LOGITECH REVUE Z Google TV

Zaloguj się do wsparcia

LOGITECH REVUE: PREFIKSÓW ze wsparciem Google TV - 3DNEWS

Logitech oficjalnie wprowadził świat do niektórych swoich produktów, zaprojektowanych specjalnie dla przyszłego platformie Google TV, która ma stać się podstawą oprogramowania dla różnych produktów telewizyjnych. Wśród urządzeń obecna konsola sama Logitech Revue, klawiatura, mini-kontroler i kamera internetowa.

 

Logitech Revue

 

Podstawą Google TV oferuje od Logitech Revue jest urządzeniem, które mogą łączyć się z Internetem za pośrednictwem sieci przewodowej 10/100 Mbit LAN lub za pośrednictwem bezprzewodowej Wi-Fi 802.11 b / g / n.

 

Logitech Revue

 

HDMI 1.3a prefiks jest wejście, przez które może być podłączone do dekodera zewnętrznego satelitarną oraz wyjście HDMI 1.3a do podłączenia do telewizora. Warto zauważyć, że w pakiecie z Revue dostarczony kabel HDMI. Z dwoma portami USB 2.0 umożliwia podłączenie urządzeń zewnętrznych, takich jak kompatybilnej kamery.

 

Logitech Revue

 

Powinno być sporo konsola - 300 $ w USA, ale to jest w komplecie ze specjalną bezprzewodową klawiaturą, która przypomina podobne urządzenie do komputera, ale nie jest on wyposażony w szereg dodatkowych klawiszy, specjalnej jednostki sterującej i panelu dotykowego.

 

Logitech Revue

 

Revue telewizor LCD pełnej funkcjonalności Google TV: możliwość zaawansowanego wyszukiwania, Praca online, instalacji tysięcy aplikacji, i tak dalej. Aby rozszerzyć funkcjonalność i wygoda Revue można zakupić dodatkowe urządzenia peryferyjne. Jednak nie jest to tania przyjemność.

Czytaj więcej:   Jak zainstalować gry na IOS 8

 

Logitech Revue

 

Do $ 130 może kupić Mini Controller - miniaturową klawiaturę bezprzewodową wielkości dłoni, która ma praktycznie taką samą funkcjonalność jak pełnowymiarowego urządzenia, łącznie z panelem dotykowym.

 

Logitech Revue

 

Wymiary mini-kontroler jest tylko 15 x 9 cm. Ma podświetlane klawisze i akumulator litowo-jonowy pozwala na pracę w trybie offline przez dwa tygodnie.

 

Logitech Revue

 

Dodatkowy $ 150 będzie kosztować zakup TV Cam - łączy się za pośrednictwem kamer USB. To urządzenie posiada czujnik o rozdzielczości 2 megapikseli i optyką Carl Zeiss i umożliwia wykonywanie połączeń wideo w 1280 × 720.

 

Logitech Revue

 

Warto również zauważyć, jest obecność w TV Cam dwa cyfrowe mikrofony kierunkowe, redukcja szumów i echa wsparcia, technologia RightLight 2, aby dostosować jakość obrazu w słabym świetle i oprogramowania Vid HD w dostawie.

 

Logitech Revue

 

Jest całkiem możliwe, w przyszłości, aby zwolnić więcej Logitech gamę akcesoriów zgodnych z Revue. Jednakże, oprócz opisanych urządzeń oferuje specjalną aplikację Logitech Harmony dla smartfonów Android, który pozwala przekształcić je w pilota zdalnego sterowania dotykowego.

 

Logitech Revue

 

Oprócz konsol, Harmony obsługuje inny Android aplikacji kompatybilnej z Google TV, w tym Logitech.

 

Logitech Revue

 

Aby uzyskać więcej informacji o Logitech Revue można na oficjalnej stronie internetowej. Oczekuje urządzenie wyjściowe w USA w tym miesiącu, teraz firma przyjmuje już pre-zleceń. Niestety, w naszej części początku sprzedaży jest mało prawdopodobne, aby pozostać aż do następnego roku. Może wkrótce pojawi się na rynku i bardziej atrakcyjny w cenie set-top box z systemem Google TV od innych producentów.

Pokrewne treści:

Czytaj więcej:   SZUKASZ systemie Mac IPHONE

źródła:

  • logitech.com


Zdjęcia LOGITECH REVUE Z Google TV


Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *