Co grzejnik gazowy wybrać, aby dać

Jeśli się takiego „pomocnika”, a następnie kraj może żyć przez cały rok

Klimat w naszym kraju nie jest tropikalny, a praca w kraju zaczynają się wczesną wiosną, a kończy się wraz z nadejściem mrozów. Czy to możliwe, aby chronić się przed zimnem, Jak ogrzać dom, w jaki sposób urządzenie jest lepsze i bezpieczniejsze w użyciu w tym kraju? Jeden z najbardziej niezawodnych i oszczędnych jednostek do ogrzewania pomieszczeń - piecykiem gazowym dać specjalistów potwierdzić. Zapoznajmy się bliżej z tym urządzeniem.

Spis treści artykułu

 • Grzejniki gazowe - krótki przegląd
  • Co to jednostka
  • Zalety urządzenia
 • rodzaje jednostek
  • konwektory gazowe
  • Grzejniki katalityczne
  • modele na podczerwień
  • opalarka

Grzejniki gazowe - krótki przegląd

Co jest grzejnik gazowy zeznawać? Jak działa urządzenie i co składa?

Czasami nie jesteśmy zainteresowani „biografii” i jednostek benzynowych ogrodowe ogrzewanie kurnika, ale po prostu wybrać, aby dać nowoczesne grzejniki. Być może nie stracą w swoim podejściu w stosunku do jakości - w „gnieździe” będzie ciepłe. Ale jeśli jesteś pewien, że wybrałeś opcję najbezpieczniejszych i najbardziej opłacalny? To jest to, ponieważ ogrzewania domów z energii elektrycznej, które „karmią” popularne wśród właścicieli ziemskich nagrzewnic olejowych do domów - Dziś luksus. Ale gaz - to wyjście. Twoja witryna nie jest zasilany gazem? Nie martw się, może przynieść paliwa cud w bagażniku miasta. podgrzewacz gazowy dla domków z balonem - to również rynek zbytu dla tych, których obszar nie jest zelektryfikowana, a nie zgazowaniu w ogóle jest daleko od cywilizacji. Oczywiście, można dokonać piec i zlew jest z drewna, ale zgadzają się, że w kraju odbywają się zajęcia i bardziej interesujące, prawda?

Czytaj więcej:   Wisteria Wisteria: lub sadzenia, pielęgnacji, przycinania, propagację

Tak, to wygląda jak piecykiem gazowym? W zależności od kształtu i rozmiaru jednostki może zmieniać się w zależności od rodzaju, modelu i mocy.

Jeśli obecna różnorodność wyboru jednostek, można łatwo znaleźć, na przykład, że „fit” w projektowaniu ogrodu

Co to jednostka

W większości przypadków, urządzenia podobne do już znanych nam „braci” i składają się z takich elementów:

 • obudowa;
 • wymiennik ciepła;
 • urządzenie grzewcze;
 • Grzejnik gazowy;
 • rury / przewody do połączenia rurociągu lub cylindra.

To podstawowe wyposażenie. Te składniki są obecne w modelach budżetowych grzejników na przesłuchanie. Ale nauka nigdy nie śpi, opracowanie nowego „zupa”, aby ułatwić życie człowieka, czyniąc go bardziej wygodne, więc w niektórych modelach mogą również zawierać następujące składniki:

 • Urządzenie zapłonowe;
 • Pokrętło programu;
 • termostat;
 • Urządzenie automatycznie zatrzymuje przepływ paliwa;
 • i innych „Soup”.

Większość modeli są tak mobilne, które poruszają się pod wpływem siły nawet kobiety

Zalety urządzenia

Grzejniki gazowe dać lepsze elektrycznych i innych „braci”? Dlaczego chcą właściciele „hacjendy”? Śledzić wszystkie zalety tych urządzeń:

 • wysoka skuteczność;
 • mobilność;
 • rozsądne instrumenty cenie;
 • Efektywność „moc”;
 • autonomia;
 • łatwość użytkowania;
 • Odmiana konstrukcji;
 • Możliwość wyboru rodzaju instalacji.

Działka nie jest zasilany gazem? Nie martw się, że urządzenia mogą „zjeść” i balon

rodzaje jednostek

Według metody instalacji można wybrać podłogowe, ścienne lub grzejnik sufitowy na przesłuchanie.

Według typu jednostek paliwowych istnieją odpowiednie modele, pracujące na gazie ziemnym, jak i skroplonego gazu „karmienie”. Ten ostatni, jak rozumiem, - opcja dla właścicieli gruntów, których wykresy nie są zasilane gazem, a do dnia dzisiejszego.

Zasada działania urządzenia dzieli się na:

 • konwektory;
 • katalizator;
 • podczerwieni;
 • ulica (opalarka).

A teraz trochę więcej o każdym z powyższej listy.

konwektory gazowe

Konwektor jest często mylony z tradycyjną baterią, prawdopodobnie ze względu na fakt, że takie modele są często umieszczone pod oknem, wiszące na ścianie. praca urządzenia może zarówno gazociągu i pochodzących z cylindra (LPG).

Czytaj więcej:   JAK moda Maynkraft 1.5.1 do mebli

W jaki sposób tego typu urządzenia? Gaz wewnątrz przychodzące, palenie, ogrzewa powstrzymujących powietrza pomiędzy obudową i komorą spalania, wspinanie zwiększa temperaturę pokojową.

Grzejnik taki można nazwać otrzymując oszczędny pod względem zużycia paliwa, szybko podgrzewa powietrze i automatycznie utrzymuje zadaną temperaturę gospodarza (w przeliczeniu na korytarzu 13-38 stopni). Konwektor nie jest zbyt wysoka (temperatura nie przekracza 60 stopni), tak więc nie ma obawy, że domowych otrzymuje oparzenia lub coś znajduje się obok ogrzewany. Zazwyczaj grzejniki są wyposażone w urządzenia do zatrzymywania awaryjnego, więc gdy nie ma wystarczającej ciśnienie gazu lub płomienia tłumienie tragedia kraj nie dostanie każdy.

Z komfortem konwektora w kraju są gwarantowane

Grzejniki katalityczne

Modele te działają zgodnie z zasadą spalania katalitycznego, gdy energia tworzy gazie spalinowym jest przekształcony do promieniowania cieplnego. Naukowego punktu widzenia, sposób polega na utlenianiu materiału katalizatora umieszczonego na panelu. Warto wspomnieć, że w takim procesie żadnej reakcji w środowisku gazowym są wyłączone z tego powodu, bez płomienia. Niektórzy ogrodnicy twierdzą, że wciąż widzę światło. Jednak nie jest to w płomieniu, a żarzenie powierzchnię katalityczną, jasne żółte lub czerwone zabarwienie. Katalityczne spalanie różni się od zaciętej cieplną procesu większego wpływu, lepsze bezpieczeństwo i przyjazność dla środowiska. W związku z tym, grzejniki katalityczne niezawodne konwektory.

Na ogół, do umieszczenia nie przekraczającej 20 metrów kwadratowych w dziedzinie wystarczająco opisano urządzenie, które jest średnia moc 2,9 kW.

To wygląda grzejnika katalitycznego

modele na podczerwień

Takie grzejniki gazowe funkcjonować, ponieważ emituje promieniowanie w podczerwieni z blok grzejny płyt. Urządzenia tego typu nie są ogrzewane powietrze, i przedmioty w pokoju, który z kolei jest „wydany” rezultacie ciepło do powietrza.

Czytaj więcej:   Tablica stojąca kultury pomidorów

agregaty podczerwone może być stosowany albo jako dodatkowy grzejnik, jak również podstawowe źródło ciepła. Ich charakterystyczną cechą - szybkie działanie: jest w pobliżu takiego modelu, można rozgrzać się przez kilka sekund. Ponadto, urządzenia termowizyjne są kompaktowe, przenośne i ekonomiczne. Aby go wykorzystać, można wybrać jako modelami wolnostojącymi i wiszące. Specjalny „highlight” jednostek podczerwieni - możliwość ich stosowania na zewnątrz domu, dzięki czemu można je przenosić w miejscu - nawet na tarasie, przynajmniej w altanie w ogrodzie chociaż.

Poznaj model z podczerwienią

opalarka

Jeśli mówimy o ogrzewaniu w sąsiedztwie terytorium wiejskim domu, to należy przypomnieć, kolejny wspaniały wzór ulicy grzejnik - opalarki. Zewnątrz taka jednostka - najbardziej odpowiedniego modelu. Co to urządzenie? Główny element urządzenia - duża Rura na wyjściu specjalnego (z łopatkami ceramicznych) wywołujący wentylator wielkości. Wewnątrz rurki jest umieszczona rura wyposażona w dysze pierścieniowe, w którym dostarczany jest gaz. Spala paliwo do wtryskiwacza nie, a nad nimi, a wszystkie są wynikiem takiego ciepła reakcji przesuwa się w kierunku wentylatora, który wieje ciepła na zewnątrz. opalarka gazowa - doskonała „usługodawca” ciepła na terenach otwartych - w obszarze przed bronią staje się tak ciepło, że chcę usunąć odzież zewnętrzną. „Dlaczego taki cud-jednostki nie są wykorzystywane w pokoju?” - polyubopytstvuete ciebie. Niestety opalarki zużywają tlen. W pokoju będzie ciepło, ale oddycha normalnie obecny nie może, więc lepiej nie eksperymentować i korzystać z urządzenia zgodnie z jego przeznaczeniem, na przykład spotkanie Nowy Rok w ogrodzie.

Ten pistolet ciepła, które mogą rozgrzać swoją rodzinę, nawet na mrozie ulicy

Więc co gazowy grzejnik wybrać do ogrodu?

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *