Jak usunąć wszystkie posty ściennych VKontakte SCRIPT

Będziesz potrzebował komputera z przeglądarką i mały kawałek kodu, który jest podany w artykule. czas czyszczenia zależeć będzie od całkowitej liczby rekordów.

1. Przejdź do strony „VKontakte”

Jak usunąć wszystkie rekordy z VK ścianie: Przejdź do swojej strony „VKontakte”

2. Spadek dół tak niskie jak to możliwe, korzystnie do pierwszej publikacji

Po raz pierwszy można usunąć tylko te rekordy, które system wyświetli okno na ścianie. Dlatego ważne jest, aby dostać się do dołu.

Jak usunąć wszystkie rekordy od ściany VC: Zejdź jak najniżej

Aby przewijać stron może zająć trochę czasu, ale w każdym razie wszystko pójdzie znacznie szybciej niż ręcznego usunięcia. Aby przyspieszyć ten proces, należy przytrzymać klawisz spacji lub końca.

3. Otwórz konsolę przeglądarki

Jeśli pracujesz na Chrome, naciśnij Ctrl + Shift + J (Windows) lub Cmd + Opt + J (MacOS). Firefox, gdyż zapewnia połączenie Ctrl + Shift + K (Windows) i Cmd + Opt + K (MacOS). Jeśli używasz innej przeglądarki, klawisz, aby uruchomić go pocieszyć można łatwo znaleźć w Google.

Jak usunąć wszystkie rekordy z VK ścianie: Otwórz konsolę przeglądarki

4. Skopiuj skrypt, wkleić go do konsoli i naciśnij Enter

(function () { 'use strict'; if (!confirm('Удалить все записи со стены?')) return; var deletePostLink = document.body.querySelectorAll('a.ui_actions_menu_item[onclick^="wall.deletePost"]'); for (var i = 0; i < deletePostLink.length; i++) { deletePostLink[i].click(); } alert(deletePostLink.length + ' posts deleted'); }());

Jak usunąć wszystkie rekordy z VK ścianie: wstawić skrypt w konsoli i naciśnij Enter

5. Gdy przeglądarka wyświetli okno dialogowe, aby potwierdzić usunięcie

Następnie skrypt usunie wszystkie widoczne publikowania ścianę „VKontakte”. Im więcej, tym dłuższy jest sprzątanie.

Jak usunąć wszystkie rekordy z VK ścianie: Potwierdź usunięcie

Jeśli są starsze posty po tym na ścianie, do którego po prostu nie do przewijania, można je usunąć w taki sam sposób.

Czytaj więcej:   Jak dodać witryny w Google

Jak czyścić BK ścianie RECORDS | NUR.KZ

Layfhaker pisał już o tym, jak szybko usunąć wszystkie wpisy z „VKontakte” ściany za pomocą specjalnego skryptu. Taka metoda ma dwie wady: mogą być używane tylko na komputerze, a to wymaga ręcznego przewijania ściany do najnowszego nagrania.

Android App CleanerVK szybciej i w trybie automatycznym spełnia swoje zadanie. Wystarczy tylko podłączyć do programu swojego profilu, „VKontakte” i kliknij przycisk Wyczyść. Następnie zawartość zniknie z wszystkimi wersjami sieci społecznych, w tym przeglądarkę.

50 zapisy na ścianie niszczy program na kilka sekund. Nie wiem, ile czasu będzie musiała usunąć tysiące stanowisk. Ale na pewno o wiele mniej niż podczas odinstalowywania ręcznie.

Jak czyścić ściany VKontakte: CleanerVK Jak czyścić ściany VK: CleanerVK

Ponadto, dzięki specjalnym filtrem CleanerVK nie można usunąć wszystkie rekordy, ale dotyczy tylko niektórych kryteriów. Zatem, aplikacja jest w stanie oczyścić posty tylko dla wybranego okresu, przez określonego autora danej liczby pokroju lub zawierających tekst.

Plus CleanerVK pozwala szybko usunąć ze zdjęć profilowych, filmy, zakładek, przyjaciół i zrezygnować z niepotrzebnych społeczności. Jak byś się ze ścianą, można usunąć wszystkie elementy naraz lub użyć filtru do selektywnego czyszczenia.

CleanerVK dostępne za darmo, a także nie wyświetlać reklamy. Ale aplikacja jest i wersja płatna, która dostarcza narzędzi do szybkiego usuwania dialogów i dodatkowych filtrów.

Niestety, nie mogłem znaleźć podobne aplikacje dla innych platform. Ale jeśli nie masz Android-urządzenie można myć ściany w skrypcie przeglądarki pulpit wymienionych powyżej.

CleanerVK - Czyszczenie VKontakte
Twórca programu:

Kozhokar Alexander


Cena:
bezpłatny

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *