Dla Windows 7 pytanie MARKS

??? Zamiast cyrylicy w systemie Windows 7. - Forum

W tym artykule opisano, dlaczego zamiast rosyjskich liter, są kwadraty, znaki funky, bełkot, znaki zapytania, kropki, bazgroły lub modułów w systemie Windows 7, Vista, XP?

Co zrobić, aby pozbyć się tych zjawisk? Uniwersalna recepta - nie. Wiele zależy od windose wersji, i samego montażu.

Pierwszym powodem, dlaczego tak się dzieje - kodowanie awarii. Naruszona integralność rejestru i występują awarie. Tylko ta nie zawsze jest głównym źródłem.


Często zdarza się, że nawet nowo zainstalowany system operacyjny po uruchomieniu niektórych programów zamiast rosyjskich liter pojawiają się kwadraciki, znaki funky, kryakozyabry, znaki zapytania, kropki, bazgroły, lub kostki.

Jeśli problem z numerami, to szybko eliminuje stosowanie zmian opisanych tutaj, i pozbyć się znaki zapytania zamiast normalnych liter może pomóc w tej instrukcji.

Zamiast liter rosyjskich kwadratów

Szczególnie często zdarza się po russifiers instalacyjnych. Folk „rzemieślnicy”, nie uwzględniają wszystkich, a może tylko dokonać przesunięć w ramach jednej operatsioku.

A może to nie jest ważne, jeśli weźmiemy pod uwagę, że wszystko jest zakodowane. Może program po prostu nie obsługuje niektórych znaków.

Chociaż jest to zaskakujące, ale okna domyślny system operacyjny 7 zamiast rosyjskich liter w niektórych programu wyświetla kwadraty, funky znaków, bełkot, znaki zapytania, punktów, bazgroły, lub kostki.

Zawsze jestem po ponownej zmiany robię do rejestru, nawet jeśli wszystko działa poprawnie. W przyszłości problemy z dziwnych znaków nie powstaje.

Zaradzić poprzez rejestr

Dokonać takich manipulacji jest bardzo proste. Aby to zrobić, należy pobrać i uruchomić plik tutaj pierwszy plik.

Podkreślam, tylko pierwsze, drugie - jeśli po pierwszych dziwnych symboli, znaków lub krakozyabry nie znikają i nie pojawiają się normalne rosyjskich liter.

Czytaj więcej:   JAK TO GET do serwera darmo Admin Center

Zamiast rosyjskich liter krakozyabry

Wystarczy pamiętać, aby dokonać zmian po ponownym uruchomieniu komputera w rejestrze systemu, inaczej zmiany nie będą czekać.

Istnieje kilka sposobów, aby zmienić charakter, ale lepiej nie robić, jak to będzie przesunięcie ciężaru (cargo) do bol miejscu na niezdrowe.

Program, który obecnie wyświetla bełkot, znaki i nie rozumieją, że może rozpocząć pracę, ale rosyjskie litery w drugiej złamany.

W każdym razie, można spróbować zmienić nazwy plików « c_1252.nls ... .. c_1255.nls ». dodać je do końca «» bak powinien wyglądać c_1252.nls.bak ». Czy to z wszystkich czterech. Są na tej ścieżce: C: \ Windows \ System32.

Chcę powiedzieć, że ponownie zainstalować co najmniej 100 windose 7. Jednakże prawie wszystkie były 32 (86) maksymalna. Wystąpiły problemy z wyświetlaniem rosyjskich liter.

Było to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do programów. Niektóre pojawiły się podnieść kwestie, placów, funky, bełkot znaków, znaków zapytania, punktów, bazgroły, lub kostki, ale opisał pierwszy sposób, aby pomóc zawsze.

Ponadto, kwadraty, znaków funky, bełkot, znaki zapytania, kropki, bazgroły lub kostki mogą pojawiać się w dokumentach lub słowo Skyrim.

Uzyskuje się to w wyniku różnych formatach (kodowania). Można je ustawić niezależnie dla każdego przypadku oddzielnie (w trybie ręcznym) Spójrz na rysunku:

Zamiast rosyjskie litery znaki zapytania

Na górze, kliknij przycisk „Plik”, a następnie przesuń kursor na „kodowanie” i kliknij Edytuj. Powodzenia.

Co jeśli zamiast liter poyavlyayutsya znaki zapytania ...

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *