Jak stworzyć EMAIL ADDRESS na komputerze

Create an email darmo

 • główny
 • sekcje

  • poczta
  • rejestracja
  • Przypomnij hasło
  • pomoc

  Nie jesteś krótki adres I.UA?

  I.UA elektronicznej wybrany przez miliony. Zapraszamy do zapoznania się z nim! Rejestrowanie skrzynki na portalu I.UA, masz krótki i łatwy do zapamiętania adres e-mail, a także wiele korzyści jak opisane na tej stronie.

  Zalety maila I.UA

  1

  Pamiętne krótki adres

  Имя@i.ua adres e-mail jest łatwy do zapamiętania i dyktować.

  2

  Prosty i intuicyjny interfejs

  Nie będziesz musiał długo szukać, aby zrozumieć i niezbędne funkcje. Tutaj wszystko jest proste i jasne.

  3

  mobilny dostęp

  Z telefonem, można uzyskać dostęp do skrzynki pocztowej z dowolnego miejsca na świecie, gdzie istnieje dostęp do Internetu.

  4

  Duży rozmiar skrzynki

  rozmiar box - 1GB. Przy aktywnym korzystaniu z tomu automatycznie staje się jeszcze większa.

  5

  Przesyłać pliki do 8GB

  Można wysyłać pliki do 20MB w mailu lub do 8GB z linkiem do pobrania z naszej strony internetowej.


  Funkcjonalność elektronicznej z I.UA zadowoli najbardziej wymagającego użytkownika. Przeczytaj pełną listę korzyści, a także krótki opis, a zrozumiesz dlaczego.

  Pamiętne krótki adres

  Имя@i.ua adres e-mail jest łatwy do zapamiętania i dyktować.

  Prosty i intuicyjny interfejs

  Nie będziesz musiał długo szukać, aby zrozumieć i niezbędne funkcje. Tutaj wszystko jest proste i jasne. Ponadto, można zmienić interfejs e-mail do każdego z trzech językach: rosyjskim, ukraińskim lub angielskim.

  mobilny dostęp

  Z pomocą nowoczesnego telefonu komórkowego, można uzyskać dostęp do skrzynki pocztowej z dowolnego miejsca na świecie, gdzie istnieje dostęp do Internetu. Specjalny adres dla dostępu z urządzeń mobilnych za pośrednictwem przeglądarki internetowej - pda.i.ua Aby skorzystać z zainstalowanego na telefon komórkowy, e-mail klienta poczty można pobrać za pośrednictwem protokołu POP3.

  Duży rozmiar skrzynki

  Wielkość skrzynki pocztowej bezpośrednio po rejestracji - 1GB. Przy aktywnym korzystaniu z tomu automatycznie staje się jeszcze większa.

  Możliwość wysyłania plików do 8GB

  Można wysyłać pliki do łącznej wielkości 8 GB. do 20MB w wielkości plików mogą być wysłane wraz z listem. 20 MB Pobrany plik na serwerze I.UA i odbiorcy otrzyma link do jego szybkiego pobrania. To pozwala nie martwić się o wielkości co do swojej skrzynki pocztowej i skrzynki pocztowej odbiorcy, ponieważ nie przepełnienie od otrzymania dużych plików.

  Ochrona przed wirusami i spamem

  Nie trzeba się martwić o wirusy możliwych do wysłania plików i dokumentów, wszelka korespondencja jest automatycznie sprawdzana przeciwko wirusom.

  System anty-spam

  System wykrywania spamu, zmniejszy do minimum liczbę wiadomości, że użytkownik nie chce otrzymywać. Dodatkowo można aktywować systemu „Kwarantanna”, a następnie wszystkich nieznanych nadawców musisz najpierw potwierdzić, że chcą wysłać list do Ciebie. Ważne jest, aby nadawcy pewnością potwierdzić swój zamiar, ale główni organizatorzy spam nie stać.

  Email kolektor do innych skrzynek

  Czy masz w innych systemach skrzynek pocztowych, a boisz się przegapisz ważnego e-maila? Z pobierania poczty, można automatycznie zbierać wszystkie ich korespondencji z pudełka i ją przeczytać w jeden łatwy w użyciu interfejs z I.UA.

  Sortowanie poczty

  Możliwość tworzenia folderów i automatycznie dodawać je w listach określić parametry wyszukiwania. Na przykład: „W pracy”, „Biuletyn”, „Komentarz do blogu” etc.

  POP3 i SMTP

  Zdolność do odbierania i wysyłania poczty przez POP3 i SMTP. Na przykład, aby korzystać z klienta poczty (nietoperza, Outlook i innych.) Zainstalowanych na komputerze lub smartfonie.

  automatyczna sekretarka

  Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będzie w stanie odpowiedzieć na ważne wiadomości, można skonfigurować automatyczne odpowiedzi. Na przykład, aby poinformować go o swojej nieobecności. Automatyczna sekretarka może być aktywowany przez użytkownika dla wszystkich lub dla określonych nadawców lub typów komunikatów, zgodnie ze specyfikacją.

  zwiększone bezpieczeństwo

  Aby być całkowicie pewien, że skrzynka pocztowa ma nikogo, ale nie można odczytać, że jest możliwe, aby włączyć automatyczne rejestrowanie, który rejestruje wszystkie połączenia na posterunku. Ponadto, można ograniczyć dostęp do skrzynki tylko z określonych adresów IP.

  Wysyłanie wiadomości e-mail od kilku adresu e-mail

  Jeśli masz potrzebę pisania listów od kilku ich adresów e-mail, będzie to wygodne, aby to zrobić z jednej skrzynki pocztowej na I.UA. Wysyłając list, konieczne jest, aby wybrać tylko jeden z wcześniej wspomnianego Twoją w polu „Od”.

  Powiadomienie o nowych wiadomościach poprzez SMS

  Można od razu zostać poinformowany, że otrzymali pismo, skonfigurować powiadomienia przez SMS na numer telefonu komórkowego.

  przekazywanie połączeń

  W razie potrzeby można ustawić przekierowywanie lub powielania jakiejkolwiek innej skrzynki pocztowej jako wszelkiej korespondencji oraz wszelkie szczególne, zgodnie z zasadami określonymi przez użytkownika.

  Kontroler I.UA

  Dzięki poręcznym małym programem Checker I.UA, zainstalowanego na komputerze, można otrzymywać powiadomienia, gdy świeże elektronicznej jako alarmu dźwiękowego i migająca ikona obok zegara na pulpicie. Oprócz sprawdzania poczty, Checker I.UA ma szereg zalet, które można przeczytać na stronie szczegółów.

  Interfejs Web przydatne ciekawostki

  Podczas korzystania z poczty przez przeglądarkę na komputerze osobistym, istnieje szereg przydatnych rzeczy. Wśród nich: pobrać dużą liczbę plików dołączonych do pisma w jednym archiwum; Szybkie dodawanie zdjęć dołączonych do pisma w fotografii na I.UA; formatowanie tekstu listu; Łatwy do pracy z kontaktami; i wiele więcej.

  Tworzenie skrzynki pocztowej


  Utwórz e-mail E-mail ZA DARMO


  Wybierz swój język

  polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


  Czytaj więcej:   USER Wybór dla Windows 7 DEFAULT

  Dodaj komentarz

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *