanego, następnie zaktualizować go. Być może jego antywirusowe bazy danych są nieaktualne, a zatem nie chroni komputer przed hakerami.
 2. Po drugie , wyszukiwania za pomocą wyszukiwania na jego program komputerowy vkontakte.exe. Jeśli okaże się, wyjmij go natychmiast.
 3. Po trzecie , należy edytować plik hosta w komputerze, które mogły zostać zmienione przez wirusa. W tym punkcie omówimy bardziej szczegółowo, ponieważ w większości przypadków powodem jest to.

Jak znaleźć i edytować plik hosta?

Zatrzymaj się na C: \ Windows \ System32 \ drivers \ itd. Oznacza to, przejdź do dysku C, a następnie w folderze Windows, a następnie w, kierowców system32, a wreszcie do folderu itd.

Aby długo, aby dostać się do folderu etc, jak napisano powyżej, można po prostu wpisać w pasku adresu dyrygent C: \ WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc i dostać się do żądanego folderu.

Jest to plik hosts. Otwierasz go ze standardowym programie „Notatnik”.
Usuń z tylnej wszystkiego z wyjątkiem następujących linii:

127.0.0.1 localhost

i zapisz plik.

Nie można zapisać plik hosts?

Jeśli nie można zapisać pliku hosts - jesteś odmówiono dostępu, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy na plik hosts, wybierz „Właściwości”, a następnie „Zabezpieczenia”, a następnie naciska przycisk „Zmień” i wybierz użytkownika
(kliknij na obrazek, aby powiększyć i zobaczyć go )

Gospodarze-edit

Gospodarze-save

umieścić wszystkie ptaki i prasa „Zastosuj”.

Po tym, można edytować i zapisać plik hosts. Ale kiedy edytować ten plik i zapisać go, a następnie powrót do praw dostępu dla nas miejsce. Jest to ważne dla bezpieczeństwa.

Kiedy w końcu udało się zachować plik hosts, a następnie ponownie uruchom komputer, a być zadowoleni, że można przyjść vkontakt ponownie.

Jak uniknąć takich problemów w przyszłości?

1) Za pomocą prądu antywirusowego oprogramowania z kiedykolwiek (świeżego) bazy wirusów i trojanów;

2) Przed podaj swój login i hasło na stronie VKontakte, upewnij się, a jeśli masz przeglądarkę do vk.com.

Z powodu swojej lekkomyślności, można podać swoje hasło, aby atakujący, po prostu przez wpisanie go na stronie, podobnie jak w kontakcie z różnicy w adresie tylko jeden znak, np 1vk.com;

3) Wymyślić złożonego hasła dla VC strony i e-mail. Użyj nie zaś tylko litery lub cyfry, a na przemian je i użyć górnych i małe litery, a następnie je naprzemiennie.

Jeśli obecnie za pomocą prostego hasła, ale od razu przejść do strony ustawień i zmienić je na bardziej skomplikowane.

To uchroni cię przed hasłem programów niepewności. Nie czekaj, aż pojawi się włamał, a poślę spamu w jego imieniu;

4) Nie pobieraj podejrzane programy lub skontaktować się suplement, który w przekonaniu twórców wiatru przyjaciół, husky głosy;

5) Nie otwierać podejrzanych e-maili , które przychodzą do poczty e-mail i nie wykraczają podejrzane linki w wiadomościach VKontakte, nawet jeśli jest to od osoby, która masz w znajomych (ale z którymi nie zostały przekazane wcześniej).

Pamiętaj, że oszuści są w pogotowiu, i znalezienie nowych sposobów zarabiania pieniędzy na ciebie. Bądź ostrożny i powodzenia.

Na Ukrainie zablokowany VK: jak obejść blokowanie

Prezydent kraju w maju 2017 roku podpisał dekret blokowania Yandex, VKontakte i innych rosyjskich sieci społecznych i główne zasoby w kraju.

Teraz po prostu trzeba użyć VPN, lub po prostu jakieś rozszerzenia przeglądarki, które używają proxy.

Dla uzyskania komputera do zablokowanych witryn , trzeba będzie zainstalować jedną z następujących rozszerzeniach:

 1. Fregata jest zalecane -.
 2. Oszczędności z ruchu Google (z wyjątkiem gospodarki ruchu, pozwala na dostęp do zablokowanych stron);

Aby ominąć blokadę z telefonu , należy pobrać i zainstalować go na każdym z następujących aplikacji:

 1. VPN opera (przestał działać);
 2. Komórka Opera (przestał działać);
 3. Tunnelbear
 4. Zenmate
 5. alternatywy opera VPN (płatne i bezpłatne)

Jak to? Pomogło ci? Okazać się przydatne? Następnie podelitec go na ścianie lub grupowej VKontakte i pozwól znajomym też wiedzieć, co zrobić, jeśli taka sytuacja zdarzy im.

Czytaj także:   Co się dzieje, jeśli czas nie odnowić domenę

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *