Jak stworzyć grę na komputerze dla Androida

zawartość

 • 1 Wnioski o tworzeniu gier
 • 2 -line projektantów gier i aplikacji

 

„Jak chciałbym tworzyć gry dla Androida!”. Kto z nas nie jest jeden dzień przyjść do głowy? Stwórz własną aplikację lub grę na Android bez znajomości programowania - Naprawdę! Wystarczy pobrać program lub korzystania z usług internetowych (markowe) wnioski. Projektanci są płatne i bezpłatne, jak również z możliwością zarabiania na reklamy, które będą wyświetlane w aplikacjach.

Wnioski o tworzeniu gier

Najprostszym i najbardziej dostępnym sposobem - jest pobranie aplikacji na tworzenie gier w Google Play, tak, że gra była prosta, ale trzeba też czegoś zacząć.

Narysuj swoją grę

1. Narysuj swoją grę (Narysuj swoją grę)

Łatwy w użyciu program, który zapewnia każdemu i każdej okazji w kilku prostych krokach, aby stworzyć własną grę wideo.

 1. Narysuj świat gry na kartce papieru, za pomocą czterech różnych kolorach (czarny, niebieski, zielony i czerwony).
 2. Z fotografia aplikacja rysunek.
 3. Odczekaj 10 sekund, aż DYG okazuje rysunek grę.
 4. Zagraj w grę, prowadzenie jej charakter.
 5. Podziel się swoją kreatywnością z innymi użytkownikami.

Google-play Pobierz z Google Play

aplikacje

2. Apper (tworzenie własnego programu)

Z Apper można tworzyć i publikować własne aplikacje w 5 krokach. Program jest bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga żadnej wiedzy programistycznej.

Aplikacja jest darmowa, ale aby opublikować swój projekt w App Store lub Google Play, trzeba wykupić płatną subskrypcję.

Aby zakończyć pracę zalecamy co najmniej 1 GB pamięci RAM oraz możliwość przesyłania zdjęć za pośrednictwem WiFi.

Google-play Pobierz z Google Play

aide IDE

3. AIDE- IDE dla C ++ Java Android

Jest to zintegrowane środowisko programistyczne (IDE) do tworzenia prawdziwych aplikacji Android bezpośrednio na urządzeniu z Androidem. Postępuj zgodnie z lekcji, aby stać się ekspertem i stosowania tych umiejętności w swoich aplikacjach.

Najważniejsze cechy:

 

 • Zgodność z projektów Eclipse.
 • Java / XML и Android SDK.
 • C / C ++ и Android NDK.
 • Aplikacja Java Console.
 • Synchronizacja z Dropbox.

Google-play Pobierz z Google Play

Createrria 2

4. Createrria 2 dopracowanie gry

W tej grze można tworzyć własne ekscytujące gry w ciągu kilku minut, dzielić się nimi z przyjaciółmi i sławny. Bez umiejętności programowania, wystarczy - to tylko twoja wyobraźnia.

Najważniejsze cechy:

 • Okazja, aby wyciągnąć poziom.
 • 5 różnych tematów.
 • mechanika zróżnicowana.
 • konstrukcja piksel.
 • Społeczność na Facebook.

Google-play Pobierz z Google Play

Struckd5. STRUCKD - ​​Gry 3D Designer

Łączy zaawansowaną społeczność graczy i obszar, w którym można stworzyć niepowtarzalny świat 3D i dzielić się swoimi kreacjami z innymi. Do wyboru dostępne gatunki, od gry wyścigowe, a kończąc na Tower Defense i Puzzlers działania.

CECHY:

 • 3D projektant gry z drag-and-drop.
 • Zbiór kilku tysięcy gier stworzonych przez innych użytkowników.
 • społeczność graczy: umieścić rekordy i wspiąć się w klasyfikacji.

Google-play Pobierz z Google Play

Sketch Nation6. Sketch Nation Tworzenie

Inną dobrą platformą do tworzenia gier online. Teraz można zrobić prawdziwe gry multiplayer w czasie rzeczywistym oraz odtwarzać je z przyjaciółmi. Aplikacja pozwala na tworzenie od najprostszych do bardziej zaawansowanych gier, stosując różne gatunki, więc usługa jest odpowiednia nie tylko dla dzieci, ale również uczniów, a nawet nauczycieli.

Czytaj więcej:   Jak stworzyć serwer do BF3

Google-play Pobierz z Google Play

Gry online i projektantów aplikacji

Jeśli zdecydujesz się spróbować bardziej poważne platformę do tworzenia gier i aplikacji, z dalszej publikacji w AppStore i Google Play, zalecamy, aby spróbować każdy, od dołu, projektant online PC.

Lista najlepszych serwisów internetowych, można tworzyć gry i aplikacje dla urządzeń mobilnych:

 1. Appsgeyser.com  - prawdopodobnie najlepszy projektant Internecie dzisiaj. Appsgeyser pozwala swobodnie tworzyć różne rodzaje gier i aplikacji w nieograniczonych ilościach. Po sprawdzeniu i testowania oprogramowania, można swobodnie i bez żadnych ograniczeń, aby je opublikować. Dodatkowo otrzymasz 50% przychodów z reklamy graficznej.
 2. Unity3d.com - jeden z największych twórczych społeczności na świecie - i platformą dla rozwoju wielu gier. Z Unity można tworzyć wszelkiego rodzaju - 2D i 3D-gier. Proces rozwoju będzie łatwe, a wynik - głęboki i piękny zoptymalizowane.
 3. C2community.ru - tworzyć gry bez żadnego wysiłku! Construct 2 - projektant gier dla systemu Android, która pozwala na tworzenie wspaniałych gier bez programowania i skryptów!
 4. Russia.ibuildapp.com  - Płatne aplikacje projektanta na swojej działalności. To pozwala tworzyć darmowe aplikacje dla Androida lub iOS (iPhone, iPad). Stworzony przez projektanta aplikacji nie może być tylko animowane, ale również uzupełnione wideo i audio.
 5. Mobiumapps.com  - Pay tworzenia aplikacji mobilnych dla iOS komórkowych (Apple) i Android (Google) online.
 6. Viziapps.com  - Stworzenie i uruchomienie aplikacji mobilnych w 3 prostych krokach.
 7. Appmakr.com - złożyć podanie w 20 minut lub skorzystać z gotowego szablonu.
 8. Theappbuilder.com  - bezpłatna usługa online do szybkiego tworzenia aplikacji biznesowych telefonów.
 9. Appsmakerstore.com  - usługa online do tworzenia aplikacji w ciągu kilku kliknięć. Stwórz swoją darmową aplikację, publikować i zarabiać na reklamie na każde 1000 wyświetleń.
 10. Biznessapps.com  - Tworzenie aplikacji dla małych przedsiębiorstw, z szerokimi możliwościami.

pytanieI w jaki sposób można stworzyć aplikację? Podziel się przeżyciami pozostawiając komentarz na dole strony, wiadomość może być przydatny i pomóc innym użytkownikom.

 

Tworzą najwięcej GAME

Jak stworzyć grę bez umiejętności programowania

 • Rozwój aplikacji mobilnych,
 • Rozwój gry
 • z piaskownicy

Szukasz stworzyć swoją grę, ale pomysł, że trzeba uczyć programowania w językach straszyć? Ci humanistycznych? A może po prostu nie mają czasu na naukę C # lub Java? W każdym razie jesteśmy na tym stanowisku będzie koncentrować się na projektantów gier. Dla tych, którzy nie wiedzą, to program, w którym można tworzyć gry bez konieczności pisania kodu. Projektanci nadają się do tworzenia prototypów i uczestnictwa w krótkim Jams grze, które są obecnie popularne. 

Czytaj więcej:   Jak instalować programy na komputerze z systemem Windows Phone Z

Pierwszy znajomy

Pewnego dnia zdarzyło mi się odwiedzić mistrzowskiej klasie prototypów jednego poziomu sławy projektanta, który pracował w jednej z największych firm IT w Rosji. Klasa mistrz każdy uczestnik zaproponował utworzenie gry na 1 godzinę, a na końcu godzinę reszty teleturnieju. To jest pierwszy raz, uruchom program, a za godzinę jest stworzenie gry? Z pewnym doświadczeniem w programie, w którym chcesz pisać kod, nie wierzę, że jest to możliwe. Ku mojemu zdziwieniu, wszyscy (w tym ja) musiał podjąć swoją pierwszą małą grę. Choć proste, ale mogą być odtwarzane. W ten sposób narodziła się we mnie miłość do projektanta o nazwie Clickteam Fusion 2,5 (dawniej znany jako Multimedia Fusion). Więcej projektanci są popularne gry Maker Studio i Construct 2. Zasadniczo, pracuję w Clickteam Fusion 2.5 (dalej CF 2.5). Na jego przykładzie ukazać zasadę działania takich programów i ich możliwości.

obraz

Jak to działa

Natychmiast zauważam, że projektanci są przeznaczone do pracy w 2D. Jestem pewien, że nie będzie pełne 3D-analogi w najbliższej przyszłości. Jeśli są ustawione spróbować swoich sił w 3D, a następnie, bez znajomości programowania, można utworzyć tylko karty dla popularnych gier, które posiadają karty redaktorów. Jest to kolejny temat, ale teraz powiem ci, jak pracować w konstruktorze. 

Podczas tworzenia nowej gry jest to konieczne do określenia, dla których platforma chcesz utworzyć. To pozwala projektantom na tworzenie gier na PC, iOS, Android, HTML 5, Flash, itp Na przykład, aby stworzyć grę nie tylko na PC, ale także dla programu IOS CF 2.5, będą musiały kupić lub pobrać ios moduł eksportu. Moduł zamienia grę w kodzie platformy - Xcode. Następnie, za pomocą kilku kliknięć, jesteś w stanie przetestować grę na urządzeniach Apple (również potrzebują konto programisty Apple).

Gra składa się z ramek (scen). W każdej klatce, można tworzyć obiekty, które pomogą Ci rozwiązać każdy problem. Na przykład, jeśli w menu głównym i chcesz utworzyć przycisk «Start», trzeba utworzyć obiekt «aktywny».

Okno „obraz redaktor”.

Naciśnij prawy przycisk myszy i wybierz «Wstaw obiekt».

Wybierz obiekt «aktywny».

Następnie trzeba wstawić obiekt lub narysować przycisk obrazu w edytorze. W tym oknie można również utworzyć animacji poklatkowej. Jeden obiekt może mieć wiele animacji (bohater stoi bohater działa muchy bohater).

Okno „Edytor graficzny”.

Pozostaje wymyślić zdarzenia, które nastąpi z tym obiektem.
Aby to zrobić, przejdź do zakładki „Ramki Editor” na zakładce „Event Editor”.

Wybierz z listy wymaganych zdarzeń (warunki), zgodnie z którym nie zostaną ustanowione przez swoje działania na wybranym obiekcie, grupy obiektów, scen.

Jeśli gracz naciśnie lewy przycisk myszy na obiekcie "Start", a następnie -

- przejście do następnej ramki.

Tak po prostu, bez programowania, można utworzyć wiele wydarzeń, które składają się z gry.

Zaledwie kilka przykładów:
- Jeżeli obiekt jest „piłka” dotknął „kolec” obiektu, to na ekranie pojawi się „stracić” i zmiany „piłka” obiekt animacji „balon pakietu”.
- Jeśli więcej niż 5 sekund od początku ramki, w prawym górnym rogu znajduje się obiekt „kit”.
- Jeśli obiekt „ptak” dotykowy obiekt „robak”, w „robak” znika „w okularach przeciw” Obiekt jest zwiększana o jeden, a raz grał dźwięk „żałosny krzyk robaka”.

Czytaj więcej:   konwerter MP3 YOUTUBE

Bez nauki programowania, można tworzyć różne mechaniki, używając wyobraźni i dużej liczby obiektów pomocniczych. będę wyliczać niektóre z nich:

Object Active - najbardziej popularnym tematem, jest ona wykorzystywana do tworzenia interakcji obiektów (głównego bohatera, wrogów, platform, pudełka, itp). Może on zawierać wiele różnych animacji (bohater stoi bohater biegnie, bohater trafia) mają wbudowany standardowych mechaniki ruchu i kontroli.

Obiekt Counter - tworzy różne liczniki życia, pieniądze, okulary itp, może być przedstawiony w postaci liczb, a także w postaci skali ...

Obiekt INI - przechowuje dane po gracza w grze. Może być stosowany do zapisania położenia dowolnego obiektu w kadrze.

Silnik obiekt fizyko - pojawienie się obiektu w ramce tworzy grawitację, którego parametry można regulować.

Obiekt sterować joystickiem - dla urządzeń dotykowych tworzy emulator joysticka.

sklep obiekt IOS - umożliwia dokonywanie zakupów w grze dla AppStore.

Obiekt AdMob - pozwala na umieszczenie banerów reklamowych w grze.

Obiekt Dotknij - rachunki dla wszystkich dotykowym ekranie dotykowym urządzenia. Na przykład, można utworzyć zdarzenie:
jeśli gracz jednocześnie dotykając ekran trzema palcami, a następnie gra zatrzymuje się na przerwę.

Jeśli coś nie działa

W CF 2.5 ma doskonałe wsparcie techniczne, co 24 godziny są zawsze mi odpowiedział. Jeszcze mają dobre forum, na którym jest pokryte dużą ilością gotowych fragmentów gry i wyjaśnia, w jaki sposób pracować z nowymi obiektami. Nie wiem, jak radzić sobie ze wsparciem technicznym ze strony innych projektantów, ale myślę, że nie jest gorszy. Game Maker jest bardziej popularna niż CF 2.5 i jak wydaje mi się też, musi mieć dobre wsparcie. Mój znajomy pracuje dla Construct 2, nigdy nie słyszał, że nie było trudności. I na YouTube.com jest pokryte wieloma rolkami, które żuć tworzenie Popular Mechanics dla większości projektantów. 

Lista popularnych gier stworzonych w klasyfikacji konstruktorów

 • Pięć dni w fraddy użytkownika
 • Hotline Miami
 • Dolina niesamowitości
 • Dyski świetlne Hiper
 • Bogowie będzie oglądać
 • Echo dziczy
 • Arcane Dusza
 • Savant - Ascent
 • Brazin' Aces
 • Super Ubie działki
 • Airscape: The Fall of Gravity
 • Nasz Darker Purpose
 • Mortar Melon
 • Kto jest zabójcą (Część I)
 • Magnrtized
 • Następny Penelope
 • dżungla koncert
 • Fort meow
 • Pitiri 1977

wynik

Projektanci otwierają ogromny potencjał do tworzenia gier. Specjalnie dla urządzeń mobilnych, które mają wysokie zapotrzebowanie na drobną zwierzynę. Jestem pewien, że w niedalekiej przyszłości, firmy takie jak jedność, doprowadzić silnik do jeszcze prostszej postaci. A ludzie, którzy chcą, aby gry nie będzie już martwić o kodzie. 

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *