Powoli Georgia PRZYCZYNY randkowe

Bardzo często mamy strasznie denerwujące, gdy mamy na miejscu , które strony są załadowane na kilka minut. Jeśli witryna jest ładowany przez długi czas, będzie to niewątpliwie stracić znaczną liczbę użytkowników.

Tak więc, bez względu na to, jak ciekawe, pouczające i przyjemny wygląd nie byłby miejscem , musi szybko działać . Jeśli jednak odstąpić od tego wymogu, zamiast swojej stronie, internauci z pewnością znajdzie podobny, ale znacznie szybciej. Czasami użytkownik wolałby trochę mniej niż na stronie internetowej jakości, ale szybko, że jest ładowany bardzo powoli, pomimo wysokiej jakości treści. W dzisiejszym świecie ważne dla każdego człowieka, co on robił to.

Pomyślmy o tym, dlaczego strona jest ładowany przez długi czas , jakie są przyczyny i jak je naprawić.

Problemy z szybkość ładowania stron wynikają przede wszystkim z właścicielami mniej lub bardziej dużych zasobów internetowych. Jednak czasami zwykła wizytówka w Internecie mogą być ładowane przez długi czas, jeśli jego twórca zaniedbane zasad optymalizacji, zwłaszcza gdy strona internetowa została stworzona w CMS.

Algorytm uzyskiwania stronę

Przed rozpoczęciem, aby przyspieszyć pracę swojej strony internetowej w widoku planu załadunku powinna być zaznajomieni z algorytmów od otrzymania stronę. Rozważmy na przykład standard jest dość dynamiczna strona, która zawiera Java-Script, PHP, HTML-kodu, a także arkusz stylów.

Tak, wpisując adres konkretnej strony w miejscu, które w swojej przeglądarce, to będzie po pewnym czasie można zobaczyć wizualną interpretację strony. W tym czasie użytkownik jest ukryte z procesów oczami:

- przeglądarka poprzez http wysyła żądanie strony z serwera, na którym jest przechowywany; - serwer przetwarza żądanie, wykonanie PHP kodu strony, oczywiście, jeśli w ogóle, a jeśli to konieczne, to adres serwera do bazy danych , ale mimo wszystko jest on generowany do html.

Tutaj wąskim miejscu, i chciałbym zwrócić uwagę.

Zazwyczaj CMS strony są przechowywane w bazie danych , co oznacza nie tylko, że serwer wykonuje skrypt php , tak też robi kwerend bazy danych, które zajęłoby strony z bazy danych. Więc zapytanie do bazy danych spada do wszystkich zapytań takich jak Twoja. Następnie uzyskać tekst z bazy danych, wykonuje skrypt php, który generuje stronę i półki daje jej przeglądarkę.

Co trzeba uzyskać buforowanie przyspieszania. Buforowanie pozwala na przechowywanie gotowego stron wynikowych lub zapytań do bazy danych na dysku w celu obejścia skrypt php wykonanie i nie wykonywać połączenia do bazy danych. Oznacza to, że serwer po prostu daje wynik końcowy, który został utworzony wcześniej użytkownik. Normalnie, strony są buforowane przez 15-30 minut, po czym pamięć podręczna jest aktualizowana. Pamiętaj, aby patrzeć w CMS, jak włączyć buforowanie, buforowanie zwiększa szybkość tworzenia swojej strony w 2-3 razy i zmniejszyć obciążenie serwera.

- za wykonanie przeglądarce Java Script nie potrzebuje wsparcia serwera.

T EPER mówić wprost o powodach zbyt długiego ładowania strony. Chodzi o to, że oprócz odbierania strony kodu, przeglądarka musi wysyłać żądania do zasobów zewnętrznych , informacja, z której jest zawarte na stronie, na przykład, arkusze stylów, obrazów, Java-bibliotek i tak dalej. To również nie wystarczy wysłać, ale muszą być bardziej i to zrobić. A jeśli jako tło strony wykorzystał zbyt „ciężka” obraz, to zajmie trochę czasu na to, aby rozpocząć tę stronę. Zatem czas strona ładowania zależy od liczby wniosków, a czas ich przetwarzania.

Tutaj jest to konieczne do kompresji obrazu do mniejszego rozmiaru, wybierz javascripts i CSS w oddzielnych plikach i usunąć je bałagan i śmieci.

Pomoc Korzystanie serwer

Przewracanie stron wycisnąć i inne pliki. Jeśli masz normalny hosting jak my, można to zrobić poprzez .htaccess lub bezpośrednio w cPanel w sekcji „ zoptymalizować stronę internetową

kompresować sodierzhimoe

Jeśli przez .htaccess dodać linię:

 AddOutPutFilterByType DEFLATE text / html text / plain text / xml text / css text / javascript application / javascript  # Netscape 4.x ma jakieś problemy ... BrowserMatch ^ Mozilla / 4 gzip- tylko-text / html # Netscape 4.06-4.08 jakieś większe problemy BrowserMatch ^ Mozilla / 4.0 [678] no-gzip # MSIE maskarady jak Netscape, ale to jest w porządku # BrowserMatch bMSIE! no-gzip! gzip-tylko-text / html # UWAGA: Ze względu na błąd w mod_setenvif się do Apache 2.0.48 # powyższe regex nie będzie działać. Można użyć następującego # obejście, aby uzyskać pożądany efekt:!. BrowserMatch bMSI [E] no-gzip gzip-tylko-text / html # Nie kompresji obrazów SetEnvIfNoCase REQUEST_URI (? ?: gif | JPE g | png) $ no-gzip dont-różnią   # Upewnij się, że proxy nie dostarczają zły nagłówek Content Dołącz Vary User-Agent env =! dont-różnią 

Mimo to, można dodać buforowanie przeglądarki obrazów, skryptów, etc. Następnie, za każdym razem przeglądarka nie poprosi je ściągnąć, a wkrótce mają się zachować je w pamięci podręcznej.

 ExpiresActive Na ExpiresDefault "access plus 5 sekund" text ExpiresByType / html "Dostęp Plus 10 sekund" ExpiresByType image / jpg "dostęp 1 miesiąc" ExpiresByType image / gif "dostęp 1 miesiąc" ExpiresByType image / jpeg „access 1 "text ExpiresByType / javascript "Dostęp miesięcy "ExpiresByType image / png "Access 1 miesiąc" ExpiresByType text / css "Access 1 miesiąc" application ExpiresByType / x-javascript" dostęp oraz 1 miesiąc oraz 1 miesiąc" application ExpiresByType / javascript" Dostęp Plus 2 tydzień”ExpiresByType image / x-icon "Dostęp Plus 2 miesiące" ExpiresByType obraz / ikona "Dostęp Plus 2 miesiące" application ExpiresByType / x-ico "Dostęp Plus 2 miesiące" application ExpiresByType / ico "Dostęp Plus 2 miesiące"

I wreszcie, oto link do zasobu z Google, który sprawdzi witryny i dostarczyć pomocnych wskazówek do optymalizacji: https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?hl=ru

Czytaj więcej:   strona z przyciskiem muzyki

Weryfikacja witryny Google

Tak więc, jeśli witryna jest ładowane przez długi czas, staram się robić wszystko. Aby zmniejszyć rozmiar strony, korzystać z zaawansowanych technologii przyspieszania, optymalizacji kodu i projektowania stron internetowych. Wszystkie te działania pomogą dokonać witryny szybciej, co pomoże zwiększyć jej popularność. Powodzenia!

I oczywiście, wybrać jakość hostingu. Polecam //pwhost.ru

(° C) 2016 Studio ProWeb
(C), SP 2012 Pruslin Alexey V.
Korzystanie z serwisu materiałów tylko za zgodą administracji i obowiązkowego odniesienia do źródła!

DLACZEGO INTERNETOWA długi czas ładowania i jak to naprawić

Witam wszystkich! W tym artykule chcę dotknąć na stronie pobierania. Wiele kolej na mnie z pytaniem „dlaczego i jakie mogą być powody, jeśli strona jest ładowany przez długi czas.” Odpowiedź na to pytanie postanowiłem napisać bardziej szczegółowo. I tak, chodźmy.

Internet bardzo niska prędkość

Po podłączeniu do sieci globalnej i wybierając najtańszą stawkę, być może do czynienia z takim problemem, tak długo stron załadowczych.

Można zauważyć, ISP, które daje dobrą stawkę za internet, ale to tylko do momentu, aż w końcu zapłacił ograniczenie ruchu internetowego. Po jego wyczerpaniu, będziesz mieć dostęp do Internetu, ale jego prędkość będzie już znacznie mniej.

Tutaj można podać kilka wskazówek, które pozwolą Ci zwiększyć szybkość internetu.

Można udać się do droższego taryfy, które nie będą ograniczane przez limity w ten sposób, to będzie inna prędkość maksymalna. Można również w tym samym tempie lub obrazów niepełnosprawnymi, które zajmują dużo pamięci. Doprowadzi to do poprawy pamięci, a także szybki załadunek wideo.

Na przykład, aby wyłączyć obrazów w Google Chrome, należy w prawym górnym rogu kliknij „Ustawienia” znaleźć „dane osobowe”, należy przejść do „Ustawienia treści”, a następnie zakładkę „Obraz” tick blisko funkcją „Nie pokazuj”.

Problemy z usługodawcą internetowym

Pośrednicy są zawsze stara się działać niezawodnie uniknąć zakłóceń w świadczeniu usług w zakresie dostępu do Internetu. Ale nawet usługodawca nie może dać wyraźny wiarygodność szybkiego i jakościowej pracy. Warto zauważyć, że dostawca - to nie jest cały Internet, to tylko niewielki fragment rozległej sieci na świecie.

Pierwszy operator sieci zależy od wydajności pracy i innych usług sieciowych, które są wymagane do transmisji danych. Zazwyczaj usługodawca sam w mocy, aby zobaczyć wszystkie problemy i dlatego stara się ich pozbyć jak najszybciej. Ale nadal zdarza się, że dostęp do Internetu jest nadal usterka występuje u zbiegu dostawcy sprzętu i urządzeń.

Jeśli weźmiemy pod uwagę przewodowego dostępu do Internetu, to przewód, który jedzie do apartamentu może zostać przerwane z jakiegoś powodu. Taki dostawca zewnętrzny usterka mówi nie zawsze, ponieważ jego diagnoza nie jest przeznaczony do tego celu. Problem ten może być szybciej wyeliminowane przez osobistego odwołania do dostawcy informując go, że znalazłaś pewną odmianę problemów zewnętrznych.

Czytaj więcej:   pliki wyjściowe PHP w zmiennej

Również powodem niepowodzenia w pracy z Internetem może być ze względu na router, który jest zainstalowany w mieszkaniu. Dostawcy takich niuansów, też, nie można zauważyć, dlatego należy skontaktować się z działem pomocy technicznej, aby uzyskać pełne konsultacje na temat sposobu, aby pozbyć się tego problemu.
Zawsze należy zauważyć, że problem występuje z powodu awarii sprzętu, w wyniku prac konserwacyjnych. Aby to zrobić, należy zdecydowanie wezwać wsparcie techniczne i porozmawiać ze specjalistą.

Jeśli korzystasz z internetu mobilnego na operatorów, a następnie poprosić o pomoc od dostawców usług internetowych nie mają żadnego sensu. Konieczne jest, aby znaleźć miejsce, które zapewni Ci dostęp do Internetu z żądanej prędkości.

Jeśli mieszkasz w miejscu, gdzie taki szybki nie jest podłączony, należy poczekać do dostawcy wolnych zasobów, a otrzymasz najlepsze możliwe połączenie z Internetem.

Zbyt wielu użytkowników próbuje uzyskać jakość Internet od operatora telefonii komórkowej, w samochodzie lub pociągu. Jednak w takich okolicznościach, nie będzie uzyskać wysoką jakość i szybkie łącze internetowe. Nie jest konieczne, aby wymagać, że nie będzie w stanie dostarczyć od swojego operatora telefonii komórkowej. A więc robi wszystko, co możliwe, aby mieć co najmniej kilka dostęp do Internetu.

Problemy z usługodawcą internetowym

Problemy na komputerze

Bardzo często powodem powolnego połączenia internetowego nie jest sama i komputer, dzięki której istnieje połączenie internetowe. Na znajomy był taki przypadek. Narzekał, że prędkość internetu przestała go zadowolić, stał się bardzo powoli i nie do zniesienia. W ciągu półtorej godziny, on po prostu nie mógł nic z tym zrobić, a potem wszystko zdecydowano się sama.

wirusy komputerowe

Byłem zaskoczony, kiedy znalazł na komputerze więcej niż 5000 wyizolowane wirusy, które zażegnany i usunięto antywirusowe. Mogę powiedzieć, że głównym powodem takiej powolnej pracy był globalny atak wirusa komputerowego, który mógłby zniszczyć antywirusowe. Powodem tego było to, że PC jest niemal ponad półtora roku nie zareagował na właściciela zespołu. W rezultacie, nie było powolne działanie internetu, pomimo faktu, że Internet nie jest całkowicie niezależne.

Można również przytoczyć inne przyczyny awarii, które towarzyszyło powolne przeglądarce załadunku. Jest bardzo pożądane, aby odciąć jego praca dysku twardego komputera. W rezultacie widzimy, jak działa komputer natychmiast zwolnić, a dysk nie będzie w stanie sobie z tym poradzić. Tworzenie „hamulec” w bardzo nie zadowolony, pomimo faktu, że Internet nie jest głównym powodem takiego działania.

wirusy komputerowe

Jeśli awarie są widoczne na karcie graficznej, komputer będzie w stanie przez jakiś czas do niepowodzenia w pracy, a także prowadzić do ekranu restartu. Jeśli w tym czasie, będzie pracować w Internecie, to może się okazać, że ten spowodował restart połączenia internetowego, pomimo faktu, że nie jest.

Warto zauważyć, że niska wydajność nie jest to problem związany tylko z Internetem. Statystyki pokazują, że spowolnienie w Internecie - jest bezpośrednią przyczyną samego Internetu, a następnie komputer.

Przyczyn powolnego ładowania stron na swojej stronie

Jesteś już zaznajomiony z podstawowymi powodów występują awarie w internecie. Ale dlaczego długo ładowane witrynę?

Pytanie powolny rozruchu nadal może być postrzegane z perspektywy początkującego webmastera, który stworzył tę stronę internetową. Gdy witryna została utworzona, można obserwować powolne miejscu załadunku. Natychmiast rodzi wiele pytań, dlaczego tak się dzieje i co zrobić, aby przyspieszyć ich tempo pracy.

Konieczne jest, aby zwrócić uwagę na następujących względów: powolny hostingu gdzie siedzibę. Powolne hosting będzie działać z taką samą prędkością, z jaką działa powoli dostawcą Internetu. Nawet jeśli dostawca Internetu szybko, to musisz odwiedzić witrynę z powolnym hostera, szybkie połączenie z ISP nie pomóc. Problemem pozostaje, strona zostanie załadowana z tym samym powolną. Fix tylko właściciel witryny będzie w stanie, który ma kontakt z pomocą techniczną z gospodarzem.

Czytaj więcej:   KURSY HTML Free Academy

Jeśli użytkownik korzysta z szybkiego połączenia z Internetem, ale po otwarciu witryny jest jeszcze długa załadowana treść, strona natychmiast zamknięty. Nikt nie chce długo czekać, gdy strona jest załadowany, ponieważ informacje te można znaleźć również w innych podobnych miejscach.

Witryna składa się z „ciężkich” stron, które zawierają zdjęcia w dużych ilościach i o wysokiej jakości. Strony, które zawierają tylko jeden tekst, bez obecności obrazów i reklamy, najszybszym załadunku. Ale w naszych czasach takie „puste” tekst nie jest popularny, ale niekoniecznie musi być rozcieńczony w odpowiednich zdjęć, wideo i treści audio. Dlatego bardzo często można spotkać takie problemy jak długiego ładowania strony. Jest to problem nie tylko użytkowników, ale także właściciele witryn. Właściciele muszą starać się dane piękne, wygodne i wypełnianiu jej zmaksymalizować doświadczenie użytkownika.

Aby to zrobić, każdy webmaster powinien zawsze pilnować wielkości ich treści, jak również w celu zmniejszenia jej objętości, bez zmniejszenia jego wartości i poziomu percepcji. Na przykład, obraz może mieć różną „wagę”, to lepiej wybrać opcje wysokiej jakości, ale ich wielkość powinna być w granicach normy.

Witryna posiada kod, tak, że obciążenie jest znacznie zmniejszona

Można również zmierzyć się z „zakaz”. Witryna może stracić czytelników, którzy nie widzą stronę w wyszukiwarkach. Aby tego uniknąć, powinno się rozważyć utworzenie antywirusa na stronie. Powinien on być w pełni podane do tego procesu, należy sprawdzić, ustawić ponownie, aby sprawdzić, porównać, tak, aby nie przegapić ważnych chwil.

brakuje buforowanie serwisu lub źle skonfigurowane

Jest to prawdą w przypadku, gdy trzeba pobrać stronę na tablecie lub smartfonie. Po pobraniu praktycznie nic nie widać na małym ekranie.
Dzięki reagującego stronie projektu, lub w wersji mobilnej, można łatwo zrobić własną stronę łatwo zobaczyć z różnych urządzeń, zarówno na dużym i małym ekranie.

Strona wykonana czynność lub pewne wydarzenie, które przyciąga uwagę wielu użytkowników jednocześnie.

W takich chwilach, nawet najbardziej nowoczesny hosting nie może poradzić sobie z ogromną liczbą użytkowników, którzy tworzą duże obciążenie na stronie. W rezultacie, nie ma długie ładowanie stron w witrynie, stają się one niedostępne. Z tych środków powinno być bardziej dokładne, ponieważ dzięki temu można wręcz przeciwnie, nie zwrócić uwagę na swojej stronie, i zrobić to tak, że użytkownicy nie przychodzą do niego ze względu na zły prędkości pobierania.

Niektórzy webmasterzy ostrzec gości, że ze względu na specyficzny przeciążenia, strona po prostu nie wstać, więc należy poczekać kilka minut, kiedy będzie on przywrócić prędkość. Ale nie zawsze z pożądanym webmaster może wyeliminować taki problem na dużą skalę.

Mogą być też inne kwestie, dla których teren towarzyszą długotrwałego obciążenia. Nawet doświadczony i profesjonalny projektant stron internetowych po prostu nie jest w stanie przewidzieć wszystkiego, co może się zdarzyć podczas działania serwisu. Warto zauważyć, że w naszych czasach jest to możliwe, aby rozwiązać praktycznie dowolny, związany z problemem miejscu. Jeśli niektórzy użytkownicy próbowali sztucznie tworzyć popyt na miejscu, a potem takie problemy, prawdopodobnie, nie powstaje. Ale takie przypadki są, nie są one idealne.
Ponadto, na takich stronach można teraz widać dużą liczbę obcych spam od osób zaangażowanych w promowanie różnych zasobów przez Internet, od reklamodawców. Hosters w jeden dzień stanie „odzyskać” setki milionów połączeń do poszczególnych stron. Aby to zrobić, mają działanie zewnętrzne specjalnym serwerze, który zapobiega takich odwołań.

Nikt nie jest jeszcze w stanie utrzymać w miejscu i pozbyć się wszystkich kłopotów związanych z nim. Internet - jest to globalny i otwarty świat, w którym do tworzenia własnych reguł i praw jest prawie niemożliwe. Każdy działa jak potrafi. Obszar ten ma wiele możliwości, nie tylko twórczy, ale także coraz destrukcyjne.

ps prosić o pomoc. Pomogę poprawić witrynę i pomóc bezpłatne porady.

[Url = su_youtube_advanced »https://www.youtube.com/watch?v=NsB5URUCoGs» width = »800" https = »tak»]

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *