Jak zapisać stronę: HTML

Zapisz stronę HTML w postaci pliku PDF, JPEG

 • Tworzenie stron wWW
  Pozdrowienia Wspólnoty. Myślę, że nie jestem pierwszym, ani ostatnim, któremu pytanie jak zapisać stronę HTML w formacie PDF lub JPEG. Sytuacja jest prosta. Rozwijać CRM, jest generator dokumentów do zarządzania dokumentami. Generator, odpowiednio, wszyscy na wszystkich szablonu html dostosowany do dokumentacji. Krótko mówiąc, mamy html wyjściowego. Sam system wysyła żądania do producentów, listów itp partnerów. Wyślij je w formie html całkowicie właściwe, PDF lub JPEG najbardziej go.
  Konsola norma oznacza konwersji html w coś bardziej „pechatoudobnoe” nie przyszedł. Jest to zrozumiałe, układ wielu dokumentów jest dość specyficzny, aw każdym razie bez procesora (w tym przypadku przeglądarki) nie może zrobić. Zostały przetestowane i wiązka odpowiednie moduły oprogramowania. Skryptów PHP do aplikacji konsoli. Najbliższy dompdf okazało się, ale to nie był idealny + często sboil, co w naszym przypadku jest niedopuszczalne.

  W końcu doszliśmy do wniosku, że nie ma nic do zrobienia, ale do podjęcia vindovyh serwer, umieścić go w normalnym DC, aby nie podnieść faerfoks etc i zrobić usługę.
  Drodzy eksperci, uwagi kwestii 🙂 Czy mamy do wyważania otwartych drzwi? Może ktoś zna taką usługę, gdzie pieniądze zapłacone, a wyjście z html otrzymać kopię firefox-podobny, ale w formacie JPEG i PDF?

  ps odpowiednio wskazówki i techniki, takie jak „i nie oznaczyć dokumenty firefox-jak, ale jak oprogramowanie konsoli” nie są odpowiednie, ponieważ Jest to dość prosty generator dokumentów. Nie rób to samo co funkcje uczenia CRM użytkownik czynią te same html2ps i nałożenie z dużym uchwytem i trzy początkującego kodera.

  Jak zapisać stronę sieci Web - Internet dla początkujących

  Czasem znalezienie fajnych rzeczy na stronie, na przykład przepis na pyszne dania, wiele przybysze mają do czynienia z problemem, jak utrzymać stronę z internetu na komputerze. Można, oczywiście, dodać stronę do zakładek lub social bookmarking, ale jest jedna wada - jeśli nie masz dostępu do sieci, dokument nie ma nic do zobaczenia. social bookmarking jest wygodne, gdy jest to konieczne, aby wyświetlić stronę z różnymi urządzeniami.

  W artykule przedstawiono szczegółowe, krok po kroku instrukcje na stronie, aby zachowania dysku w najpopularniejszych przeglądarkach: Yandex Browser, Chrome, Mozilla Firefox, Opera. Na Internet Explorer nie powiedzieć, ale w zasadzie są te same działania, które po prostu nie chcą powtórzyć.

  Najprostszym sposobem.

  Jest stosowane we wszystkich popularnych przeglądarkach. Ja pokazano przykładowy przeglądarkę Yandex. W innych przeglądarek internetowych, a jeśli istnieją różnice, niektóre błahe.

  Strona, którą chcesz zapisać powinno być już otwarty w przeglądarce.

  1. Kliknij na «Ctrl + S» lub przesunąć kursor do pustego miejsca na stronie, t. E. gdzie nie ma tekstu, obrazów, reklama, kliknij prawym przyciskiem myszy.
  2. <

  3. W oknie, które się pojawi, należy przesunąć kursor na polu, wskazanym przez strzałkę, klikając prawym przyciskiem myszy, wybierz folder, w którym zamierzasz zapisać stronę, nazwę i typ pliku, w którym się go przechowywać.

  4. Na ostatnim szczególną uwagę. „Save strona internetowa jest całkowicie”, a następnie zapisać plik i folder, w którym są wszystkie zdjęcia i obrazy ze strony.
   „Strona internetowa, tylko HTML», strona pozostanie bez zdjęć.
   Inne przeglądarki mogą również oferować
   „Zapisz jako archiwum WWW”, strona internetowa jest przechowywana w jednym pliku.
   „Wystarczy dokument edytora tekstu,” tylko tekst pozostanie.

  5. Hit „Zapisz” i czekać, aż strona zostanie pobrany.

  nazwa pliku, zwykle zostawić to jak jest, można zmienić nazwę, jeśli chcesz, jeśli jest to pożądane.

  Drugi sposób.

  Pokażę mu jak najlepiej w przeglądarce Mozilla Firefox.

  1. Prowadzi do „Plik”, gdzie czerwona strzałka, kliknij prawym przyciskiem myszy.
  2. Jest to okno, trochę odróżnić od tego, co widzieliśmy w wyszukiwarce Yandex.
  3. Hit „Zapisz jako ...”
  4. W wyświetlonym oknie, robimy wszystko dobrze, jak opisano w pierwszej metodzie.

  Zapisywanie stron w «Opera»

  1. Wcisnąć lewy górny róg, gdzie punkty strzałek.
  2. Następnie na „Strona”, a następnie „Zapisz jako ...”
  3. Nie każdy taki obraz
  4. Jeśli klikniesz na Browse for Folder, wówczas
  5.  

   Jak zapisać stronę jako PDF

   1. Kliknij na «Ctrl + P»
   2. Obok „Zapisz”
   3. W oknie, które się pojawi, wybierz lokalizację do zapisania pliku.

    

   Mniej powszechne metody

   można po prostu skopiować tekst ze strony i wkleić go na przykład w programie Microsoft Word. Wyświetla się strona, oczywiście, nie jest taka sama jak w Internecie. Po tym, można zapisać dokument. Aby pozbyć się skośny projektowaniu sieci, zaznacz tekst i naciśnij strzałkę.

   Jeśli chcesz skopiować wiele stron serwisu (ponad sto), jest mało prawdopodobne, będzie chciał być dręczony przez skopiowanie jednego. Radzę skorzystać z bezpłatnego programu HTTrack Website Copier lub podobny do niego.

   Mam nadzieję, że teraz zrozumiałeś jak zapisać stronę z internetu na komputerze, wystarczy dodać jeden komentarz.

   Ci, którzy mają przewagę przeglądarki, pewnie już zauważyli, że nie ma uratować strona funkcji. Korzystanie z «Ctrl + S», zapisać stronę nie zadziała, można oczywiście tworzyć notatki, a więc starają się zachować, ja osobiście uważam, że o wiele łatwiej jest otworzyć stronę w innej przeglądarce, a stamtąd trzeba zrobić.

  Jak zachować HTML - strony bez zniekształceń? - TOSTER.RU

  Jak stworzyć stronę internetową dla wszystkich urządzeń (Responsive Web Design)

  • Tworzenie stron wWW
   Wczoraj ukazał się dobry artykuł „Web Design. Każde urządzenie jest jego wydajność. " Pomimo dobrych myśli, niestety, wniosek jest dość głupi w nim. a mianowicie:

   „Musimy ustalić, które urządzenia mają dostęp do witryny, aby pracować i tworzyć dla tych urządzeń na działanie witryny, określić urządzenie sprawdzając nagłówek przeglądarki i wysłać najbardziej odpowiednią reprezentację ”.

   Dlaczego jest to głupie

   Po pierwsze, nikt nie może przewidzieć, jakie urządzenia będą wykorzystywane przez użytkowników. Konieczne jest, aby nie koncentrować się na urządzeniu i na rozmiar.

   To jest zrzut ekranu z prezentacji «Beyond the Mobile Web by yiibu» (bardzo polecam).

   Po drugie, jeśli nie Facebook lub Yandex, są szanse, że nie będzie ciągnąć tworzenie i utrzymanie różnych wersji serwisu dla każdego urządzenia. I to nie ma sensu. Ponieważ sytuacja staje się podobna do realiów piętnaście lat temu. Następnie robimy stronę „w przeglądarce”, a teraz autor proponuje, aby w miejscu „na urządzeniu”.

   Jak stworzyć stronę internetową dla wszystkich urządzeń

   Kwestie poruszone przez autora powyższego artykułu, od dawna przemyślane w cywilizowanym świecie, a ponadto zostały one rozwiązane.

   Teraz można zrobić tylko 1 układ witryny, która będzie działać na urządzeniach, począwszy od telefonów do ogromnych telewizorów. Na przykład, yiibu.com lub alistapart.com (okno przeglądarki poumenshayte):

   To się nazywa «Responsive Web Design»

   Wrażliwa składa się z następujących technik:

   Układ guma na podstawie proporcji (grid fluid)

   Podstawową ideą - wzór do obliczania proporcji w procentach «TARGET / context = wynik». Na przykład, mamy psd układ o szerokości 1000px. Posiada dwie części: jedna po lewej szerokość 270px, kolejną prawo 730px. Nałożyć je w następujący sposób:

   .leftcolumn  {
   szerokość :  27 % ;  / * 270px / 1000px = 0,27 * /
   pływak :  lewy ;
   }
    
   .rightcolumn  {
   szerokość :  73 % ;  / * 730px / 1000px = 0,73 * /
   pływaka :  prawo ;
   }

   Jeśli wnętrze lewej kolumnie będzie jeszcze jeden blok, a, powiedzmy, na modelu on szerokość 170 pikseli, a następnie zamienić cel i kontekst dla niego, a kod będzie wyglądać następująco:

   .leftcolumn  .some DIV  {
   szerokość :  62 , 962963 % ;  / * 170 pikseli / 270px = 0,62962963 * /
   pływak :  lewy ;
   }

   Habré był tłumaczeniem oryginalnego artykułu Ethan Marcotte «Fluid Kraty».

   Guma obrazu (obrazy fluid)

   Dostosowanie ich rozmiaru pod jednostką dominującą. Podstawową ideą nieoczywiste właściwości użytkowe {maksymalnej szerokości 100%}. Obraz z img {max-width: 100%} nigdy nie wydostać się z ich jednostki dominującej.

   Jeżeli blok nadrzędny jest mniejszy niż wymiary IMG, a następnie obraz jest zmniejszony proporcjonalnie. Zasada ta odnosi się zarówno do img i osadzić, obiekt, film.

   Szczegółowe oryginalny artykuł «» Obrazy płynów.

   zapytania o media

   Musimy wyświetlać układ zoptymalizowany dla rozdzielczości, z którymi w tej chwili witryna wygląda. Jest częścią standardu CSS, co pozwala na stosowanie stylów na podstawie informacji o rozdzielczości urządzenia.

   Na przykład coś takiego:

   / * Zacznij CSS * /
    
   Tutaj podstawowe style głupie przeglądarek. Na przykład ,  dla telefonów komórkowych nie jest poziom high-end. Pocket Internet Explorer Mobile dla Windows  6.5  tutaj  : ) .
    
   @media tylko ekran i (min Szerokość
    
   : 480 na) { Tutaj style bardziej uzasadnione ,  ale komórkowego. Wszystko Android ,  iPhone, i tak dalej.
    
   }
    
   @media tylko ekran i (min szerokości: 768px) {
    
   płyty w trybie pionowym.
    
   }
    
   @media tylko ekran i (min Szerokość: 992px) {
    
   tryb Płyty  krajobrazu ,  netbooki ,  laptopy ,  stacjonarnego.
    
   }
    
   @media tylko ekran i (min Szerokość: 1382px) {
    
   stacjonarne wyższej rozdzielczości ,  telewizorów.
    
   }
    
    
   / * Koniec CSS * /

   zapytań o media zrozumieć wszelkie uzasadnione przeglądarek. Dla tzn istnieje Respond.js

   pierwszy mobilny

   Jest to technika, w której pierwsza strona jest przygotowana dla urządzeń mniej zdolnych, a następnie użyć zapytań o media dodatkowe funkcje i bułki.

   Tak głupie przeglądarek bez zapytaniami mediów będą mieli najłatwiejszy treści (np telefonów komórkowych). Bardziej zaawansowany zrozumie i wyciągnie strony, biorąc pod uwagę zapytań multimedialnych.

   Czytaj więcej na temat telefonów pierwszy

   referencje

   1. języku rosyjskim blog o Responsive Web Design

   2. Jedyna dobra książka na ten temat - «Responsive Web Design». Napisany przez Ethan Marcotte, który w ogóle, a podwaliny dla adaptacyjnych układów. Po przeczytaniu go dużo jaśniejsze.

   czuły web projektowania książek

   Wybierz swój język

   polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


   Czytaj więcej:   ustawić dźwięk dzwonka alarmowego na ANDROID

   Dodaj komentarz

   Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *