Jak wstawić flash w html

Jeśli chcesz ozdobić strony flash animacji lub dodać baner reklamowy, a następnie iSpring - jest to optymalne rozwiązanie do tworzenia Flash przyprawione profesjonalnych filmów wideo w programie PowerPoint.

Z iSpring do tworzenia Flash pliki gotowe do publikacji w sieci zaskakująco proste i nie wymaga umiejętności programowania w technologii Flash. Wystarczy utworzyć prezentację w PowerPoint znanym środowisku i przekształcić go za pomocą iSpring Pro w formacie Flash. Więc zachować oryginalne animacje, efekty przejścia, wbudowane audio i wideo w aktach Flash. iSpring również wygeneruje kod HTML, gotowy do wklejenia na swojej stronie internetowej.

Poniższe instrukcje pokazują, jak wstawić stron Flash animowany.

1. Konwersja prezentacji PowerPoint do formatu Flash używając iSpring. Sprawdź, czy ustawienia Publish -> Strona główna wybrany Tworzenie HTML .

Konwersja trybu prezentacji jeden z plik Flash , można uzyskać pojedynczy plik jest Flash (SWF) do całej prezentacji z wbudowanych zasobów multimedialnych.
Konwersja do trybu generowania jednego pliku .swf do prezentacji

Wyłączenie opcji Flash jednym pliku , a otrzymasz oddzielny plików Flash odpowiadające slajdy oryginalnej prezentacji PowerPoint.
Konwersja do jednego pliku .swf trybie akcji laserowej dla każdego slajdu

2. W wyniku konwersji z wliczone opcji  flash-pliku .

 • Rozszerzenie pliku SWF - jest to Flash rolki;
 • Rozszerzenie pliku HTML - to strona HTML z rolki;
 • złożyć w JS - plik, który sprawia, że obsługa zabezpieczeń programu Internet Explorer, aby zablokować swój Flash-Video. Musi znajdować się w tym samym folderze co strona HTML z pliku Flash.Wynikiem przekształcenia w trybie generacji do prezentacji plików .swf

Wynik konwersji z opcją wyłączony One Flash plik :

 • Folder jest Danych - posiada ona zawartość Twojego Flash-Video;
 • Rozszerzenie pliku SWF - jest Flash plik zawierający odtwarzacz obejrzeć video;
 • Rozszerzenie pliku HTML - to strona HTML z Flash rolki;
 • złożyć w JS - pliku, który nie daje usługę zabezpieczeń programu Internet Explorer, aby zablokować swój Flash-Video. Musi znajdować się w tym samym folderze co strona z Flash rolki;
 • Rozszerzenie pliku XML - łączy zawartość danych folderu i pliku Flash.
Czytaj więcej:   SET kij tryb USB w BIOSie

Wyniki w tym trybie wytwarzania konwersji Swf oddzielny plik dla każdego suwaka

Nie zapominajcie, że dla prawidłowego odtwarzania Flash Video na stronie, należy skopiować wszystkie pliki i foldery danych do serwisu.

3. Aby odtworzyć Flash Video, trzeba edytować stronę HTML-kodu witryny, dodając kawałek kodu wygenerowanego iSpring. Zobacz kod HTML strony można bezpośrednio w oknie przeglądarki, wybierając widok HTML kod lub otwórz go w zwykłym edytorze tekstu, nie można edytować styl tekstu, takim jak Notatnik. Nie używaj Microsoft Word, OpenOfficeWriter, WordPad, etc.

Kliknij prawym przyciskiem myszy na plik HTML i wybierz Otwórz za pomocą pomoschyu-> Notatnik w menu kontekstowym.
Otwórz plik .html w prostym edytorze tekstowym

4. W oknie, które zostanie otwarte, będzie można zobaczyć na stronach HTML-kodu. Kod dla Flash-Video jest w tagu obiektu :

Przykład strony HTML kod z Flash rolki
Przykład kodu HTML dla Flash Video

5. Teraz trzeba tylko skopiować zawartość obiektu znacznika i vstavitego w kodzie HTML strony.

Można również dostosować lokalizację i rodzaj Flash-Video za pomocą parametrów i atrybutów znacznika object i embed powielać ich atrybuty.

 • Jakość ( «low / autolow / autohigh / wysokie / średnie / najlepszy») - określa jakość obwodu wygładzającego
 • bgcolor - kolor tła ramki
 • align ( «prawo / lewo / middle») - określa położenie Flash wideo w HTML strony
 • src (film) - Adres wskazuje lokalizację Flash Video
 • szerokość, wysokość - określić rozmiar Flash wideo w pikselach
 • allowFullScreen - zapewnia wsparcie dla trybu pełnoekranowego (tylko w wersji Flashplayer 9).

Znacznik skrypt atrybut src określa ścieżkę do .js pliku, który musi znajdować się w tym samym folderze co strona HTML z pliku Flash.

Pamiętaj również, że strona i wszystkie pliki z Flash rolki powinny być zapisane w tym samym folderze, w celu zapewnienia prawidłowego odtwarzania.

Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą ożywić i upiększyć swoją stronę jest animacja Flash!

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *