Jak zarejestrować nową stronę na VKontakte

Zarejestruj VKontakte

Od czego zacząć? Gdzie jest rejestr?

Będziemy trzymać cię przez wszystkie etapy rejestracji VKontakte (VK). Otwórz stronę główną, gdzie znajduje się rejestracja - po kliknięciu na ten link na stronę VKontakte otworzy się w nowym oknie, można przełączać się między nim a tą stronę, która pomoże.

Ostrzeżenie! Nie zarejestrować nową stronę, jeżeli zostały utracone lub zapomniane stare hasło! Dostęp może być przywrócony na numer telefonu, lub nawet bez niego. Czytaj tutaj: Przywracanie dostępu do strony VKontakte.

Co jest potrzebne?

Rejestracja jest darmowa, a wszystko, czego potrzebujesz - telefon komórkowy pod ręką. Powinno być po prostu telefon, jak gdyby w przyszłości trzeba będzie przywrócić kod dostępu przyjdzie SMS na niego. Przy rejestracji nowej strony, aby określić liczbę koniecznością. Zarejestruj dwóch stron na jednym i tym samym liczba nie może (albo raczej, że jest to możliwe, ale pierwsza strona straci powiązanie z tym numerem, a nie możesz iść do niego).

Jeśli ten komputer ktoś już poszedł na miejscu VKontakte, trzeba najpierw wyjść - przycisk „exit” jest w prawym górnym rogu.

Pierwszy krok: imię i nazwisko

Oto jak to zrobić: Wpisz swoje imię i nazwisko w rubryce „instant Registration”, lub, jeśli to nie jest, naciśnij przycisk rejestracja.

Spójrzcie na zdjęcie poniżej wygląda to miejsce, w którym chcesz wpisać imię i nazwisko. Aby rozpocząć pisanie, kliknij myszką na białym prostokątem, gdzie jest napisane „Wprowadź nazwę”, a kiedy będziesz przynieść, kliknij na drugim polu, gdzie jest napisane „Wprowadź nazwę”:

Rejestracja rozpoczyna VKontakte

Wprowadzanie starannie, z dużą literą i bez błędów! Następnie kliknij przycisk „Rejestracja”.

Wskazówka: Jeśli masz starą stronę, dowiedzieć się, jak odzyskać dostęp do niej, tak aby nie zarejestrowania nowego!

 • Jak odzyskać swoje hasło dostępu VKontakte
 • Co zrobić, jeśli strona zablokowana VKontakte

Drugi krok: Twoi koledzy

Teraz VKontakte monituje wybrać szkołę, gdzie studiujesz lub studia - będzie natychmiast znaleźć kolegów. W kraju jest już wybrany automatycznie, na przykład, w Rosji, a miasto jest konieczne, aby znaleźć się na liście (łatwiej jest to zrobić poprzez rozpoczęcie wpisz nazwę - dwa lub trzy pierwsze litery). Następnie, witryna umożliwia wybranie konkretnej szkoły. Ale jeśli chcesz, można po prostu pominąć - znajduje się przycisk „Przejdź kolegów wyszukiwania.”

Zarejestruj VKontakte - kolegów wyszukiwania

Trzeci krok: Twoi koledzy

Po wykonaniu tego kroku jest podobna - szukaj kolegów. Wszystko tutaj jest podobny - aby wybrać kraj, miasto, a następnie wybór uczelni. Jak poszukiwaniu szkoły, ten krok można pominąć. Nie można powiedzieć, gdzie dowiedział się, jeśli nie chcesz.

Zarejestruj VKontakte - Szukaj Social Network

Czwarty krok: numer telefonu komórkowego

Teraz ważny krok należy wpisać swój numer telefonu, by otrzymać kod weryfikacyjny. Ten krok jest obowiązkowe.

Zarejestruj VKontakte - Podaj numer swojego telefonu komórkowego

Dlaczego strona VKontakte mój numer telefonu?

Fakt, że nazwa i hasło nie zapewniają wystarczającego zabezpieczenia. Strony, które nie są dołączone do telefonu, często pęka i odzyskać dostęp nie jest tak łatwe, jeśli nie ma odniesienia do liczby. Jeśli Twój numer został podany w rejestracji, dostęp może być szybko przywrócone zamawiając SMS z kodem i wpisać go na stronie odzyskiwania. Oczywiście, to nic nie kosztuje. Brak płatnych usług na numer nie łączy. VKontakte nie zbiera non-tajne bazy danych lub jakąś ponurą celowi. Wystarczy więc okazuje się, że codziennie ktoś zapomni hasła lub z innych powodów nie może dostać się do ich strony, oraz link do numeru telefonu komórkowego - skuteczny sposób, aby zapobiec tych wszystkich ludzi pasuje.

Czytaj więcej:   program automatycznie wyszuka dla kierowcy TELEFON

VKontakte mówi, że numer został użyty niedawno. Co robić?

Jeśli podasz przy rejestracji numeru telefonu komórkowego, a VKontakte mówi, że liczba ta była używana lub jest już połączone z innej strony, to najszybsze rozwiązanie - użyć innego (ale nie obcy!) Numer. Można na przykład kupić nową kartę SIM najtańsze. Pozwoli to na stworzenie już konto. Później można spróbować związać się swoimi starymi numerami stron, odbywa się w dziale „Ustawienia”, dalej - przycisk „Edytuj numer telefonu”. Jeśli to nie pomoże, skontaktuj się z naszym support VKontakte i przyspieszyć proces raz, podaj swój numer, na który wiąże strony.

Co jest tego powodem? Jak wiadomo, numery telefonów, które nie są wykorzystywane przez właściciela (na przykład więcej niż 3 miesiące), może ponownie iść na sprzedaż. Jeśli poprzedni właściciel numeru przywiązany go do jego strony VKontakte, a następnie po pewnym okresie bezczynności Simca stają się nieważne, liczba ta może zmusić go do ciebie. To jak to się stało.

Uwaga: Każdy numer telefonu może być przywiązane do strony VKontakte, zaledwie kilka razy. Witryna zapisuje wszystkie pokoje. Ponadto zawsze należy pamiętać, że jeśli straciłeś dostęp do szeregu, do którego strona jest zarejestrowany, to będzie konieczne, aby połączyć go z nowym numerem (w  „Ustawienia” ).

Piąty etap: Kod potwierdzenia

Wprowadzając numer i kliknąć „Pobierz kod” czekać na SMS-ki z kodem pięciu cyfr. I konieczne jest, aby wejść na stronę, aby potwierdzić, że to Ty - żywą osobę, która posiada telefon komórkowy, w przypadku trzeba przywrócić dostęp.

Gdzie wpisać kod? Tu, w tej dziedzinie:

Zarejestruj VKontakte - wprowadź kod weryfikacyjny wysłany SMS-em

Wystarczy wpisać kod potwierdzający i kliknij „Wyślij kod”.

Jeśli minęło kilka minut, a kod nie przychodzi, kliknij na link „Nie otrzymałem kodu.” Wysyłasz kolejnego SMS.

 • Co jeśli kod VKontakte nie przychodzi?

Jeśli ona nie przyjdzie, można zwrócić się do robota, aby zadzwonić na określony numer - będzie dyktować kod głosową. Aby to zrobić, kliknij przycisk „Tak, niech połączeń robot” inny - „Nie, SMS przyszedł”

Zarejestruj VKontakte - co zrobić, jeśli nie przychodzi SMS

Szósty krok: hasło

Teraz wystarczy ustawić hasło, które będzie później odwiedzić witrynę. Trzeba wymyślić. Hasło powinno być tajne i nikt nie musi wiedzieć, ale ty.

Będzie to wyjątkowe miejsce o hasło. Cóż, jeśli wymyślić hasło, złożonej z dużych i małych liter i cyfr. hasło złożoność, jak pokażę wskaźnik. Jeśli hasło jest dobre i skomplikowane, będzie podkreślać zielonej linii, a następny będzie napisane, że jest silnym hasłem. Tak, skończysz. I zwracać uwagę na język, w którym wpisać hasło - w języku rosyjskim lub angielskim. Na co powinno przynieść go na to musi być wprowadzony i następnym razem, inaczej strona powie Ci co hasło jest nieprawidłowe.

Wskazówka: Zanotuj hasło na kartce i schować go w bezpiecznym miejscu, nikt nie pokazuje. Czasami po prostu zapomnieć hasła.

Wszystko! Rejestracja jest zakończona i można kliknąć przycisk „Zaloguj się”.

Ostatnim krokiem w wejściu stronie

Wygodny dostęp do witryny za pośrednictwem strony głównej VC „login”, zwłaszcza jeśli niektóre z Twoich ulubionych stron nie tylko VKontakte, ale inni - mail Mayl.ru, mój świat, kolegów, i innych. Na „Zaloguj się» (adres vhod.cc), można dodać dowolną z witryn i uzyskać do nich dostęp za pomocą jednego kliknięcia, a jednocześnie masz rację na stronie głównej można sprawdzić, czy masz nowe wiadomości, e-maile, albo coś innego, nowego.

Po wprowadzeniu VC otworzy swoją osobistą stronę, można przystąpić do wypełnienia. Na przykład, na początek można umieścić swoje zdjęcie - kliknij na pustym miejscu, gdzie powinien być (gdzie ikona aparatu) lub na przycisk „Ustaw jako zdjęcie.” To bardzo proste. Otworzy się okno pobierania, w którym, aby wybrać żądane zdjęcie z komputera. Następnie, zdjęcia można przyciąć (w razie potrzeby), a następnie kliknij przycisk „Zapisz”.

Aby dodać informacje o sobie, kliknij łącze „Edytuj informacje”  - w którym można określić dzień urodzenia, zainteresowania, miejsca pracy i wiele innych.

Zobacz także na VKontakte

 • Co jeśli „liczba ostatnio używane”
 • Co jeśli „numer telefonu jest zablokowany”
 • Moja strona VKontakte
 • Jak sprawdzić, którzy znajomi są aktualnie online, a pozostaje niewidoczny
 • Resetowania hasła VKontakte: co zrobić, jeśli hasło jest nieprawidłowe

SIGN IN TOUCH

Rejestracja w kontakcie jest proste, ale do niedawna, aby stworzyć swoją stronę, można tylko na zaproszenie przyjaciół. Teraz można zarejestrować w kontakcie wolnego, teraz, ponieważ administracja sieci społecznej usunął tę przeszkodę.

zawartość:

 • Jak zarejestrować Kontakt - natychmiastowy rejestracji
 • Dodawanie informacji do swojej strony VKontakte
 • Wideo: Zameldowanie kontaktów i wypełnienie kwestionariusza
 • Zaloguj się na swoje strony w VKontakte

Jak zarejestrować Kontakt - natychmiastowy rejestracji

Aby się zarejestrować, VKontakte, przejdź do strony głównej oficjalnej stronie sieci społecznej: vk.com (kliknij na link lub skopiuj i wklej w polu wyszukiwania).

Rejestracja rozpoczyna VKontakte
Rejestracja rozpoczyna VKontakte ru

Pojawi się okno dziennika (dla tych, którzy już zarejestrowany), a poniżej - okna Immediate rejestracji dla początkujących. To okno i trzeba! Wprowadź nazwę, wprowadź datę urodzenia, a następnie kliknij przycisk Zarejestruj.

Teraz musisz wpisać swój numer telefonu komórkowego, do którego kod przyjdzie, aby potwierdzić rejestrację. W naszych czasach, nie może obyć się bez przestrzegania środków bezpieczeństwa! Dlatego tylko jedna strona w kontakcie może być zarejestrowany na jeden numer telefonu.

Po tym, naciśnij przycisk: Pobierz kod.

, Wprowadź kod odebrany przez SMS i kliknij „Wyślij kod”.

widać kolejne okno - hasło. Tutaj trzeba wymyślić dobre hasło, tak że żaden haker nie mógł obliczyć! Kiedy komentarz pojawia się silne hasło, a następnie wszystko jest w porządku!

Teraz kliknij Zaloguj się, a przed sobą, pod tytułem „Welcome” otworzy nową stronę VKontakte.ru!

Zostaniesz poproszony, aby podać trochę informacji o sobie, prześlij zdjęcie, znaleźć i importować znajomych z innych sieci społecznych.

Ostrzeżenie! Proponuję odwiedzających, którzy chcieliby przyłączyć się do VC bardzo szybko! Jeśli masz do tej części lekcji - jesteś już zalogowany! Teraz można przejść do strony w dowolnym momencie za pomocą loginu i hasła. Nie zapomnij, aby je napisać! Pozostałe informacje można dodawać stopniowo podczas kolejnych odwiedzin witryny.

Dodawanie informacji do swojej strony VKontakte

Więc zdecydowałeś się dodać informacje na stronie nowo utworzonej VKontakte. Aby to zrobić, kliknij na małym trójkątem w prawym górnym rogu, obok swojej nazwy.

Pojawi się menu, w którym z kranu Edit.

Na następnej stronie, po prawej stronie, znajdź sekcję, którą chcesz edytować. Na przykład, wybrałem sekcji edukacja. W oknie, które się pojawi ujrzymy 2 karty: 1) wykształcenie średnie i dalej, 2) wykształcenie wyższe.

Czytaj więcej:   metodyczną stronę dla metodyków

koledzy wyszukiwania

Więc można znaleźć kolegów i trzeba je również wprowadzić do szkoły, gdzie studiował. Aby to zrobić, po pierwsze, z listy wybierz kraj, gdzie studiował, a potem - miasto. Jeśli miasto nie ma na liście, a następnie wprowadź nazwę.

Lista szkół w swoim rodzinnym mieście. Znajdź szkołę. Następnie wybierz rok wydania. Jeśli mieli kilka równoległych klas, wskazują klasę (a, b, c).

Wypełnij formularz i kliknij Zapisz.

koledzy wyszukiwania

Aby znaleźć kolegów można rozpocząć studia na uniwersytecie, gdzie studiował.

Aby to zrobić, wybierz kartę Higher Education

Wybierz kraj, a następnie miasto, gdzie studiował. Lista Uniwersytetów. Wybierz uniwersytet.

Listę swoich wydziałów - wybierz wydziału. Następnie dział.

Gdy wszystkie pola są wypełnione, kliknij przycisk Zapisz.

Szukaj znajomych w innych sieciach społecznościowych

Na tym etapie można dodać przyjaciół z innych popularnych portalach społecznościowych.

Na kolejnym powołania, można zaktualizować informacje, aby zmienić wygląd strony, i nie zapomnij okresowo zmienić hasło na koncie.

Wideo: Rejestracja i wypełniania formularzy kontaktowych

pokażemy w samouczku wideo:

 • Portalu VKontakte rejestracji, wypełniania formularzy, wolne i szybkie,
 • jak dodać zdjęcie, po spełnieniu wszystkich wymogów dla zdjęć wyświetlanych w sieci społecznej,
 • jak edytować informacje o sobie,
 • Jak spełniać wymogi bezpieczeństwa, tak aby Twój profil nie został zaatakowany.

Zaloguj się na swoje strony w VKontakte

Rzeczy, które są oczywiste dla doświadczonych użytkowników komputerów, którzy nie zawsze są oczywiste dla początkującego użytkownika. Więc postanowiłem pokazać wejście do swojej strony w kontakcie w następnym dniu po rejestracji.

Tak, przejdź do strony głównej w społecznościowym VKontakte: vk.com

Zaloguj się kontakt
Zaloguj się na swoje strony w VKontakte

Bezpośrednia rejestracja na okna, które zostały wypełnione, pojawi się okno logowania kontaktów. wpisz:

 • Logowanie. Ten numer telefonu podany przy rejestracji w formacie międzynarodowym. Zaczyna się od 7 do Rosji z Ukrainą 380 itp Bez spacji i myślników. (+) Na początku zestawu nie jest konieczne, ale jeśli trafi, to nie przeszkadza prawidłowej identyfikacji.
  Może, jako login, wpisz e-mail, podany podczas rejestracji.
 • Hasło. Masz to, mam nadzieję, że rejestrowane.
 • Kliknij przycisk Login i dostaniesz „Moja strona”, czyli swoją osobistą stronę jako kontakt.

Inne lekcje w temacie:
Jak zarejestrować się w kontaktach bez numeru telefonu
Jak usunąć stronę VK
Załóż konto na facebooku
Jak zainstalować Skype za darmo

Oceń lekcja bardzo złysłabozadowalającydobrzedoskonały( 6 szacuje średnio: 4,17 na 5)


Ładowanie ...

Tworzenie strony VC TERAZ


Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *