transfery mobilnego przez Ruru + rysunek iPhone 5

transfery mobilnego przez Ruru + rysunek iPhone 5

Reklama | UlubionyŁaduję Dodaj do zakładek transfery mobilnego przez Ruru + rysunek iPhone 5

Zainteresowanie transferu środków pomiędzy rachunkami telefonów komórkowych szybko rośnie. Oczekuje się, że do 2015 roku, konsumenci na całym świecie będą nabywać towary i usługi o wartości 119 miliardów dolarów, dokonywania transakcji wyłącznie za pośrednictwem telefonu komórkowego.

jeden dzisiaj w sześciu dorosłego obywatela jest użytkownikiem bankowości mobilnej i młodzież szybko rozwija sieci sklepów bezpośrednio ze smartfona, w tym samym procesie płatności. Będąc zaawansowanym systemie Ruru transfery „zachodnie” trendy w Rosji i oferuje możliwość przelewów mobilnych dla wszystkich klientów wiodących operatorów w kraju.

Życie w mieście jest wypełniony po brzegi trudnych sytuacjach, w których przenośnych mogą być najszybszym i najbardziej efektywnym rozwiązaniem. Najbardziej „hot” problem dzisiaj była kwestia prezentu na święta Nowego Roku. Dobrze, gdy obecny jest kupowane i zapłacił za to sam, ale nawet lepiej, gdy są chętni do pomocy przyjaciół lub krewnych. Korzystanie z usługi transferu do mobilnego portfela lub karty bankowej, będzie w stanie szybko zebrać wymaganą ilość pieniędzy na prezent, nawet jeśli reszta „inwestorów” są setki kilometrów od siebie.

W tym wieku odległości między ludźmi szybko traci swoje negatywne właściwości. Internet nie jest żart przynosi cały świat, a Ruru pośpiechu, aby przyspieszyć ten proces. Aby przekazy do krewnych mieszkających w innym mieście, to nigdy nie było tak proste: wystarczy zainstalować Ruru i zresetować ilość żądanego numeru telefonu komórkowego. Pieniądze dotrą do odbiorcy natychmiast i bez konieczności wizyty w urzędzie pocztowym lub biur bankowych. Te same narzędzia mogą szybko doprowadzić poprzez Ruru - przynajmniej na e-wallet, przynajmniej na karcie bankowej. Lub po prostu wydać na zakupy w sieci.

Czytaj więcej:   Konkurs filmowy Aviasales. Film jest trzecim

Wygoda przelewów mobilnych zastosować do wielu innych codziennych chwil. Można łatwo zapłacić za podróż w taksówce bez użycia gotówki lub karty bankowej. Możliwość zapłaty z konta z telefonu komórkowego pomoc w sytuacji awaryjnej na drodze. Komórka Transfer może szybko spłacić ze współpracownikami, łatwo i matematyki zapłacić łączną punktację w kawiarni lub restauracji. Bardziej przeniesienie mobilne mogą być opłacone kredytu. 21 wieku po wszystkim.

Wszystko to i wiele więcej - tylko niewielka część Ruru funkcjonalność. Połącz się z usługi jest bardzo proste: należy zainstalować bezpłatną aplikację z App Store i link do niego konto telefonu komórkowego. Obudowa i usług komunalnych, bilety komunikacji, Internet i telefonia komórkowa, telewizja - serwis Ruru pozwala szybko i wygodnie płacić za setki różnych czynności, bez wstawania z kanapy, a nie rejestracji karty bankowej.

Ponadto usługi użycie Ruru są teraz dwa razy tak ładne: od 14 grudnia do 10 lutego służba prowadzi akcję „! Zapłać przez Ruru - uzyskać iPhone 5” Wszystko, czego potrzeba, aby stać się zwycięzcą i zdobyć upragniony nagrodę - iPhone 5 - czy płacić za usługi za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej „Płatniczej świat Ruru» Twoje konto telefonu komórkowego. Im więcej płatności można zrobić, tym większe szanse na wygraną. Szczegóły dotyczące akcji warunki wymienione są na stronie internetowej RURU.RU.


+ Dotknij iPod iPhone : Wolny [link iTunes]

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *