Ziemniaki pod słomkowym Valerie Zashitinoy

Drodzy hodowcy.
Przedmiotem uprawy ziemniaka na małych powierzchniach - rodzimy się do mnie. ogród warzywny dla wszystkich warzyw + color = 3 splocie. A w mojej głowie - „moda”: Chciałbym dostarczyć rodzinę warzywnych 4 osób tylko z ich działki. Planck osiągnięte: latem nadmiar ziemniaków musiał dać krowy sąsiada!

Krótko o tym, jak sadzić: łóżka - część obordyurena już wysokie, ponieważ żyjemy w zamknięciu bagno i wód gruntowych. Reszta sadzenia aż tylko na stacjonarnych łóżkach. Łóżko - do pół metra szerokości nawy - ok.70-80sm. Lato - ściśle topy rośnie tak, że nie ma gdzie postawić stopę. Łóżka z ziemniakami - poprzez jedną z warzyw mieszanych - lądowania uwierzyć samą część warunków wstępnych zdrowia, jako brak „chemii”.

Nasiona wykiełkowały już w styczniu, zauważyłem, że daje wzrost wydajności w liczbie prawdziwy „dodatek” średniej wielkości, ale pieczone w piekarniku wszystko bardzo lubię.

Gdy ciepłe jak łóżko, często pod koniec kwietnia, umieścić bulwy w ziemi, dobrze jest być wstępnie traktowane w preparacie EM. Najważniejsze - zrolowany kuchnia ogród „śmieci”, który jest zaopatrzony w ubiegłym roku. Lub słoma.

W czerwcu i lipcu - „Fan” razokuchivanie jak Zamyatkin z Shushenskogo nauczył.
Vintage schludny raz pogrubela skórki. Przez długi czas w ziemi nie posiadają - potrzebę, aby mieć czas, aby rozwijać zielony nawóz.

Wydajność na różnych odmianach jest zawsze inna. Jeden rok warunki są lepsze dla jednego rodzaju kolejny rok - do drugiego. Ale trzeci rok z rzędu rekord hole - 10l wiadro. (Osiągnięta i 12L).
Nohl co najważniejsze - nie jest to rekord. Najważniejsze - przyjemność, że można uzyskać z procesu czyszczenia takich ziemniaki!

Z poważaniem, Valery Zaschitina.

Proszę mi powiedzieć, jesteś w łóżku 50 cm w jednym rzędzie lub sadzenia 2 w szachownicę?
Na łóżku w 50 cm - rzędem ziemniaków. Odległość między otworami - w zależności od odmiany. Rok roślina, wtedy zdajesz sobie sprawę (czuć, oglądać!). Przez 70cm śledzić mnie - kolejny łóżko z warzywami. Każdy. Ale jest - również mieszane. Doprawić do pracowali na zbiorach. Jesienią łóżek mają czas do wzrostu nawóz zielony.

Czytaj więcej:   Dom Julii - najbardziej romantyczne miejsce w Weronie

w środku buszu posypane ziemi, popychając tuleję dla lepszej wentylacji, tak czy nie?

Nie jestem toczenia w ziemi na ziemniaków w ogóle. Zamiast ziemi - tej samej trawy. Ie Gdy ziemniaki będą rosły do ​​15 centymetrów, ramiona ułożone bush „Ray” (A grubsza położył na ziemi, łodygi zginać, nie pękają). Górny napełnia się do maksymalnej org.musorom. W tym czasie już pierwsze chwasty pielenie. Należy trzymać się tylko do górnej części łodygi ułożone w części. Następnego dnia, przy okazji. one podniesione. Jeśli masz czas, możesz umieścić jeszcze od krawędzi (podgresti ploskorez ołtarza że nie miał czasu, aby rozwijać dlaczego nie ziemię - Mamy grunt odżywiają ekologicznych ziemniaków jak dla tworzenia bulw nie musi wylądować i ciemność może sprawdzić: kawałek łodygi z ...? . liść owinąć ciemnym papierem zamiast pasierb tworzy bulwę, bez bulwy Land - zmodyfikowanej ucieczki, ale nie korzeń tak, że im więcej łodyg będzie w ciemności, tym więcej bulwy razokuchivanie Fan dlaczego: .. światło wymagające ziemniaczanej i jeśli .. Spud w jego uchok rośliny wewnątrz studni konkurować zapalić razokuchivaya nimi w ręku, kręcimy wynik konkurencji .. każda łodyga SO krzew rośnie i wysokie szczyty I skończyć z materacem a tym bardziej, im bardziej żniwa !.

Rolki spadnie - tak wysokie jak to możliwe. Osiedlenie w czasie zimy, wiosna jest wciąż za mało, aby być. Około 15cm, chociaż istnieje możliwość położyć 10cm, a następnie napełnić ponownie.
Kosz - jest każdy niezależnie od innych niż nawóz organiczny i świeżego trociny. Fakt, że na jesieni możemy przeprowadzić do łóżka kompost, lub (nie daj Boże!) Tajne.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *