Onion peel - skarb dla kierowców

Czasami mijamy przez starych i sprawdzonych sposobów poprawy upraw lub szkodników i chorób.

Onion peel - jeden z rezerwy wzrostu produktywności. Jej bulion zawiera kompletny zestaw okresowego: wapń, potas, mangan, magnez, żelazo, miedź, selen, chrom, boru, miedzi, etc. Łuska zabija patogeny w glebie, w tym samym czasie zasila mikroelementów roślinnych. Działa na roślinach, takich jak nalewki z żeń-szenia na osobę. Odwar i napar stymulować wzrost roślin. Stają się one bardziej odporne na choroby i szkodniki.

Cebulę obrać ogórków

Tak szybko, jak można zauważyć najmniejszego żółknięcie liści ogórka, weź dwie garście skórki cebuli, umieścić w emaliowanym 10-litrowej misce, wlać rondo wody i gotować przez 5 minut. Usuwanie bulion z ciepła pozwalają do zaparzania, a następnie naciągnięcia.

Chwytak wiadro wody 2 litrów bulionu. Deal opryskiwacza lub konewka liści ogórka. Po prostu zrób to rano. Pozostały po wysiłku plewy - doskonała ściółka.

Podczas infekowania ogórki przędziorki użyć do rozpylania rośliny skórki cebuli infuzyjny (200 g łuska nalegają 4-5 dni w 10 litrach wody odpływowej). Wydać nie więcej niż trzy opryski w odstępie 5 dni. Do zwalczania mszyc na warzywa, takie sposoby efektywnego napełniania 0,5 wiadra skórki cebuli, wlać gorącą wodę do góry, nalegają godzin, przesącza, rozcieńczyć wodą dwukrotnie. Takie rozwiązanie może być również wykorzystywane do sterowania stonka ziemniaczana na bakłażanów, ziemniaków.

Apple moth do ochrony mogą być rozpylane z ich dowolnymi z wyżej wlewów po kwitnieniu w pierwszym ciepłym wieczorem (nie mniej niż 15 °). Po słońca. Zabieg powtarza się co 7 dni w okresie letnich motyle - około miesiąca.

Karmić roślin stosowano 10 g skóry cebuli w 5 litrach wrzącej wody.

Czytaj więcej:   CO otwartym formacie CHM na Mac OS

Rozdrobnione cebule obrać służy do długotrwałego przechowywania owoców. Jabłka i gruszki są umieszczone w plastikowych workach i wsypać pokruszone łupiny.

Korzenie nie są narażone na choroby grzybicze, jeśli postęp, kładąc na przechowywanie opyla je pokruszone łupiny.

Spróbuj i upewnij się, że to działa. I to nie szkodzi środowisku naturalnemu.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *