Jak usunąć witryn wyskakującego w Google Chrome

Pop-upy i szum w Google Chrome jest to znak, że komputer jest zainfekowany złośliwym lub potencjalnie niechcianych programów. Dlatego konieczne jest, aby odróżnić różnicę między uzasadnionym adware, które nakładają na właścicieli witryn internetowych oraz reklamy, które wypełnia cały ekran komputera po infekcji przez pasożyta. W drugim przypadku, wielkość reklamy czasami więcej, zapobiega normalnego widoku strony, trudno jest zamknąć, dużo tej reklamy jest reklama treści dla dorosłych lub w kasynie online. A to nie jest na tyle istotne, ten przykry reklamy infekuje strony wszystkich stron, nawet te, w których wiadomo, że konwencjonalne - prawny advertising've nigdy nie mieli i nie mają.

pop-upy i reklamy w Google Chrome

Najczęściej przyczyną reklam pop-up jest pasożytniczy ekspansja tzw dodatku do przeglądarki Google Chrome. Gdy szkodliwy lub potencjalnie niepożądany program trafia na komputerze, to nie zarazić i nie usunąć ten pasożytniczy programu tylko ustawia dodatek do przeglądarki, który wyświetla reklamy, a nawet zmianę ustawień osobistych użytkownika, takich jak strona główna, strona otwiera się podczas tworzenia nowej karty i przeszukać maszynę domyślną. W ten sposób właściciele szkodliwego programu, który pokazuje wyskakujące okienka, aby utworzyć większy ruch na swoich stronach internetowych. I te miejsca są tylko dla jednej rzeczy - reklam graficznych, który jest potrzebny do konwersji ruchu na pieniądze.

Komputer został zainfekowany programy pokazują, pop-upy i reklamy w Google Chrome

Prawie zawsze przyczyną infekcji jest do zainstalowania na różnych komputerowej darmowych programów. Liczba wolnych programów jest ogromny, mają niemal na każdą okazję. Twórcy tych „wolnych” programów też chcą zarobić. Aby to zrobić, to utworzyć pakiet instalacyjny, który składa się z użytecznego programu i program, który będzie wyświetlać reklamy. Tak więc, podczas instalowania aplikacji niezbędne do ciebie, są automatycznie zainfekować komputer. Najczęściej takie zanieczyszczenia można uniknąć, jeśli podczas instalacji uważnie przeczytać warunki i zasady korzystania. Prawie zawsze, instalacja niepotrzebne, ale raczej szkodliwe, części mogą być wyłączone.

Jest to kolejna opcja, gdy całkowicie darmowy program, w którym deweloper nie umieszczać żadnych elementów wyświetlających reklamy pop-up jest rozprowadzany darmowy hosting plików, który automatycznie tworzy pakiet instalacyjny składający się z pasożytem i przydatny program. Ten grzeszek, być prowadzone praktycznie wszystkie najważniejsze miejsca, z którego można pobrać wiele darmowych programów.

Morał z tej historii jest taki: podczas instalowania żadnego oprogramowania, zawsze czytać wszystko, co mówi ci, wyłączyć instalację zbędnych części i spróbować ściągnąć programy tylko z oficjalnych stron lub stron, które są godne zaufania.

Czytaj więcej:   Jak stworzyć serwer do BF3

Objawy zakażenia Program występów pop-upy i reklamy w Google Chrome

 • Strona główna otwiera się po otwarciu nowej karty i wyszukiwarki domyślnie zastąpione innymi, które nie zostały zainstalowane przez użytkownika
 • Duża ilość wyskakujących okienek i niechcianych reklam w Google Chrome
 • Reklama ogromny rozmiar okna, obejmujące większość oknie przeglądarki
 • Losowo występujące wyskakujące reklamy
 • Wyskakujące reklamy, które pojawiają się po najechaniu kursorem myszy na link (nawet jeśli nie kliknij na nich)
 • Powolne ładowanie strony
 • Anti-Virus wykrywa złośliwe lub potencjalnie niechcianych programów

Jeśli widzisz kilka objawów wymienionych powyżej lub ktoś nie trzeba czekać, aż program antywirusowy będzie rozwiązać ten problem, trzeba jak czyścić komputer szybciej. Aby to zrobić, należy użyć po to stwierdzenie.

Instrukcje krok po kroku, w jaki sposób usunąć pop-upy i reklamy w Google Chrome

Postępuj zgodnie z instrukcjami do wykonania krok po kroku, jeśli coś nie działa, stop, szukać pomocy pisząc komentarz na temat tego artykułu lub tworząc nowy wątek na naszym forum.

 1. Usuń niechciane i nieznane programy, które są często przyczyną pop-upy w Chrome
 2. Usuń reklamę w Chrome przy użyciu AdwCleaner
 3. Usuń wyskakujące reklamy Chrome za pomocą Malwarebytes 'Anti-Malware
 4. Usuń wyskakujących okienek w Google Chrome c za pomocą narzędzia do czyszczenia Chrome
 5. Usuń przekierowanie do stron ogłoszeniowych w Chrome, oczyszczając swoją etykietę
 6. Blokowanie reklam pojawianiu się w Chrome
 7. Sprawdź Harmonogramu zadań

1. Usuń niechciane i nieznanych programów

1.1.Otkryt Panel sterowania.

Windows 95, 98, XP, Vista, 7

Kliknij przycisk Start. W menu kliknij polecenie Panel sterowania. Jak przedstawiono poniżej.

otwórz Panel sterowania

Windows 8

Kliknij przycisk Windows.

Przycisk Win8 Okna

W prawym górnym rogu znajdź i kliknij ikonę Szukaj.

Win8 wyszukiwania ikona

W polu tekstowym wpisz panelu sterowania .

Panel sterowania Win8 Szukaj

Naciśnij klawisz Enter.

System Windows 10

Kliknij przycisk wyszukiwania Przycisk wyszukiwania win10

W polu tekstowym wpisz panelu sterowania .

win10 klasyczne otwarcie Panel sterowania

Naciśnij klawisz Enter.

1.2. Usuń nieznanych programów.

Otwórz Panel sterowania, wybierz go w odinstalować program .

deinstalacja

Zanim pojawi się lista zainstalowanych programów. Dokładnie przejrzeć, usunąć wszystkie programy, które wydają się podejrzane lub jesteś pewien, że oni sami nie są zainstalowane. Aby usunąć, wybierz program z listy i kliknij przycisk Odinstaluj / Zmień .

udalit izmenit

Postępuj zgodnie z instrukcjami Windows.

2. Usuń reklamy w Chrome przy użyciu AdwCleaner

AdwCleaner to małe bezpłatne narzędzie stworzone przez Xplode programatora. Ona szybko przeskanować komputer i usunąć Adwar, co powoduje pojawienie się reklamy w Chrome. Ponadto, program sprawdzi komputer do różnych szkodliwych programów, a jeśli okaże się, wyjmij go.

Pobierz program AdwCleaner klikając na poniższy link.

AdwCleaner
Pobierz AdwCleaner

Pobrano 778 701 raz (y)
Wersja: 7.2.4
Autor: Malwarebytes, Xplode
Kategoria: Bezpieczeństwo
data: 24 września 2018

Po pobraniu programu, uruchom go. Okno główne AdwCleaner.

adwcleaner

Kliknij w przycisk Skanuj . Proces ten może trwać nawet do kilkudziesięciu minut. Po zakończeniu skanowania, dostaniesz listę znalezionych elementów Adwar.

Wyniki skanowania adwcleaner

Kliknij w przycisk czyszczenia . AdwCleaner postępować, aby usunąć wszystkie znalezione kawałki Adwar wyświetlających reklamy w Google Chrome. Aby zakończyć czyszczenia komputera trzeba będzie ponownie uruchomić komputer.

3. Usuń wyskakujące reklamy Chrome za pomocą Malwarebytes 'Anti-Malware

Malwarebytes Anti-Malware to doskonały program stworzony przez Malwarebytes. Z łatwością usuwa szeroką gamę trojany, rootkity, malware i potencjalnie niechcianych programów, które mogą spowodować wyskakujące reklamy w Chrome. Program jest darmowy do użytku domowego.

Czytaj więcej:   Aktywne linki w bio W INSTAGRAME

Pobierz program Malwarebytes 'Anti-Malware korzystając z poniższego linku.

Malwarebytes Anti-Malware
Pobierz Malwarebytes Anti-Malware

Pobrane 317003 razy (a)
Wersja: 3.3.1.2183
Autor: Malwarebytes
Kategoria: Bezpieczeństwo
data: 09 listopad 2017

Gdy program jest załadowany, uruchom go. Przed otwarciem okna programu Setup Wizard. Postępuj zgodnie z jego instrukcjami.

Malwarebytes Anti-Malware

Po zakończeniu instalacji pojawi się okno główne programu.

Malwarebytes Anti-Malware

Automatycznie rozpocznie procedurę aktualizacji programu. Kiedy skończysz, kliknij przycisk Rozpocznij skanowanie . Malwarebytes Anti-Malware rozpocznie skanowanie komputera.

Malwarebytes Anti-Malware

Gdy skanowanie komputera jest kompletny program Malwarebytes Anti-Malware otwiera listę znalezionych komponentów malware.

Malwarebytes 'Anti-Malware wyników skanowania

Kliknij w przycisk Usuń wybrane do czyszczenia komputera przed złośliwym oprogramowaniem, które wywołają pop-upy w Chrome.

4. Usuń wyskakujących okienek w Google Chrome c za pomocą narzędzia do czyszczenia Chrome

Narzędzie do czyszczenia Chrome (Chrome Cleanup Tool) to niewielki program, stworzony przez firmę Google. Ona szybko przeskanować komputer i usunąć to znane złośliwe rozszerzenia przeglądarki, które mogą powodować irytujące wyskakujące reklamy.

Narzędzie do czyszczenia Chrome Pobierz oprogramowanie korzystając z poniższego linku.

Chrome Cleanup Tool
Pobierz Chrome narzędzia Oczyszczanie

Pobieranie 37383 raz (y)
Wersja: 22.12
Autor: Google
Kategoria: Bezpieczeństwo
data: 20 września 2017

Gdy program jest załadowany, uruchom go. Narzędzie Chrome Cleanup automatycznie rozpocznie skanowanie komputera.

Narzędzie do czyszczenia Chrome skanuje komputer

Po zakończeniu skanowania, program poprosi o usunięcie znalezione złośliwe rozszerzenia i programów. Następnie pojawi się monit, aby zresetować ustawienia przeglądarki z oryginałem.

chrom narzędzie do oczyszczania zresetować opcje Chromium

Kliknij w przycisk resetu .

5. Usuń przekierowanie do stron ogłoszeniowych w Chrome, oczyszczając swoją etykietę

Z penetracją reklamy na wirus komputerowy może nie tylko zmienić ustawienia Chrome, ale jego etykiecie pisząc na miejscu reklamowym obiekt polu adresu. W związku z tym, przy każdym uruchomieniu przeglądarka otworzy reklamę strony internetowej.

W celu oczyszczenia przeglądarce znacznika, kliknij prawym przyciskiem i wybierz polecenie Właściwości.

Czyszczenie Firefox skrót

Na karcie Skrót znajdź pole Object. Kliknij w lewym przyciskiem myszy, pojawi się pionowa linia - wskaźnik, klawisze kursora (strzałki -> na klawiaturze), aby przenieść go na prawo, jak to możliwe. widać, że nie są dodawane do tekstu http: // [adres strony reklamowej]. I należy go usunąć.

Czyszczenie Firefox skrót

Usuwanie tekstu, naciśnij przycisk OK.

6. Blok wyświetlanie reklam w Chrome

Aby zwiększyć ochronę komputera, oprócz innych anty programu, trzeba użyć aplikacja blokuje dostęp do niebezpiecznych i wystawiać je na wielu stronach internetowych wprowadzających w błąd. Ponadto, wniosek taki może blokować wyświetlanie natrętne reklamy, które również prowadzą do przyspieszenia stron internetowych obciążenia i zmniejszyć zużycie ruchu w sieci.

Pobierz program AdGuard korzystając z poniższego linku.

AdGuard
Pobierz AdGuard

Pliki do pobrania 149 651 raz (y)

Autor: © AdGuard
Kategoria: Bezpieczeństwo
data: 17 lipca 2018

Po pobraniu, uruchom pobrany plik. Przed otwarciem okna programu Setup Wizard.

AdGuard

Kliknij przycisk Akceptuję warunki Umowy i postępuj zgodnie z instrukcjami programu. Po zakończeniu instalacji pojawi się okno, jak pokazano na rysunku poniżej.

AdGuard

Można kliknąć przycisk Ignoruj, aby zamknąć program instalacyjny i użyć ustawień domyślnych lub przycisk Start do zapoznania się z funkcjami programu AdGuard i dokonać zmian w konfiguracji przyjęte domyślnie.

W większości przypadków domyślne ustawienia nie są wystarczające i trzeba nic zmieniać. Po każdorazowym uruchomieniu komputera AdGuard rozpocznie się automatycznie i zablokować wyskakujące reklamy w Chrome, a także inne złośliwe lub mylących stronę internetową. Aby otrzymać przegląd wszystkich funkcji programu, lub zmienić jego ustawienia można po prostu kliknij dwukrotnie na ikonę AdGuard, która znajduje się na pulpicie.

Czytaj więcej:   Polecenie nie powiodło się. WINDOWS wygenerował błąd

7. Sprawdzić Task Scheduler

Istnieją wirusy promocyjne, które nie zmieniają ustawienia przeglądarki i nie ustanawiają żadnych szkodliwych rozszerzeń w Chrome. Aby zareklamować i generują wyskakujące okienka, używają bardzo prosty i mało uznaną metodą oprogramowania antywirusowego - zadanie w Harmonogramie zadań, które w regularnych odstępach czasu lub w przypadku wystąpienia określonych zdarzeń (na przykład, po włączeniu komputera), uruchamia przeglądarkę Google Chrome strona internetowa reklama w nim. Dlatego też, gdy wszystkie powyższe kroki zostały wdrożone w celu usunięcia pop-upy i reklamy w Chrome, nadal trzeba sprawdzić Harmonogramu zadań.

Na klawiaturze, znajdź klawisz Windows i R (rosyjski K), a następnie naciśnij je razem. Pojawi się małe okno przed tobą z tytułem Run. W linii wprowadzania wpisz «Taskschd.msc» (bez cudzysłowu) i naciśnij klawisz Enter. Otwiera okno Task Scheduler. W lewej strony, kliknij „Biblioteka harmonogramu zadań”, jak pokazano w poniższym przykładzie.

Harmonogram zadań - poszukiwanie pracy, który ujawnia The Haunting stronę

W środkowej części pojawi się lista zainstalowanych pracy. Wybierz pierwszą pracę, a jego właściwości, które będą otwierane tuż poniżej zakładki, wybierz działań. Jeden po drugim przez wszystkich miejsc pracy, należy zwrócić uwagę na fakt, że zaczyna na komputerze. Znajdź coś podobnego «hxxp explorer.exe: // adres strony” lub «chrome.exe hxxp: // adres strony„, to zadanie może być bezpiecznie usunięte. Jeżeli nie jesteś pewien, że wykonuje zadanie, to sprawdzić za pośrednictwem naszej strony internetowej lub wyszukiwarki na nazwie pliku wykonywalnego. Jeśli plik - komponent wirusa lub złośliwego programu, ta praca również może być bezpiecznie usunięte.

Po zdefiniowaniu zadania, które chcesz usunąć, kliknij na nim prawym przyciskiem myszy i wybierz polecenie Usuń. Powtórz ten krok kilka razy, jeśli znalazłem kilka miejsc pracy, które zostały utworzone przez złośliwe oprogramowanie. wirus stworzony reklama usuwanie Przykład zadaniem jest pokazany poniżej.

Usuwanie zadania utworzone przez złośliwe oprogramowanie

Usuwanie wszystkich miejsc pracy, zamknąć Harmonogramu zadań.

Po wykonaniu tych instrukcji, wyskakujące reklamy w Google Chrome zniknie. Niestety, twórcy wirusów są stale reklamuje ich aktualizacji i zmian, przez co trudno jest wyleczyć komputer. Dlatego też, jeżeli oświadczenie to nie pomoże, to trzeba złapać nowy rodzaj wirusa, adware, a następnie najlepszą opcją - aby włączyć do naszego forum.

Aby w przyszłości nie zainfekować komputer więcej, należy wykonać trzy małe wskazówki

 • Po zainstalowaniu nowego oprogramowania na komputerze, zawsze zapoznać się z zasadami ich stosowania, a także wszystkie wiadomości, że program pokaże. Staraj się nie wprowadzać ustawienia instalacji domyślnie!
 • Miej narzędzia antywirusowe i anty-malware zaktualizowany do najnowszej wersji. Wystarczy pamiętać, że masz włączone automatyczne aktualizacje systemu Windows i wszystkie dostępne aktualizacje zostały zainstalowane. Jeżeli nie jesteś pewien, to musisz odwiedzić witrynę Windows Update, gdzie niezwłocznego jak i to, co chcesz, aby uaktualnić w systemie Windows.
 • Jeśli używasz Java, Adobe Acrobat Reader, Adobe Flash Player, należy zaktualizować je w czasie.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *