SPOSÓB Odbezpieczone Page WKontakcie

Odblokowanie strona VC. metody pracy

Eksplozja popularności sieci społecznych jest związane z dużym potencjale tych usług internetowych. „Vkontakte” jest jedną z najbardziej popularnych platform w tej kategorii. Oprócz zwykłej komunikacji między starymi przyjaciółmi i zdobyć nowych znajomych, pozwala nauczyć się wieści, „word of mouth”, aby dzielić się wiedzą i stać się platformą dla szerokiego realizacji różnych projektów biznesowych.

Niestety, czasami jest sytuacja, gdy «VKontakte» Konto użytkownika jest zablokowane, czyli przerwane możliwość logowania się na stronie. Ze względu na to, co robi, jak przywrócić dostęp i uniknąć dalszych kłopotów i tak jest dedykowany do tego artykułu.

zawartość

 • Co blokuje konto portalach społecznościowych
 • Przyczyny blokując stronę osobistą „VKontakte” i sposobów, aby przywrócić dostęp do:
  • Nie pamiętasz hasła
  • prace techniczne
  • Hasło jest poprawne, ale wejście nie jest przeprowadzana
  • Nieprawidłowe zachowanie, reklamacje użytkowników
  • fałszywe blokady
  • Blokowanie sieci społecznych w urzędzie
  • Wirus Blokowanie dostępu
 • Środki zapobiegawcze przed zablokowaniem konta w przyszłości

 

Co blokuje dostęp do konta (ta strona)

Tworząc konto w każdej sieci społecznej rozpoczyna się od unikalnej nazwy użytkownika i hasła, z którymi użytkownik może przejść do strony. Niezastosowanie się do niektórych przepisów wydanych w momencie rejestracji lub z innych powodów (być określone poniżej), dostęp do sieci społecznej może zostać zablokowane. Znajduje to odzwierciedlenie w tym, że po wprowadzeniu ich wprowadzanie danych do widoku się nie powiedzie, i tam są różne wiadomości o tej treści: „Strona została zablokowana przez ... (podać przyczynę)” lub „Logowanie strona nie jest możliwe.” Tutaj można określić zasady i warunki jego uwolnienia.

Strona „zamrożenia” „Vkontakte” nie oznacza ostatecznego usunięcia, po pewnych działań użytkownika, lub jakiś czas później, administracja sieci społecznych, dostęp do niego może zostać przywrócony, a wszystkie informacje pozostaną takie same.

Przyczyny blokując stronę osobistą „VKontakte” i sposobów przywrócenia dostępu do

Podstawy do blokowania dostępu do strony „Vkontakte” może być różna, niektóre z nich są związane z nieprawidłowymi działaniami użytkownika, inni - z powodu awarii w oprogramowaniu, zakaz sieci społecznych w firmie, nieautoryzowane oszustwa interwencyjne oraz malware.

Wybraliśmy najbardziej występujących przyczyn blokując wejście „VKontakte” i opcje dla jego eliminacji.

 1. Nie pamiętasz hasła

Ponieważ wejście do prywatnego użytkownika jest wykonywane po wprowadzeniu unikalnego loginu i hasła stronie, są one wskazanie błędnych wyników na stronie blokującej. Wystarczy przypomnieć informacji rejestracyjnych, zapisać je starannie i poprawnie, a dostęp będzie bezpłatny.

VK zapomnieć hasło

Inna opcja - wybierz „zapomniane hasło”, a następnie wykonać szereg działań, zgodnie z instrukcjami systemu (adres e-mail, wprowadź numer telefonu do odbioru za pomocą kodu SMS, etc.), a wszystko zostanie przywrócone.

 1. prace techniczne

Gdy strona pracuje nad rozwiązaniami problemów w tym momencie wejścia do niej mogą być również przez ograniczony czas.

 1. Hasło jest poprawne, ale wejście nie jest przeprowadzana

W takim przypadku można spróbować odzyskać dostęp do swojego konta za pomocą możliwości sieci społecznej. Aby to zrobić, przejdź do https://vk.com/restore adresu i odblokować swoją stronę.

Inna opcja - napisać list do wsparcia technicznego, a jeśli jesteś powtórzyć naruszenia zasad istnienia w sieciach społecznych określonych przez administratora, problem zostanie rozwiązany tak szybko jak to możliwe.

wsparcie VK

Trzecia opcja - do próby zalogowania się na swoje konto z innej przeglądarki lub innego urządzenia komputerowego. Ta metoda działa, jeśli blokada doszło z powodu awarii komputera, na przykład z powodu uszkodzenia rzeczywistego przeglądarki lub systemu zavirusovannosti.

Czytaj więcej:   czy aktualizować WINDOWS 7 Teraz do 10

Wśród przyczyn blokady mogą być wirusy, jak również wprowadzania hasła osobom trzecim (w różny sposób, począwszy od niezaufanych klientów Vkontakte dla Androida, a kończąc banalne hasło podsmotrena kogoś znajomych). Aby zapobiec takiej sytuacji, należy zapoznać się z metodami ochrony konta (strona) BK włamanie. Nawet jeśli nie realizuje wszystkie zalecenia, ale tylko kilka, stałeś się bardziej powściągliwi.

 1. Nieprawidłowe zachowanie, reklamacje użytkowników

W przypadku naruszenia umowy przez użytkownika, zawartej z rejestracją, dostęp do zamków uwagę sieci administracji. Taka sytuacja może wystąpić, jeśli świadomie angażują się w grupie za oszukiwanie liczbę uczestników wykonał zadanie klikając łącza recenzji «vktarget», i były (świadomie lub nieświadomie) źródło spamu, a otrzymała skargi użytkowników.

VK nadużycie

Czasami takie działania odbywają się niezależnie od właściciela konta, na przykład, jeśli komputer jest dotknięte spyware, który jest imieniu autora dokonuje nielegalnych działań w sieci.

Najczęściej blokady odbywa się automatycznie, w niektórych przypadkach - ręcznie moderowane społecznościowy, których jest kilkaset. W ciągu roku, traktują się do 15 milionów. Żądania użytkowników (dane z 2017). Na innych interesujących faktów na temat VC tutaj.

 1. fałszywe blokady

Istnieją przypadki, gdy strona nie jest właściwie zamknięty i hakerzy kierują użytkowników do fałszywej strony internetowej do „rozpuszczenia” płatnego SMS lub wybrać swój login i hasło.

VK fałszywy

Aby rozwiązać ten problem, trzeba wyczyścić plik hosts. Odbywa się to w następujący sposób: poprzez zakładkę „Mój komputer” i przejdź do folderu systemowego C: \ WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc \, znajdź plik gospodarzami i modyfikowanie dowolnego edytora innego niż Word (takim jak Notatnik) poprzez usunięcie wszystkich linii z wyjątkiem jednego - localhost 127.0.0.1. Po tym, spróbuj dostać się do swojego konta.

zastępy niebieskie

Jeśli folder etc znaleźć gospodarze plik nie jest to możliwe, może stać ukryte. Trzeba wyświetlić zakładkę „Opcje folderów” i „Mój komputer”, aby usunąć kleszcza na pozycji „Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego”.

 1. Blokowanie sieci społecznych w urzędzie

Niektórzy menedżerowie uważają, że sieci społeczne rozpraszać pracowników z pracy, dlaczego wydajność pracy spada, więc blokowanie dostępu do wszystkich sieci społecznych, w tym „Vkontakte”. Dla tych, którzy nie zgadzają się z tą polityką, istnieje kilka możliwości, aby ominąć ten „naruszanie praw człowieka do dostępu do informacji.”

 • Otwieranie zablokowanych witryn za pośrednictwem serwerów proxy. Większość istniejących dziś //daidostup.me/ usługi , https://www.hidemyass.com/ i //kproxy.com/. Wystarczy w pasku wyszukiwania wpisać żądany adres i dostać się do zablokowanego miejscu.
 • Wtyczki do przeglądarek Mozilla oraz Chrome . Z wtyczką zwane  fregata może przejść do zastrzeżonych stron, zmiana ikony na panelu sterującym.
 • Przeglądarek dla smartfonów . Dla użytkowników iPhone i iPad to przeglądarka cebula, jednak opłata ($ 1 dla wersji uniwersalnej dla wszystkich platform „jabłko”) i przeglądarka Orweb dla urządzeń z Androidem.
 1. Wirus Blokowanie dostępu

Czasami wirus jest wprowadzany do komputera i blokuje konto „VKontakte”. W celu zalogowania się do zablokowanej stronie można próbować różnych metod:

- w przeglądarce zamiast nazwy witryny w celu wprowadzenia jej adresu IP: 87.240.131.99;

- spróbować przejść przez „Zwierciadło” miejscu;

- umieścić na dobrego oprogramowania antywirusowego komputera, na przykład, Kaspersky, AVAST lub Total Security i skanować najnowszą wersję swojego narzędzia antywirusowego Dr.Web CureIt lub narzędzie Virus Removal. Aby uzyskać więcej informacji na temat skanera antywirusowego i które z nich wybrać tutaj.

- radykalny środek do czyszczenia komputera z wirusów będzie ponowna instalacja systemu, po którym można spróbować odnowić „VKontakte” działanie konta.

środki zapobiegawcze, aby uniknąć zablokowania konta w przyszłości

Aby uniknąć nieprzyjemnej sytuacji z blokowaniem dostępu do sieci społecznej „Vkontakte” trzeba przestrzegać pewnych zasad:

 • stworzyć silne hasło alfanumeryczny składający się z co najmniej 8 znaków, z literami i znakami, i nie ujawniać go nikomu;
 • przy wejściu do obiektu nie akceptuje „Zapamiętaj hasło” system;
 • Połącz swoje konto do aktualnego numeru telefonu, który pomoże w przywróceniu dostępu;
 • unikać odwiedzania „podejrzanych” witryn, które może zainfekować wirusa komputerowego;
 • ustalenie wiarygodnego programu antywirusowego i okresowe profilaktyczne „reorganizacji” za pomocą narzędzia skanerów;
 • nie działać w sieciach społecznych zakazanych metod, odwracanie pewną grupę, wystawiając dużą liczbę reklam, wysyłanie spamu, i tak dalej.

Podsumowując, możemy powiedzieć: zgodnie z właściwego zachowania, zgodnie z prawem sieci społecznej „Vkontakte” i mając pewną wiedzę i umiejętności, można zapobiec blokowaniu kontem i uzyskać dostęp do strony głównej. Ale jeśli nie - poprosić o pomoc komputera z profesjonalistów, którzy nie tylko pomogą odblokować VC, ale także dbać o niezawodnej ochrony komputera PC lub laptopa.

Jak odblokować VC NA TELEFON

Zamrażać, strona bloku na VKontakte. Dlaczego ...

Zablokowane (mrożone) Strona VKontakte. Co robić? decyzja

Dlaczego zablokowane strony VKontakte? Za co? I na jak długo?

Strona VKontakte zamarł. Dlaczego, po co? Powód jest zawsze, bez niej nie jeden blok. Dla ciebie to może być nieoczekiwane, ponieważ nie zrobił nic złego. Ale powodem, a okres lock jest zawsze podana na stronie po wprowadzeniu go za pośrednictwem pełnej wersji. Na przykład, za pośrednictwem przeglądarki na komputerze. I poprzez stosowanie VC nie jest widoczny.

Czytaj więcej:   Strony z bezpłatnych książek do przeczytania

Zaloguj się na stronie - to znaczy nie tylko otworzyć go i podaj swój login i hasło na zamarzniętym stronie. Jedynym sposobem, można wiedzieć, na jak długo i za to, co jest zablokowana.

Powodem może być określone tak: „Ta strona została zamrożona na biuletyn w Twoim imieniu takie osobiste wiadomości ...” lub „Spamerzy wykorzystali swoją stronę do masowej wejścia w grupie dla reklamy i promocji tych grup.” Co to oznacza? Nie dbają o ich bezpieczeństwo VKontakte. Źli ludzie zyskali dostęp do hasła i działać w Twoim imieniu VKontakte: do wysyłania spamu lub angażować się w grupie za oszukiwanie liczbę uczestników. Nie ma innego sposobu, aby go zatrzymać, ale do blokowania i dostać się do zmiany hasła.

Jeśli ty sam wziął na grupy zadań do wypełnienia, które obiecujesz coś, lub umieścić Huskies (np poprzez VkTarget) lub nawet dobrowolnie uczestniczyła w jakimś opakowaniu, własnej winy. Zabrania i jest zamrożony. Ponadto, można zablokować dla niechcianych wiadomości reklamowych (ktoś skarżył się do Ciebie). Oczywiście, zamiast można to zrobić atakujących, chwytając swoje hasło. Uważają, że następnym razem okres blokady wzrośnie lub będzie blokować zawsze.

Co zrobić, jeśli zablokowane?

VKontakte zablokowany. Co teraz zrobić? decyzja

Sama strona nie zostanie zwolniony. Co dokładnie należy zrobić, aby przywrócić dostęp, to mówi to samo miejsce, w którym donoszą zablokowany. Okres, w którym zostały zablokowane, nie jest także określona. Jeśli nie widzisz swojego telefonu, przejść do pełnej wersji VC:

 • Jak przejść do strony poprzez pełnej wersji serwisu VKontakte

Jak znaleźć przyczynę i czas blokady? Jeśli nie można zobaczyć i uważasz, że nie zostały jeszcze określone, należy przejść do strony z mrożonego nazwy użytkownika i hasła za pośrednictwem pełnej wersji WD - wtedy zobaczysz.

Nie zarejestrować nową stronę w tym samym pokoju! Nie możesz odzyskać dostęp do tego, co zastygł (czy będzie to trudne).

Jeśli strona nie została zaatakowana, ale po prostu zamrożone na łamanie zasad, przejdź do niej przy użyciu nazwy użytkownika i hasła. Postępuj zgodnie z instrukcjami, które dadzą Ci stronę internetową, a ty odmrozić stronę.

Jeśli strona została zaatakowana przez hakerów, jest prawdopodobne, że napastnicy zmienił hasło logowania, a już nie mogę. Jeśli siedzisz w VC z komputera, trzeba sprawdzić komputer Antivirus (jeśli malware były ponownie posiekany) i przywrócić dostęp (tj odblokowany).

Jak przywrócić dostęp i zmienić hasło, jeśli nie możesz się zalogować? To mówi wszystko:

 • Przywracanie dostępu VKontakte

Jak odblokować stronę z telefonu za pomocą aplikacji? pojawi się telefon „Twoja strona jest zablokowana” lub „Błąd. Twoje konto zostało zawieszone. " Zaleca się, aby w tym przypadku, nie starają się zrobić coś z telefonem i usiąść na normalnym komputera, laptopa, lub przynajmniej wziąć tabletkę (ale nie otworzyć aplikację i pełnej wersji serwisu), a od niego, aby odblokować stronę. Odniesienie do supra instrukcji obsługi.

VKontakte aplikacja w telefonie: Twoja strona została zawieszona

Ponadto, w przyszłości nie zaszkodzi dowiedzieć się przynajmniej elementarne środki bezpieczeństwa. Każdy, kto ich przestrzega, nie ma takich problemów: Security VKontakte.

Jeśli jesteś bankrutem, trzeba działać szybko. Oszuści mogą w Twoim imieniu z prośbą o pieniądze w długu do znajomych. Oto kroki, co zrobić, gdy włamał: Co jeśli zaatakowanej stronie VKontakte.

Aby uzyskać dostęp do kontaktu zaleca, aby zawsze używać do strony startowej „Logowanie» (vhod.cc) - pomoże to uniknąć dostania się do fałszywych stron internetowych, a proces logowania jest łatwy i szybki. „Login” jest pomaganie ludziom od 2010 roku.

Jak zrozumieć dokładnie to, co strona jest zablokowana?

Strona VKontakte czasowo zamrożone (zablokowany)

Na zablokowanej stronie widzisz coś takiego:

Znaleźliśmy na stronie Tanyushka podejrzanej aktywności i  czasowo zamroził  go, aby wyrwać z rąk przestępców. Jeśli masz możliwość skontaktowania się z Tanya, powiedz jej, że jej dom bezpieczny, ale w potrzebie rozmrażania.

Albo ten:

Strona została zablokowana przez skarg użytkowników. Mogła zostać zaatakowane.

Jeśli uważnie czytać, można zrozumieć, że ze strony nic się nie dzieje, to nie jest usuwany. Tylko cała akcja na nim zawieszone aż do okresu blokady nastąpi i właściciel strony, aby przywrócić dostęp (czyli Ciebie).

A jeśli po prostu udać się do czyjejś strony i zobaczyć „Użytkownik ograniczył dostęp do swojej strony,” czy nie można napisać osoby w osobistym, jest zupełnie inna. Przeczytaj o tym tutaj: Skąd wiesz, że masz zablokowany (na czarnej liście) VKontakte.

Czy to prawda, że ​​masz zablokowany?

Zdarza się, że strona nie jest naprawdę zablokowany, i zostały wysłane do fałszywej witryny, a myślisz, że to jest VKontakte, który mówi, że strona jest zablokowana. Faktycznie - nie. Jak go zdefiniować? Trzeba coś sprawdzić, przeczytać o tym tutaj: Nie stykać? Decyzja.

Czytaj więcej:   DO Responsive szablon dla strony

Gdy strona jest odblokowany, na to wszystko pozostanie jak było?

Tak, z jednej strony wszystko pozostanie jak było, nic nie stracił i nie zmienia. Należy jednak pamiętać, że jeśli zamknąć na swojej stronie hostowane atakującemu, mógł coś zrobić, aby usunąć lub zmienić. W każdym razie, trzeba będzie wyciągnąć wnioski z tego, co działo się i nie wpaść w sytuacji, gdy strona muszą być zablokowane.

Jeśli intruz usunięte zdjęcia, muszą odzyskać poprzez wsparcie - jak odzyskać usunięte zdjęcia VKontakte (przeczytać).

Mogę wysłać wiadomości do zablokowanego stronie?

Nie, nie mogę. Dopóki stronie razblokiruesh, ludzie będą widzieć tylko „zablokowany stronę” lub „Użytkownik został usunięty” i nic nie będzie w stanie wysłać.

Czy odblokować darmo?

Tak, i odblokować dostęp naprawa jest zawsze bezpłatne. Jeśli oferta zapłacić, aby wysłać SMS, aby przelać pieniądze gdzieś, i tym podobne, są w 100% masz do czynienia z scammer. Wystarczy tylko pomyśleć, że są one z VKontakte. Właściwie nie. Przeczytaj go od początku do końca:

 • VKontakte wolny dla wszystkich
 • To nie wchodzi w kontakt? decyzja

Jak wiemy, kto zablokował moją stronę?

Twoja strona została zawieszona (mrożone) VKontakte Administration. Mogli zauważył, że strona zostaje ukarany żółtą kartką, czy jest to mogliby powiedzieć niektóre z innymi użytkownikami za pośrednictwem „Zgłoś nadużycie”. Można to zrobić nie wiem. Lepiej przeczytaj regulamin korzystania VC i nigdy ich nie narusza.

Jeśli masz inny przypadek - dojdziesz do strony człowieka i zobaczyć „Użytkownik ograniczył dostęp do swojej strony,” oznacza to, że po prostu dodał Cię do mojej czarnej liście. Przeczytaj to: Skąd wiesz, że jesteś na czarnej liście VKontakte.

Na jak długo, jak długo strona blok?

Na tyle, ile trzeba. Jeśli strona jest zablokowana, okres blokady zgłosiłeś (złe Read - Twój problem). Okres ten zależy od wagi naruszenia i czy jest to pierwsze naruszenie, lub już nie istnieje. Jak widać powyżej, następnym razem czas blokady wzrośnie.

Czy to możliwe, aby odblokować światło strona czasu?

Niestety, odblokować stronę przed upływem terminu niemożliwe. Nic.

Dlaczego lock czas już minął, a strona nadal jest zablokowany (mrożone)?

Ponieważ sama strona nie zostanie zwolniony. Gdy czas minął blokady, oznacza to, że teraz można wprowadzić do swojej stronie internetowej o login i hasło. Następnie blokada zniknie. Do tego czasu strona i tak zawisną zablokowany. A jeśli siedzieć VKontakte z innej strony, trzeba będzie zostawić go, aby przejść do tego, który został zablokowany (patrz tutaj: Stare strony na VKontakte: jak znaleźć, otwarty, Enter).

Co zrobić, jeśli strona jest zablokowana na zawsze?

Rzeczywiście, to też się zdarza. Pojawi się komunikat: „Niestety, okazało się, że nadużycia związane ze swojej strony, a to jest blokowane na zawsze.” Tuż poniżej jest „Opublikuj komentarz na temat przyczyn blokady”. Przeczytaj ją. To dlaczego strona została zablokowana. Na przykład, można wymienić: „Podejrzany Activity”. Więc zamknij powodem jest to, że Ty lub ktoś z Twojej twarzy wykonana VKontakte podejrzaną aktywność - na przykład niechcianych reklam, dodając wiele osób w przyjaciółmi lub zaprosić ich do grupy, użył oszustwo, oszustwo na kogoś lub coś innego potem popełni. Być może to jest tak dużo dość ludzi, że administracja postanowiła zablokować swoją stronę na zawsze. Jeśli nie robić nic i myślę, że nie jest winny, skontaktuj się z obsługą VKontakte, wyjaśnić swoją sytuację krótko i wyraźnie, bez emocji. Być może będzie można spotkać i móc przywrócić stronę.

Gdzie narzekać blokady VKontakte stronie?

nie narzekać i nie ma sensu w tym. Rejestrując się na stronie VKontakte, zgadzasz się na jego zasadach (bez których niemożliwe jest stworzenie strony). Przepisy wyraźnie napisane, że ponosi pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo swojego loginu i hasła. Nawet jeśli Twoja strona została zawieszona z powodu „hacking” to twoja wina - jesteś nieuważny podejście do bezpieczeństwa. Jeśli nie zrozumieć, w jaki sposób zostały skradzione hasła, może to wyjaśniać ci Expert-programista. Nie ma sensu spierać się z tym, co już się zgodził.

Co jeśli nadal nie ujęte VKontakte?

Jeśli nie można otworzyć stronę i nie udaje mu się zrobić, to przeczytać:
Nie stykać? Decyzja.

inne instrukcje

 • Co jeśli VC zablokowany w moim kraju? Używać narzędzi obchodzenia blokad: VKontakte, odnoklassniki, portalu Mail.ru i Yandex zablokowane na Ukrainie. Jak to się stało?
 • Co zrobić, jeśli zablokowane grupa VK: Moja grupa VKontakte zablokowany! Co robić?

Home „Enter” pomaga blokując

Aby bezpiecznie wejść na stronę VKontakte i nie dać się złapać oszustów, którzy zwabić ludzi i kradzieży haseł, należy zawsze używać do strony startowej „Login” (vhod.cc adres). Umieścić go sobie stronę główną i użyć, aby zalogować się za każdym razem.

Przejdź do strony głównej:

Zaloguj VKontakte, stronę główną główna Zaloguj się

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *