Jak wiedzieć, który LTE-modemu w telefonie iPhone X: Qualcomm lub Intel?

Prawdopodobnie już wiesz, że Apple jest za pomocą dwóch różnych modemu w produkcji iPhone X. Różnią się one w zależności od kraju i producenta.

Insights komórkowe Przeprowadzone testy z iPhone X, aby dowiedzieć się, które z modemami LTE szybciej. Kilka dni temu ogłoszono wyniki testów: co najmniej modem Intel LGD nieco wariant z Qualcomm jeszcze szybciej.

Jeśli zastanawiasz się, jaki rodzaj modemu w telefonie iPhone X, czytaj dalej.

Jakie są opcje dla iPhone The X ?

iPhone X 1865:  Zastosowanie Apple z Qualcomm Snapdragon MDM9655 X16 opcji LTE modem A1865 dla operatorów CDMA (Verizon, Sprint) w USA, Australii, Chinach, Hong Kong, Nowa Zelandia.

iPhone X 1902:  Zastosowanie Apple od Qualcomm MDM9655 Snapdragon X16 LTE i modele A1902 dla Japonii.

iPhone X 1901:  Intel XMM 7480 modem w opcji A1901 służy do operatorów GSM (AT & T, T-Mobile ) w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie, Singapurze, Korei Południowej, Malezji, Filipin, ZEA, RPA, Argentyny, Rosji i Meksyku.

Jak mogę znaleźć numer modelu iPhone The X

Istnieją dwa sposoby, aby dowiedzieć się numer modelu iPhone X.

Metoda 1:

Krok 1:  Otwórz Ustawienia.

Krok 2:  Przejdź do  Ogólne> To urządzenie .

Krok 3:  Znajdź element  modelu i kliknij na nią .  Numer kompilacji przełączy się na numer modelu, jak na zrzucie ekranu.

Metoda 2:

Krok 1:  Przejdź do  Ustawienia> Informacje o urządzeniu> Dokumenty prawne> Standardów .

Krok 2:  Numer modelu telefonu iPhone X będzie na górze, jak na zrzucie ekranu.

Przez liczbę jej modelu iPhone X, można zobaczyć, jak tam modem.

Mieszkają na tej informacji, nie jest konieczne, ponieważ różnica w prędkości dwóch opcji nie jest tak duży jak w ubiegłym roku.

Czytaj więcej:   Jailbreak LiberTV 1.1 ukaże się wkrótce na Apple TV z 4K i 4 tvOS 11 - 11,1

VkontakteFacebookTwitterOdnoklassniki

Gwiazdy: 1Gwiazdy: 2Gwiazdy: 3Gwiazdy: 4Gwiazdy: 5 (Brak oceny)
Ładowanie ...

Zobacz także

Qualcomm i Vivo Demo smartphone z czytnikiem linii papilarnych poniżej wyświetlacza ... Intel wypuścił procesor lokalny 8-mej generacji, zwiększenie wydajności o 40 ... Specyfikacji iPhone X, na podstawie najnowszych przecieków ... prezentacja czas rozpoczęcia iPhone X 12 września

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *