Instalacja w systemie Windows 10 IPAD

Czy mogę zainstalować Windows na iPadzie

Windows na iPadzieLudzie, którzy zazwyczaj korzystają z systemu Windows, co do zasady, więc przyzwyczaić się do systemu operacyjnego, że nawet zakup urządzenia „jabłko”, łamią sobie głowy, jak zainstalować Windows na iPadzie. Natychmiast należy zauważyć, że iPad - zamknięty system, który nie pozwala na jakiekolwiek zmiany. Jednak nie wszystko jest tak beznadziejna. Poniżej kilka sposobów, które należy uwzględnić, które będą w stanie rozwiązać ten problem.

zawartość

 • 1 Jak to zrobić
  • 1,1 OnLive pulpitu jak najprostszy sposób
   • 1.1.1 Zasada działania
  • 1.2 Jakie są wady mogą się pojawić
 • 2 Jak uruchomić Windows 8 na iPadzie
 • 3 Instalacja Windows 98 na iPadzie
  • 3.1 Co to jest
  • 3.2 Jakie programy i pliki potrzebne do zainstalowania systemu Windows 98
 • 4 Jak uruchomić Windows na telefonie iPhone lub iPad: Video

Jak to zrobić

Wielu deweloperów są zaangażowane w tym zadaniu. I kilka firm znaleźli rozwiązanie. Wśród nich są Citrix, który eksperci wykorzystali popularną metodą wirtualizacji dziś.Citrix WWW

Zasada jest następująca: instalacja systemu Windows odbywa się na serwerze Citrix, a do niego dostęp, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej spółki. Następnie trzeba wpisać login, hasło - i problem rozwiązany instalacji systemu Windows na iPadzie.

Narzędzie obsługuje wszystkie gesty i wielo - „jabłko” tabletkę funkcyjny. Jest oczywiste, że aby być produktywny w ten tandem jest konieczne, aby przyzwyczaić się do - kiedy użytkownik przesuwa palcem po ekranie nie porusza się kursor, a interfejs w większej skali. I przeciągnąć pliki ikon, trzeba długo naciskać na niego. Ale to jest kwestia praktyki - zwykle po kilku godzinach devaysa właściciel miał żadnych trudności. Prędkość pracy na gadżetu po zainstalowaniu systemu Windows na iPadzie w zasadzie taka sama jak na PC, większość z nich zależy od możliwości internetu.

W uzupełnieniu do powyższych zastosowań jest dość popularny jest OnLive Desktop Manager. Rozważmy to w sposób bardziej szczegółowy.

do treści

Czytaj więcej:   Polecenie nie powiodło się. WINDOWS wygenerował błąd

OnLive pulpitu jak najprostszy sposób

Dzięki firma z Kalifornii, aby zainstalować system operacyjny firmy Microsoft Corporation stała się jeszcze bardziej dostępne dla zwykłych właścicieli tabletek „jabłko”. Że OnLive pozwalają użytkownikom tabletu uruchomić wirtualną kopią Apple znanego systemu operacyjnego, z jego wszystkimi znanymi składnikami. Wszystko to stało się możliwe dzięki emulatora OnLive Desktop. Narzędzie zapewnia nie tylko zdalny pulpit Windows, ale zapewnia również dostęp do aplikacji, takich jak Excel, Word, PowerPoint i tak dalej. D.

Główną różnicą od pracy na komputerze - właściciel otrzyma gadżet OS sensoryczny, który został zaprojektowany dla urządzeń obsługujących dotyk dotykowy. Wielu użytkowników porównać narzędzia z oprogramowaniem Microsoft Surface.

do treści

Zasada działania

Po zalogowaniu się do głównego ekranu logowania, na ekranie pojawi się interfejs jest standardowy pulpit Windows. Dzięki niemu można uzyskać dostęp do programów pakietu Office i przewodnik podręczny w programie.

do treści

Wszelkie niedogodności mogą powstać

Pomimo wielu zalet, narzędzie może być niewygodne podczas pracy z nim. Jej główną wadą - brak przeglądarce internetowej w standardowym opakowaniu. Obecnie specjaliści z firmy zaangażowane w rozwój internautów, który mógłby obsługiwać ogromne ilości informacji, a tym samym Zużyty czas szkody, że wirusy mogą powodować serwery do korporacji. Jednym z najprostszych rozwiązań tego problemu byłoby, aby przejść do standardowej przeglądarki internetowej iPad.

Nawet wśród niedogodności w korzystaniu z narzędzi, można wyróżnić następujące punkty: podczas kopiowania jakichkolwiek materiałów nie jest możliwe, aby zapisać go do schowka Windows. W konsekwencji - nie mogą być kopiowane, a następnie wstawić obraz lub tekst podczas pracy w programie. Narzędzie służy głównie do pracy w Windows 7 i jak uruchomić kolejną wersję systemu operacyjnego na tablecie, omówione poniżej.

Czytaj więcej:   Jak stworzyć serwer do BF3

do treści

Jak uruchomić Windows 8 na iPadzie

Aby pomyślnie zainstalować Windows 8 na iPadzie potrzebny jest program Win 8 Metro pilotowej.

Win8

Jak działa program jest bardzo prosty: po zainstalowaniu aplikacji na urządzeniu użytkownik jest na ekranie, pożądanej interfejsu systemu operacyjnego. Wspiera takich złożonych gestów podobne elementy na krawędzi złącza, a także możliwości powiększenia semantycznego.

Zdarza się, że z jakiegoś powodu, trzeba zrobić, aby zainstalować system operacyjny na starej wersji tabletu Gatesa. Poniżej przedstawiamy kilka zalecenia zostaną przedstawione przy tej okazji.

do treści

Instalacja Windows 98 na iPadzie

Aby zainstalować system Windows 98 był sukcesem dla iPada, istnieją pewne wymagania:

 • Urządzenie musi być po jailbreak;
 • najpierw trzeba zainstalować na użyteczność urządzenia IFile;
 • obecność komputera kompatybilnego z Windows XP / 7 / 8.1.

do treści

Dlaczego to ma znaczenie:

Istnieje pewna kategoria użytkowników, urządzeń „Apple”, które są nostalgiczne dla 90 popularnych gier komputerowych. Są to przede wszystkim są łamią sobie głowy nad tym, jak zrobić instalację starszej wersji systemu Windows, mimo ogromnej liczby nowoczesnych programów z różnych tematów.

do treści

Jakie programy i pliki potrzebne do zainstalowania systemu Windows 98

Do starego OS został pomyślnie zainstalowany, należy:

 1. Pobierz użytkową iFunBox. Pobierz narzędzie iFunBox
 2. Pobierz WinImage i obraz systemu Windows 98.Pobierz WinImage i obrazu systemu Windows 98
 3. Ustaw iFunBox i WinImage.
 4. Pre-Pobrano OS obraz wyodrębnić do folderu za pomocą archiwizatora.
 5. Korzystanie WinImage zamontować interesy gry: otwórz plik c .img poprzez powyższych programów i dodać zdjęcie w odpowiedniej pozycji w menu.
 6. Blisko powyżej narzędzia i otwarty iFunBox.
 7. Przejdź do katalogu \ user \ Documents \ i przenieść wszystkie pliki z folderów systemu operacyjnego do określonej lokalizacji na urządzeniach typu „jabłko”.
 8. Zamknij iFunBox i wyłączyć tablet.
 9. Na iPadzie otwartym iFile i kopiowanych plików (rozszerzenie c.img, dospad.cfg i w95.bat), aby ustawić prawa dostępu „Read” i „Write”.
 10. Otwórz narzędzie Cydia.narzędzie Cydia
 11. Dodaj katalog z cydia.myrepospace.com/Jujul98 adresowych.
 12. Zainstalować i uruchomić pakiet DosPad.
 13. Na ekranie w pasku adresu, aby wejść do «W95» (wprowadzić bez cudzysłowów).
 14. Poczekaj na pobranie, a następnie monituje o zainstalowanie daty i czasu systemu operacyjnego.
 15. Dwukrotnie kliknij „OK”.

do treści

Jak uruchomić system Windows na telefonie iPhone lub iPad: Video

stać się autor
stać się ekspertem

Wyślij materiał na portalach społecznościowych:

Jak zainstalować Windows 10 na iPadzie


Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *