Jak stworzyć serwer do BF3

2012-01-22 11:53, ostatnia modyfikacja 2012-01-22 11:57 Autor - neczsx
nie jest jasne do nich cokolwiek chcemy pchelayn Hosting? czy nie? nawet nie odpowiedział zacisk coś zrozumiałego języka angielskiego, dał ten link i wszystko //info.ea.com/product.asp?p=1300 [info.ea.com]
, że ja nie rozumiem

ОТВЕТЫ@MAIL.RU: 3 bitwy (tworzenie Server)

Jak Mail.Ru Grupa zabija AAA gier MMO

  • Rozwój gry
  • z piaskownicy
obraz

Trochę historii

Na rynku branży gier w dziedzinie gier MMORPG (masowe gry online z elementami gry fabularnej) w ostatnich latach gatunek wytyczony oczywisty kryzys. Większość MMORPG, wprowadzając na rynek w ciągu ostatnich dwóch lat, doznał (łagodnie) nie powiodło i zażądał niewielką liczbę użytkowników. Przeciwko tym ponurym tle dla graczy na całym świecie samotny promyk nadziei migotały - ArcheAge (AA), który zobowiązał się do opracowania Korei Południowej firmę XLGames (XLG) prowadzony przez Jake Piosenki - legendarny twórca wszystkich pokoleń graczy na całym świecie MMORPG Lineage II.

Korei Południowej uwolnienie projekcie pokazał wszystkim graczom, że projekt ma naprawdę wielki potencjał, ponieważ oferuje graczom szeroki zakres możliwości i różnorodnych działań: od prostego gromadzenia zasobów oraz rosnących buraki w dziedzinach, do walk na dużą skalę na lądzie i na morzu.

W styczniu 2013 roku okazało się, że rosyjska wersja AA dla Rosji i krajów WNP wziął zlokalizować firmę rosyjską Mail.Ru grupy. Ta informacja wywołała mieszane reakcje wśród RU-społeczności: z jednej strony - radość, że oczekiwany masowo projekt będzie wkrótce będą mogli grać w języku rosyjskim, z drugiej strony - lęki: firma-lokalizator ciągu lat swojej działalności na rynku gier zyskał wśród graczy złych reputacja firmy, nie bierze pod uwagę interesy wspólnoty i gotowy do zysku w ogóle, najbardziej niepopularne działania. Przedstawiciele firmy były szybkie, aby uspokoić negatywne społeczności nastroje py, zobowiązał się dołożyć wszelkich starań, że AA projekt lokalizacja jest w pełni zgodne z interesem odbiorców gier, jak oni zrozumieć wielkość i znaczenie projektu dla publiczności gier.

Czytaj więcej:   Jak instalować programy na komputerze z systemem Windows Phone Z

Co się stało w końcu

28 września podczas prezentacji rosyjskiej wersji AA Mail.Ru Grupy zostały przedstawione przedstawicielom społeczności graczy (dziennikarze z czołowych portali gier, szefowie wiodący rosyjski gildii) „nowego modelu ekonomicznego”, spadł wszystkich uczestników, a następnie cała gra ru-community (delikatnie mówiąc) w stan głębokiego szoku.

Dlaczego - stanie się jasne, jeśli tylko chude zasady tego modelu.

Schemat jest następujący: RUR - krisstaly - Arch (nowy główne waluty gry, tworzone przez rzemieślników Mail.Ru grupie).
, Wszystkie główne działanie gier na handlu lub płatności, teraz gracze zaproponowali przeprowadzenie przez łuki, a właściwie dla realnej walucie Federacji Rosyjskiej (!) - rubli. Gracze są zaproszeni od teraz: w porządku, że przeprowadzenia rokowań na aukcji gry do uiszczenia opłaty do niego lub do zapłaty podatku od nieruchomości do gier do zakupu magazynu w grze dla rubli kryształów, aby wymienić je na łuku, a następnie przez łuki dokonać wzajemnych rozliczeń lub płatności , Oznacza to, że wartość gry w takim systemie, zyskują realną wartość, wyrażona w rublach (i znaczne). I to pomimo faktu, że rosyjskie prawo nie ma jeszcze stałej (lub nie zabronionych) w celu przekształcenia rubli w pikselach rzeczywistego gier i ich obrotów. Ale gracze oburzenie wywołał nie tylko to, co umieścić przed faktem płacić za prawie każde działanie gier z prawdziwymi pieniędzmi, ale także fakt, że cały model gry, związany z oryginalnej wersji AA, co jest powszechne w walucie MMORPG w grze - w „złoto”, od teraz wykonana jest praktycznie bezużyteczny, nie tylko walutę w grze, a większość z treścią gra oparta na nim.

Na przykład, było całkowicie bezcelowe produkcji i transportu opakowań handlowych, wprowadzając ścieżkę w zaciętej walce z rywalizujących graczy, tak jak zostały one całkowicie utraciły wartość.

Akcji i reakcji

Roux-społeczność odpowiedziała zdecydowanej walki o ich interesy oczywiście rażąco naruszone (w miarę swoich możliwości i zdolności).

Czytaj więcej:   Aktywne linki w bio W INSTAGRAME

odwołać się do deweloperów AA XLGames prośbą wpływać swoich partnerów w Rosji - - petycja została napisana przez spółkę Mail.Ru Grupy i nakłonić ich do powrotu do jednej z oryginalnej wersji gry (P2P lub F2P, ale w oryginale - bez łuków).

W krótkim czasie, zaledwie kilka dni, petycja już zgromadził ponad 8000 podpisów jako rosyjskich graczy oraz graczy z całego świata. Ponadto istotą tego, co dzieje się z AA projekt w Rosji znajduje odzwierciedlenie w petycji, wywołał silną negatywną reakcję wśród graczy z Europy i Ameryki (w ich forach gier), które są również przewidywane do lokalizacji AA dla siebie, dla którego zajęło firmę Trion.

Mail.Ru Grupa powiedział, że zaczął negocjować z zasobów, na których można umieszczać linki do petycji, aby ją usunąć.

Na oficjalnym forum użytkowników AA.mail.ru wyrazili oburzenie przez awatary: o symbolice AA umieszczony znak „dolar” lub czarną wstążkę lub dwa ząbki.

Administracja forum urzędnik powiedział „ban” użytkowników o podobnych avatarów, ale zdając sobie sprawę, że nabyła charakter masowy już od jakiegoś czasu odcięcia wszystkich użytkowników zalogowany fabularne wcielenia.

05 października igromir gdzie Mail.Ru Grupa ma zamiar przedstawić swoją wersję AA projektu z „nowego modelu ekonomicznego” Ru społeczność postanowiła zorganizować flash mob - powierzyć stand-py AA dwa ząbki.

Co akcji repressivnyo-represyjny odpowie na tej administracji Mail.Ru Grupa nie jest jeszcze znana ...

Linki do najważniejszych materiałów na ten temat:

  • petycja
  • eter liderów klanów
  • ester menedżerów mail.ru
  • Specyfika o nowym modelu mmozg
  • Z zastrzeżeniem Europejczyków

Dziękuję graczy i społeczności GoHa.ru

09.10.2013 UPD
aa.mail.ru/news/91845.html - Dzisiejsze nowości, które słyszeliśmy.
Albo spróbować odciągnąć czy rzeczywiście udało bunt

10.10.2013 UDP
vimeo.com/76588622
uroczy wywiad z producentem gry

TWORZENIE SERWERA Battlefield 3

Jeśli jesteś w klanie zebranych tyle znajomych, można pomyśleć o tym, jak stworzyć serwer Battlefield 3 czy Battlefield 4. Zalety są oczywiste: nieograniczona moc na serwerze), możliwość gry na ulubionych map i trybów, administrator - najlepszy Anti-Cheat. Zobaczmy, jak można wynająć serwer gry.

Stworzyć serwer będzie na //www.multiplaygameservers.com, jest rosyjski lokalizacja i przystępne ceny.

Dokonywanie ustawień początkowych:

Serwer będzie zamówić 64 kasków na okres 12 miesięcy.

serwer3

Tu trzeba wybrać: głos (wziąć Mumble, za darmo) i lokalizacja - Moskwa.

Skonfiguruj nazwę serwera

SERWER5

Należy pamiętać, że jeśli usługa nie jest wliczona  Debranded , aby nazwa serwera zostanie dodana Multiplay ::. Można rozwiązać ten płacąc 3evro usług miesięcznie lub przerywany przepisać nazwę w obszarze administracyjnym. I nie zapłacić około raz na dwa tygodnie ktoś przerabia naszych administratorów serwerów.

Tak, mam następujące ustawienia:

server6

Oferujemy górę

Server7

Email cytat @ gmail.com , z rosyjskim nie są bardzo przyjazne.

Przejdź do strony płatności

server11

Wypełnij pola w języku angielskim. Wybrałem zapłacić kartą Visa, więc jest to bardziej wygodne.

Jak utworzyć mapę.

Chodź visa.qiwi.com i utworzyć konto. Następnie dojedziemy mapę

Serwer8

Odciskają się do określonego telefonu i wprowadzić je na stronie płatności. Ilość kiwi torebka dać wszystkie klanu podejmowania składek.

Ostrzeżenie! QIWI wziąć 2,5% „Płatności w sklepach zagranicznych w rublach 2,5%” + za przewalutowanie. Aby dowiedzieć się dokładnie kwoty w rublach, zamówić go na pusty portfel i zobacz ile nie jest na tyle zapłacić.

Po zakupie przejść do panelu administratora: https://clanforge.multiplay.co.uk/

Nazwa użytkownika i hasło są takie same jak podczas rejestracji.

server12

Ten panel jest wymagane ponowne uruchomienie serwera na różnych zawieszanie. Zmiana nazwy nie będą tu pracować, jeśli nie płacić za usługi  Debranded, tylko Procon.

Jak skonfigurować PROCON można przeczytać na www.totalbf.ru lub obejrzeć film:

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *