Jak tworzyć strony dla TWOJEJ osobisty pamiętnik

 • Gdzie dokonać osobistego pamiętnika
 • Przykładowy blog na Bloggerze
 • Jak zrobić internetowy pamiętnik, że nikt oprócz mnie zobaczyć
 • Jak napisać artykuł na Bloggerze

Blog w Internecie nazywa się blog . blog

 • Osobisty: można go zobaczyć tylko jego autor. Zobaczyć. Dlaczego rozpocząć internetowy pamiętnik, niedostępne dla innych.
 • Publiczne: widzi nikogo.

Gdzie dokonać osobistego pamiętnika

Polecam używanie platformy Blogger (produkt Google), ponieważ

 • Darmowe.
 • Niezawodnie.
  • Aby się zalogować, aby potwierdzić swoje hasło logowania i SMS, przybywających na telefon (zob. O weryfikacji dwuetapowej).
  • Wszystkie wpisy mogą zostać pobrane do komputera (zob. Jak zachować zawartość bloga na komputerze).
  • Na Bloggerze ogromnej publiczności, to jest ciągle doskonalony i rozwijany.
 • Wygodne.
  • Prosta administracja. panel.
  • Wpisy są umieszczone przez pory w odwrotnym porządku chronologicznym.
  • Wpisy mogą być pogrupowane według tematów etykietami.
  • Stary rekord można znaleźć za pomocą wyszukiwarki.
  • Usługa jest połączona z YouTube i Google+: Można dodawać zarówno wideo i obrazów.
  • Można zmienić wygląd swojego bloga, bez specjalnych umiejętności programistycznych.
  • Jest to oficjalna aplikacja na Google Play. Jest to mobilna wersja bloga.

Przykładowy blog na Bloggerze

Najprostszy wzór: patrz blog „Załącznik 17” ..
Przykładowy blog na Bloggerze

„Ściągawka bloger” też jest na Bloggerze, tylko ma własną domenę i zmieniony wygląd: usługa pozwala na zmianę kodu HTML i CSS.

Czasopismo „application 17” jest otwarta dla wszystkich, aby móc spojrzeć na przykład pracy. W czasie przejścia do zasobu, zamknięty dla osób postronnych, użytkownik zostanie wyświetlony komunikat z prośbą o podanie konta: patrz blog „Załącznik 18” ..

Jak zrobić internetowy pamiętnik, że nikt oprócz mnie zobaczyć

 1. Założyć bloga na Bloggerze (szczegółowe instrukcje)
 2. Bliski dostęp do bloga na Bloggerze

I nadal można zrobić bloga publicznego?

Można zrobić i osobistego, publicznego i blog w tym samym czasie.

W Internecie można być każdy: 10-letni Wasia i nauczycielka Maria Iwanowna, a właściciel Petr roślin i anonimowe. Można nosić żadnej maski, wymyślać żadnych aliasów. I nie zgłosić je do rodziny. Ale prowadzenie bloga publicznego, można znaleźć wsparcie i porady czytelników.

Uważam następujące platformy do blogowania:

Przypisywanie blogplatformaSpec. wiedza
dla biznesu Zobaczyć. Głównym projektem +
Zarobków na reklamę WordPress czy Blogger +
komunikować LJ (w rejestrze link) -
Do użytku osobistego Blogger -

Pod specjalny. Wiedza oznacza, że ​​w trakcie blogowania po drodze będzie musiał nauczyć się promować witryn w Internecie, HTML, Photoshop i wiele innych.

Osobisty pamiętnik - IDEAS, jak wiadomości, udekorować, dekoracji, co napisać

Jeżeli osoba poczuła potrzebę zrozumienia siebie, siada napisać osobisty pamiętnik. Ale to nie wszystko okazuje się od razu, a niektóre są w obliczu faktu, że nie wie, gdzie nawet zacząć i jak to zrobić. To, co będziemy mówić.

zawartość

 • Osobisty pamiętnik: Dlaczego?
 • Jak zacząć
 • Jak się zachować
 • gdzie się ukryć
 • Pomysły na dekorowanie
 • Co napisać
 • Wskazówki dotyczące prowadzenia

x_05bd2b04

Osobisty pamiętnik: Dlaczego?

Wiele osób jednak często dość młoda dziewczyna, w pewnym okresie swojego życia zaczynają osobistych pamiętników.

Co obejmuje:

 1. Po pierwsze, z konieczności radzenia sobie z samym sobą , aby umieścić wszystkie uczucia i emocje na półkach. Jest to typowe dla ludzi, którzy są skłonni do introspekcji twórczych i bardzo subtelne uczucia.
 2. Utrzymanie pamiętniki zacząć mówić z powodu potrzeb . Nie zawsze i nie wszyscy nawet matka może powiedzieć, a papier, jak mówią, nie mogą znieść i czerwony. W wieku 14 lat i aż do nieskończoności (około zdecydowanej większości i odwołań do epistolarnej gatunku, a wielu nadal pisać aż do śmierci) z osobą, zaczynają się dziać dziwne rzeczy nowe i. Są one związane z dorastaniu, o pierwszych uczuciach z okresem dojrzewania. Jest to głęboko intymne, tak wiele kolej do pamiętnika.
 3. Niektórzy ludzie po prostu lubią pisać . Są zabawy, pozostawiają dowodów ich historie, a potem chętnie ponownie przeczytać i zapamiętać pół zapomniane szczegóły. A jeśli czujesz, że nadszedł czas, aby usiąść na blogu - wziąć i iść do przodu.

how-can-ozdobić pamiętnik

Jak zacząć ↑

Osobisty pamiętnik jest jak szkoły tylko tym, że musi on być również data. Człowiek pisze swoją historię, podzielić sobie doświadczeń, opowiada o najnowszych wydarzeniach.

Wszystko to jest zdecydowanie przestarzały i estetycznie wykonane. Jak - o tym później. W międzyczasie, pomówmy o tym, jak to wszystko jest zrobione.

cel

Po pierwsze, należy określić cel. Dlaczego idziesz do utrzymania prywatnego pamiętnika? Od jasnej odpowiedzi na to pytanie nie istnieje. Ktoś chce opuścić wspomnienia starości, ktoś po prostu nikt się podzielić, a trzeci po prostu czuje potrzebę pisania.avatar-154824-20130127150326

I czasami osoba siada na swoim osobistym blogu, po prostu dlatego, że tak chcą. Bez żadnego konkretnego celu. I to jest również całkiem normalne, bo generalnie jesteśmy teraz mówić o działaniach głęboko osobiste.

Wybór instrumentów

Kolejny krok - jest wybór instrumentów. Teraz w sklepach, istnieje nieskończona różnorodność notebooków, notebooków i innego biura.

Można nawet wybrać dziennik na podłożu drukowania i pięknie wyłożone pięknymi zamkami. Kluczem będzie tylko twoja, więc nikt nie podglyad żadnych tajemnic.0a1d3d9fac13080a9ba2aaee990ded09

Co jest zatrzymanie wybór - to każda osoba smak. Ktoś wygodniej wziąć duży notatnik A4, podczas gdy inni wolą ukryć swoje sekrety w miniaturowy notebook, łatwo mieści się w dłoni. W każdym razie, twój osobisty blog, jesteś wolny, aby wydać z własnymi preferencjami.

Jest możliwe, aby napisać wielobarwne uchwyty podkreślają główne punkty i podkreślić ważne wydarzenia, nie jest nawet możliwe, aby reprezentować wszystkie rodzaje zdjęć i wklejanie śmiesznych naklejek. Na ogół zrobić wszystko, czego dusza pragnie!

I wreszcie, nowoczesne wysokie technologie oferują kolejną wersję Diary - elektroniczny. Wielu z nas zapomnieli, jak pisać na papierze, ale klawiatura posiada doskonałą polecenie.twórczy, stokrotka-dziennik-field-dziennik-kwiaty-Favim.com-144417

Napisać historię swojego życia i może być na komputerze, zarówno osobiście dla siebie, trzymając w chronionych hasłem folderów, i kładąc na połacie World Wide Web. Ale to ma być blogi. I teraz pytanie nie jest o nich.

podczas pisania

I trzecia kwestia - kiedy zacząć pisać? W zasadzie, znowu, nie ma konkretnej odpowiedzi, i nie może być. E-mail, gdy wymagana jest dusza.

Wiele osób woli dać wewnętrzne uczucia przed pójściem do łóżka, kiedy nikt nie zmartwień i można bezpiecznie rozważyć zdarzenie i słuchać siebie. Być może jest to najlepszy czas. Ale znowu, nie dla wszystkich.

Diary - to stan umysłu, ułożone na papierze (lub dysku twardego komputera), a to będzie tylko żywy i obecny, gdy zostanie on napisany na prośbę duszy.

Tatuaż-no-finger-25Nie pod przymusem, a nie dlatego, że „Zacząłem prowadzić, a teraz ma do czynienia na co dzień”, tylko - kiedy chcesz. W takich chwilach wszyscy zostaną uzyskane przez siebie.

Czytaj więcej:   jak w filmie STUDIO WINDOWS LIVE nakładanie obrazów w filmie

Jak utrzymać ↑

Znowu, jak treści serca. Ale nadal istnieją pewne ogólnie przyjęte zasady postępowania i rejestracji oraz osobistym dzienniku. Mimo to, jest to rodzaj pisanie listów i przesłać wymagane jest pewne wymagania każdego czasopisma. Nawet jeśli jest on osobisty.

Przede wszystkim, nie można rzucać dziennik przez długi czas. Idealnie powinno być napisane na co dzień, z oznaczeniem daty obowiązkowego.0a01a4214339b493b50aa6d1ffaf0ee9

Czasami, jeśli pewnego dnia osoba prowadzi kilka wpisów, robi notatki „dalej”, „Wieczorem”, „po jakimś czasie”. Stwarza to poczucie upływu czasu, to daje poczucie obecności.

Na ogół, osobisty pamiętnik - to głęboka praca duchowa. W związku z tym, nie ma ścisłych ram nie może być. Najważniejsze jest to, aby nie pozostawić długo bez opieki.

Gdzie ukryć ↑

Ponieważ mówimy o głównym repozytorium osobistych tajemnic, zrób dziennik - to nie wszystko. Ważne jest, aby dokładnie ukryć. I tu - nieograniczona przestrzeń dla wyobraźni.

642

Dostać go w rzeczy osobiste, wielu z nich ukrywa się tam, gdzie czysta pościel. Jest mało prawdopodobne, że ktoś będzie kopać w miejscu innym niż ty. Można wsadzić głęboko w szafie, można usunąć pod poduszkę i łóżko starannie wypełnić. Ktoś idzie dalej i ukrywa głęboko w materac.

Inni wolą, aby zawsze nosić ze sobą dziennik. Jest to zrozumiałe z dwóch powodów: po pierwsze, jeśli jest cały czas z tobą i nikt nie znajdzie. A po drugie, jeśli nagle inspiracją wychodzi - można usiąść i pisać. A potem jeszcze raz, aby ukryć cenny notes (lub notebook) w jej dużych worków.

Dla większej tajemnicy można kupić pamiętniki z zamkiem, mają dokładnie nikt peep, nawet jeśli przez przypadek znajdzie.

Pomysły do ​​dekoracji ↑

Dokonywanie Personal-dziennik

Ponieważ mówimy o rzeczach bardzo osobistych i jak narysować - smakuje właściciela. Jest to możliwe do dekoracji oryginał rękami, trzymać ciekawych naklejek lub malowane z różnymi motywami dziedzinie.

Można również umieścić w kalendarzu śmiesznych zdjęć lub obrazów, które odnoszą się do stanu duszy. Dziennik elektroniczny jest jeszcze łatwiejsze - można pobrać i wstawić żądany wzór.

 1. Pokrycie . To jest twarz swoim dzienniku. Zarejestruj konieczne. Opcjonalnie można wyciągnąć coś lub pasty. Ponieważ komputer jest często używany, wskazane jest, aby owinąć go dłużej.
 2. Pierwsza strona . Na pierwszej stronie to najlepiej napisać podstawowe informacje na temat autora. Chodzi o to, jak wypełnić kwestionariusz. Ale oprócz tradycyjnych zagadnień można wyróżnić pewne osobiste, tylko jeden autor, dobrze znanych i znaczących momentów. Lub nawet zamiast rekordów, umieścić własne zdjęcie - analog awatarów w elektronicznej wersji dziennika.48843087
 3. Etykiety i naklejki . I wreszcie, w zakresie projektowania, można użyć innego stanu, ulubione cytaty, znaki, a nawet naklejki. Rozwijanie własnych nakładek systemowych - a będziesz mieć unikalny kod, znany tylko do Ciebie.

Co napisać ↑

I można powiedzieć sobie? Tak, prawie wszystko, czego dusza zapragnie! Inne tajemnice, doświadczeń, historii może łatwo stać wypełniona osobisty pamiętnik.

Można nagrać kilka faktów, nawet cena nowych ubrań - wtedy przeczytać o to będzie ciekawe. Im więcej szczegółów, pozornie nieznaczące i pusty, bardziej wyraziste i żywe będzie nagrywanie.

Wszystko, co teraz może wydawać się głupie, by stać się bezcenne wspomnienia. A im więcej takie drobiazgi i szaleństw będzie w swoim dzienniku, tym bardziej kosztowne będzie dla Ciebie.933c17d53ce23f4dc7cf1872623d2a2a_b87d150cb9d2ff659dee510a6beec2f0 zielony

Wskazówki dotyczące utrzymania ↑

Gdybyśmy krótko podsumować to, tu jest wszystko, czego potrzeba do klasycznej osobistego pamiętnika:

 1. Wielką chęć do prowadzenia ewidencji o sobie. Usiąść pisać tylko wtedy, gdy naprawdę chcesz.
 2. Akcesoria, które spełniają nastrój. Zdobądź swój własny system naklejek i oznaczeń; więc będzie jeszcze bardziej interesująca.
 3. Odpowiedni luz. Remis w swoim dzienniku, narysować schemat, spróbuj w miarę możliwości do organizowania informacji.
 4. Akcenty na małe rzeczy. Uchwycić jak najwięcej szczegółów, małe rzeczy, a potem blog stanie się bardziej żywy i ciekawy.
 5. Szczerość z samym sobą. Napisz o niewidzialnym, mówi wszystko. To jest Twój osobisty pamiętnik i tajemnice z siebie nie powinno być.

Prowadzić dziennik, aby dowiedzieć się za pośrednictwem własnej duszy - i można odkryć coś wspaniałego i nieskończenie głęboki. Albo raczej - ty sam.

Video: pomysły na dekorowanie

Jak stworzyć osobistej stronie internetowej | Brak znajomości programowania

Każdego miesiąca moja poczta kropli 2-3 listów z prośbą, aby powiedzieć, jak zrobić stronę internetową od podstaw, a jeśli to możliwe bezpłatnie. W rezultacie, za każdym razem muszę powiedzieć wszystkim to samo. Zaledwie kilka dni temu otrzymałem list z powrotem do tego wniosku.

Jak stworzyć stronę internetową?

Za każdym razem nie odpowiedzieć, i spędzać czas na to, postanowiłem napisać artykuł o tym, jak można tworzyć własne witryny, - sklep, lądowanie, i tak dalej. Oczywiście, ten artykuł jest już przegląd, ponieważ w dowolnym momencie można zagłębić się bardziej szczegółowo. Ale to daje doskonały widok na cały proces tworzenia strony internetowej.

Zapoznanie się z terminologią świecie internetowej.

Domeny - nazwisko (nazwę) w miejscu, w którym użytkownicy dostępu do niego. Aby uzyskać więcej informacji na temat domen, można dowiedzieć się z tego artykułu.

Web Hosting - miejsce, gdzie strona jest fizycznie przechowywane. Hosting może być przedstawiony w postaci akademików, gdzie każdy właściciel ma swój własny pokój na miejscu.

Server - urządzenie sprzętowe do wykonywania określonych zadań. Często stosowane w celu zapewnienia hosting potrzeby.

Statyczna strona - jest strona HTML, który jest wyświetlany nie wykorzystuje żadnych języków programowania. Jest to bardzo szybki miejsce przy minimalnym wpływie na hostingu.

Dynamiczny serwis internetowy - strona stworzona w dowolnym języku programowania (PHP, Ruby, Python, Java, itd.). Są łatwiejsze do utrzymania w porównaniu ze statycznym miejscu, ponieważ mają one część administracyjną.

Website Builder - usługa ta pozwala bez znajomości programowania i układ, aby stworzyć wysokiej jakości wizualizacje witryn. Funkcjonalność serwisu jest zwykle ograniczone możliwości markowe.

CMS (system sterowania) - Content Management System, nie są wolne, handlowych, pisanie na zamówienie. Więcej szczegółów można dowiedzieć się o nich z mojego artykułu - co CMS.

Co masz obowiązek stworzyć stronę internetową?

wszystko po prostu banalne tutaj. Czy spędzić czas lub wydać swoje pieniądze. Oczywiście każda z tych opcji będziemy rozważać, ale główny nacisk nadal zrobić za darmo lub shareware metod tworzenia stron internetowych. Wystarczy być mały krok po kroku, ale to jest trochę niższa. A teraz spójrzmy na siebie zasobu na półkach.

Czas jest zwykle spędził na edukację. Tutaj musisz nauczyć się konkretnego stosu technologii, które byłyby co najmniej tak coś zrealizować swoje pomysły w postaci strony internetowej. Ten układ badania (HTML, CSS, JS), itd. Jeśli nagle chcesz napisać stronę od podstaw, jesteś zanurzony w badaniu języka programowania (PHP, Ruby, Python, itd.), Albo zacząć się uczyć zasad systemów CMS (WordPress, Drupal, Bitrix i tak dalej). A to dopiero początek. Tworzenie witryny - nie jest najtrudniejsze, a następnie będzie się zagłębił się w promowaniu stron i tak dalej. Świat tworzenie stron internetowych jest bardzo rozległy i różnorodny. Dlatego trzeba się uczyć przez cały czas! Świat Web zmienia się codziennie i dla was te same zmiany.

Czytaj więcej:   iPhone 5 z iOS 7 Closed LTE

Wystarczy narzędzia. Choć możliwe jest, aby napisać stronę internetową oraz w zeszycie. Ale dlaczego zniweczony, kiedy istnieje wiele wspaniałych narzędzi do tego.

Jeśli nie chcesz, aby wypełnić stożki z ich błędów przy budowie strony internetowej, możesz być zawsze przeszkoleni. Tu trzeba pokazać i powiedzieć co i jak robić. Ale wtedy trzeba zapłacić za wiedzę rubla. Ale zaoszczędzić tak ważnego zasobu jako czas.

Najszybszym sposobem - na pewno zamówić rozwój miejscu przez specjalistę. Będziesz miał miejsce już według własnych pomysłów. Tutaj można zaoszczędzić czas. Masz świetny produkt i używać go z przyjemnością.

Co jest najlepsze dla Ciebie - wystarczy wybrać cię!

Sposoby tworzenia witryn. Freeware, shareware, zapłacił.

Już krótko poruszył w poprzednich akapitach sposobów tworzenia witryn, ale teraz omówimy je bardziej szczegółowo.

Każda witryna - to HTML i CSS, trochę czasu, aby go uczyć.

Która strona byś zrobił, składa się ona ze stylów znaczników HTML i CSS. W rzeczywistości, można bardzo szybko nauczyć się układu. Wystarczy ćwiczyć, aby wykonać kilka zadań, z układem zwykłą stronę internetową, wizytówki, na układ sklepu internetowego. Jak przygotowana na stronę - można przeczytać w tym artykule, jest ponownie krok po kroku. Mimo, że artykuł jest już stary, a teraz inni narzędzia, których używam, ale zasady pozostają takie same układ.

Kiedyś wziął 1,5 tygodni badać układ stron. Po tym zacząłem czuć się pewnie wyglądające szablony stron.

Rozpocząć naukę języków programowania

Dla mnie to jest głównym i najbardziej interesujący sposób. Jeśli zaczniesz uczyć się języka programowania, to w przyszłości będzie łatwiej realizować swoje pomysły w witrynach. Nie trzeba szukać specjalisty na stronie, będzie się w stanie dodać to czy tamto funkcjonalności witryny.

Uczymy się języków programowania do tworzenia stron internetowych

Wraz z pojawieniem się wiedzą i doświadczeniem będzie można napisać stronę internetową od podstaw, to już może być za pomocą dowolnego ramy (laravel, Yii, ROR i tak dalej). To wszystko zależy od języka nauki, które można podjąć.

Tworzenie strony opartej na CMS.

Obecnie metoda ta wykorzystuje być może 70% wszystkich właścicieli stron internetowych, które zostały utworzone na własną rękę. Zasada jest bardzo prosta, należy zainstalować hosting CMS, iz trzeba tylko umiejętności administracyjnych. Witryna funkcjonalna jest często rozszerzony z wtyczek i modułów. W związku z powyższym, jest prawie nie potrzebne umiejętności programowania w tej sytuacji. Umieścić wtyczki i osiedlić się na nowych funkcji witryny.

Nawiasem mówiąc, ta metoda może być wywołana shareware. Ponieważ trzeba jeszcze wydać na zakup hostingu i domeny. Ale - jest to najszybszy sposób, aby utworzyć witrynę w Internecie. W końcu, pokażę ci sposób, jak stworzyć stronę internetową w 15 minut bez żadnych umiejętności programistycznych.

Jak już gdzieś powiedział CMS są zarówno darmowe jak i płatne. Na pierwszym, nie będziemy rozmawiać, ale to wszystko za darmo warto wspomnieć.

Najbardziej popularny darmowy CMS do tworzenia stron WordPress mogą być brane pod uwagę. W tym miejscu bym poprawił Joomla, a trzecie miejsce chciałbym podzielić pomiędzy Drupal i MODx. Co będzie można wybrać, zdecydować.

W tym czasie studiowałem Drupal - Bardzo podoba mi się ten system. Później przeszedłem do WordPressa, powód jest prosty, ekonomicznie bardziej opłacalne. Ponieważ zamówienia na stronach WordPress przyjść kilka razy więcej niż tworzenia witryn Drupal.

Ale jeśli kupiłeś witrynę dla firmy, a potem po prostu rozważyć zarządzania komercyjnego. Ponieważ istnieją pewne niuanse.

Jeśli ci się nie podoba, nie może być ustalona z widokiem, jaki system podjąć w celu uczynienia z witryny, a następnie podjąć WordPress. Bariera wejścia na rynek w nim jest bardzo niska, więc Twoja pierwsza strona będzie gotowy bardzo szybko.

Zamówić miejsce w studiu.

Najszybszy i najprostszy sposób. Jesteś zobowiązany do finansowania i jasne wymagania, aby utworzyć witrynę. Co rozumie się przez wymagania. Ten rodzaj specyfikacji technicznej, jeśli chcesz, aby napisać to profesjonalny, trzeba spędzić przyzwoitą kwotę. TOR zwykle nabywane do skomplikowanych witryn, z niestandardowym logiki i tak dalej. Kiedy trzeba regularnie stronę internetową firmy lub blogu, tutaj można zrobić sobie TK.

Opisują funkcje, które trzeba opisać szczegółowo, jakie zadania powinny być podejmowane przez strony, powinna ona wyglądać, i tak dalej. Po czym podpisać umowę na rozwój serwisu i poczekać do jego produkcji.

Jeśli nie masz chęć i czas na naukę, jak zarabiać stron internetowych, to jesteś mile widziany w moim internetowej InSeo studio. Cieszymy się, aby dostać się do projektu. Ponadto ci, którzy przychodzą do mojego bloga, a we wniosku podać kod promocyjny:

Jak stworzyć stronę internetową

Otrzyma ode mnie zniżkę w wysokości 20% na wszystkie rodzaje miejsc.

Wynająć stronie internetowej pod klucz w web-studio

Dzisiaj - obszar ten nie został jeszcze opracowany w Rosji. Ale niektóre studia są uprawiania takich systemów. Istotą tej metody jest następujący. Web Studio tworzy i rozwija się na stronie internetowej w każdej dziedzinie biznesu. Sami wypełnić stronę, promować siebie, i tak dalej. Tak szybko, jak ruch na stronie, studio zaczyna przyjmować tę witrynę do wynajęcia. Co to jest?

Na stronie kontaktów - Przewidziana dane kontaktowe firmy: e-mail, numer telefonu, adres i tak dalej. I płacą im za to co miesiąc pewną kwotę. Co tu kwota zależy od studia i rodzaju działalności. Można sprzedać dom, ale można nosić. W związku z tym cena będzie inna, ponieważ będzie musiał sprostać konkurencji w branży. Ogólnie rzecz biorąc, wiele niuansów.

Korzystne wziąć witryny do wynajęcia, złożoną pytanie. Jest to konieczne w każdym przypadku, aby przetestować ten obszar. Jeżeli cena odbija, to dlaczego nie wziąć. Z biegiem czasu, będzie można zorganizować kupić witrynę z pracowni internetowej. Ale wtedy tag cena będzie przyzwoita leżał w cenie nie tylko tworzenie witryny, ale również kosztów jego promocji.

Używamy budowniczy stronie internetowej dla swoich projektów.

Wszyscy projektanci można podzielić na trzy główne kategorie. Po pierwsze - jest to projektantom tworzenie pełnoprawnym stron, drugi - to projektanci, aby utworzyć stronę docelową, a trzeci - to projektantom na stworzenie sklepu internetowego. Poniżej omówimy każdej kategorii oddzielnie. Warto zauważyć, że odnosi się to szczególnie do shareware i opłacone. Ponieważ nie jest możliwe, aby utworzyć witrynę za darmo, ale ograniczony. Ograniczenia są usuwane, zgodnie z wybraną przepływnością.

Designer do tworzenia pełnych stron internetowych.

Pod pełnym strony wiem, że strona jest dla firm. Oczywiście, mogą wydawać się małe miejsc i tak dalej. Ale jeśli pochodzić z umysłu do stworzenia strony internetowej w taki konstruktora, można uzyskać świetny wynik.

Pierwszy na naszej liście Designer - WordPress.com

można całkowicie za darmo stworzyć swoją stronę i działa w swoim opłat. Ale bądź przygotowany, że usługa będzie nadawać reklamy na stronach witryny. Jest to rodzaj zapłaty za możliwość bezpłatnego korzystania z usługi. Aby wyłączyć reklamy już iść do płatnego taryfy. Koszty minimum 3 ue., co jest porównywalne do przyzwoitego hostingu. Płatność będzie opłata za jeden rok użytkowania.

Tworzenie witryny na WordPress

Drugi z wolna - Blogger.com

Czytaj więcej:   Windows 7 nie wysyła EXPLORER.EXE

To projektant z Google, można korzystać bezpłatnie. Podłączyć swoją domenę, wybrać szablon chcesz z galerii, a nawet reklamować się na stronie. wszystko może spróbować zrobić to w konstruktorze.

Trzeci na liście jest - uCoz.

W środowisku internetowym jest dość dobrze znany budowniczy stronie. Wcześniej w sieci istnieje wiele witryn wykonane do tego konstruktora, teraz widzę ich mniej. Albo było więcej nowoczesnych szablonów, lub ludzie nauczyli się, jak zarabiać na stronach internetowych CMS i przeniósł się na nich. Jednak projektant pozwala również utworzyć witrynę za darmo, ale są też płacone stawki, które rozszerzają funkcjonalność. Jeśli spojrzeć na dzisiejsze możliwości uCoz, możemy zobaczyć, że nie było projektanci dla zadań biznesowych i pod Internecie - handlu.

tworzenie witryn na uCoz

Następnie przychodzi UMI Designer

Możliwości tego autora jest również przyzwoite, z osobistej stronie w sklepie internetowym. Ponadto każda wersja strony można korzystać bezpłatnie. Zwracając się do stopy płatny otwierania dodatkowych możliwości serwisu. Jak szybko stworzyć stronę internetową? Wystarczy kliknąć odpowiedni przycisk pod taryfie iw ciągu 5 minut będziesz mieć dostęp do witryny.

Tworzenie witryny w UMI

Ostatnim bym powiedział Wix

To nie znaczy, że jest zły, nie mam na tej liście jakiejkolwiek gradacji - lub wydajności. Wystarczy Wix jest dzisiaj bardzo popularne. Pewnie widział reklamy na YouTube i tak dalej. Konstruktor ich zadań jest idealny. Szablon posiada opcje, bogatą funkcjonalność. Strony tworzone są szybko i nie są trudne do opanowania. Dlatego też, jeśli nagle zdecydujesz się spróbować projektanta do stworzenia witryny, następnie zwracać uwagę na Wix.

Tworzenie witryny w Wix

Projektanci Landing Page

W tym bloku, chcę pokazać najwłaściwszym moim zdaniem konstruktorów obiektów do tworzenia stron docelowych dla nich. Niektórzy projektanci opracowują wszerz i wydaje się, aby uchwycić i internat- sklepy i blogów. Ale głównym celem I jeszcze zrobić na stronie docelowej.

Meet Bazium

Obecnie jest to duży kombajn, który pozwoli Ci kilka godzin, aby stworzyć dobrą Landing. W tym przypadku nie trzeba żadnych umiejętności programowania lub układ. Przy tworzeniu strony może obsługiwać każdy student. Najtańsze koszty taryfy 1 grosz. Przyjdź i spróbuj, nagle ci się spodoba.

projektant Bazium

Następny na liście landingi.ru

Ma szczególną projektant lądowania - oferty tylko z nimi i nic więcej. W swoim arsenale zawiera ponad 90 gotowych szablonów stron docelowych. Ale nikt nie paraliżuje cię tworząc swój własny, unikalny wzór. Lub wykorzystania istniejących i modyfikować go.

Usługę można łatwo zintegrować z różnymi systemami CRM Bitriks24, amoCRM i tak dalej. I jak z usługi e-mail do korespondencji: MailChimp. GetResponse, mailerlite i tak dalej. W sumie istnieje 27 usługi dla integracji ze swoim Landing, więc wybór jest.

Jak utworzyć Lądowanie siebie?

Do pracy należy zauważyć LPgenerator

Jest to prawdopodobnie najbardziej profesjonalny projektant Landing widziałem. Stopa wolna mają. Ale nie jest to okres próbny 7 dni, można przetestować całą funkcjonalność serwisu.

Usługa jest nie tylko projektantem, ale także Cyfrowy Agency, która pomaga w rozwiązywaniu problemów biznesowych. Potrzebne przewody (aplikacji) - mówią ci zrobią.

Teraz wiesz, jak stworzyć stronę siebie! Przyjdź i serwis trestiruy!

Jak stworzyć stronę internetową

Oczywiście, mogę powiedzieć rozpowszechniać kolejne 5-7 projektantom tworzenie Landing, ale myślę, że lista ta będzie wystarczająca. Celem tego artykułu nie jest opis możliwości projektantom i pokazać rozwiązanie problemu niezależnie, można dokonać na stronie internetowej.

Stwórz swój własny sklep internetowy na podstawie projektanta.

Jak widać, większość usług, które mam mieć możliwość tworzenia Internet - sklepy. Ale chciałbym wyróżnić dwa dla tej usługi. Pierwszym z nich jest insales, a drugi - to znajomo UMI.ru. Jeśli o pierwszy z nich można powiedzieć, że jest całkowicie Saas rozwiązanie - te rozwiązania w chmurze. Coś o UMI warto zwrócić uwagę, jest fakt, że zawsze będziesz cloud sklepu internetowego - mogą być przeniesione do ich CMS. Tak więc przejście na samodzielnym gospodarzem i pozbyć się z płatności miesięcznych zgodnie z taryfami chmurze.

Niemniej jednak, rozwiązania oparte na chmurze do stworzenia sklepu internetowego wystarczy teraz, po prostu poprosić o nich w Google lub Yandex.

Oprogramowanie do tworzenia stron internetowych dla posiadaczy Mac OS

Innym sposobem, aby pomóc w rozwiązaniu problemu: jak zrobić witryn bez znajomości jak programować. Rozwiązania dla Windows niestety nie wiem, może są. Ponieważ pracuję w środowisku Mac OS ściśle, a następnie okresowo zapoznał się z różnego rodzaju instrumentów serii internecie - rozwój.

Pierwszy softinkoy - to Sparkle

Program może być porównywana z Ward pod względem prostoty. Nie wymaga żadnej wiedzy w zakresie układu. Po prostu przeciągnij żądane bloków w kolejności powinny być one umieszczone na stronie, wypełniając je z tekstu, zdjęć lub filmów wideo, grać z czcionkami i więcej. W ogóle, być twórczy proces. Rezultatem mogą być następujące:

Jak stworzyć stronę internetową - szybki sposób?
Łatwy sposób stworzyć stronę internetową

Ale darmowy sposób na tworzenie stron internetowych tego rodzaju rozwój serwisu obejmują trudne, gdyż musiałby płacić za oprogramowanie. Chociaż koszt to będzie dużo mniej niż byś zamówił witrynę do WebStudio.

Drugi program - Blocs

Ten program lubię dużo więcej, jest bardzo podobna do projektantów lądowania. Jesteś w edytorze przeciągnij elementy, które chcesz, edytować je, i tak dalej. doskonały interfejs, saytik uzyskano zbyt piękne. W pewnym momencie był nawet pomysł, aby HTML węgla przy użyciu tego oprogramowania, aby zrobić mały saytik. Ale podczas gdy ręce nie dotrzeć.

Zrzuty ekranu programu nie stosuje się. I postanowiłem wstawić film z deweloperem. Zobacz jak łatwo jest zrobić miejsce.

No i co? Patrzył? Jakie wrażenia opuściły program? Pisać w komentarzach, należy komunikować o tym. Cóż, stopniowo dochodzimy do następnego pytania - jak długo aby w miejscu?

Jak długo witrynę?

Tutaj wszystko zależy od umiejętności, swoich możliwości finansowych, a także zadań. Jeśli wiedza nie jest obecny, do uruchomienia pierwszego mniej lub bardziej sane miejscu może potrwać do 1 miesiąca od materiałów do nauki. W przypadku tworzenia strony internetowej nie jest ich własne, a odwołując się do WebStudio wysiłki, można wtedy trzeba 3-5 dni, może 3-5 miesięcy, to wszystko zależy od złożoności strony. Cóż, jeśli używasz konstruktorów, a następnie spędzić 1-2 dni w jego badaniach i realizacji pierwszym miejscu. Jak widać w dokładnym czasie to pytanie trudno jest dostarczyć.

Co czeka Cię po uruchomieniu projektu WWW?

I tu pojawia się kolejny etap zdobywania wiedzy. Zazwyczaj celem tworzenia witryny - to zysk i zysk. Dlatego na tym etapie zaczniesz tonąć w miejscu pytania monetezatsii. Ale ponieważ dochód z witryny zależy od ilości ruchu na niej, a potem chcąc - nie chcąc, zaczynasz uczyć się, jak zoptymalizować SEO i promocji internetowej. Wystarczy rozwiązania kwestii copywriting, i stopniowo przejść do badań marketingowych i sposobów wpływania na zachowanie ludzi.

Jak widać, kwestia jak stworzyć stronę internetową, na własną rękę, ujawnia ogromną lukę braku wiedzy. Każdego dnia trzeba nauczyć się czegoś nowego. Przeprowadzenie eksperymentów i zbudować nowe teorie wokół swoich stronach. Ale dzięki tym wszystkim, twoje życie stanie się o wiele bardziej interesujące, i zacząć patrzeć na świat Internetu jest zupełnie inny kąt.

Jeśli pytasz mnie, czy nie wziąć się badanie budynku miejscu, ja jednoznacznie odpowiedzieć - TAK!

A teraz obiecany lifehack mi o tym, jak w ciągu 10 minut z rękami zrobić stronę internetową od podstaw.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *