Jak stworzyć czarną listę telefonu Nokia

JAK TO SET na czarnej liście? - Problemy z komórki ... - FIXIM.RU

Dał telefon do wymiany mój zagubiony ... Próbuję go znaleźć razobratsya..ne czarną listę kontaktov.V czytać w internecie, konieczne jest zainstalowanie oprogramowania do filtrowania zvonkov.No jest wiele. Spróbuj została podpisana, zarchiwizowane klucze wersjach i tylko w przypadku, gdy keygen dla firmy.

Ответы@Mail.Ru: help set Nokia 5228 czarnej listy

//fixim.ru/problem/q10293-не_могу_занести_в_чёрный_список

Problem z telefonem komórkowym Nokia 5228. I nie można umieścić na czarnej liście. Nie mogę znaleźć czarne. lista Nokia 5228. ... pomoże to sprawa życia i śmierci ... yayayayayayayayayayayayayayayayaya 29 maja.

I nie można umieścić na czarnej liście z problemem Nokia 5228

http: //my.mobile-arsenal.com.ua/content/nokia/5228/soft/communications/contac ...

Programy dla Nokia 5228. C stosując zaawansowane Call Manager można udostępnić książkę adresową na wielu listach, takich jak czarnej listy, białej listy, rodziną lub władz.

Aplikacje dla Nokia 5228. Communications. Kontakt

//nokia-5228.trashbox.ru/progs/filters/

Blacklist Lite 1.99.1 komórkowy Nokia 5228. BlackList komórkowy jest przeznaczony do blokowania niechcianych połączeń przychodzących i SMS z kontaktów, które zostały umieszczone na czarnej liście.

Filtry dla Nokia 5228 Pobierz Trashbox.ru

//www.mobyware.ru/programList.php?category_id=222&device_id=1637

Czarno-biały lista połączeń i wiadomości. Łatwy Mute (Free) Symbian OS, Series 60 Wersja: 1.0 Data umieszczenia: 25 sie 11 Kategorie: Internet i komunikacja. Losowe Zastosowanie dla Nokia 5228.

Pobierz darmowe oprogramowanie w kategorii VoIP dla Nokia 5228

http: //www.symbianfree.ru/skachat-besplatno-chernye-spiski-dlya-nokia-5228-kp ...

Nowy VoIP za darmo dla Nokia 5228. Razem: 9. Losowe Zastosowanie dla Nokia 5228. Nowy czarnych list.

Darmowe VoIP dla Nokia 5228

Autor :, 17 kwietnia 2012 • 6:51 pm Brak komentarzy

Blacklist dla Nokia 5228

Blacklist dla Nokia 5228 | telefony Nokia świat

Jak blokować numerów na Nokia

Czy istnieje czarna lista nokia i jakie modeleDziś marka telefonu Nokia posiada wszystkie niezbędne funkcje do wykonywania połączeń, wiadomości zatrucie, zdjęć i filmów lub słuchania muzyki, ale dowiedzieć się, czy na czarnej liście Nokia ponieważ funkcja ta będzie bardzo przydatna dla tych, którzy chcą chronić swoje życie od uporczywe wywołania abonenta. Które telefony Nokia wsparcie Blacklist funkcja Niestety, nie wszystkie telefony obsługują tej funkcji oznacza wprowadzenie numerów do listy niepożądanych rozmówcy. Bo kiedy stworzył pierwsze telefony Nokia, twórcy myśleli, że po pewnym czasie ludzie chcą blokować abonentów stać się dla nich dostępne. Ale czas mijał, a funkcja ta stała się bardzo popularna, dlaczego Nokia nie zniknął, a jego telefonów z systemem Symbian OS na, można już ją wspierać. Niektóre telefony, które mają tę funkcję: - 5230; - N8; - N97 mini; - 5800; - C6; - N97; - X6. Jak korzystać z czarną listę na telefonach Nokia zbadać, czy czarnej listy Nokia, można mówić o tym, jak w rzeczywistości, trzeba korzystać z tej funkcji. 1. Po pierwsze, powinniśmy to telefon (lub odblokować). 2. Przejdź do ustawień menu. 3. Znajdź kartę „Ochrona”. 4. Następnie okazało się, że wiersz „dozwolonych numerów”. Lista, wprowadź te numery, na których właściciel telefonu do odbierania połączeń, ponieważ te numery nie dostać się automatycznie odrzucane (czyli będą one na czarnej liście). Co zrobić, jeśli telefon nie ma na czarnej liście Jak się okazało, nie wszystkie telefony Nokia mają możliwość blokowania niechcianych numerów. Jak działać w tej sytuacji? Oczywiście, szukać pomocy u operatora sieci komórkowej za opłatą, która może aktywować „czarnej listy”. Korzystając z tej usługi, możesz zablokować połączenia przychodzące z określonych numerów telefonów. Najważniejsze - jest o to, że ta lista nie dostał numer, którego nie powinno tam być (na przykład numer najlepszym przyjacielem lub matka)

Czytaj więcej:   Jak dostosować kolory do drukarki CANON MG

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *