Która strona jest lepiej kupić bilety Sapsan

hacking życia: jak kupić bilety na „Sokół” z 699 rubli

„Sapsan” do tej pory stał się najpopularniejszym podróży i wielu często czeka na zniżki na bilety lub kupić podróży w pełnej cenie. Jednakże, istnieje kilka prostych sposobów, aby zaoszczędzić na zakup miejsca na pokładzie pociągów dużej prędkości, nawet w zwykły dzień. 

Jeśli planowany wyjazd z Petersburga do stolicy na wiele miesięcy przed wyjazdem, to jesteś szczęśliwy kupić najtańszy bilet (999 rubli). Tutaj musimy pamiętać, że dokumentuje podróż początek sprzedaży rozpoczyna się 60 dni przed wyjazdem, a wraz z tym aktem a ceną minimalną. 

Będziemy musieli wstać wcześnie, włącz komputer i poczekać: o godzinie ósmej rano bilety przychodzą do serwisu „Koleje Rosyjskie”. Od tego momentu masz dziesięć minut do pół godziny, aby kupić upragnioną podróż: jeśli opóźnienie, wówczas tanie podróże wyrwać się jak ciepłe bułeczki. Jako najbardziej doświadczonymi podróżnikami, rano, aby przejść do kasy nie ma sensu, trzeba dowiedzieć się, jak kupić bilety online. 

osobiste doświadczenie

Wiele wątpliwości, że „Sapsan” kiedykolwiek ewentualnie złapać tani bilet. A my w redakcji do tego sceptycznie. Ale tak się złożyło, że nasz zespół przed końcem stycznia wysłany do stolicy, a w latach 20., że potrzebuje jego przybycie w Petersburgu. W związku z tym zdecydowaliśmy się sprawdzić, a to jest możliwe, aby kupić bilet na pociąg dużych prędkości do 999 rubli, a nawet tańsze. 

07:52: idź w „Koleje Rosyjskie” aplikacji, zaznacz żądaną trasę i datę. Na smartphone ekranów „Bilety w sprzedaży w 09:12. Przypomnij mi?”. Zwolnić komórkę na bok i decydują się na wyjazd, a potem ... Idź do strony naszych „Kolei”. Przeglądarka od zera próbuje progruz prawej strony, ale nagle „RZD” awarii serwera. O ósmej w godzinach porannych. To wyjaśnia naturę błędu: Wymagana bilety trafił do sprzedaży, ale żaden formalny wniosek odmawia uwierzyć. Niska start - i zaktualizować stronę. Tym razem szczęście Strona załadowana. W dość długiej listy propozycji, jak latarnia pośród kwot czterocyfrowych świecić kilka cenionych loty „Sokół” za 999 rubli. 

W najbliższą niedzielę rano pociąg. Wyjazdu na 05:40, 7:30 i 9:40. Nawet do 60 dni przed datą rozpoczęcia podróży tańsze, niestety, nic nie ma. Wtedy wszystko jest proste. Możemy jechać tylko informacji pasażerskiej: F. a. a., datę urodzenia i numer paszportu. Brak dodatkowych informacji nie jest wymagana. Jednak, aby nie spędzać zbyt dużo czasu (w dniach szczytu bilet może po prostu wycofać się spod nosa), to lepiej, aby zapisać wejście w dokumencie tekstowym, aby spokojnie wstawić je w odpowiednich polach. Ostateczna touch - aby wprowadzić dane karty kredytowej. 

spędził on 999 rubli 80 kopiejek. Małe nadpłaty, ale bardziej jeszcze spędził nerwów podczas launch miejscu sprzedaży „Russian Railways” widocznie źle, dając błąd od punktu do punktu. Jednak ckazhite prawo, można specjalnie nie śpieszyć: nawet po jeden i pół godziny po rozpoczęciu sprzedaży 999 biletów na miejscu jest. Bliżej święta ta obfitość nie należy liczyć. 

Bilet w kieszeni. Pozostaje wydrukować podróży i nie zapomnij zabrać ze sobą na platformie. 

Kup bilet tańszy wyznaczona kwota jest również możliwe, ale jest to przywilej młodości. W momencie zakupu oferowanych wyboru szybkości w tempie biletów Juniorów sprzedają za 700 rubli.

Jeśli więc opłaca bilet udało się wyrwać, należy również zwrócić uwagę na dobrą udziału w cotygodniowych „Russian Railways” szczęście „Tuesday”, gdy na bilety na różnych kierunkach można zaoszczędzić nawet połowę kosztów. Ale do paszy wiele nadziei nie: oferty są stale się zmienia, a to nie znaczy, że prawo dzień jesieni upragniony bilet. Jest to duży minus. 

Ale młodzi ludzie bardzo dobrze, „Russian Railways” oferuje 30% zniżki na „Sapsan” dla młodych ludzi w wieku od 10 do 21 lat. Taryfa zaplanować Junior, kupując bilety z wyprzedzeniem, płacisz tylko 699 rubli. Służba prasowa spółki zauważyć, że wskaźnik ten będzie obowiązywał do dnia 31 maja 2017 r. 

Zaoszczędzić mała, ale przyjemna kwota może być zamawiając bilety za pośrednictwem oficjalnej „Koleje Rosyjskie” aplikacji na smartfonie. Używać go bez prowizji do zakupu biletów na długich pociągów odległość.

Zdjęcie:  vk.com/rzd_official, 100,500 Miles

Kup bilet na Sapsan

Stacja wyjazdu i przyjazdu

Data i godzina wyjazdu

00 - 24

00 - 24

 • Złożyć
  wniosek do transportu

  pojazdu
  podróże służbowe
  ikona nowy

  Kup bilet premia


oferta

JAK KUPIĆ tani bilet Sapsan - TUTU.RU

2016-08-24T01: 42: 48 + 03: 00

turystyka

wskazówki Tutu.ru: jak kupić bilet na pociąg zyskiem

Każdy, kto kiedykolwiek kupił sobie w / biletu, wiedzą, że aby zrozumieć cen, rabaty, czynniki sezonowe i dynamiczny cennik nie jest tak proste!
Podziel się:

Komentarze: comments 25
Po przeanalizowaniu ich doświadczeń sprzedaży w / bilety od 2006 roku, eksperci usług internetowych przygotowaliśmy kilka wskazówek dla znalezienia najbardziej korzystne ceny. Zdjęcie: alionabirukova / ShutterstockPo przeanalizowaniu ich doświadczeń sprzedaży w / bilety od 2006 roku, eksperci usług internetowych przygotowaliśmy kilka wskazówek dla znalezienia najbardziej korzystne ceny. Zdjęcie: alionabirukova / Shutterstock
Zmień rozmiar tekstu:

Jednym z najgorętszych tematów zaproszeń do usługi turystycznej contact center Tutu.ru - jest koszt biletów kolejowych. Po przeanalizowaniu ich doświadczeń sprzedaży w / bilety od 2006 roku, eksperci usług internetowych przygotowaliśmy kilka wskazówek dla znalezienia najbardziej korzystne ceny.

Nie jest tajemnicą, że wiele pociągów JSC „FPK” i JSCKoleje Rosyjskie ” działa dynamiczny cen, przy czym cena biletu waha się w zależności od pory roku, dnia tygodnia i natężenia ruchu. Dynamiczny cenowa jest stosowany w następujących klas usług: coupe, NE, Pokój miejsc w pociągach dużych prędkości. W niektórych przypadkach, minimalna opłata za przejazd w wagonach coupe tylko nieznacznie wyższa niż drugiej klasy wózki taryf. Co warto zwrócić uwagę, jeśli chcesz zaoszczędzić na biletach / W?

czas akwizycji . Jeśli zamierzasz kupić bilet z wyprzedzeniem (45 dni), to ma sens patrzeć na koszt biletu dla pociągu na kilka dni przed sprzedażą, podczas otwarcia sprzedaży (45 dni) i jeden dzień - do 44 dni. Koszty mogą się różnić w zależności od zapotrzebowania i popytu w dniu otwarcia sprzedaży są zwykle wyższe. Ale następnego dnia liczba osób pragnących może zostać zmniejszona, a jeśli popyt na ten pociąg jest czynnikiem decydującym, cena może być znacznie niższa. Ważne jest, aby porównać koszt biletów na ten sam dzień, a nie od sąsiednich koszt może zależeć od dnia tygodnia, pory roku, i tak dalej.

Bilety na większości pociągów zaczynają sprzedawać co najmniej 45 dni przed dniem wyjazdu. Ale w niektórych pociągach można kupić bilet wcześniej, na 60 dni przed wyjazdem. Poniżej znajdują się bilety na pociągi, które są dostępne na Tutu.ru co najmniej 60 dni przed datą podróży:

1. Między Moskwie i Petersburgu

001A / 002A "Red Arrow"

003A / 004A "express"

005A / 006A "piętrowy"

747A / 748A "Newski Ekspres"

Wszystko o „Sapsan”

2. Inny pociąg w Rosji

002Y / 001G „Tatarstan Premium„Moskwa - Kazań,

009G / 009ZH "Saratów", Moskwa - Saratov,

022Y / 021Y "Uljanowsk", Moskwa - Uljanowsk,

024M / 023G "piętrowy", Moskwa - Kazań,

025YA / 025V "Woroneż", Moskwa - Woroneż

029M / 029V "Lipieck", Moskwa - Lipieck

031CH / 031V "Tambow", Moskwa - Tambov,

036E / 035G "Nizhegorodets" Moskwa - Niżny Nowogród,

050M / 049Y, Moskwa - Samara,

142g / 141g, Moskwa - Czeboksary

161S / 162c "Narciarz", Moskwa - Adler,

806CH / 805CH "Jaskółka-Premium", Petersburg - Pietrozawodsk.

3. W Rosji i na Białorusi

001B / 002B "Białoruś" Moskwa - Mińsk,

003B ​​/ 004B "Mińsk", Moskwa - Brześć

007M / 008B "Slavic Express", Moskwa - Brześć

039SCH / 039B "Dźwina", Moskwa - Połock

051B / 052B "Star", Petersburg - Mińsk,

055B / 055 "SOG", Moskwa - Gomel.

4. Między Rosją i krajami WNP

017B, Moskwa - Nicea

021E "Vltava", Moskwa - Praga - Karlowe Wary - Cheb,

021E "Vltava", przyczepa samochód Moskwa - Wiedeń,

Czytaj więcej:   Nie przychodź UWAGA VKontakte IPHONE SE

021YA, Moskwa - Praga

023Y, Moskwa - Paryż

032A "Lew Tołstoj", Moskwa - Helsinki

057M, Petersburg - Wiedeń,

057M, Petersburg - Praga.

Czas odlotu. Jeżeli nie ma znaczenia jaki dzień tygodnia jechać pociągiem, warto porównać koszty w momencie otwarcia sprzedaży biletów na różne dni tygodnia można zaoszczędzić, kupując bilet do czwartku zamiast piątku. Na przykład, najdroższe bilety na „Sapsan” przyjść przed weekendem lub w poniedziałek rano, a najtańsze - w klasie ekonomicznej środku tygodnia. Im wcześniej kupisz bilet na „Sokół” i mniej pasażerowie będą podróżować w tym samym pociągu - bilet będzie tańszy.

Koszt całej podróży. Jeśli jesteś trochę nie dotrzeć do stacji końcowej, to należy zbadać koszt biletów do finału. Istnieją sytuacje, gdy kupuje się latać bilety zniżki tras, które nie działają na części drogi, a pełny bilet trasa jest tańsza. Podobnie, w odwrotnym kierunku. Zgodnie z zasadami, w rosyjskich pociągach może wylądować na każdej stacji po stacja wyjazdu wskazana na bilecie (nie więcej stacji przeznaczenia).

Zniżki i promocje. Wartość biletów / w jest również pod wpływem różnych zniżek i promocji do konkretnej klasy. Nierzadko zastrzeżonego coupe siedzenia jest tańszy, NE - tańsze niż coupe, a pierwsza klasa „Sokół” - taniej niż sekundę. Więc warto analizować ceny biletów w wyższych klasach.

Na przykład teraz z wyprzedzeniem zakupu biletów górnym przedziale przestrzeni tworzącej wagonów JSC „FPK” rabat w wysokości 10 do 20% w zależności od liczby dni przed wyjazdem. Kolejna akcja - do 14 lutego 2016 w wysokości 30% zniżki na bilety rano na „Sapsan”, działa w soboty i niedziele. I kupując bilet drugiej klasy na najwyższych numerów lokalizacyjnych (38-54) i 25% zniżki od 18 do 27 stycznia 2016 roku, który jest ważny we wszystkich pociągach, JSC „FIC”.

Mieszkańcy Moskwy i Petersburga , część przejazdu między dwoma miastami pociągiem, może odwołać się od działań związanych z „Sokół”. W dniu 19 stycznia OAO „Koleje Rosyjskie” oferuje bilety po obniżonych cenach. Sprzedaż biletów dochodowych od teraz otwarte.

czynniki sezonowe . Gdzie nie stosuje się dynamiczny cen, warto zwrócić uwagę na sezonowe zmiany w taryfach. Te czynniki sezonowe są stosowane do pociągów dalekobieżnych dla samochodów przedziale, luksusu i ST. Na przykład, jeśli pochodzą od dworca na 0:15 w dniu 10 maja byłoby taniej kupić bilet od poprzedniej stacji, z której odjeżdżają pociągi more 9 maja.

Długość trasy na terytorium Federacji Rosyjskiej . Koszt biletów / pociągów kolejowych granicą jest obliczana między taryfami stanów, które są na ogół wyższe niż krajowe. A jeśli większość drogi przez terytorium Rosji , może być taniej jest kupić dwa bilety: do ostatniej stacji na terytorium Rosji, a od tej stacji do miejsca przeznaczenia. Należy pamiętać, że w przypadku rezygnacji z utratą podróż w czasie bilecie będzie najprawdopodobniej więcej.

Korzyści . Niektóre kategorie obywateli Federacji Rosyjskiej mają prawo do ulgowych przejazdów w pociągach. Dla beneficjentów należą:

Bohater Związku Radzieckiego;

Rosyjskich bohaterów, pełne posiadacze Orderu Chwały;

Bohaterów Pracy Socjalistycznej;

Osób nagrodzonych Orderem Pracy Glory trzech stopni;

Osób nagrodzonych Orderem „Za zasługi dla Ojczyzny w Siłach Zbrojnych ZSRR ” trzech stopni;

Członkowie Rady Federacji;

Deputowani do Dumy Państwowej Zgromadzenia Federalnego Federacji Rosyjskiej;

Osoba towarzysząca członek Rady Federacji - grupa wyłączoną ja, zastępca Dumy Państwowej - grupa niepełnosprawnej I;

Asystent Rada Federacji, deputowanych do Dumy Państwowej;

Uczniowie i studenci instytucji edukacyjnych ponad 10 lat / okres zwolnienia: od 1 stycznia do 31 maja, od 1 września do 31 grudnia;

Dzieci.

Ważne: rejestracja biletów elektronicznych dla uprzywilejowanych kategorii obywateli rosyjskich stronach nie są! Bilety ze zniżką dla studentów, osób niepełnosprawnych i wszystkich innych beneficjentów można kupić tylko w kasie na dworcu w zapewnianiu odpowiedniego dokumentu. Wyjątek - rejestracja na miejscu preferencyjny elektronicznego biletu w / e dla dzieci do 10 lat lub bezpłatnego biletu (bez spacji) dla dziecka do 5 lat.

Zniżki na bilety dla dzieci. Jeśli kupisz bilet dla dziecka, należy rozważyć następujące zasady, które będą znacznie zaoszczędzić na bilecie:

Pasażer ma prawo do przewozu bezpłatnie jedno dziecko poniżej 5 roku życia, jeśli nie zajmują szczególne miejsce w wagonach przedziale, NE, drugiej klasy, a ogólnie siedzeń samochodów, a nie starszych niż 10 lat w klasie „miękkich” samochodów.

Czytaj więcej:   Gadżety dla WINDOWS VKontakte

Pasażerowie mają prawo do prowadzenia niektórych obszarach dzieci w wieku od 5 do 10 lat, z płatności zgodnie z kursu dla dzieci. Wózki kamerowe, CB, zastrzeżone siedzenia i siedzenia wspólnego domowego wózki transportowe bilet ulgowy dla dziecka wynosi do 65%. Ale w klasie samochodów „miękkim” Rosji dziecka jest bezpłatny.

wiek dziecka jest określona w pierwszym dniu podróży. Na przykład, jeśli dziecko kończy 10 lat od pierwszego dnia podróży, a to zbiega się z terminem odjazdu pociągu, nadal można zakupić bilet dla dzieci ze zniżką.

Jeśli nie wydały bilet elektroniczny dla dziecka poniżej 5 lat bez zajmowania miejsca na coś ubogi dokument podróży dostępny przy kasie (formularz rejestracyjny za darmo), w obecności biletu elektronicznego (karta pokładowa na formularzu dokumentu podróży), płatne w tempie o transporcie dorosłych pasażerów ,

W jednym zamówieniu z e-biletu dla osoby dorosłej może być wydany bilet elektroniczny do miejsca taryfy dziecięcej dla dziecka poniżej 5 lat.

Kierunki na podmiejskich pociągów dzieci do 5 lat za darmo, a od 5 do 7 - zgodnie z kursu dla dzieci.

Podziel się:

druk

Subskrybuj nowości:

Podobnie jak rzeczy?

Zapisz się na codzienny newsletter, aby nie przegapić ciekawych informacji:

 

zobacz także

Wystawa „Wypoczynek 2018” w Moskwie Cały jesienią, zimą i ... smaczne podróży
Wystawa turystyczny „Wypoczynek 2018” odbędzie się w Centrum Expo w dniach od 11 do 13 września. Interesujących tematów - przyszłość Golden Ring, turystyki kulinarnej w Rosji, nowych usług internetowych dla podróżnych

„Natalie Tours”: klienci podmiotów turystycznych w końcu będzie w stanie uzyskać odszkodowania
Ile pieniędzy zostanie zwrócona do ofiar, wielkie pytanie. Ale najważniejsze - Rosturizm zasada „Natalie Tours” z rejestru touroperatorów, co oznacza, że ​​wystąpi zdarzenie ubezpieczeniowe

Lot opóźniony, wakacje zepsute: Ile musisz lotnicza
Tylko setki tysięcy pasażerów wpłynęły opóźnienia w lipcu. Co odszkodowania są uprawnieni? [Infographics]

Problemy „natalia Tours”: czy touroperator aby zamknąć i co zrobić dla turystów
Niejasna sytuacja z „natalia Tours” rozwija się w dziwny sposób - touroperatora jak ogłosił zawieszenie działań, które jade. Ale nie było. „KP” rozumie, co się naprawdę dzieje

kryzys przemysł turystyczny: Jak nie pozostają bez wypoczynku i pieniędzy kupując bilet
Czy turyści są chronione? Odprawa na przykładzie „natalia Tours” i innych firm, które opuściły rynek latem tego roku

„Natalie Tours” najpierw anulować czartery, ale teraz anuluje wszystkie wycieczki
Ile podróżujący nie odejdzie? Jakie ofiary? Czy bankructwo jednego z najstarszych rosyjskich touroperatorów?

„Natalie Tours” odwołuje loty czarterowe do kurortów, które sprawiają, że turyści
Jeden z najstarszych rosyjskich touroperatorów z dnia 30 czerwca zamyka loty czarterowe do Hiszpanii, Turcji, Włoch i Grecji. Klienci Pieniądze obiecują powrót

Jak zrobić piękne zdjęcie na wakacje
Siedem najlepsze perspektywy ładnym zdjęciem na wakacje

Nie po to - nie spoczął: 95% rosyjskich turystów robienia zdjęć na co dzień
Od wakacji podróżujący przynieść średnio 300 zdjęć

Gdzie można odpocząć ze zwierzętami w hotelu: osiedlili się tam w hotelu w rosyjskich podróżujących ze zwierzętami
Z kota, psa lub kanarek uruchomić tylko jedną trzecią rosyjskich hotelach. Kinder do zwierząt wszystkich hoteli w Jarosławiu, najbardziej rygorystycznych przepisów w Władywostoku, „KP”, na którym można zrelaksować się ze zwierzętami w hotelu

Gdzie Rosjanie obchodzone uroczystości May Day w 2018 roku: w Soczi, Symferopolu i poleciał taką samą liczbę pasażerów wszystkich krajów spoza WNP
Popyt na loty w Rosji wzrosła o 36%, kolej - niemal się podwoiła. OneTwoTrip Eksperci powiedzieli, gdzie Rosjanie obchodzone uroczystości May Day w 2018 roku

Zamieszki w Armenii jest ważne, aby wiedzieć, że turyści
Czy lotnisko Erywań? Czy pieniądze zwrócone. którzy boją się latać? Czy to jest niebezpieczne podróżować w Armenii teraz?

Rosjanki podróżować mniej niż mężczyźni
I najbardziej aktywnych turystów żyć w Tuwy, Chakasja i Kabardyno-Bałkarii

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky