MODUŁ na akordeon JOOMLA 3

Ładowanie ...

Standardowe menu Joomla 3 niewiele osób są wygodne, ale na szczęście, nie ma wyjścia - aby ustawić menu akordeon, z których można zorganizować zarówno proste i jasne nawigacji na swojej stronie. Wystarczy tylko wybrać najlepszą opcję i wybrać kilka!
24

Rozszerzanie Nextendweb Accordion Menu dla Joomla 2.5 i 3.x

Jeśli twoim celem - stworzenie systemu nawigacyjnego naprawdę przyjazny dla użytkownika na stronie Joomla, pierwszą rzeczą, aby spojrzeć na menu Nextendweb Akordeonowym. Ten wzrost może być łatwo zainstalowany i działa w wersjach Joomla powyżej 2,5.

Główną cechą menu akordeon polega na możliwości otwierania i zamykania na różnych poziomach z efektem specjalnym, dzięki której można zaoszczędzić miejsce na stronie; w menu można umieścić wiele przydatnych linków na stronie i miejscu kategoriach.

W ten sposób, dostęp zapewniony jest dla każdego elementu. Najważniejszą rzeczą - nawigacja strona jest prosty i przejrzysty, co jest szczególnie ważne dla użytkowników.

Nextendweb menu akordeon jest atrakcyjna nie tylko tym, że ma szeroką funkcjonalność, ale również dlatego, że zapewnia możliwość wyboru menu. Administrator dostanie bardzo elastyczne narzędzie, dzięki któremu można ustawić żądany kolor menu, rodzaj i rozmiar czcionki, a także dostosować inne elementy konstrukcyjne. Wszyscy obecni motyw skonfigurowany bez znajomości HTML lub CSS (w ekspansji już ma 4 wbudowane tematów z różnych opcji projektowych). To również nie jest bez znaczenia, że ​​moment, że panel administracyjny jest proste i intuicyjne, dzięki czemu można łatwo dostosować menu przez siebie.

Czytaj więcej:   JAK OPERA wyszukiwarce Komputer

Dodatkowo można zauważyć, nieograniczoną liczbę poziomów i różnych efektów podmenu. Rozszerzanie Nextendweb Accordion Menu działa idealnie we wszystkich nowoczesnych przeglądarkach kompatybilnych ze wszystkimi ekranami komputerów i smartfonów, w tym dotyku.

Ładowanie ...

Pobierz rozszerzenie może być adresem URL: //jmworld.ru/wp-content/uploads/2013/07/AccordionMenuAllVersion.zip
Nextendweb Accordion Menu

Hot moduł Akordeon dla Joomla 3

Hot Akordeon działa jako moduł do tworzenia na akordeonie, który jest zdolny do wyświetlania wielu slajdów z tekstem i obrazami; slajdy te mogą być przeglądane po prostu wskazując kursorem albo używać kliknięć myszką. Ta metoda wyświetlacz umożliwia wyświetlanie najważniejszych treści i najnowsze wiadomości na przedniej stronie witryny Joomla 3.

Do wszystkich slajdów, wszelkie odniesienia mogą być połączone jako całość, która pozwala użytkownikowi przeczytać więcej informacji na ten temat znajduje się już na osobnej stronie. zdjęcia akordeon można wybrać w ustawieniach modułu, i dodać tyle, aby wprowadzić adres obrazu i nadać im nazwy. Tekst, nagłówki i linki zjeżdżalni można regulować w module ustawień; są z kolei umieszczone w gniazdach, a ich maksymalna wysokość 10.

Hot Accordion W ustawieniach można również wybrać prędkość animacji. Możliwe jest również kontrolowanie wszystkich wymiarów Moduł: wysokość, szerokość, przekrój, rozmiar, obrazów nakładki, ramki, itp W tle, można użyć jednego koloru wypełnienia, ale można też zrobić zdjęcie ze zdj folderu / historie na stronie Joomla 3 (w parametrach modułu wystarczy wpisać nazwę obrazu).

Niestety, ten moduł jest rozprowadzany bezpłatnie i można go kupić na URL: https://www.hotjoomlatemplates.com/. Jeżeli nie występują jakiekolwiek uprzedzenia o wolnych płatnych modułów, to link jest dla Ciebie: //katvin.com/?//letitbit.net/download/53904.521f5623b7b46475f19e6b5a4935/mod_hot_accordion.zip.html
gorący akordeon

Moduł Offlajn Vertical Menu, aby utworzyć menu wyskakujące

Dla użytkowników bardzo ważne jest, że mogą łatwo poruszać się po zawartości witryny, więc wszystkie artykuły i kategorie powinny być organizowane w logiczną strukturę. Offlajn Vertical Menu - wykonanie jakość modułu, w stanie stworzyć rozwijane menu na swojej stronie Joomla 3. Co ważne, moduł nadaje się do praktycznie każdego szablonu Joomla. W ustawieniach można znaleźć wiele opcji, tematów i skórek, dzięki czemu można precyzyjnie tworzyć najbardziej udanych menu.

Czytaj więcej:   KURSY HTML Free Academy

Zalety Offlajn pionowe menu:

  • łatwość użytkowania;
  • szybki sub-scan;
  • można wybrać straty w poziomie i pionie, jak również sprawne wygląd;
  • Moduł nie nakłada żadnych ograniczeń względne poziomy głębokości;
  • mieć wsparcie SEO;
  • nie koliduje z procesami JavaScript;
  • Obsługa języka LTR / RTL;
  • Właściwy podmenu pozycjonowanie.

Wadą tego modułu jest jego zapłata za. Można go kupić na oficjalnej zasobów Developer URL: //offlajn.com/vertical-menu.html
Vertical Menu nieaktywny

Moduł Accordeon Menu CK do tworzenia menu

Z pomocą tego modułu można włożyć atrakcyjne efekty podczas otwierania podmenu możliwe jest, aby używać wielokrotnie urządzenia na tej samej stronie. Oprócz modułu, są też płatne łaty VirtueMart i Hickashop.

Ustawienia modułu można określić w menu, aby wyświetlić menu głównego modułu, poziomy początkowe i końcowe; Można również ustawić typ wyrównania linki do zdjęć i ustawić przyrostków. Ustawienia na kartę «» Style można określić tematykę projektu, określić folder ze zdjęciami, należy określić pozycję dla wyrównania, itd.

Darmową Moduł można na oficjalnej stronie internetowej: //www.joomlack.fr/en/download-joomla-extensions/view_document/69-accordeonmenu-ck

Podobne artykuły

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *