site HOWTO dla metodystów

Sztuka mówienia po prostu o kompleksie, opierając się na znajomości psychologii, metodologii nauczania we własnym stylu, w wyznaczonym i pozaszkolnej pracy z uczniami i rodzicami, niepostrzeżenie angażowania nauczycieli w procesie badania ludzkiej duszy, motywy, rozwój aktywnego życiowej pozycji każdego nauczyciela, obojętny z ich działalnością.

Nauczyciel-innowator Shetinin MPNauczyciel-innowator Schetinin MP Korzystanie z nowoczesnych technologii w edukacji , nauczyciel zawsze sprawia, że częścią jego „ja” w zakresie metod, zasad i form kształcenia - tak interesującej nauczyciela siebie jako osobowości oraz unikalnej metody nauczania, które nauczyciel rozwija często intuicyjnie, często opierając się na podstawach naukowych i doświadczeń kolegów (ktoś jest opracowanie metodyczne). Wymiana poglądów, wizyty lekcji (łącznie z pilotem), rozmawiać z kolegami w pokoju nauczycielskim i fora pomocy na czas, aby dokonać zmian w metodologii nauczania dyscypliny, umożliwia nauczycielowi zaangażowanych w ciągłym procesie aktualizacji szkoły w rozwoju zorientowanych na praktykę innowacyjnych technologii w edukacji.

Proces tworzenia systemu szkolnego nie zostawia nikogo na marginesie uczestników: popyt potencjalnych zasobów i interesów administracji regionalnej, instytucji edukacyjnych, rodziców, uczniów i samych uczniów.

Dawno minęły czasy, gdy rząd mówi, że jest to konieczne do zrobienia, a reszta procesu edukacyjnego ślepo kopiować samples - metod nauczania w szkole opracowanych wyłącznie przez utalentowanych ludzi z napędem, który działał „na przekór”, „w przeciwieństwie do” obecny system, stereotypy, dosłownie „pukania” innowacyjne technologie w edukacji (w tym ich zdrowia), rozwijanie nowych form, zasad i metod nauczania.

Potem przyszedł okres, gdy struktury państwowe Nauczyciel-innowator Amonashvili ShNauczyciel innowator Amonashvili Sh Oferowany egzemplarz metodyczne rozwoju innowatorzy, ustaw warsztaty i wywiady z nauczycielami wzbogacony unikalną nauczyciela, ale okazało się, że metod nauczania, takich jak VF Shatalov, M.P.Schetinina, Sh Amonashvili i wsp. Nie „pasuje” do modelu samorealizacji zwykłym nauczycielem, że metody, zasady i formy kształcenia nie może być dokładnie kopiowane i wykorzystywane skutecznie, jak w przypadku produkcji części.

Czytaj więcej:   Jak zainstalować gry na IOS 8

Nauczyciel-innowator VF ShatalovNauczyciel-innowator VF Shatalov Metodyczne opracowanie lekcji, modułów obieralnych, zajęć pozalekcyjnych, samodzielna praca studentów każdy nauczyciel zawsze koncentruje się na konkretnej grupie badanej, jego działalności i potencjału, a także na podstawie cech osobowych nauczyciela, jego ogólnym i zawodowym kultury. Kompetencje nauczyciela powstają poprzez opracowanie materiałów dydaktycznych, zalecenia, programy prac, kontroli i sprzętu pomiarowego.

Witryna powstała jako platforma wymiany doświadczeń: czytać i publikować artykuły, komentarze, dyskusji, przedzieranie nad dokumentami - w celu wymiany doświadczeń, w celu poprawy jakości edukacji dla świadomego podejścia do własnego rozwoju zawodowego.

Witryna jest zarejestrowany jako elektroniczny masa mediów Federalnej Służby Nadzoru w Sferze Telekomunikacji, Informatyki i Komunikacji Masowej (Roskomnadzor). Certyfikat Rejestracji Mediów: E-number FS77-55064 z dnia 14 sierpnia 2013 r.


Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *