MOCZĄ Player dla systemu Windows 10

Po programiści Microsoftu są wyłączone z systemu Windows 10 odtwarzacz Media Center, użytkownicy szukali najlepszy program do odtwarzania plików multimedialnych. Co to jest odtwarzacz muzyki jest kompatybilne z tym systemem operacyjnym i jest najlepszym Według użytkowników w 2016 roku?

Czytaj dalej SoftikBox:
Jak zainstalować system Windows 10 odtwarzacz DVD za darmo?

Top 10 najlepszych odtwarzaczy muzycznych dla Windows 10

 1. W maju 2016 roku przyszła wersja 4.02 AIMP odtwarzacz. Ten darmowy odtwarzacz multimedialny jest kompatybilny z systemem Windows 10 obsługuje większość formatów muzycznych, ma wbudowany 18-pasmowy korektor, zużywa minimalną ilość zasobów systemowych, a także wspiera strumieniowe odtwarzanie nagrania. Warto również zauważyć, że wczesny build Windows 10 porządku wsparcie w wersji 3.5 lub wyższej od odtwarzacza.
Jaki jest najlepszy odtwarzacz audio dla systemu Windows 10?
 1. Specjalnie dla Windows 10 został również opracowany darmowy odtwarzacz 5KPlayer który odgrywa nie tylko dźwięk, ale także filmy HD Ultra 8K, wspiera Apple TV i AirPlay. Ten odtwarzacz muzyki odtwarza wszystkie aktualne formaty muzyczne i uważany jest ulepszona wersja programu Windows Media Center. Jednak ze względu na zatłoczonych różnych funkcji interfejsu trudnych do opanowania.
Jaki jest najlepszy odtwarzacz audio dla systemu Windows 10?

 1. To nie traci popularność i foobar2000 - darmowy odtwarzacz muzyki do odtwarzania utworów z wysoką jakością dźwięku. Kompatybilny z Windows 10. Posiada prosty i intuicyjny interfejs w języku angielskim. Obsługuje większość formatów muzycznych. Posiada wbudowany equalizer, ustawienia systemowe drzewo. Aby zainstalować odpowiednią wersję 1.3.10 lub wyższej.
Jaki jest najlepszy odtwarzacz audio dla systemu Windows 10?
 1. VLC Player - najlepszy uniwersalny odtwarzacz dla Windows 10, który odtwarza wiele formatów wideo i audio, posiada wbudowane radio, nagrywanie funkcję z CD i innych źródeł. Główną zaletą odtwarzacza - aby odtwarzać utwory uszkodzone.
Jaki jest najlepszy odtwarzacz audio dla systemu Windows 10?

 1. RealPlayer - player, cross-platform kompatybilne z Windows 10. Obsługuje MP3, MP4, QuickTime MOV i QT, formatów Windows Media formatów WMA, WMV, oraz specjały z RealAudio RA formatów RM. Z formatów RealVideo oprogramowania dostał kempingowych i RMVB.
Jaki jest najlepszy odtwarzacz audio dla systemu Windows 10?
 1. KMPlayer - to darmowy odtwarzacz dla systemu operacyjnego Windows 10. W przeciwieństwie do poprzednich graczy, posiada własny wewnętrzny, który obsługuje kodek AAC, MPEG 1, MPEG 2, WMA, OGG. Ponadto, program jest realizowany z interfejsem rosyjskiej i może odtwarzać nie tylko muzykę, ale również wideo.
Jaki jest najlepszy odtwarzacz audio dla systemu Windows 10?
 1. Media Player Classic - odtwarzacz jest uruchomiony system Windows Media Player 10. Ma wbudowane kodeki, obsługuje DTS dźwięku. Odgrywa ona nie tylko muzykę, ale również wideo. Łatwe do zarządzania. Zużywa minimum zasobów systemowych.
Jaki jest najlepszy odtwarzacz audio dla systemu Windows 10?

 1. JetAudio - to uniwersalny odtwarzacz plików muzycznych, konwerter i Ripper, który obsługuje prawie wszystkie formaty muzyczne, a mianowicie: AVI, MP3, MP2, Real Audio / Video, WAV, MID, S3M, MOD, MPG, MOV, wideo / audio CD, RealPlayer G2 i innych. To pozwala na nagrywanie płyt CD, kopiowanie zawartości twardego dysku lub urządzenia pamięci masowej.
Jaki jest najlepszy odtwarzacz audio dla systemu Windows 10?
 1. GOM Player - darmowy odtwarzacz potężny, który nadaje się do komputerów z systemem Windows 10, a urządzeniami mobilnymi. Obsługuje wszystkie popularne formaty, posiada wbudowany korektor, przetasować nedokachanyh pliki i znaleźć właociwe w sieci. Przystosowany do współpracy Tens.
Jaki jest najlepszy odtwarzacz audio dla systemu Windows 10?
 1. Daum PotPlayer - popularny odtwarzacz multimedialny z KMPlayer dewelopera, ma niemal wszystkich jego funkcji, ale znacznie się poprawiła. Charakterystyczne cechy odtwarzacza dla systemu Windows 10 to: odtwarzanie wysokiej jakości, wsparcie dla wszystkich formatów audio i wideo, obecność wbudowanych kodeków. Posiada prosty i intuicyjny interfejs, łatwy do skonfigurowania. Możliwe jest także przypisanie klawiszy skrótu, aby nagrać plik dźwiękowy zawierać wizualizację podczas odtwarzania plików audio.
Jaki jest najlepszy odtwarzacz audio dla systemu Windows 10?

BEST Player dla systemu Windows 10

Odtwarzacze wideoWitamy!

Czytaj więcej:   Co jest celem SERWER kanał połączeniowy

Domyślnie system Windows 10 ma wbudowany odtwarzacz, ale jego wygodę, delikatnie mówiąc, daleki od doskonałości. Najprawdopodobniej z tego powodu, wielu użytkowników szuka programów innych firm ...

Myślę, że nie będzie w błędzie, jeśli powiem, że teraz dziesiątki (jeśli nie setki) wszystkich odtwarzaczy wideo. Wybierz w tym stosie naprawdę dobrego gracza - wymaga cierpliwości i czasu (zwłaszcza jeśli właśnie ściągnięty twój ulubiony film nie jest odtwarzany). W tym artykule dam kilka graczy, którzy cieszą się (programy są odpowiednie do pracy z Windows 10 (chociaż teoretycznie powinny działać w systemie Windows 7, 8)).

W azhnaya przedmiocie! Niektórzy gracze (które nie zawierają kodeków) nie można odtwarzać niektórych plików jeśli nie zostało już zainstalowane kodeki. Najlepsze z nich zebrałem w tym artykule, polecam używać go przed instalacją odtwarzacza.

 

zawartość

 • KMPlayer
 • Media Player Classic
 • odtwarzacz VLC
 • Prawdziwy gracz
 • 5KPlayer
 • film cataloger

KMPlayer

WWW: //www.kmplayer.com/

09.05.2016 10_04_05-KMPlayer

Bardzo, bardzo popularny odtwarzacz wideo z koreańskich twórców (nawiasem mówiąc, należy zwrócić uwagę, aby pod hasłem: „tracimy wszystko!”). Slogan, prawdę mówiąc, jest uzasadnione: prawie wszystko wideo (dobrze, 99% 🙂), który znajduje się w sieci, będzie w stanie otworzyć tego gracza!

Ponadto istnieje jeden ważny szczegół: odtwarzacz wideo zawiera wszystkie kodeki potrzebne do odtwarzania plików. Ie nie trzeba wyszukiwać i pobierać je osobno (co często zdarza się w innych graczy, kiedy jakiś plik nie chce grać).

05/09/2016 10_45_25-Okno główne

Nie można powiedzieć o pięknym projektowania i wyrafinowany interfejs użytkownika. Z jednej strony na panelach na początku filmu ma dodatkowe przyciski, z drugiej strony - jeśli mamy przejść do ustawień: Setki opcji! Ie Gracz koncentruje się zarówno na początkujących, jak i bardziej doświadczonych, którzy potrzebują specjalnych ustawień odtwarzania.

Obsługuje :. DVD, VCD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia i QuickTime, itd. Nic dziwnego, że często jest to na liście najlepszych graczy według wielu witryn i Reting , W ogóle, polecam do codziennego użytku w systemie Windows 10!

 

Media Player Classic

WWW: https://mpc-hc.org/

09.05.2016 10_54_27-Media Player Classic

Bardzo popularny odtwarzacz plików wideo, ale z jakiegoś powodu wielu użytkowników, jest ona użyta w. Być może ze względu na fakt, że odtwarzacz wideo pochodzi z wielu kodeków i zainstalowanego domyślnie z nich ( przy okazji, gracz nie zawiera kodeków, a więc zanim go zainstalować, trzeba je zainstalować ).

09.05.2016 10_54_50-Media Player Classic - Okno główne

Tymczasem, gracz ma szereg zalet, które przewyższa wielu konkurentów:

 • niski wymagający PC (to biorę notatki na artykuł o hamowaniu wideo Jeśli masz podobny problem, polecam przeczytać: https://pcpro100.info/tormozit-video-na-kompyutere/.);
 • wsparcie dla wszystkich popularnych formatów wideo, w tym bardziej rzadkie: VOB, FLV, MKV, QT;
 • Ustawienie „gorących” klawiszy;
 • Możliwość odtwarzania uszkodzony (lub pobrać na) pliki (bardzo przydatna opcja, inni gracze często dają tylko błąd i nie można odtworzyć pliku!);
 • Wsparcie wtyczki;
 • tworzenie zrzutów ekranu z filmu (przydatne / bezużyteczny).

W ogóle, to jest także zalecane, że masz na komputerze (nawet jeśli nie jesteś wielkim fanem filmów). Program nie zajmuje dużo miejsca na komputerze i pozwoli zaoszczędzić czas, kiedy chcesz oglądać dowolny film lub film.

Czytaj więcej:   , główny serwer NA TELEFON

 

odtwarzacz VLC

WWW: //www.videolan.org/vlc/

09.05.2016 11_06_47-odtwarzacz VLC

Ten gracz ma (w porównaniu z innymi podobnymi programami) w jednym układzie scalonym: może odtwarzać filmy z sieci (strumieniowe). Wiele osób może wyrazić sprzeciw wobec mnie, ponieważ istnieje wiele programów, które mogą to zrobić. Co zauważyłem, że jak gry wideo, jak on to robi - może być bardzo mało (brak opóźnień i hamulce, nie jest duże obciążenie procesora, nie ma problemów z kompatybilnością, zupełnie za darmo, itd.)!

09.05.2016 11_06_07-odtwarzacz VLC

Główne zalety:

 • Odgrywa różnorodność źródeł wideo. Plików wideo, CD / DVD, dyski, foldery (w tym sieci), urządzenie zewnętrzne (dysk flash, zewnętrzne dyski twarde, kamery, itp), Network Video Streaming, etc;
 • Część z kodekami już wbudowany w odtwarzaczu (na przykład takie popularne jak: MPEG-2, MPEG-4, H.264, MKV, WebM, WMV, MP3);
 • Pomoc dla wszystkich platform: Windows, Linux, Mac OS X, Unix, iOS, Android (jak w artykule o systemie Windows 10 - Powiem, że na OS działa dobrze);
 • Pełny wolny: brak wbudowanej adware, spyware dodatki dla swoich działań śledzenia skrypty itp (To często lubią robić inne twórców wolnego oprogramowania).

Polecam mieć taki sam komputer, jeśli chcesz oglądać filmy w sieci. Chociaż z drugiej strony, to gracz daje szanse na wiele i podczas odtwarzania plików wideo z dysku twardego (te same filmy) ...

 

Prawdziwy gracz

WWW: //www.real.com/ru

09.05.2016 11_19_01-RealPlayer

Powiedziałbym, że ten gracz jest zaniżona. Jego historia rozpoczęła się w latach 90-tych, i przez cały czas jego istnienia (jak ja to doceniam) był zawsze na drugim i trzecim ról. Być może fakt, że gracz jest zawsze coś brakuje, niektóre „highlights” ...

09.05.2016 11_29_34-real

 

Do tej pory media player odtwarza prawie wszystko, spotkać się w Internecie: QuickTime MPEG-4, Windows Media, DVD, audio i video streaming i wiele innych formatów. Również on nie jest zły projekt, są we wszystkie dzwony i gwizdki (equalizer, mikser, itp) jako konkurentów. Jedyną wadą, moim zdaniem - jest hamowanie na PC low-end.

Najważniejsze funkcje:

 • możliwość korzystania z „chmury” do przechowywania filmów (kilka gigabajtów podana jest za darmo, jeśli trzeba więcej - trzeba zapłacić);
 • możliwość łatwego przesyłania obrazów wideo pomiędzy komputerem a innymi urządzeniami przenośnymi (przy konwersji formatu!);
 • oglądanie wideo z „chmury” (a do tego może być, na przykład, przyjaciół, a nie tylko będzie opcja Klasna, nawiasem mówiąc, w większości tego typu programów - .. nic takiego (dlatego włączyłem odtwarzacz w tym przeglądzie)).

 

5KPlayer

WWW: //www.5kplayer.com/

09.05.2016 11_41_12-5k

Stosunkowo „młody” graczem, ale ma tylko kilka przydatnych przedmiotów:

 • Możliwość oglądania wideo z popularnego hostingu YouTube;
 • Wbudowany MP3 Converter (przydatne podczas pracy z dźwiękiem);
 • Wystarczy wygodny korektor i tuner (dla dokładnej regulacji obrazu i dźwięku, w zależności od konfiguracji sprzętu i);
 • Kompatybilne z AirPlay (dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą - jest to nazwa technologii (raczej Protocol), który został opracowany przez Apple, z pomocą, która umożliwia bezprzewodową transmisję strumieniową (audio, wideo, zdjęć) pomiędzy różnymi urządzeniami).
Czytaj więcej:   BEST DRIFT serwer SAMP dla 0.3.7

09.05.2016 11_42_18-5k gracz

Wśród mankamentów tego odtwarzacza, mogę tylko podkreślić brak szczegółowych ustawień napisów (jest to bardzo przydatna rzecz podczas oglądania niektórych plików wideo). W pozostałych - to świetny gracz z jego ciekawych unikalnych opcji. Polecam zapoznanie!

 

film cataloger

Myślę, że jeśli spojrzeć na odtwarzaczu, a następnie na pewno będą przydatne i ciekawe tutaj jest ta mała uwaga na temat cataloger. Prawdopodobnie niemal każdy z nas oglądał setki filmów. Niektóre z telewizora, niektóre na komputerze, coś w kinach. Ale czy istnieje katalog, rodzaj organizatora do filmów, które zostały zaznaczone wszystkie swoje wideo (przechowywane na dysku twardym, CD / nośniku DVD, dyski flash USB i innych urządzeń.) - to byłoby o wiele wygodniejsze! Na jednym z tych programów, chcę wspomnieć, teraz ...

Ll My Movies

Z. WWW: //www.bolidesoft.com/rus/allmymovies.html

05/09/2016 11_56_00-inwentaryzator

Na pierwszy rzut oka wydawałoby się, bardzo mały program, ale zawiera dziesiątki przydatnych funkcji: wyszukiwanie informacji i import o niemal każdy film; zdolność do robienia notatek; możliwość drukowania kolekcji; śledzenia, który jeden lub inny dysk (który nigdy nie zapomni, że miesiąc lub dwa temu ktoś pożyczył dysku), etc. W nim, na drodze, nawet po prostu wygodny szukać filmów, które chcieliby zobaczyć (więcej o tym poniżej).

Program obsługuje języka rosyjskiego, działa na wszystkich popularnych wersjach Windows: XP, 7, 8, 10.

Jak znaleźć i dodać film do bazy

1) Pierwszą rzeczą do zrobienia jest, aby kliknąć przycisk wyszukiwania i dodawać do bazy nowe filmy (zob. Zrzut ekranu poniżej).

05/09/2016 12_09_18-Dodawanie filmu

 

2) Ponadto ciąg " oryg. Imię „wpisać przybliżoną tytuł filmu i kliknij przycisk Search (zrzut ekranu poniżej).

05/09/2016 12_12_08-Film Search

 

3) W kolejnym kroku program zaprezentuje kilkadziesiąt filmów, tytuł, który jest reprezentowany przez słowo, które zostały wprowadzone. Ponadto, pokrywa znajdą się filmy, ich oryginalnych nazw angielskich (jeśli filmów zagranicznych), rok. Ogólnie rzecz biorąc, można znaleźć łatwo i szybko, co chcieliśmy zobaczyć.

05/09/2016 12_12_55-Movie Selection

 

4) Po wybrać film - wszelkie informacje o nim (aktorów, roku wydania, gatunku, kraju, opis itd.) Zostaną dodane do bazy i będzie można bardziej dokładnie zapoznał się z nim. Nawiasem mówiąc, to zostanie przedstawione zrzuty ekranu z filmu (bardzo wygodne, mówię ci!)

05/09/2016 12_13_32-Wszystkie informacje o filmie

 

W tym artykule podsumowuje. Wszystko dobrej jakości wideo i przeglądać je. Dla pokrewnych suplementów Artykuł - I będą bardzo mile widziane.

Powodzenia!

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *