Nasz zakątek raju w regionie leningradzkim

W tej historii Chcę opowiedzieć wam historię o naszym raju wypoczynku dla dorosłych i zabawy dla dzieci. Znajduje się on w małej miejscowości Ivangorod, Leningrad Oblast. Wszystko to jest dostępne na naszej stronie, wykonane własnymi rękami, z łóżka i wykończenia domu.

Na zasadach ogólnych, może warto rozważyć naszą dwukondygnacyjny dom, który może pomieścić dużą liczbę ludzi, śpi z pewnością wystarczy.

I możesz być sama, to jest tak miło spędzić noc w ciszy, z dala od zgiełku, wdychając zapach kwiatów z klombów i drzew jabłoni kwitnienia. Blisko domu męża i teścia zbudowany kąpieli, jest mały, ale bardzo przytulny. Pachnące drewno i brzoza miotła, zanurzone w miłej atmosferze komfortu i spokoju. Prawo do kąpieli jest cieplarnianych w jej pomidory i ogórki czekają będzie w słoiku trzy-litrowy i będą serwowane do stołu w każdej wakacje. W centrum naszej 10 arów o wartości jasny kolorowy dom na ulubione dzieci. A wszystko to piękno chroni nasze ulubione wróble.

A teraz spójrz na każdy obiekt jest opisany indywidualnie.

Kwitnących kwietniki pozdrawiam was jak najszybciej wejść do bram naszej stronie, i odprowadził bezpośrednio do domu. Idąc wzdłuż ścieżki, można łatwo dotykać delikatnych płatków nagietka, stokrotki, lilie i róże.

I ten piękny kwiat łóżko, które jest teraz jasne czerwone róże kwiat, wykonany przez moją siostrę w prawo, za którą dzięki dużo.

I tu dochodzimy do domu, gdzie na pierwszym piętrze jest kuchnia i mały pokój z kominkiem. Jest lato, więc jest jeszcze bez ognia, aw zimne jesienne i zimowe wieczory, będzie ogrzać gości i zachwyci ucho miły trzaskania drewna opałowego.

Czytaj więcej:   Jak sadzić dyni

Na drugim piętrze w przestronnej sali na relaks, jest kolejną atrakcją naszego domu na wsi.

Kolumna ta obejmuje kominowych szczeliny ręcznie wykonanych za pomocą wiertarki, i jest to rodzaj dekoracji przestrzeni.

A oto nasz pokój. Garderoba, gdzie można usiąść i prowadzili ciekawą rozmowę.

I łaźnię parową, która może być wystarczający, aby rozgrzać i pokonać siebie z miotłą wykonane z dębu lub brzozowych gałęzi.

Cóż, po szklarni, która rośnie niedaleko jabłoni i niektórych kwiatów, a już pojawiły się w sobie jeszcze pierwsze ogórki i mnóstwo zielonych pomidorów. Już jest jasne, że uprawa będzie zadowolić nas znowu, podobnie jak w ubiegłym roku.

Tak dotarliśmy do domu dla naszych dzieci, które ukończyły budynek na początku lata, a następnie malowanych i lakierowanych. Czy dzieci podchodzą do niego nazwę „młodych” i doprowadzony do materaca, radio, czajnik, pistolety, kredki - cokolwiek więc niezwykle potrzebne.

Liczby wymyślić dzieci, i dorosłych staje się rzeczywistością. Uwaga okiennice, oni również swoje własne ręce, różne kształty na każdym oknie.

W przyszłym roku planowane jest zbudować altankę, gdzie można wziąć schronienie przed palącym słońcem lub ulewnym deszczem. Teraz teściowa z mężem robi stawu, który będzie służyć jako źródło wody, no i oczywiście, ozdobić go z kamieni i pustym karpia ku uciesze dzieci. Na razie to wszystko, co chciałem powiedzieć i pokazać na naszej stronie.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *