Najlepsze oprogramowanie dla Windows 7

1. Przeglądarka: Google Chrome

Darmowy program dla Windows: Google Chrome

Być może jest to przeglądarka internetowa tytuł należy do najbardziej popularnego programu dla PC. Ironicznie standardowych przeglądarek Okna były niedociągnięcia w systemie. Zaawansowani użytkownicy dawna opuszczony z powodu ich błędów, powolnym rozwojem i wątpliwej wygody. Nowa przeglądarka krawędzi, który przyszedł, aby zastąpić Internet Explorer, poprawiło sytuację. Ale ja nigdy nie był w stanie dogonić lidera rynku - Google Chrome.

Po pierwsze, Chrome obsługuje wiele przydatnych rozszerzeń, które uzupełniają swoje funkcje. Po drugie, to jest cross-platform i synchronizację danych użytkowników urządzeń mobilnych. Ponadto programiści szybko wdrożyć wsparcie dla wszystkich nowoczesnych technologii. Z tych powodów, zamiast domyślnej przeglądarki jest rozsądne, aby zainstalować Google Chrome.

Pobierz Google Chrome →

2. klient BitTorrent: uTorrent

Darmowy program dla Windows: uTorrent

Przeglądarka nie nadaje się do trójwymiarowego oprogramowania do pobierania filmów i innych dużych plików: Obciążenie może być zatrzymany w dowolnym momencie, a postępy zostaną utracone. I prędkość jest mało prawdopodobne, aby zadowolić. Do tych celów są inne aplikacje, które szybko pobierać pliki o dowolnej wielkości i nie boją się problemów z połączeniem.

Dobrym przykładem - uTorrent oprogramowanie. Łączy on w sobie wysoką wydajność i bogate funkcje ustalania pobierania. Do tego można jeszcze pogodzić się z wbudowanym w reklamie.

Pobierz uTorrent →

3. Odtwarzacz multimedialny: VLC

Darmowy program dla Windows: VLC

Windows Media Player trawi formatu najbardziej podstawowe, ale nie może sobie poradzić z niektórymi klipów dostępnych na dyskach i na stronach WWW. W tym przypadku, jako alternatywa warto spróbować odtwarzacza VLC. Ten prosty, ale potężny gracz - w mediakombayn cross-platform, które wytwarzają szereg formatów multimedialnych, w tym DVD i strumienia wideo.

Czytaj więcej:   Aktywne linki w bio W INSTAGRAME

Pobierz VLC →

4. Odtwarzacz muzyki: MusicBee

Darmowy program dla Windows: MusicBee

Jeśli nadal słuchać muzyki pobranej na dysku twardym, trzeba mieć dobry odtwarzacz muzyki. Po najlepszym rozwiązaniem jest Winamp, ale po jego odsprzedaży przyszłość projektu została podważona, a użytkownicy musieli znaleźć zastępstwo. Zdecydowanym faworytem nie jest łatwo wybrać. Ale jeśli szukasz szybkiego, pięknym i funkcjonalnym odtwarzaczem, spojrzeć na MusicBee.

Wśród jego cech - gąsienice przywozu z iTunes, odtwarzanie podcastów i radia internetowego, synchronizacja list odtwarzania do Android, mini-player, zmienne skórek, biblioteka mediów, EQ i wtyczki do nowych funkcji.

Pobierz MusicBee →

5. Komunikator: Skype

Darmowy program dla Windows: Skype

Skype - popularny program do wykonywania bezpłatnych połączeń wideo. Nie jest zaskakujące, że Microsoft kupił Messenger i zintegrowany z systemem Windows. Teraz program jest rozprowadzany wraz z systemem operacyjnym. Jeżeli w którejkolwiek z wersji systemu operacyjnego zainstalowanego fabrycznie Skype nie jest dostępna, to zawsze można pobrać z oficjalnej strony.

Pobierz Skype →

6. Edytor graficzny: Paint.NET

Darmowy program dla Windows: Paint.NET

Montaż - niezbędnym narzędziem dla fotografów i projektantów, którzy mogą być przydatne dla jakiejkolwiek innej osoby. Jeśli specjaliści mają Photoshop i podobnych programów zadań dość proste użytkowników i Paint.NET.

Ten lekki i minimalistyczny edytor przychodzi na ratunek, gdy trzeba przyciąć zdjęcie, zmienić jego rozmiar, kolor lub dopasować zastosowanie tagowania.

Pobierz Paint.NET →

7. Chmura dysk: Dysk Google

Darmowy program dla Windows: Dysk Google

Napęd chmura realizuje dwa ważne zadania podczas pracy z dokumentami: Udostępnianie plików przez różnych użytkowników i urządzeń, a także tworzyć ich kopie zapasowe. Jeden z najlepszych usług w tej kategorii można bezpiecznie założyć, że Google Drive. Jest łatwy w obsłudze, oferuje bezpłatne 15 GB do przechowywania dokumentów w chmurze i jest zintegrowany z urzędu wielu usług Google.

Czytaj więcej:   Po zainstalowaniu sterownika wideo BLACK RADEON

Pobierz Dysk Google →

Jako alternatywę można uznać onedrive lub Dropbox.

8. Archiver 7-zip

Darmowy program dla Windows 7-Zip

Kiedy można złapać zarchiwizowany dokument, że nie można otworzyć bez specjalnego programu. Dlatego lepiej być bezpieczne i zainstalować komputer 7-Zip. Narzędzie to powinno rozwiązać wszelkie problemy z czytania i tworzenia archiwów dowolnego pliku na komputerze.

Pobierz 7-Zip →

9. PDF Editor: Foxit Reader

Darmowy program dla Windows: Foxit Reader

Otwarty do czytania PDF-Plik może być w każdej nowoczesnej przeglądarce. Ale co, jeśli nie tylko zapoznać się z treścią dokumentu, ale także edytować go: robić notatki, dodawać komentarze, lub przekonwertować do innego formatu? W tym szczególnym odpowiednim formacie PDF Editor. Na przykład, Foxit Reader, który oferuje kompromis między funkcjonalnością, łatwość obsługi i szybkość.

Pobierz Foxit Reader →

10. System Cleaner: CCleaner

Darmowy program dla Windows: CCleaner

Podczas korzystania z komputera w systemie nieuchronnie zbiera kurz, dlatego zaczyna rozdawać błędy i zwalniać. Narzędzie CCleaner jest uniwersalny, prosty i skuteczny sposób oczyszczania operacyjnego.

To zwalnia miejsce na dysku twardym, usuwa pliki tymczasowe przeglądarki i inne programy, wynikające w rejestrze systemu Windows w porządku i pomaga całkowicie usunąć niepotrzebne aplikacje. CCleaner pracuje w trybie półautomatycznym i nie wymaga długiego konfigurację.

Pobierz CCleaner →

11. Antywirus: Suite Avira Free Security lub Kaspersky bezpłatny

Darmowy program dla Windows: Suite Avira Free Security

Dobrym antywirusowe dla systemu Windows nie będzie zbędne. System ma zaprogramowaną lekarstwo, ale to nie jest konsekwentnie otrzymuje najwyższe oceny od niezależnych ekspertów. Jednocześnie rozwiązań antywirusowych takich firm jak Avira i „Kaspersky Lab”, często są jednymi z liderów na wynikach testów, takich jak popularne AV-TEST. I te firmy mają darmowe produkty, które zapewniają odpowiedni poziom ochrony.

Czytaj więcej:   Tworzenie pliku instalacyjnego dla aplikacji Windows

Pobierz Avira Free Security Suite →

Pobierz Darmowy Kaspersky →

12. Regulator odcienie: F.lux

Darmowy program dla Windows: F.lux

Małe, ale nie mniej przydatne narzędzie F.lux dostosowuje kolor wyświetlacza w porze dnia. Wystarczy tylko wpisać swoje warunki lokalizację i oświetlenia. Następnie F.lux zmniejszy wieczór jasność i intensywność światła niebieskiego, który jest znany tłumić produkcję hormonu snu. Pomoże to obserwować prawidłowy tryb i zmniejszenia zmęczenia oczu.

Pobierz F.lux →

premia

Web services Ninite pozwala pobrać i zainstalować kilka programów z listy za pomocą kilku kliknięć. Konieczne jest jedynie, aby zwrócić uwagę na termin wniosku na stronie internetowej i kliknij Get Your Ninite. Komputer będzie pobrać instalator, który automatycznie umieścić najnowsze wersje wybranych programów.

Brakowało nam coś ważnego? Można uzupełnić listę w komentarzach!

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *