SIP klient na IOS

2016 Zebra wydała aplikację mobilną Telecom telefonii korporacyjnej


Operator VoIP Zebra Telecom wydała swoje własne aplikacje dla użytkowników telefonów komórkowych z jego wirtualnego PBX. Aplikacja pozwala na wykonywanie i odbieranie połączeń na urządzeniach mobilnych na platformach iOS i Android. Wszystko, co jest niezbędne do wygodnej pracy - stabilne połączenie z internetem (3G, LTE i Wi-Fi). W tym przypadku, może ty i twoi pracownicy pozostawać w kontakcie w dowolnym miejscu na świecie. Wspiera on także podstawowe funkcje telefonii biurowej: call przeniesienia, konferencji, widok historii połączeń, itp Aplikacja wykorzystuje SIP kont utworzonych w interfejsie Virtual PBX Zebra Telecom, więc należy używać go z innymi operatorami nie zadziała.

2015 Acrobits Softphone - wygodne i piękne klient SIP dla iPhone


Acrobits Softphone - wygodne i piękne klient SIP dla iPhone i iPod touch z rosyjskim interfejsem. Jedną z głównych cech wyróżniających aplikacji, możliwe jest, aby pracować z kilkoma operatorami SIP i łatwe przełączanie między nimi w jednym naciśnięciem przycisku. Dostępność powiadomień push pozwala być powiadamiany o połączeniach przychodzących, nazwa i numer dzwoniącego, jeżeli program jest wyłączony. Nagrywanie rozmów - istotna cecha dla osób podróżujących służbowo. Istnieje możliwość wykonywania połączeń bez Wi-Fi z 3G / EDGE sieci, jeśli pozwalasz ruchu. Inną z ciekawych rzeczy: przetwarzanie mowy (echa, wzmocnienie mikrofonu), możliwość priorytetyzacji kodeki elastycznie dostosowane do Twoich potrzeb (dla zaawansowanych użytkowników), użycie SIP Proxy oraz VPN, wsparcie dla Bluetooth urządzeń (słuchawki, słuchawki), praca na iOS4 w tle tryb i więcej.

2014 Dell uruchomiła Telefon firmy Dell


To nie jest fizyczny telefon i oprogramowanie. Dell Business Phone - nowy moduł w telefonie aplikacji Dell Mobile Workspace, które pozwala pracownikom współpracować na smartfony iPhone i Android. Do tej pory, ta aplikacja pozwala zdalnie i bezpiecznie pracować z firmowej poczty elektronicznej, kalendarza i kontaktów (poprzez integrację z Microsoft Office 365) oraz plik (poprzez integrację z pudełkiem). Teraz dodać funkcję telefonii IP. Dell Business Phone jest zbudowany na silniku, Vonage Business Solutions, więc oprócz tradycyjnych połączeń głosowych, użytkownicy mogą korzystać z różnych funkcji Virtual PBX - konferencje, nagrywanie rozmów, komunikatory internetowe, itd. Aplikacja automatycznie wybierze najtańszy sposób komunikacji. Na przykład, jeśli dostępnych sieci Wi-Fi, połączenie przechodzi przez niego.

2014. Google Hangouts dodawane komunikację VoIP w mobilnej wersji na iPhone i Android


Wcześniej Google Hangouts miał tylko czat i czat wideo. Następnie (w ubiegłym roku) Google dodała głosem, ale tylko w wersji internetowej i w przeglądarce Chrome. Jest to teraz możliwe, aby połączenia głosowe już dostępna w Google Hangouts aplikacji mobilnych dla iPhone i Android. W ten sposób Google Hangouts i Google Voice usługi są niemal zjednoczona. Połączenia z innymi użytkownikami Hangouts są bezpłatne, jak również połączeń do USA i Kanady. Opłaty za połączenia do innych krajów - są dość niskie. Na rosyjskich stacjonarnymi - 0,74 RUB / min mobilnej 4,44 RUR / min.
Aby wypróbować nową funkcję dla Androida, chcesz zainstalować najnowszą wersję Hangouts (potrzeba w wersji 2.3), a następnie zainstalować „dialer» Hangouts do aktywacji głosowej. ***

2014. Proste biznesowe dodany IP telefony, SMS do aplikacji mobilnych dla iPhone


Narzędzia do komunikacji i zarządzania przedsiębiorstwem Proste Biznesu wydała zaktualizowaną aplikację na iPhone / iPad z wbudowanym telefonii IP i wysyłania wiadomości SMS. Teraz wystarczy, aby uzyskać dostęp do Internetu, uruchomić aplikację „Simple
Business” na telefonie i można zadzwonić do znajomych lub współpracowników, na przykład, w
Petersburgu za 73 kopiejek na minutę z zagranicy. Aplikacja pozwala na wysyłanie wiadomości SMS z zagranicy lub w Rosji,
z wykorzystaniem Internetu. Wystarczy kupić pakiet smsok (50 kopiejek. Jeden SMS) i
wysyłanie wiadomości z aplikacji „Simple Biznesu” przez Wi-Fi. Kolejną innowacją w wersji mobilnej - umiejętność zaprosić pracowników
w programie „Proste Business” poprzez „Książka adresowa” urządzeń,
sieci społecznych, SMS i aplikacji Udostępnianie w sieciach społecznościowych.

Czytaj więcej:   Jak wygenerować wiadomość do komputera

2014 3CXPhone wszedł do Top 5 najlepszych softphony wersja oprogramowania Porady


Popularna zachodnia Blog Software Porady sporządzili listę 5 najlepszych rozwiązań programowych pod względem łatwości obsługi i interfejsu. I pierwsze miejsce w rankingu jest oznaczony 3CXPhone. Poprzez połączenie dobrego wzornictwa i nowych technologii, firma 3CX stworzył rozwiązanie, które jest naprawdę przyjazny dla użytkownika i zawiera wszystkie niezbędne funkcje telefonu. 3CX myślał o wszystkich użytkownikach, 3CXPhone można uruchomić zarówno na komputerach stacjonarnych i ruchomych platformach, w tym: Windows, Mac OS, Android i iPhone. Najlepszy ze wszystkich oprogramowania 3CX Phone prac komórkowy z IP PBX 3CX rodzimy Phone System, który oprócz softphone obsługuje większość popularnych telefonów IP, na przykład, SNOM, Yealink, Cisco i Polycom. ***

2013. W Kerio Operator było Aplikacja mobilna dla iPhone i Android


Kerio Technologies wprowadziła nową wersję swojego oprogramowania oparte na IP PBX LKerio Operatora. Jej głównym uaktualnienie jest pojawienie Klienta Kerio Operator Softphone mobilnej na platformy iOS i Android. Komórka Client to aplikacja dla telefonii SIP, przy użyciu Wi-Fi lub sieć komórkową do komunikowania się z serwerem IP PBX. To upraszcza wykonywanie połączeń i oferuje intuicyjny interfejs ze wszystkimi standardowymi funkcjami telefonu - książki telefonicznej, wyświetlanie połączeń, dziennika połączeń, poczty głosowej, a także wsparcie dla wielu połączeń. Wielozadaniowość pozwala Kerio Operator softphone działa w tle - można pracować z innymi aplikacjami w telefonie. Koszt Kerio Operator - 28,3 euro za każdego użytkownika.

2010. NEC podłączyć iPhone do IP PBX


NEC wydała aplikację dla iPhone, który pozwala połączyć się z IP PBX NEC (jako numer wewnętrzny, na Wi-Fi). Pozwoli to użytkownikom na korzystanie z sieci korporacyjnej IP iphone zamiast GSM i obniżyć koszty komunikacji w biurze, a właściwie wykorzystać swój ulubiony smartfon teraz również jako telefon biurowy. NEC mówi, że wniosek jest zgodny ze wszystkimi platformami IP PBX NEC. Prawdziwa aplikacja jest dostępna do tej pory tylko w Australii i Nowej Zelandii, ale obiecuję zrobić dla świata.

2009. Nowa wersja Softphone 3CX VoIP 4


3CX wydała nową wersję wolnego oprogramowania VoIP telefon - 3CX
VoIP Phone 4. Nowa wersja Softphone 3CX VoIP Telefon 4 szczególną uwagę
zwrócono na projektowaniu interfejsu, który docenią fani iPhone
i Nokia. Inne cechy wersji to: wsparcie dla maksymalnie 3 równoległych linii, zdolność do przekazywania połączeń, nagrywanie rozmów, historię połączeń, wsparcie kodeków G.711, GSM, iLBC i wsparciu Speex 3CX Phone System, Asterisk i popularne VoIP operatorów, wsparcie standardu USB -garnitur i zestawy słuchawkowe Plantronics. 3CXPhone pozwala na podłączenie do centrali z dowolnego miejsca na świecie, aby inicjować i odbierać połączenia, tak jakby on jest w biurze.

2008. sipgate - usługa VoIP i SIP-klient dla iPhone


Firma poinformowała o wydaniu własnej sipgate SIP-client, dodanie wsparcia dla popularnego iPhone urządzenia VoIP.
klient sipgate pozwala na wykonywanie i odbieranie połączeń za możliwość dowolnego operatora VoIP opartej na protokole SIP w dowolnym momencie, gdy klient znajduje się w obszarze zasięgu Wi-Fi. Aby rozpocząć korzystanie z sipgate wystarczy, aby zarejestrować się na stronie internetowej firmy, a otrzymasz swój własny identyfikator SIP w systemie i instrukcji do pobierania klienta na iPhone. Wchodząc do konta osobistego na stronie sipgate, można skonfigurować dostęp do operatorów VoIP, którzy będą korzystać z usług.
W tej chwili sipgate ma status beta. Każdy nowo zarejestrowany użytkownik będzie mógł sprawdzić działanie klienta w związku z udzieleniem wolnych 111 minut na połączenia do zwykłych telefonów.

Jak wybrać dla klienta SIP IOS? - TOSTER.RU

Poszukiwane SIP maszyny klienckie z systemem XP, 7. Wymagania klienta - zdrowy wygląd, stabilność, zdolność do przekazania (przekazy pieniężne) wywołuje, wolna, łatwy montaż.
habrahabr.ru/qa/12190/ czytać.
en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_VoIP_software - postrzegane

ZoiperFree najbliżej ideału, ale darmowa wersja nie chce promu, X-Lite 5 jest bardzo buggy i denerwujące reklamy, a starsze wersje, które nie zostały jeszcze krasotulek nici - nie zawsze działa. Z wypróbowanych klientów wymioty już się rozpoczął, a idealnie nie została odnaleziona.

Płatne rzeczy są uznawane również w przypadku bezrybya. Dziękuję.

UPD1: Od pay-kontrolowane aż większość sanity Bria ($ 49.95), a tym samym ZoiperBiz (€ 29,45), ale nie zaobserwowano Bria bardzo ładne bug: jeśli istnieje długa historia połączeń cuda zaczynają. Stale czysta historia nie jest gud. I płacić dodatkowych pieniędzy nie jest bardzo pożądane.
UPD2: Problemy z konfiguracją 10 minut odparować AutoIt, bo więcej nie ma decydującego znaczenia w tej sytuacji. podpisania przez miesiąc tutaj bardziej szczegółowo, dlaczego i na co jeszcze postanowił zawiesić.
UPD3: Zoiper pokazał się zmieścić chociaż, ale dość niestabilne w niektórych sytuacjach (uwielbia zawieszony podczas podłączania / odłączania słuchawek, na przykład). A szkoda.
UPD4: Zoiper niestety pokazał wysokiego ciśnienia do wypadku. Dobrze, że to robi, nie w czasie rozmów, złe, że robi to cały czas. X-Lite 3 podczas instalacji generuje licencję, która wygasa natychmiast (roztwór nie szukał bardzo / nie znaleziono), X-Lite 4 działa podobnie, ale nieco wolniejszy bieg X-Lite 5. 3CXPhone pracuje aplikację, w tym a nie w systemie Windows , Kodeki nie mylić ponieważ te, które pozwalają słyszeć wszystko w porządku. PhonerLite Osobiście lubiłem i pracował „testerów” coś, co nie jest jak interfejs. YateClient nie testowane. Do tej pory zdecydowaliśmy się nie szarpać i używać X-Lite 5 / Bria, pomimo obecności większej ilości światła i wygodne softiny, a przede wszystkim ze względu na fakt, że błędy mają podróżował i nowy praktycznie nie występuje.
UPD5: X-Lite 4 po miesiącu użytkowania przestał działać, X-Lite 5 został zaktualizowany do wersji 4.5.

ZMIANA SKYPE DO IPHONE - przegląd klienci SIP - iPhone -GPS.RU

zadarma-ios-review-hero

iPhone | wolne |Pobierz App Store

Za ciemne dni od ery pre-cyfrowego, gdy telefon był czymś statycznym i zdecydowanie analogowy. I konwencjonalne łączności komórkowej stopniowo przepychają taniej, elastyczne i zaawansowanej technologii, wymagająca chyba stabilnego połączenia z Internetem. W tym artykule porozmawiajmy o tym, jak tanich połączeń na całym świecie z protokołem SIP i usługiwolny,

Mamy nadzieję, że z akronimem SIP jesteś już znane, a nawet zemsty użyć tego progresywnego otwarty protokół. A jeśli nie, to w rzeczywistości jest telefonia internetowa, jest używany jako oprogramowanie klienckie dla komputerów i smartfonów, a także specjalnej softofon. Jeśli to jeszcze łatwiejsze, to w jaki sposób korzystać z Viber, Skype, WhatsApp, ale o wiele więcej funkcji i bez ograniczeń platform zamknięte.

Czytaj więcej:   LENOVO JOGA TABLET okien GAMES

Free-ios-review-1

Zadarma - mobilnego klienta dla internetowych i rozmów wideo za pośrednictwem protokołu SIP. Wolne i całkiem funkcjonalny.

Bardzo nietypowe, ale znajomość z programem rozpoczyna się od офсайта darmo- musisz się zarejestrować i uzyskać numer wirtualny. Na tym etapie można zdecydować się na planie taryfowym. Opłaty są bardzo podobne do ofert operatorów telefonii komórkowej, a także pakiet. Jednakże, należy zacząć od taryfy promocyjnej dla aktywacji co będzie wymagało $ 10 doładowania. Wszyscy nowi abonenci otrzymują 0,75 $ do testów SIP.

Free-ios-review-2

Free-ios-review-3

Po udanej rejestracji otrzymasz identyfikator użytkownika i hasło, aby uzyskać dostęp do sip.zadarma.com serwera. Ale z aplikacji, można użyć dowolnego innego serwera. Nadal możliwe jest, aby zmienić protokół transportowy, skonfigurować i włączyć rejestrowanie STUN, a następnie nacisnąć przycisk „Enter”.

Free-ios-review-19  Free-ios-review-18

Zadarma powłoka podobna do innych aplikacji VoIP. Mieć dostęp do kontaktów, listy połączeń, wiadomości i konfiguracji dialera. Prosty interfejs, ale nie ofiarą informatywności.

Free-ios-review-21  Free-ios-review-12 Free-ios-review-11  Free-ios-review-17

Do Internetu zwraca trzeba znać ID, ale można również dzwonić na telefony komórkowe i stacjonarne dowolnego operatora całego świata - głosu lub wideo. Bardzo zadowolony, że aplikacja natychmiast pokazuje opłatę za połączenie.

Okno czatu posiada wszystkie standardowe opcje, jak również użyteczną Bonus - a nagrywać rozmowy.

W Zadarma menu naprawdę imponujące ustawień. Można dostosować właściwości audio i wideo nazywa pereadersatsiyu wzywa przez sieć komórkową, wybierz rodzaje kodeków audio i wideo. A jeśli wiesz, co to jest, a następnie skonfigurować SRTP i typ DTMF. Jednakże, domyślnie wszystko działa poprawnie.

Free-ios-review-9  Free-ios-review-8

Free-ios-review-7  Free-ios-review-6

Po raz pierwszy użył SIP-telefonicznych Zadarma, więc mogę porównać tylko do popularnych usług telefonii IP. Jakość połączenia jest dobry, ale w dużym stopniu zależy od stabilności i szybkości internetu. Nie ma problemu okazuje się zadzwonić na kilku operatorów telefonii komórkowej, nie jest trudniejsze do pozyskania abonentów SIP. Z wszystkich interesujących cenach - zadzwoń do ukraińskiego pomieszczeniu operatora będzie kosztować € 0,162 / min, do rezerwacji hoteli w Taipei jest możliwe do € 0,016 / min, i wzywa do US stacjonarne są zazwyczaj darmowe (bezpłatne połączenia do 100 krajów, a w sieci). Wszystkie taryfy za rozmowy, wiadomości i numerów, można zobaczyćna ofsayte,

Free-ios-review-16  Free-ios-review-22

Co jeszcze? Aby odbierać połączenia, podłącz zapewnia wirtualny numer telefonu do jednego z 70 krajów świata, co jest wygodne dla rozmieszczenia wirtualnego biura - bez względu na to gdzie jesteś fizycznie, klient będzie blisko i podłączone. Ten sam scenariusz jest przydatna możliwość korzystania z bezpłatnego chmurze PBX.

_________________

Dodatek Zadarma nie jest najbardziej spektakularny na platformie iOS. Ale znakomita konstrukcja go do niczego. Program działa dobrze, regularnie wykonywać i odbierać połączenia, wyposażone we wszystkie niezbędne funkcjonalności. A w ogóle, jest łatwy w obsłudze. Usługa Zadarma - to było dobre. Nie za darmo, ale za odpowiednie pieniądze pozwala nam pozostać w kontakcie z klientami, przyjaciółmi i rodziną, gdziekolwiek jesteś (lokalizacja przestaje być czynnikiem).

Jest to bardzo wygodne dla biznesu, nie na miejscu do komunikacji osobistej.


wolny

Twórca programu: Projekt darmo
Wersja: 5.1
iPhone (19,8 MB) - Free [Pobierz z App Store]
Szybkość uIP: 4,5 / 5


Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *