Kto stworzył koledzy społecznościowy

kto-sozdatel-odnoklassnikov-i-komu-Oni-prinazhdlezhat-sejchas

Wielu użytkowników koledzy wiedzą, że społecznościowy powstał już w odległym 2006 roku. Ale tylko nieliczni wiedzą, kto był jego twórcą. Rzeczywiście, kto jest ten człowiek?

Nazywa się Albert Popkov Michajłowicz. Urodził się w 1972 roku w Yuzhno-Sakhalinsk, a jakiś czas po urodzeniu Popkov, rodzina przeniosła się do Moskwy. W połowie lat 90. zaczął się rozwijać witryn. Wiadomym jest, że w 2000 roku pracował w Londynie i na wysokim stanowisku. Równolegle z pracą stworzył koledzy projekt, który początkowo istniał jako hobby. Jednak wszystko zmieniło się, kiedy ludzie zaczęli się zarejestrować na stronie i w bardzo dużych ilościach.

Później Albert Michajłowicz wrócił do Moskwy i zaczął kolegów. W połowie 2011 roku ponad 100 milionów użytkowników zostały zarejestrowane w ramach projektu, jest to drugi społecznościowy w Rosji, wraz z VKontakte, który cieszył się tak ogromnym sukcesem.

Co ciekawe, Popkov posiada własną stronę na odnoklassniki, a to jest weryfikowane, jak wskazano znacznikiem wyboru.

W 2009 roku założył stronę Sravni.ru Popkov, gdzie można znaleźć informacje na temat firm ubezpieczeniowych i banków. Jest to jeden z najbardziej udanych projektów na swoim terenie.

Kto jest właścicielem teraz koledzy? Notorious Gospodarstwa Mail.Ru Group, która jest właścicielem tytułowego tym portalu Mail.ru. Ale w rzeczywistości, gospodarstwo posiada wiele znanych projektów, w tym sieci społecznych VKontakte i My World (tak-tak, koledzy i VKontakte Niektórzy właściciele) i ICQ.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   JAK TO SET Nawigacja w GAME IL 2 Battle of Britain

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *