Jak zadzwonić DLA latarki na iPhone 4S

iFonar
Dzisiaj powiem wam o niektórych funkcji iPhone miga urządzeniu mobilnym. Pierwsza lampa błyskowa LED pojawił się w modelu 4 generacji - w iPhone 4, w poprzednich samych modeli wbudowana lampa błyskowa nie było, ale każdy może nabyć odrębną jednostkę akcesoriów flash (zwaną jak Iflash) i podłączeniu do złącza 30-tipinoovomu, użyj go. Począwszy od 4 iPhone, firma Apple zaczęła się wyposażyć wszystkie kolejne modele flash, telefonów, teraz LED znajduje się na tylnej części telefonu, w pobliżu kamery, a jego głównym zadaniem - tworząc wystarczająco dużo światła w fotografii i filmowania. Oprócz głównego zadania, lampa wykonuje inne użyteczne funkcje,że mamy dzisiaj i będziemy rozmawiać.

Jak włączyć latarkę na iPhone

Powiedz - jak włączyć lampę błyskową na iPhone nie jestem fotografowaniu, jak sądzę, przez prowadzenie standardowej aplikacji „Aparat” rozumiesz to proste zadanie. Z iOS 7 firmware Pojawienie iPhone pojawił latarkę, która działa przy pomocy lampy błyskowej. „Button latarka ” znajduje się w widgecie „punkt kontrolny”. Szczerze mówiąc, ja często wykorzystują tę lampę błyskową niż podczas robienia zdjęć. Wrócił do domu późno, wszyscy śpią, dostać jeden iPhone z kieszeni, włączył latarkę i wędrować. Lub jeśli w ciemnym wejściu, ale również pomaga się. Obejmują latarkę na iPhone proste - obudzić przyciski Home i wyciągnąć spod punktu kontrolnego w nim potrząsnąć przycisk lewy dolny z obrazem latarką.

Dodatkowe tryby lampy (ustawienie jasności) są dostępne w iPhone, szczegóły - tutaj.

iPhone'a Fonar

Lampa standard iPhone wykorzystuje lampy

Przycisk jest aktywny, a lampa zaczyna działać jako latarka. Aby wyłączyć latarkę, można powtórzyć te same czynności, ale jest szybszy sposób, aby wyłączyć tajemnicy latarki w iPhone - po chodzenia po domu za pomocą dołączonego czasu ekranowego latarka telefon, aby zablokować (lock czas ekranu w moim otoczeniu. - 1 min). Aby wyłączyć latarkę, budzę iPhone i rozciąganie naciśnij przycisk aparatu w prawym dolnym rogu. Po naciśnięciu ekran tylko podskakuje i zgaśnie, ta metoda jest o krok szybciej niż przycisk OFF na punktach kontrolnych.

W nowszym oprogramowaniem iOS latarnią w trybie blokady jest wyłączona tak - naciśnięciu przycisku Start i po prostu wyciągnąć ekran w lewo, jeśli ciągnąć ciężko, i nie są już wliczone aparatu.

Wyłącz lampę na wezwanie iPhone

Ustawienia iPhone istnieje inna możliwość korzystania z funkcji iPhone błysku nazywa - lampa błyskowa LED, aby zapobiec . Po włączeniu, nie tylko usłyszeć połączenie przychodzące, ale zobaczyć go z rozbłysków latarki, dzięki czemu jest wyświetlany. Myślę, że ta funkcja jest przeznaczona dla osób z ograniczoną słuchu. Oznacza to, że jeśli dana osoba ma problemy ze słuchem, lampa na wezwanie iPhone będzie zobaczyć połączenie przychodzące w telefonie migotanie. Wielu użytkowników nie mają problemów ze słuchu, także tę funkcję w swoich telefonach, że odbywa się to w sposób następujący:

Zvonok-vspishka-1
Uruchom standardowej aplikacji „Ustawienia” i wybierz sekcję „Ogólne”.

Zvonok-vspishka
W „Basic” wybierz „Universal Access” i włączyć - lampa błyskowa LED dla alertów. W nowych wersjach iOS podrozdziale zwanych - ostrzeżenia Flash.

Jeśli ogniska załatwione, można umieścić swój dzwonek dla połączeń przychodzących iPhone - instrukcja.

Teraz widać jak błyski latarki podczas wywoływania iPhone, wiadomość lub alarmu. Lampka ostrzegawcza lampa mignie tylko wtedy, gdy iPhone jest w trybie zamkniętym. W pozycji odblokowanej światła (nie uśpione) ostrzegawczy nie działa. Wskazanie nieodebranych wiadomości, możliwe tylko w przypadku ustawienia przypomnienia o nieodebranych wiadomości SMS.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   TWORZENIE DVD-Video na DVD LAB PRO PROGRAMU

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *