Przegląd dużą skalę iOS 5

Przegląd dużą skalę iOS 5

Nikita Goryainov | UlubionyŁaduję Dodaj do zakładek Przegląd dużą skalę iOS 5

Ostrzeżenie! Ponadto, wiele zdjęć. Uważaj na ruchu.

Kochamy innowacje oprogramowania Apple. Lubisz nasze opinie. Ponieważ za każdym razem w Cupertino wymyślić coś nowego, wstajemy piersi, aby chronić urządzenie przed pospiesznym odnowienia i was - morze negatywnych emocji. Jednak tym razem będzie nieznacznie ujemny. Oto najbardziej szczegółowe i dogłębne przegląd pierwszej wersji piątej wersji mobilnego systemu operacyjnego Apple, iOS 5, w którym wiele więcej innowacji niż można sobie wyobrazić na pierwszy rzut oka, a nawet drugiego.

Zaczynamy zapoznać. Więc wyobraź sobie, że dostaje od świeżo zakupione iPad 2 pudełka z iOS 5, jak bezgłowe człowiek z doskonałym Apple Video. Odruch związany z ciągiem wyszukiwania i natychmiast podłączeniu do komputera, należy natychmiast stłumić. Wystarczy nacisnąć Power. Potem, panie i panowie, zaczyna się magia.

Jest to pierwszy ekran, który użytkownik widzi tylko, że urządzenie jest włączone. Jabłko wykonane nowe iOS zapomnieć niesławną tradycję obowiązkowego podłączenia do iTunes. Zamiast „koronki” widzimy małą animację z latania w naszej „jabłko”, znane każdemu przynajmniej raz uruchomić właśnie kupił Mac. Zrzut ekranu w tej chwili niemożliwe. Przepraszam.

Proponujemy przejść przez kilka etapów pierwotnego ustawienia - wygodny system, zapożyczonych z pulpitu systemu operacyjnego. Kolejność ekranów przed sobą, wyjaśniać ich treść nie ma sensu. Wiele zjeżdżalnie tam wspaniały, piękny animacji. Jeśli urządzenie dosłownie ożywa na naszych rękach.

Ostatni ekran - Thank You, po którym możemy nacisnąć jeden przycisk i dostać się do głównego ekranu gadżetu tylko skonfigurowany.


Klikabel'no

System operacyjny przeszedł ogromną ilość zmian, począwszy od miniaturowych i kończącym się na dużą skalę, która jest po prostu niemożliwe do pominięcia. Porozmawiajmy o najgorętszych iOS ARKUSZ 5: nowy system powiadomień.

W naszej pamięci na długo żyć nachalne, wymagające uwagi okien z przypomnieniami, które występują w najbardziej nieodpowiednim momencie. Ze względu na centrum powiadomień, wszyscy użytkownicy iDevaysov wreszcie mógł odetchnąć z ulgą, gdyż w naszych rękach w końcu podano prawidłową i wygodne narzędzie oswajania żadnych przypomnień pop-up. Powiadomienia nie będą wyświetlane na środku ekranu. Zamiast tego pojawiają się na górze, na czarnym pasku z informacjami o stanie.

Jednocześnie, każde zadanie wykonane, czy gra wideo lub pisanie, pozostaje nienaruszone. Jeśli zauważysz, że nie jesteśmy zainteresowani, to po prostu znikają samoistnie po kilku sekundach. Jeśli było coś naprawdę ważne - nadszedł czas, aby otworzyć Centrum powiadomień. Więc wygląda na iPadzie:

I tak to wygląda na iPhone i iPod Touch:


Widget pogody, a akcje są dostępne tylko na iPhone i iPod Touch.

To przewija szybko zaktualizowany wykaz. Wszystkie powiadomienia są zgrupowane albo przez zastosowanie do ich „rasy”, lub w momencie wystąpienia, które jeszcze bardziej wygodne. Przejście do aplikacji, klikając na jeden z powiadomień. Cały panel jest otwierany i zamykany prostych gestów w górę iw dół na pasku stanu strefy. do kolorów użytych w panelu jakieś pytania: to nie pasuje dobrze w interfejsie iPada, ale na iPhone i iPod Touch wygląda bardzo przyzwoicie.

Rodzaj i charakter powiadomień mogą być skonfigurowane indywidualnie. Na przykład, można dokonać pojedynczych wiadomości, takie jak te, które terroryzował nas w przeszłości:

... lub zebrać listę powiadomień, co jest szczególnie przydatne w przypadku gorących odpowiedników w IM-klienta.

Duży i opuszczony blokady ekranu i animowane powiadomienia. W tym trybie, wpisy ze zdjęciami, otrzymany od iMessage, poczty lub innych środków, są wyświetlane w trybie rozszerzonym z obrazem mini-wersji. Aby przejść do aplikacji, z której został Poinformowano, że nie jest konieczne, aby odblokować urządzenie. Chwycić ikonę palcem i przesuń go do końca.

Stabilność powiadomienia, szybkość dostawy i łatwości Centrum zaskakującą w tym kontekście, że mamy do czynienia stosowanie zgłoszenia - tylko wersja beta iOS 5. Warto spróbować jeszcze raz - i sceptycyzm natychmiast znika. System ten jest pod wieloma względami „docierane” ze wszystkich Androida , więc teraz przed konkurentami powinien mówić nieco bardziej ostrożny. Ale Notification Center - to tylko mały panel.

Ale iCloud - to coś więcej. Nowy „cloud» usługi Apple jest zintegrowany z systemem iOS 5 najbardziej «nie grają». Nawet na etapie ustalania nam uczciwe ostrzeżenie: jeśli są chętni, aby otworzyć puszkę Pandory i włącz iCloud? Naturalnie! Od tej pory na naszym urządzeniu zacznie synchronizować e-mail, kontakty, kalendarz, przypomnienia, zakładek, Safari, notatki, muzyki, zdjęć, książek, a nawet pamięci wewnętrznej zainstalowane aplikacje.

Brak synchronizacji przyciski w odpowiedniej aplikacji po prostu nie istnieje. Napisz notatkę? Ona ma na wszystkich swoich urządzeniach. Zapisać zakładki? Teraz jest na iPadzie, leżący w sąsiednim pokoju. Kupiliśmy zabawkę w App Store za pośrednictwem iTunes na komputerze? Poszukaj gadżetu: najprawdopodobniej jest już ustalone. Przypadkowo usunięte odpowiedni program? Więc przywrócić go z kopii zapasowej jest tworzony automatycznie. Stabilność i prędkość, z którą praca iCloud, po prostu niesamowite. Jeśli uważasz, że mamy wywyższać na próżno tej usługi - oznacza to, że nie widziałem jak to działa.

Wada, oczywiście, że jest. W tej chwili iCloud nie jest uruchomiona oficjalnie. Oznacza to, że aż do początku jesieni każdy z nas musiał zadowolić się 5 gigabajtów zdalnego przechowywania. Może się wydawać, że to nie wystarczy. Dwie kopie zapasowe iPad 2 i iPod Touch 4 z przyzwoitym zestawem oprogramowania zajmują około 250 megabajtów. Wniosek jest taki, że jeśli Twoje konto nie jest związany ponad 10 urządzeń, sens płacić dodatkowo za dodatkowe gigabajty nie ma.

Czytaj więcej:   Yerba Buena Center Apple przygotowuje się do prezentacji iPada 2

Dwa centralne „funkcje” omówiliśmy. Załóżmy listę wszystkich standardowych zastosowań, przedstawionych na ekranie głównym i powiedzieć nie tylko o nich, ale także o ich wykorzystaniu wrażeń.

Być może najbardziej zaskakujące jest to pierwsza ikona o nazwie Wiadomości ( iMessage ). Bez względu na to, z jakiego urządzenia używasz: Komunikaty teraz nawet iPod Touch. Ikona ukryty motyw wygląda aplikacji SMS na iPhone: przed nami jego „chmury” wersję, która działa przez Internet, zamiast operatora sieci. iMessage iDevaysov umożliwia wszystkim użytkownikom na iOS 5 firmware aby wymieniać między sobą wiadomości błyskawicznych, zdjęć i wideo są absolutnie za darmo (nie licząc kosztów ruchu internetowego).

Komunikat wizualny jest powtarzany w wielu standardowych aplikacji SMS / MMS. Ponadto w iPhone uruchamia unikalną hybrydę iMessage i SMS / MMS: w rzeczywistości, jedna aplikacja na dwóch usług. IPad wersja interfejsu to tradycyjny układ dwu-szybowe w duchu wbudowanym Mail. Aby wybrać wiadomość, klikamy przycisk z tabletu i pióra. Odbiorcą może być dowolna - może to być albo numer telefonu lub adres e-mail. Jak tylko weszliśmy do odbiorcy w polu adresu, zaczyna się zabawa. System sprawdza wprowadzone dane za pośrednictwem bazy danych iMessage. Jeśli adres jest używany adres e-mail, nasze wiadomości są automatycznie kierowane przez Internet. Jeśli wybrany numer telefonu komórkowego adresowej obecnie stosowanego na iPhone z iOS 5, dane zostaną również przekazane za pośrednictwem Internetu. I tylko wtedy, gdy wprowadzone numery abonenckie nie używamy iPhone z iOS 5, dane są przesyłane za pośrednictwem sieci komórkowej, to znaczy w postaci SMS lub MMS-wiadomości. Z Wi-Fi wersji iPada, oczywiście, ta ostatnia opcja nie jest możliwa.

Wrażenia z iMessage pracy są oszałamiające. Stabilność pracy jest ponad wszelkie pochwały. Wiadomości nie są tracone, dostarczane niemal z prędkością światła. Jeśli zaczniemy reagować, pokaże odpowiednią kartę. Zdjęcia i filmy są przesyłane bez problemu kopiować, włożona, ale nie zostały jeszcze zapisane na urządzeniu bezpośrednio. W taki sam sposób jak standardową aplikacji SMS / MMS w wiadomości można zapisać żadnego kontaktu. Obsługuje ręcznego jako pojedynczej wiadomości oraz całej „gałęzi”. Również tutaj można nawiązać połączenie wideo przez FaceTime . W Ustawieniach Komunikacja przedstawiony oddzielny panel, w którym można wyłączyć możliwość komunikacji internetowej (iMessage), dostosowywania dostarczenia potwierdzenia odczytu, zmienić swój adres e-mail-a odbiorcą, aby to pole tematu wiadomości i ustawić przypomnienia o nieodebranych komunikacji.

Kalendarz - jedna z tych aplikacji, które niemal dotknął ręką z twórców nowej wersji iOS. Został zaktualizowany widoku kalendarza „rok”, który jest wygodny i piękny wybiera wszystkie zajęty dzień. Nowe wydarzenie, można ręcznie poruszać się z codziennej rutyny, a także zwiększyć jego trwania, rozszerzając sobie kolorowy blok. Kalendarze są synchronizowane za pośrednictwem iCloud na wszystkich urządzeń w ramach jednego konta Apple ID. W Ustawienia Kalendarz tym przedstawione i nowa możliwość konfigurowania przypomnień dla poszczególnych wydarzeń w kalendarzu: urodziny, standardowych zdarzeń (z góry określony czas) oraz wydarzeń na cały dzień.

Uwagi przeszedł również znaczne zmiany. Jedyną zauważalną innowacje - zmienić ikony działania: są teraz trochę bardziej „stylizowane” pod czcionki Noteworthy . Lub myśleliśmy? Naturalnie, wszystkie notatki są synchronizowane w czasie rzeczywistym z iCloud.

Przypomnienia - nowy stosowania nowego firmware. Jest to ciekawy przypomnienia i menadżer zadań w formacie do do-Do-formie listy . Surowe czarne tło i monotonia czerwono-biały kolor dostosowuje się do początku realizacji wszystkich zaplanowanych rzeczy. Menu, dodać nowe zadanie nie jest to, że po prostu napisać go w jednym z pustych linii białej kartce. Na dodatkowe parametry należy kliknąć na element jest już napisane. W tym menu można określić dokładny czas, aby wykonać do pięciu minut „termin” częstość nawrotu problemu i jego przypomnieniem, priorytet i przynależności do konkretnego arkusza działania. Na przykład, można utworzyć listę celów biznesowych i listy spraw domowych. Jest to wygodne i nie przecinają się. Przypomnienia monitoruje również naszą lokalizację i po wejściu do supermarketu lub w dniu przyjazdu w pracy aktywuje „przypomnienia” dla arkusza lub uprzednio przypisanych pewnych działań. Aplikacja zarządza bardzo spowolnić na iPad 2, istnieją problemy w kodzie. W Ustawienia Przypomnienia nie są reprezentowane.

Mapy zmienić minimum: mają tylko możliwość zapisu w Twitter, wykorzystując dane o aktualnej lub wybranej lokalizacji.

Dodatek YouTube uległ zmianie również w minimalnym stopniu. Jedyną nowością - zdolność do dzielenia klipu wideo za pomocą wbudowanego klienta Twitter.

W menu Kontakty, teraz można dołączyć imiona przyjaciół konta na Twitterze, aby szybko zapisać je @ replpai podczas wywoływania menu serwisowym innych aplikacji wbudowanych. Ustawienia sub kontakt został przemianowany adresy. Wszystkie kontakty są automatycznie synchronizowane między wszystkimi urządzeniami użytkownika poprzez iCloud.

Centrum gra zmieniła się w szczegółach. Do naszego profilu jest teraz dołączony awatar. To może być zapisany obraz i po prostu robić zdjęcia. Sztuką tutaj nie może być: zdjęcia Jabłko sprawdzane przez moderatorów przed przypisane do konta. W zakładce „przyjaciółmi”, nastąpiły znaczące zmiany. Lista znajomych jest wyświetlany ze zdjęciami, a nad nim jest system oferuje nowych „przyjaciół”. Kliknięcie dowolnego z profili pozwala zobaczyć, jakie gry użytkownik sztukach szybko porównać osiągnięcia we wzajemnie zakupionych gier i przewijanie listy znajomych znajomych. Zakładka „Games” została zmodyfikowana w celu odzwierciedlenia App Store: od teraz możliwe jest nabyć zabawki na podstawie automatycznego przejęcia przez większość iOS. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie nowe funkcje Game Center już wypolerowane do połysku, więc ta aplikacja dziś można uznać za zakończone. Niestety, nie udało się zweryfikować krok po kroku z prezentacją zabawek. W ustawieniach Game Center nie jest reprezentowana.

Czytaj więcej:   Informacja o baterii w iPhone 6 nie obiecują dłuższą żywotność baterii

Mobilna wersja iTunes Store obzavolsya nowej karcie Zakupione , który wyświetla wszystkie nabyliśmy zawartości multimedialnej. Z dozwolonym teraz bezpłatnie pobrać wcześniej zakupione utwory. Prace system jest bardzo prosty: kliknij na „chmurze” w prawym górnym rogu, a my automatycznie dostarczane do wszystkich naszych zakupów w sklepie. Tryb ręczny jest również przewidziane. To zabawne, ale iTunes nie pracuje obecnie w integracji Twitter, taka klauzula nie ma.

Praktycznie identyczne do podejścia widzieliśmy w telefonie App Store . W zakładce Zakupione ukryte są wszystkie programy i gry zakupione i pobrane wewnątrz Apple ID. W przeciwieństwie do iTunes Store, tutaj nie pozwalają, aby pobrać wszystkie aplikacje na raz. Ręcznie i szczerze niewygodny interfejs stronicowania. Jeśli zakupiłeś wiele programów używanych większość z nich, najbardziej logicznym byłoby ustanowienie je poprzez pełne iTunes na komputerze. W Ustawieniach App Store i iTunes Store są przedstawiane kartę Ogólne, w którym można określić ustawienia automatycznej synchronizacji zakupionych treści. Działa to w następujący sposób. Przy zakupie i pobraniu aplikacji na jednym urządzeniu, automatycznie kopie są dostarczane do wszystkich gadżetów w ramach jednego konta Apple ID. Podobna historia z zawartości multimedialnej. Funkcja działa bez zarzutu, a w każdym kierunku, niezależnie od ilości zakupionych aplikacji.

Kiosk ( Kiosk ) - jeden z dziesięciu innowacji oficjalnie prezentowanych iOS 5 i jest to samo - pierwszy wśród najbardziej bezużyteczny. Jako dodatkowy półce z App Store dla magazynów i gazet, kiosk banalnie zamknięte . Najprawdopodobniej w przyszłe aktualizacje wersji beta Apple znaleźć firmware, należy wypełnić nową serię półkach. Ale do tej pory, ta ikona jak samej aplikacji odbywa się tylko na SpringBoard. I ukryty w folderze półki może nie. Uprzejmie zachować wszystkie papiery niewidzialne.


Zrobione na iPada 2.

Zmiany w Izbie , jak mówią, jest oczywiste. I nawet w obliczu kogoś będziemy strzelać. Wreszcie, Apple dał nam możliwość robienia zdjęć, naciskając klawisze głośności. „Opcje” panel nazywa takie, najwyraźniej jako żart: oprócz siatki kompozytowej tam nic nie ma. Po usunięciu zdjęć w albumie można przejść tam, gdzie jest to nowa funkcja: można edytować i poprawiać jakość zdjęć. Nasze usługi kadrowanie, usuwanie efektu czerwonych oczu, obracanie zdjęć, a automatyczna korekcja histogramu. Wszystkie funkcje działają dobrze, ale . Zapisz wynik nie jest możliwe, prawdopodobnie najbardziej głupiego powodu na świecie. Pad z „Zapisz” po prostu znika w zaledwie ułamek sekundy po otwarciu zdjęcia zmienić tryb i nie wraca. Wszyscy jesteśmy zatrzymany, zadzwoń do Ministerstwa Sytuacji Nadzwyczajnych. Czasami migawki animacja działa pięć razy na sekundę. Inspirujące i niezapomniany widok.

Apple nie zrobić prostą rzecz - tryb pełnoekranowy w przeglądarce Safari . Ale cała reszta nasze życzenia zostały ostatecznie spełnione. W zależności od ustawień zakładki w postaci pól wyboru są otwarte lub w pasku adresu lub w pasku zakładek. Jednocześnie obsługuje do dziewięciu kart otwartych w tym samym czasie. Przełączanie między nimi jest natychmiastowy, ale podczas otwierania dużej liczby miejsc częstość występowania szarej „bloków” w nawigacji wzrasta znacząco. Aby przenieść kartę, wystarczy złapać ją palcem i przenieść .... Funkcja Reader usuwa wszystkie niepotrzebne elementy interfejsu i reklamy ze strony, pozostawiając sformatowany tekst i obraz wyśrodkowany. To działa tylko na niektórych stronach, a ponadto naruszyła jasnego algorytmu. na niektórych stronach i nie są dostępne na drugi pojawia tryb odczytu stacyjka cenionych, ze mówimy o jedną i tę samą stronę.


iPod Touch

Mimo to, sama funkcja działa poprawnie. Rezultat „czystki” operacji Reader piękne, ale z nieprawidłową liczbą czcionek serif pilnie należy poprawić lub możliwość ręcznej zmiany - bo dla nich, czytelność tekstu zakończone ostro niższe. Lista czytania - panel tymczasowych zakładek synchronizowanych poprzez iCloud. Nie ma już żadnych niespodzianek, wszystko działa tak jak powinno. Na ogół wrażenie, że Safari zaczęło działać nieco szybciej. W ustawieniach Safari reprezentowany przez osobnej karcie. Istnieje kilka nowych elementów. Teraz można otwierać nowe karty w tle, bez konieczności automatycznie przełączy się na nich. „Prywatna dostępu” - tryb pseudo-poufne surfing, gdzie wielu standardowych danych Cookies rodzaju, nie są przekazywane do serwera zdalnego.

Zmiany w aplikacji poczty w dużej mierze były nieoczekiwane. Apple dodaje możliwość zmiany stylu czcionki zaznaczonego tekstu pogrubienie, kursywa lub podkreślony. Muszę powiedzieć, że jeśli używasz iPhone lub iPad potrzeby formatowania tekstu są bardzo rzadkie, a do poważnych problemów dla zachowania tożsamości korporacyjnej w piśmie lub przygotowania iDevices prasowej, jak każdy inny gadżet komórkowej była i będzie nadal dość mierny instrumentem. Ale teraz można wybrać wszystkie litery kursywą i do łagodzenia niefortunne odbiorcy parę bezużytecznych dioptrii. Korespondencja za pośrednictwem poczty jest często przekształcona ogromnego magazynu cytatów z ostatnich postów, ozdobione odpowiedniego wcięcia. Teraz, że przestrzeń może być wprowadzony ręcznie w kierunku zwiększania i zmniejszania. Skrzynek pocztowych i sama mail jest synchronizowany poprzez iCloud. W menu Ustawienia dla poczty pojawiło się kilka nowych parametrów: maksymalna liczba lokalnie buforowane wiadomości wzrosła do tysięcy i dodać przełącznik do poziomu notowania funkcję.

Czytaj więcej:   Nowy MacBook Pro są włączone po otwarciu pokrywy. I robią to w ciszy

W Fotografie dodał Twitter i możliwość tworzenia własnych folderów, mam na myśli album. Brawo! Jest to najwyższy czas. Teraz cała kolekcja może być sortowane i nie koliduje z najbardziej intymnych zdjęć wybryki Kot w kuchni. funkcja Strumień zdjęć automatycznie pobiera najnowsze zdjęcia w iCloud i wyświetla je na innych urządzeniach. Okres ważności - 30 dni.

O App iPod lub muzyki można powiedzieć dwie bardzo różne rzeczy. iPhone wersja pozostała taka sama, jak to było, z wyjątkiem widocznych problemów z lokalizacją. Ale właściciele iPada ma całkowicie nową „Skin” odtwarzacz muzyczny. Brak nowych funkcjonalności. Po prostu zupełnie inna konstrukcja. Tutaj cieszyć.


Klikabel'no


Klikabel'no

Nowy gracz nie jest wygodne do życia, on jest po prostu inny . I, oczywiście, bardziej piękne.

Ostatnio standardowy wniosek, w którym coś się zmieniło - Pogoda . Po otwarciu uruchamia automatyczne pozycjonowanie, a prognoza pogody natychmiast dostosowuje się do naszej lokalizacji. Otwórz w dół prognozy na najbliższe kilka godzin. Bardzo wygodne rozwiązanie.

W szczególności koncentruje się na integracji Twitter . Jest reklamowany dużo więcej niż to ktoś potrzebował. I to nie w służbie, a do wdrożenia. Ona ma rację, dobre, ale zamiast szukać przycisku „tweet”, chcę wyjść i przejść do Twittera pełnego stosowania i zrobić wszystko przez znanego interfejsu, a nie ulicami tylnych niezrozumiałych przycisków. Ostateczny, ale nie mniej objętościowy część przeglądu - małe zmiany w oprogramowaniu.

- iPad w końcu nauczył się rozumieć gesty, po raz pierwszy wprowadzony w iOS 4.3. Nie tańczy z tamburyn, wszystko działa „out of the box” Wydawało nam się, że animacja i reakcji systemu przy użyciu gestów wzrosła od poprzedniej wersji systemu operacyjnego.

- Dla iPad dodany podzielony przez klawiaturę. Wydrukowane na nim - czysta tortura . Coś jest z nią nie tak, i nie byliśmy w stanie określić, co to było.

- Od teraz można ustawić dźwięki dla wychodzących i odbierać pocztę.

- Wall Paper no. Standard „bąbelki” - wszystko, co można spodziewać się beta testerem. Cóż, są winni.

- Design „zastawki” w systemie, pola tekstowe wejściowe, jak i poziomy głośności stają się bardziej „zaokrąglony” i owalne.

- Bug: instalacja nowej wersji iOS za pośrednictwem Internetu nie jest możliwe. Po otwarciu odpowiedniego elementu pojawia niesłuszna błąd w ustawieniach. Najprawdopodobniej jeszcze cecha wadliwy.

- Bug: Sync Wi-Fi. Wraz z nim przybył zabawna rzecz. To działa tylko wtedy, gdy komputer jest podłączony do komputera za pośrednictwem portu USB.

- Aktywna synchronizacja z iTunes nie blokuje urządzenie dłużej. Można nadal używać gadżet, zamykając oczy do hamowania.

- „Reflection» iOS urządzeń Apple TV do iPad 2. działa jak należy. Look (przeciwnik) klip powyżej.

- W trybie fotografowania, zdjęcia, można przejść do Albums szczotkowanie palcami po ekranie od lewej do prawej.

- Ciekawe rzeczy ukryte tutaj: Ustawienia-> Uniwersalny dostęp. Migające lampy błyskowej podczas nieodebranych / SMS i właścicielem wibrator dla każdego kontaktu - to naprawdę niespodzianki od firmy Apple. Szczegóły - Baranow.

- Bug: funkcja ramki do iPada. To nie działa.

- Pełna nazwa utworu w iPodzie można znaleźć poprzez przytrzymanie palca na nim.

- skróty klawiaturowe: kombinacja liter podczas wprowadzania zamienia się w kolejności ustalonej słowy, ci.

- do dwóch jednoczesnych pliki do pobrania i instalacji aplikacji z App Store.

- Czasami latać obie aplikacje wbudowane i osób trzecich. W szczególności, że cierpi z Angry Birds. Teraz rozumiem, dlaczego firmy Apple pokazał tylko reklamy przeciąć linę ...

Chciałbym powiedzieć kilka słów o wydajności wersji beta iOS 5. Pamiętaj, doskonale zachowuje się na iPada 2. Jest w tym gadżecie można w pełni doświadczyć radości innowacji Apple. iPhone 4, a w szczególności, iPod Touch 4 tolerancja show, ale nie oszałamiające prędkości. iPhone 3Gs natychmiast zamienia się w iPhone 3G. Ważny punkt Przygotuj szybkiego i niewyjaśnione urządzeniu doświadczalnym ciepła związanego z nieproporcjonalnie obciążenie procesora. I z pewnością nie oczekiwać cudów z życia baterii. Ona, oczywiście, znacznie gorzej niż oficjalne iOS 4.3.3.

Pamiętaj, że możesz zainstalować tego oprogramowania tylko do urządzeń z UDID , które znajdują się w bazie każdego upoważnionego iOS dewelopera. I niech internetowa jest „chodzenie” metody instalacji iOS 5 bez UDID zalecamy porzucić niepotrzebnych chemikaliów. Cegły, zanim zostaną one wykluły.

Dzięki za czytanie. Podziel się z nami wrażenia lusciously świeżego piątej edycji mobilnego systemu operacyjnego Apple.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *