Najlepszy program do pobierania filmów z YouTube

Ckachivat z filmów z YouTube i muzyka jest dość prosta. Okazało się, że najlepszy program do pobierania plików z YouTube i pomoże zainstalować je za darmo na Android smartphone.

Pobieranie filmów i muzyki z YouTube

Różnych programów o nazwie kodowej YouTube Downloader-szeroko stosowane na komputerach pobierać filmy i muzykę z usługi hostingu wideo YouTube. Ale w grze rynkowej na Androida, to obraz wygląda zupełnie inaczej. To prawie niemożliwe, aby znaleźć aplikację do pobierania filmów z YouTube. Google ma punktualnie usuwa odpowiednie narzędzia, aby chronić własną platformę.

Ale to nie znaczy, że nie można pobierać materiały z YouTube na Android smartphone. Wielu deweloperów oferuje takie narzędzia w postaci APK-plików, z których można zainstalować żądaną aplikację, z pominięciem oficjalnej stronie gry rynkowej. Przedstawiamy trzy najlepsze programy do pobierania filmów.

1. Peggo: pobieranie i cięcie wideo z YouTube

Aplikacja Peggo prosty interfejs użytkownika
Aplikacja Peggo prosty interfejs użytkownika

Darmowe YouTube Downloader, który jest nazywany Peggo, posiada prosty interfejs i użyteczną funkcję cięcia wideo. Wraz z nim, można przyciąć film lub wykończenia części pobranych filmów i utworów muzycznych bezpośrednio w aplikacji.

Peggo Pobierz dla Androida

2. SnapTube: nie tylko dla YouTube

W zastosowaniach SnapTube bardzo ładny interfejs użytkownika
W zastosowaniach SnapTube bardzo ładny interfejs użytkownika

SnapTube - kolejna aplikacja dla Androida, z których można pobierać filmy z YouTube i innych hostów internetowych. Program ten obsługuje prawie wszystkie popularne portale wideo, co czyni go wszechstronnym. W tym przypadku zastosowanie ma stylowy i przyjazny dla użytkownika interfejs.

Czytaj więcej:   KURSY HTML Free Academy

SnapTube Pobierz dla Androida

3. TubeMate: Klasyczna YouTube Downloader

W zastosowaniu TubeMate nie ma nic zbędne, tylko niezbędne funkcje
W zastosowaniu TubeMate nie ma nic zbędne, tylko niezbędne funkcje

Może TubeMate - to jest najlepsza aplikacja do pobierania filmów z YouTube. Pomimo klasycznej (lub nawet życia) projektu, program ten jest jednym z najbardziej popularnych narzędzi do YouTube z powodu swojej prostoty i wsparcie dla wielu formatów.

 Pobierz TubeMate dla Androida

Pobierać filmy i muzyka brzmiała dokładnie tak, jak autor przeznaczone, nie zaszkodzi, aby dostać parę dobrych słuchawek. W naszej zawsze aktualnej ocenie znajdziesz urządzeń, które zostały przetestowane w laboratorium testowego CHIP, i będzie mógł wybrać najlepszą z nich.

Ankieta: Czy oglądanie filmów na YouTube?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

Zobacz także:

  • Teraźniejszość i przyszłość YouTube: jak opisano w Google Think Film 2017
  • Jak przyspieszyć ładowanie wideo na YouTube
  • Wynalazł nową jednostkę czasu, który pomoże w tworzeniu obrazu i dźwięku

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *