Jak usunąć plik, który nie jest usuwany z komputera


Witam wszystkich. Proponuję porozmawiać dzisiaj o plikach, które nie zostały usunięte z komputera . Po tym wszystkim, że komputer jest zawsze dużo plików, które są pobierając je z Internetu, są usuwane z karty pamięci flash, tworzyć własne. Każdy użytkownik okresowo usuwa niepotrzebne pliki. Kto robi to tylko, aby zwolnić miejsce na dysku, niektóre ze względów bezpieczeństwa, podczas gdy inni po prostu utrzymać porządek na komputerze. Ale zdarza się, że wybrany plik nie zostanie usunięty. System twierdzi, że nie może być dostępna lub jest on używany przez inny proces lub używany przez inny program. Czasami nie usuwa plików z komputera, ze względu na fakt, że nie masz wystarczających uprawnień, aby to zrobić.

Mogę usunąć te pliki z komputera

Plik nie zostanie usunięty

Jeśli zastanawiasz się, jak usunąć plik, który nie został usunięty, to prawdopodobnie masz dobry powód, aby go zniszczyć. Ale trzeba uważać, aby zwrócić uwagę, jakiego rodzaju pliki i foldery, w których się one znajdują. Często początkujący użytkownicy chcą zwolnić więcej miejsca na dysku twardym, więc wprowadzić plików systemowych i spróbować usunąć coś, który jest używany przez system operacyjny. Nawet pliki mogą być usunięte, ale będzie to prowadzić do błędów w komputerze lub uniemożliwiają rozruch. I rzeczywiście uwolnić się dość małą ilość miejsca.

Przed usunięciem pliku, trzeba analizować, dla których jest on odpowiedzialny i jak włączyć komputer. Jeśli pobrać program, zainstalować go, ale teraz chcesz usunąć pobrane pliki, to nie jest zawsze niepowodzeniem. mogą nadal być stosowane aż do następnego restartu systemu. Wszystko, czego osobiście zostały pobrane z Internetu, można bezpiecznie usunąć. Ale czasami te pliki nie mogą być usunięte. Spójrzmy prawdzie w oczy.

Nawiasem mówiąc, można się dowiedzieć, jak odzyskać skasowane pliki. Czytać.

Najprostszym sposobem - aby ponownie

Jeśli nie usunąć plik z komputera i pojawi się komunikat informujący, że jest on używany przez proces lub program, należy ponownie uruchomić urządzenie. Głównym punktem jest to, że on rzeczywiście używany program lub proces, który go nie widzieć, ale komputer jest przy użyciu pliku w ich pracy. Na przykład otworzyć zdjęcie w edytorze zdjęć i przeprowadzić pewne zmiany, a następnie zapisać nowy i zamknąć program. Ale podczas próby usunięcia starych problemów plików. To dlatego, że zamknął program, ale proces ten nie zależy zamknięte, załączony do niniejszego procesu zdjęcia i nie można go usunąć. Innymi słowy układ zaglyuchila.

Czytaj więcej:   VIDEO subskrybować GRUPY Zachętą

Zazwyczaj ponowne uruchomienie komputera zamyka wszystkie procesy i programy zwalnia pamięć z niepotrzebnych informacji i spokojnie, w sposób standardowy, usunąć plik z komputera. Dlatego ma to sens, aby rozpocząć usuwanie najbardziej prosty sposób, dopiero potem przystąpić do dalszych prób.

Zakończyć proces w trybie ręcznym

Nie zawsze mają możliwość ponownego uruchomienia komputera, ponieważ w tym momencie mogą być otwarte programy, które trzeba i nie chcesz, aby rozpocząć swoją pracę od początku. W tym przypadku, można spróbować na własną rękę, aby zakończyć proces otwarty, który wykorzystuje plik ma zostać usunięty. Raport na usunięcie błędu zazwyczaj wskazuje, który program lub proces używa pliku. Dlatego trzeba, aby przejść do Menedżera zadań, aby znaleźć plik i go wypełnić.

Naciśnij kombinację klawiszy Ctrl + Alt + Del , a następnie wybierz „artykuł Menedżer zadań ”.

Jak usunąć plik, który nie został usunięty - usunąć problem

Uruchom Menedżera zadań

Następnie należy przejść do zakładki „ Procesy ”, znajdź proces, który został wyświetlony w komunikacie o błędzie. Jeśli taki proces istnieje, potem kliknij na nią prawym przyciskiem myszy, wybierz opcję „ Zakończ proces ” lub „ Zakończ zadanie ”. Gdy proces jest zatrzymany, można podjąć kolejną próbę, aby usunąć plik, czy wszystko zostało wykonane poprawnie, plik powinien być usunięty z komputera, bez konieczności ponownego uruchomienia komputera.

Jak usunąć plik, który nie został usunięty - usunąć problem

Wybierz „Zakończ proces” lub „Zakończ zadanie” (w zależności od systemu operacyjnego)

Nie usunąć plik z powodu niewystarczających uprawnień dostępu

Innym częstym błędem jest po usunięciu tego, czego nie mają prawa dostępu do wykonania tej operacji. Zdarza się to dość często, więc można napotkać ten problem. Jeśli nie usunąć plik z komputera z powodu braku dostępu, a następnie trzeba analizować, jaki rodzaj pliku. Zdecydowaliśmy, że cały komputer nie jest konieczne, aby usunąć, jeśli nie utworzyć ten plik, a nie załadowany, nie zawsze muszą być usunięte.

Czytaj więcej:   Jak zainstalować gry na IOS 8

Chodzi o to, że twórcy systemu operacyjnego należy wziąć pod uwagę fakt, że niedoświadczeni użytkownicy próbują ją usunąć, nie jest konieczne, aby usunąć, ponieważ komputer przestanie działać. Dlatego niektóre pliki systemowe znajdują się w danej dziedzinie prawa, tylko system może dostać się do nich nieograniczony dostęp, ale można go zmienić lub usunąć. Dlatego plik zostanie usunięty mogą być pobrane jedynie z LiveCD lub odbioru systemu prawnego. Można to zrobić, ale czy warto?

W celu dokonania dalszych działań z takiego pliku, trzeba wiedzieć, co chce usunąć. Jeśli przed tobą pewne nazwy systemu plików, można w Internecie bez większych problemów, aby znaleźć informacje o nim i od razu zrozumieć, czy można go usunąć, albo lepiej zostawić rzeczy takimi, jakimi są. Bardzo często w takich plikach systemowych są ukryte wirusy, więc muszą być usunięte przez program antywirusowy.

Usuwanie plików przez uruchamianie z LiveCD

Czasami ponowne uruchomienie i realizacja poszczególnych procesów nie daje żadnych wyników pozytywnych, pliki nadal nie zostaną usunięte z komputera. W tym przypadku nie jest korzystna, ale jest dostępny dla bardziej doświadczonych użytkowników. Ale przybysz, z silnym pragnieniem, można zrozumieć ten proces i wdrożyć go na własną rękę. Podstawowym Istotą jest to, aby uruchomić pod inny, niezależny od systemu operacyjnego, należy przejść do systemu plików i usunąć wszystkie niepotrzebne pliki.

W większości przypadków, system operacyjny nie pozwala usunąć konkretny plik, który jej zdaniem, jest bardzo potrzebne. Jest to konieczne, aby chronić informacje o systemie. Że OS nie daje zgody, to ona wykorzystuje pliki w różnych procesów i programów. W tym samym na własną rękę jest prosty plik informacji na dysku, więc jest to dość łatwe do usunięcia non-os. Ale najpierw trzeba będzie zrobić dyskietkę startową lub dysk flash USB z LiveCD.

W internecie jest wiele informacji na temat jak zrobić bootowalnego napędu flash USB i dysk, więc nie będzie miał problemów. Po uruchomieniu systemu z takiego systemu, można zrobić z plikami na cokolwiek napędowego. Ale pamiętaj, że teraz nie ma marginesu błędu, jeśli coś nie warto usunąć, komputer nie uruchamia się poprawnie lub nie działa poprawnie.

Czytaj więcej:   Jak zmienić nazwę sekcji w Windows 7

Aby usunąć plik programu Unlocker

Jeśli nie usunąć plik z komputera i widzisz przed różnymi błędami w rozwiązaniu tego problemu może pomóc programu Unlocker . Jest to całkowicie darmowy program, który można łatwo pobrać z oficjalnej strony. Program jest lekki i instaluje się w kilka sekund. Natychmiast po zainstalowaniu menu kontekstowego, które pojawia się po kliknięciu na plik prawym przyciskiem myszy, nowy punkt.

Jak usunąć plik, który nie został usunięty - Unlocker

Po kliknięciu na plik prawym przyciskiem myszy, nowy punkt

Kliknięcie na elemencie, pojawi się okno z prośbą o wybranie tego, co należy zrobić z plikiem. Z listy rozwijanej należy wybrać polecenie Usuń, a potem pożegnać się z pliku. Program eliminuje większość przeszkód na usunięcie pliku i wykonuje zadania bez problemów. Ale znowu, trzeba być ostrożnym w ich działania. Musisz zrozumieć, że jest to możliwe bez problemów i przeszkód usunąć pliki systemowe, które nie są dobrym pomysłem.

Warto też zwrócić uwagę na fakt, że bardzo często w takich programach do rozprzestrzeniania się wirusa, co pogorszy wydajność komputera. Jeśli pobieranie programu Unlocker, należy to zrobić tylko na oficjalnej stronie lub z zaufanych źródeł. Traktować odpowiedzialnie, aby pobrać na komputer, a nawet bardziej, jakie programy są zainstalowane. Zdarza się, że po instalacji nie dostaniesz to samo nowe funkcje, które są oczekiwane i komputer muszą wykonywać naprawy.

Cóż, wydaje się teraz, że wiesz, jak usunąć dowolny plik z komputera i wykonać zadanie bez problemów. Powodzenia dla Ciebie i Twojego komputera.

Czytaliście do końca?

Czy ten artykuł był pomocny?

Co dokładnie nie podoba ci się? Artykuł był niekompletny czy fałsz?
Pisać w komentarzach i obiecujemy, aby to naprawić!
Dziękuję, staraliśmy. Szczęście i dobre dla ciebie!
Co robimy dalej?

Proszę o pomoc serwisu. Dokonaj repost artykułu przynajmniej gdzieś:

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *