LENOVO YOGA TABLET GRY WINDOWS

LENOVO TAB 3 TB3-850M nowe aplikacje nie rozpocznie - Lenovo ...

Program Google android 6

Czy masz smartfona lub tabletu z systemem operacyjnym Android i niektóre aplikacje nie działają w ogóle, albo żaden.

Tak, to zdarza się częściej niż nie działa oszczędnościowego bank internetowy, telefon, aparat, galeria, VK (VKontakte), muzyki, grać na rynku, Internet, Yota, SMS, None, Avito, aliekspress, kolegów, a także działa w tle.

To może zdarzyć się po aktualizacji systemu nie jest zaskakujące, bo jeśli jest on przeznaczony dla Androida 6, i 7 zaktualizowany do Android, system może po prostu nie obsługuje.


Co wtedy zrobić? Rozwiązanie jest proste, a raczej dwa: albo wrócić do starego systemu Android 6.0, lub poczekać na autora nie aktualizuje go - nie będzie korekty, aby skorygować.

Jednak większość z tych irytujących problemów można rozwiązać samemu - jeden z obecnych metod, aby usunąć i ponownie zainstalować.

Jeśli aplikacja na urządzeniu nie działa, oto kilka rozwiązań.

Jak naprawić złamane Android App

przystanek siła: Ustawienia> Aplikacje> Zarządzaj aplikacjami> wybierz wyłączone i nacisnąć go> kliknij „Stop”, a następnie uruchomić ponownie.

zatrzymać wyłączoną programu w Android 6.0

Innym rozwiązaniem, aby usunąć dane i wyczyścić pamięć podręczną: Ustawienia> Aplikacje> Zarządzaj aplikacjami> wybrać żądany> Pamięć> Wyczyść pamięć podręczną i

aby wyczyścić pamięć podręczną i dane w android 7

To nie działa w aplikacji dla Androida - pomóc restart i aktualizacji

Jeśli powyższe opcje nie przyniosły pozytywnego rezultatu, wówczas program może być zainstalowany po prostu przestarzałe.

Następnie pierwszy restart telefonu lub tabletu, naciskając przycisk zasilania przez około pół minuty.

Czytaj więcej:   DR internecie LIGHT dla Mac

Sprawdź aktualizacje: „Ustawienia” -> O telefonie -> System Update -> Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Należy również sprawdzić, czy nowa wersja: Play rynku -> Menu> Moje aplikacje -> odśwież wszystko.

Nie rozwiązało problem? Nie zniechęcaj się. W tym artykule tylko podstawowe zalecenia, które powinny być wykonane w pierwszej kolejności.

Pisać w komentarzach nazwę i opisać błąd - rozwiązanie możemy znaleźć osoby. Powodzenia.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *