Jak sprawić, by witryna jest odwiedził VKontakte

JAK TO STRONA VC interesujący i popularny? - GERD - Gorda

Witam, drodzy czytelnicy „Splinter”. Cieszę się, że jesteście razem!

Jaki jest sens swojej strony w sieci społecznej dla Ciebie?

Mierny umysł powie: „No, gdzie mogę słuchać muzyki, oglądać filmy. znajomi, zdjęcia rozprzestrzeniać. "

Ale faktem jest, moi przyjaciele, w drugiej.

Spójrzmy na wszystko, co nas otacza, głębiej, bardziej ściśle. Wtedy będziemy w stanie uchwycić istotę, poczuć i zrozumieć bardzo ważną rzeczą dla siebie.

I niech nadal spojrzeć skromną prawdę bezczelnie w oczy.

Twoja strona na portalu społecznościowym jest odzwierciedleniem twojej istoty. Będziemy to wszystko zobaczyć.

Co masz zamiar na nieśmiertelnej substancji imennuemoy - duszę człowieka, to są nieświadomie wykazać na swojej stronie. Aha, i zrobić wiele rzeczy w życiu nieświadomie.

Na nim można dowiedzieć się, jakiego rodzaju osoby, jakie są twoje zainteresowania i co jesteś chętni. A co jesteś wart w rzeczywistości. 

widać - coś różni się od większości, czy jesteś klonem tysiące ludzi takich jak Ty.

Można poczuć swoją kobiecą istotę. Można zrozumieć daleko można pójść albo jesteś mało prawdopodobne, aby coś osiągnąć.

Można zrozumieć swoje upodobania w ubrania w stylu, składając siebie, można łatwo sprawdzić, ile jesteś pewien!

Ale ciekawe jest to, że wielu z was nie rozumie najważniejsze. Z pomocą sieci społecznościowej może czynić cuda. Ktoś zarabia tam ktoś jest promowanie produktów, ktoś znajomy. A ktoś może się zakochać. Aby przyciągnąć uwagę ogromny strumień wlewa się do zmiany swojego życia. Nie więcej i nie mniej.

Oto, co, być może, i zwrócił jej kobiecą ciekawość, a dzisiaj pokażę swoje podstawowe błędy, które grzech, grzesznik mojego bloga! Musimy je naprawić i udać się na podbój cholernie piękny świat.

Artykuł jest bardzo duża. Po prostu niesamowite.

Dlatego dodanie zakładki przeglądarki i ponownie przeczytać kilka razy, aż nie można dostać się do swojej strony w VC staje się popularne i ciekawe!

 Dokonywanie strony sieci społecznej. Jak zrobić stronę w VC interesujące.

Zacznij swoją historię z pokornym że Sprawdziliśmy setki stron. I tak sobie sprawę, że coś było odkrycie dla mnie i coś tylko potwierdził moje myśli.

Ale doszedłem do wniosku, że nie używać, a połowa z możliwości, które daje możliwości współczesnego świata. Ktoś ingerować kompleksy, ktoś nie jest wystarczająco inteligentny, ktoś powinien po prostu powiedzieć, ale coś wyraźnie nie wystarczy dla wszystkich!

Jak patrzeć na swojej stronie man.

Dla ludzkiego mózgu, nie ma internetu, zdjęcia, społeczne. sieciach. Dla człowieka, aby zobaczyć dziewczynę w rzeczywistości i człowiek na stronie jest dokładnie taka sama impreza dla swoich hormonów.

Ale nadal, co jest bardziej interesujące, w męskim mózgu istnieje kilka działów, które są odpowiedzialne za różne strategie do dalszego zachowania i postawy ludzi do obiektu. To znaczy, on przychodzi do swojej strony, a następnie decyduje za siebie, jak powinien być traktowany w przyszłości.

Ten kosz lub foldery do sortowania kobiet. W tym samym folderze - tylko dla miłości (woo ją, by być z nią, aby zachować dla siebie, aby chronić, aby mieć dzieci przez nią). W innym folderze - spać. W przypadku - filtr (przechodzą). Wszystkie informacje podane w artykule, zostaną dostosowane do komórki, która jest odpowiedzialna za zatrzymywanie kobiet i ochrony potomstwa.

Co więcej. Podczas rozmowy z kobietą, mężczyzna jest odpychany przez tego pierwszego wrażenia, że ​​jesteś całkiem nieświadomie go wyprodukował.

Co oznacza, że ​​jeśli pójdziesz do wydawania celowo powodując, stworzy podstawy dla przyszłości relacji.

Przeklęty dzień, kiedy masz zrobić zgniłe strony, a tym samym może stworzyli bardzo niestabilny platformę jego postawy. Nie zdziw się - wszystko w życiu jest połączone, każdy szczegół odgrywa wielką rolę. Wielki sukces składa się z małych rzeczy!

I jeśli strona będzie kiedyś w przeszłości, sformułowane inaczej, bardziej efektywnie, to jest możliwe, że ktoś na kogo szlochać w poduszkę, nadal będzie trzymać cię za rękę, i nie jest to dobry czas na drugą dziewczyną.

I na szczęście dla tych, którzy nie popełnili szaleństw, a teraz zacznie stawiać rzeczy na swojej stronie aby HOT! 

Dziś wszystko, co trzeba zmienić, inaczej ryzykujesz nie cieszyć się jego pięknem i uroczy sto pięćdziesiąt procent, a przegap okazji, że hojnie rzuca cud znad uwodzić mężczyzn.

Chcę przypomnieć jeszcze, że to jest bardzo ważne w dzisiejszym świecie, dziewczynka mieć stronę jakości w sieci.

I jeszcze jedno. Prawie zapomniałem!

Choć ceniłem stronę i skłoniło niektórych czytelników, że można zmienić, a co lepsze, co usunąć i co umieścić, oto co oni napisali opinie do mnie. I publikuje tylko niektóre z nich:

A oto kolejny:

Aha, i jeszcze jedno:

Na pierwszy rzut oka, że ​​może dać dziewczynie sieć społeczną? wyposażony ocean! I wiem, że możliwości, jakie daje życie, po prostu nie zauważyć, jak piękne ślepy nie zauważać świat wokół nas. Innymi słowy, to nie wiedząc o tym, aby ograniczyć się. 

Ale jesteś cholerne szczęście, że masz mnie z moim blogu).

Krótszy. Sieć społeczna dla kobiet:

 • To prawdziwa okazja, aby spotkać naprawdę fajny facet.
 • Jest to okazja karmi samiec energii i poczuć dreszczyk emocji.
 • Jest to okazja, aby zachować formę dla swojego mężczyzny, ponieważ popularność w sieci, a swoją popularność w realnym świecie dla jego mózgu takie same.
 • Jest to okazja, aby poczuć się pewniej wiedząc, że trzymają bombę. I ta bomba TY!
 • Jest to okazja, aby trenować na mężczyzn, aby je zrozumieć! Poczuj skraj jak je uwieść.
 • A co najważniejsze - jest umocowana. Twoja strona powinna być kotwica, czyli trzymać, aby zatrzymać ludzi na swojej stronie.

Pamiętać o jednej ważnej rzeczy. Im bardziej człowiek swego czasu na stronie, tym bardziej, że przychodzi do ciebie, tym bardziej interesujący, że aktualizacje, tym bardziej, że jest to zasób uwagi skierowane do Ciebie, więc jest bliżej ciebie. W ten sposób można przekształcić w leku, który zaczyna pragnąć i pożądać i pragnienie ...

I dotyczy to wszystkich. Zasada ta działa z absolutnie wszystkim mężczyzn (i kobiet też). Zasada kotwice często sprawiają, że w marketingu, reklamy wirusowe, jest ustalona w umysłach mieszkańców innej marki.

Odnosi się to również do swojej ex i obcymi i swoim mężem, i wszystko, wszystko, absolutnie wszystko.

Wystarczy, aby zacząć?

Co widzą na swojej stronie?

Oni widzą kobietę w pierwszej kolejności. Kobieta. Dziewczynka. Samica. Suka.

Przez chwilę, do których masz czytać poprzednie słowo w zdaniu, człowiek uświadamia sobie - fajne dziewczyny, czy nie. Natychmiast! Natychmiast! Natychmiast! Piorun!

Jeśli on nie widzi, że nieświadomie zaczyna wędrować na swojej stronie, chyba zadowolony, że tak daleko, jak można być interesująca dla niego.

A człowiek musi mieć potwierdzenie, że jesteś fajny lub zaprzeczenie tego. To właśnie on został na swojej stronie. Przekonany!

Potwierdzenie, jak i zaprzeczenie, są swoimi zdjęciami. Jak można patrzeć na nich, jak się ubrać, gdzie jesteś, w niektórych miejscach, z którymi, Twój status jako pokorni, w jaki sposób komunikować się z innymi i wiele więcej. Ponadto, są wasze myśli na ścianie, a nie same myśli i co kryje się za nimi nie są sprowokowane i że skierowane. Również, to twoi przyjaciele, ich liczba, ich jakość. Informacja o ciebie, swoją popularność i styl komunikacji.

Jeśli spojrzeć na świat z abstrakcyjnej, wówczas strony w społecznej. Sieć jest platformą do pchania swoje przyszłe relacje, czy to coś poważnego, czy tylko seks lub głęboka przyjaźń między mężczyzną a kobietą, po zakończeniu 19-00, zaraz zacznie się ściemniać, a uczniowie zaczynają wąskie ...

I tylko od was zależy - co ugotować, a następnie wytarł. Co TY owsianka napar, a potem ty i Hawala.

Ja dla siebie znaleźli tylko kilka stron, które naprawdę mi się podobało, że bardzo różni się od większości. A te dziewczyny miały bardzo wspaniałe rezultaty (nie z powodu klasy widoku, a ponieważ stronach - odzwierciedleniem istoty damskiej). Właśnie podziwiał je.

Główna zasada - emocje!

Trzeba zrobić początek w pierwszej kolejności ze swoich stanów emocjonalnych.

Jeśli strona jest w was żadnych emocji, robisz wszystko dobrze. Następnie strona zacznie pracować dla Ciebie.

Jeden dziewica zaczyna się szerzyć pogrubienie (dla niej) zdjęcia i jej krewni buntowali, choć dla niej to jest stresujące, ale nadal małe zwycięstwo nad sobą i nad cholernych zasad.

Tutaj, na tym i powinna skoncentrować. Tworzenie nowej strony, sprawdzić swój stan. Jeśli czujesz się zakłopotany - cool! Jesteś na dobrej drodze. Poczuj strach - świetnie! Poczuj dreszcz emocji i mówi - zrobić wszystko dobrze. Zdajesz sobie sprawę, że potępiam, nie rozumiem w społeczeństwie - Och, tak! 

Jeśli nie powodują zmian w swoich emocji na swojej stronie, tym większe prawdopodobieństwo, że nie są dopracowane, to jest bardzo głupie czekać za wybitne wyniki.

Dobrze, że nadszedł czas, aby rozpocząć punktu do swojej pieprzonej winy. I je naprawić.

zbuduję ten artykuł w następujący sposób.

Po pierwsze, będę podkreślić swoje błędy, będę dzielić je na światłach. Po tym wierszu, trzeba naprawić. A potem mam zamiar cieszyć się stron i postęp. Cieszyć się nimi, jako Rozrywek alkoholowych palącym wewnątrz whisky!

Co chcę zwrócić uwagę, twoja wewnętrzna wizja będzie widać, że na których będziemy pracować.

 • Zdjęcia!
 • dekoracja ścienna
 • Informacje o sobie
 • Twoja popularność
 • Sposób komunikacji
 • Styl życia, styl życia.

Wszystko! Jest to czas, aby przenieść się do akcji!

Zdjęcia.

1. Główne zdjęcie.

Mężczyzna, widząc swoje zdjęcie główne powinno reagować! Znasz mnie, odpowiedz! Powinno Peck! Połknąć haczyk i przejdź do strony. Jego nieprzytomny sam powinien pchać mu przyjść do ciebie, bo jesteś cool!

Istnieją dwie zasady, które musisz jechać w mojej głowie.

Pierwsza zasada - zasada zero sekund. Mniej niż 1 drugi człowiek decyduje się na głównej stronie zdjęć. Jest to kotwica, widząc swoje zdjęcie główne, człowiek aktywuje ośrodek mózgu, który jest odpowiedzialny za wybór dziewcząt. Nawet jeśli widzi setnej i tysięcznej razem, kotwica wydaje się być rozwiązany.

Z tego wywnioskowałem. Wszyscy muszą zmienić główne zdjęcie, umieścić nowy, że nie istnieje na stronie. Zmiana strony - zmień zdjęcie główne.

I zamocować go w umyśle człowieka, uczynić go stowarzyszenie w stosunku do ciebie. Lub w prostych słowach - stworzyć swój nowy wizerunek. Czytając ten artykuł dalej, będzie się zrozumieć, co obraz zrobić lepiej. I zawsze można poprosić mnie w VC o ich głównym zdjęciu. Ja po prostu powiedzieć - do bani lub pożaru!

Druga zasada - zasada 4 sekund. Jeśli główny obraz nie ty, lub wątpił, czy to ty, to natychmiast zaczyna szukać tego, co wyglądać. To nie jest skuteczne. Skutecznie - umieścić obraz tak, że zaczął och jak chciał zobaczyć więcej. Tu, w tych pierwszych 4 sekund osoba zajmuje bardzo ważną decyzję jako podświadomości nadal traktują cię.

Głównym zdjęcie powinno przylgnąć tak chciał oglądać inny, tym samym zatrzymując się na swojej stronie tak długo, jak to możliwe. Cóż, pozostałe zdjęcia powinny zatrzymać ludzi na stronie.

Aby zrozumieć, jakie powinny być wykonane, a co powinno być głównym zdjęciu - po prostu zachować czytania i będzie wszystko jasne.

2. Identyczne wyniki.

Można zapłacić setki identycznych zdjęć. Tutaj tylko można wyjaśnić - dlaczego? Co ty do cholery robisz? Co za wysypisko śmieci?

Identyczne zdjęcia, wiele z tych samych zdjęć - odpychają. Nie mogę nawet wyrazić słowami to, co czuję, kiedy widzę grono swoich identycznych zdjęć. Niektóre odrzucenie, coś zaczyna vzbuntovyvatsya wewnątrz mężczyzny, niektóre wewnętrzna siła mówi nam, że ta dziewczyna jest nudny. Nie tak.

To zabije co lekceważyć. Tak umiera tajemnicę, swoją tajemnicę rozpuszcza się w stos tych samych nudnych zdjęć, które trzeba zachować coś. Wiele zdjęć - cichy zabójca swojej tajemnicy. Nerazgadannosti nóż w plecy.

Najśmieszniejsze jest to, że kiedy mówię o usunięcie dodatkowych zdjęć, który gładzisz parę zdjęć resztkowego, pomyje a pozostałe 53 zdjęć odejść. Bravisimo!

3. Odzież dla fotografii.

I, oczywiście, nie stylistką, ale ja, oczywiście, człowiek. Który odpowie na wszelkie ubrania lub nie reaguje na ubrania. I często jestem zaskoczony przez dziewczynę, która nie wie, jak się ubrać. Zwłaszcza, piękna dziewczyna, która nie wie, jak się ubrać. Szczególnie piękna dziewczyna, która nie wie, jak się ubrać, ale jest pewien, że ona wie, jak się ubrać.

Nie będę ujawniać temat, jak mam zamiar w przyszłości zbadać szczegółowo. Ja po prostu chcę dać kilka rad na ubrania, które pozwoli Ci bardziej atrakcyjne.

Odzież i jest otwarta typu zamkniętego typu.

Często widzę dziewczęta, którzy preferują typ zamknięty, bo to piekło, modne! Albo to jest (zazwyczaj) podświadomy wybór, który pochodzi z braku zaufania.

Zablokowane = zamknięte ubranie dziewczyny. Notorious!

W kontekście tego artykułu, aby skutecznie mają otwarte Zdjęcie. Co jest otwartym rodzaj odzieży?

Wypada, ciasne ubranie, które wyraźnie podkreśla sylwetkę, piersi, uda, pośladki. I (lub siebie!) Odsłanianie ramion, nóg, pleców, klatki piersiowej i ramion. Idealnie - tym mniej ubrania na Ciebie, tym lepiej.

Pewnego dnia byłem z dziewczyną poszedł do krwawego zakupy. Wybrała ubranie, postanowił kupić sukienkę. Ona pokazała mi jedną sukienkę. Potem drugi. Potem trzeci. I wtedy mój diaboliczny cierpliwość po prostu zabrakło.

Poszedłem do wszystkich sukienek, wybierz ten, który jest przyjemny dla mnie! I niech próbują. Powiedziała: „Nie będę go nosić, to też wyzwanie sukienkę!”

Ale moja opinia zmusił ją, by poszła do przymierzalni. Kiedy wyszła - mmm! Klasa! Była jednak mylić z limitem. Jej edukacja nawet nie rozpatruje takie sukienki.

W skrócie, kupiła go i był bardzo zadowolony. ona nieświadomie zaczął czerpać przyjemność z widokiem męskich zaczęli zwracać większą uwagę na siebie!

Ta sukienka była krótka, mocno i otworzył ramiona i klatkę piersiową był widoczny. Shine!

Oto co należy zrobić akcent. W śmiałych ubrań, jak najbardziej otwarty! Głównym emocji. Jeśli czujesz, że taka odzież jest zbyt trudne, to jesteś na dobrej drodze. Proszę nie zapominać, że.

4. Seksualność w fotografii.

To, czego brakuje w tak wielu, to seksualność, deprawacja i odwaga.

I naprawdę nie rozumiem, co się kierować, dzięki czemu strona A szary i smutny, jak samotna stara panna. Nie bardzo rozumiem, dlaczego jesteś tak zaciśnięty, ukrywając fakt, że dał naturę.

Widocznie Twój wychowanie grał zły żart z wami, albo religia dokonać uległe jakieś mityczne prawa lub wspólnotowym ci grozi ogromny palec, ale fakt pozostaje faktem. Ty coś wyraźnie nie wystarcza.

A kiedy piękna dziewczyna, że ​​brakuje w środku, to nie jest mało, a jako całość. I oczywiście nie mają ludzi do nich, bo śmigać jak jastrzębie powyżej, w którym to wszystko w obfitości.

To skąd pochodzisz takich myśli - że mężczyźni zwykle nie mają dosyć. Że nie ma nikogo, kto dotknie. Chłopaki nie tak dużo.

Wszystkie fajne dzieciaki nie interesuje tylko i trzeba to przyznać, w przeciwnym razie zrobić nic zmienić w swoim życiu.

Dlatego odsłania seksowne zdjęcia, otwarte i śmiałe!

Jeden czytelnik popełnił elegancki ruch. Ona napisali fotografię, w której ona uproszczoną do piersi. Samu piersi nie są widoczne, ponieważ zdjęcie jest odcięty, ale męskiej fantazji już zrobić wszystko sama. To zdjęcie natychmiast wywołała aktywną męską uwagę, nawet byłego rozpoczął się))))!

5. Własna.

95% selfie wygląd bani. No, trudno zrozumieć mnie teraz. Kiedy idę do dziewczyny na strony i zobaczyć 76 zdjęć z siebie, potem z jakiegoś powodu zaczynam myśleć, że jest podobna do większości innych dziewcząt. Armia klonów. Ty, że nie zauważy? Ay! Odwróć głowę!

Jako jedna dziewczyna - pokolenia autoportretów.

Ale! Nie samoobsługowa, którzy nadal trzymają. Na przykład, selfie dziewczyna w siłowni jest lepsza niż słodkie selfie twarzy. Selfie gry akcji lub napęd lepsze niż selfie nie jest jasne, gdzie i, co najważniejsze, nie jest jasne - dlaczego?

W skrajnych przypadkach zrobić selfie swoje ubrania i poprosił, aby ocenić swoją nową sukienkę klaasnoe. To jest selfie znaczenie. Bez znaczenia selfie zostawić innym.

6. Jakie zdjęcie powinno zostać usunięte całkowicie?

Są zdjęcia - pasożyty, które gorąco polecam usunąć. Żądam go! Jeśli nie, to ukarzę jesteś silny przekleństw! Można pluć na ekranie monitora, ale robię Obolo błotem od stóp do głów, po zwolnieniu tych pieprzonych zdjęć.

Co to zdjęcie?

 • Czarno-białe - w dupie. Ten depressnyak za burtę!
 • Zdjęcia na plaży - to samo! Trzeba to wydarzenie, oprócz morza, tam życie? Wszystkie dziewczęta cierpią to śmieci, układanie te zdjęcia od morza. W tych samych pozach.
 • Zdjęcia z krewnymi, matek, ojców, babć, dzieci. Jest wabiąc, dziecko, zamiast albumu rodzinnego. Aby stać się człowiekiem zainteresowany swoimi krewnymi, SAMA najpierw stać się interesująca dla mężczyzn. Takie jest prawo!
 • Słaba jakość. Lepszy dobrą jakością obrazu niż kilka niski, co, jak myślisz, masz klasę.

7. Zrób nowe zdjęcie.

Zamów sesję zdjęciową z uprzedzeń seksualnych w chłodnych ubrania.

Odnowić swoje zdjęcia i stworzyć globalną Clean, będziesz zaskoczony, jak męska populacja jest aktywowany na swojej stronie!

8. Zapytaj o opinię ludzi, nie ufać sobie.

Wiele dziewcząt sprawiają, że globalny błąd, w stanie właściwie ocenić sami. Użytkownicy uważają, że rozprzestrzenianie się w sieci zdjęć w klasie, i to jest straszne!

Poprosiłem jedną dziewczynę, aby usunąć niepotrzebne obrazy. Ona usunięta. Ale pozostawił brzydko zdjęć. Zapytałem go, co to do cholery zostawiła je. Powiedziała, że ​​lubi go, wydaje się jej, że będzie ona wyzdrowieć. W rzeczywistości tak nie było.

Nie sądź sobie swój wygląd. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to poprosić o opinię mężczyzny - co obraz jest lepiej przystosowane.

Zrób sprytne posunięcie. Pokazać gościowi kilka zdjęć i poprosić go, aby wybrać najlepszy produkt. Każdy, nawet obcy! Jeszcze lepiej, obcy, bo leżą po prostu nie będzie.

9. Twój stan zdjęciami.

Mężczyźni, choć są biedni detektory, czytanie stan kobiet, ale są one bardzo dobrze czytać niektóre z warunków, które rzucają się w rzeczywistość.

Pewność siebie, odważny, wyzwanie, sexy, zdeprawowany umysł, oczy spala aż - to człowiek czuje. Że czuje.

Jeśli dziewczyna właśnie zaczyna się rozprzestrzeniać fajne zdjęcia w sieci - to jedno. Ale wierz mi - zupełnie inna i odpowie na wszystkich mężczyzn i kobiet, jeśli jesteś na zdjęciach STANIE!

Skorzystać z tego topowego modelu. Konwencjonalne modele są na parze nad makijażem, na ubrania, na postawy. A ich stan czekają stan kliknij fotografa. Stan zimno.

Potrzeba kayfovat od siebie! Musisz być zlikwidowana, pewny siebie i gorące! Potem zdjęcia będą produkować większy efekt!

Aby strona interesująca dla VC mężczyzn - eksperyment ze zdjęciami. Są to najważniejsze!

dekoracja ścienna

1. The Wall - jest to istota.

I nawet nie wiem. Odbicie swojego stanu, stylu życia, twojej psychice.

Ciemnym kącie swojej duszy, jasny rogu twojej duszy - wszystko widoczne na ścianie. Nawet twój poziom IQ. Naprawdę wiele mówi do mnie osobiście swojej źle zdobione ściany w sieci społecznej.

I co widzę na ścianach? Tutaj, teraz pójść i zobaczyć pierwsze 5 przypadkowych czytelników i wyciągać wnioski.

1. Niektóre wersy, arcydzieła kina, muzyka na ścianie, kilka jego zdjęć (słaba jakość), głupi żart. Boże, to jest nudne!

2. Zdjęcia kociąt, natura, lista piosenek ma swoją własną fotografię, wiele dowcipów z różnych grup. Trywialne! Zwykły zwykła strona dziewczyna.

3. Statusy miłości. Od razu widać, że brakuje miłości, i że była nieszczęśliwa romantyczny charakter.

4. Gags wideo, foto: „Jestem z moją dziewczyną” niewiele (dzięki Bogu!) Moje myśli na ścianie. Cóż, to wciąż jest do bani!

5. Niektóre zdjęcia kwiatów (wiadomość - Dobrze, daj mi kwiaty, uwielbiam je!) Cytaty o miłości. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko jest jasne. Hmm, tak ...

Krótszy. Wszystkie takie same, banalne, nudne i przewidywalne. Istnieje kilka stron, które są przedmiotem zainteresowania, które są różne, ale są one mało!

Brak zagadki, nie różni się od mas, nie mają własnych myśli, nie jest czymś, co będzie przyciągać i zmusiła mnie do odwiedzenia tej strony częściej niż raz.

Ściana w sieci społecznych - to jest twoja esencja. Jeśli prawidłowo ozdobić ścianę, postawa wobec ciebie zmieni. I dziwnych ludzi i przyjaciół, i tych, chcesz złapać, ale nadal nie mogę tego zrobić. A dlaczego nie można? Tak, ponieważ twój nie interesuje człowieka (i jego istocie wyrazić na ścianie). Tu i wszystko. To musi działać.

2. Nadmiar na ścianie.

Siedzisz w niektórych grupach i laykaete co to rekord. Ale nie rozumiem, co się ściana - Twoje odbicie, dusza i umysł. Jeśli widzę, że rzeczy, to rozumiem, że dziewczyna nie jest interesująca. Jeśli robi darmową REPOST do freebie dostać paznokci, wątpię swoje IQ. Jeśli ona dba o pieski, kotki, to wyraża się instynkt macierzyński, ja, jako człowiek, nie chcę Te koty dogów, chcę mieć to dziecko, chcę ją kochać, ale wydaje mi się, że będzie musiała się wysilać.

Pomyślmy z pytaniem - jaki powinien być mój ściana mi powiedzieć?

Twoja ściana musi charakteryzować cię! I być różna od masy szarej.

Dlatego zabrać wszystkie zbędne, aby rozpocząć pracę na stronie. Wszystko. Zacząć wszystko od nowa!

3. Co myśli są skuteczne?

Aby nagrać na ścianie może wpływać na mężczyzn, niezbędne jest, aby takie zapisy mają być filtrowane mięczaków, przyciągając bardziej pewny siebie, dać ludziom szansę.

Na przykład, napisałem na ścianie:

Wyrzucić z ciebie człowiek, który narzeka. Innych ludzi, na swojej pracy, aby jego life.I silny człowiek w naturze i nie znudzi się tym pośpiechu, a nie skomleć o tym, jak on, biedny, zmęczony, a wszystkie nieuczciwe wobec niego otnosyatsya.Muzhchina mogą narzekać na siebie lub jego przyjacielem. A jednak! Jednak, aby pokazać jego kobieta dokuczliwy - to samo, które pokazują jej pogardę, gdzieś głęboko to rozczarowujące, że z nią nie jest najbardziej przyzwoity człowiek, na której można polegać, tylko mazgaj skarży .. .

Wiele zrobił odśwież to nagranie, nieświadomie z niniejszej umowy.

Co robi ten post na swojej ścianie? Zgadza się! Fakt, że nie lubisz whiners! I takie nagrania są skuteczne.

Musisz sprowokować ludzi do być lepiej, ty suko! I specjalnie napisał na ścianie notatkę o whiners. Jesteś zatem działa na mężczyzn, a oni sami nie rozumieją. Jeśli ludzie będą czytać coś takiego na swojej stronie, ale także przeprowadzić! Są z wami marudzenie nie będzie, ponieważ postrzegają swoją ścianę jak sposób myślenia, swojej postaci!

Wpisy na ścianie powinien mieć wpływ na tych, którzy je czytać.

Zamiast zwykłych cytatów, głupich dowcipów lub zdjęć, zamiast zapisu musi coś zrobić, aby doprowadzić człowieka.

Podniecać, intrygi, zainteresowanie, zaskoczenie, motywować, a nawet szokować. Nie tylko ludzi, ale także ty. Najważniejsze - emocje!

Bardzo dobrym przykładem - jedna dziewczyna napisała na Facebooku: „Powiedz mi, jaka jest twoja fantazja erotyczna i powiem jej.” I wtedy się zaczęło! Zrobiła chłodny ruchu - lustro męskich fantazjach, doprowadza ich do szaleństwa w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Aby mieć wpływ na mężczyzn, publikowania rekordy, które będą pracować dla Ciebie.

Być trudne do słabeuszy, chwalić męskość, pisać sprośne inspirującej dialogu na ścianie, niech mężczyźni szansę uwieść!

Usuń wszystkie te swoje smarki na ścianie - „Ten człowiek to taki, który jest w stanie zrozumieć kobietę bez słowa i dać jej wspaniały dzień w jej życiu.” Fuj! To pokaże swoją słabość i samotność.

4. Jak często aktualizować rekordy na ścianie.

Kiedy widzisz, że rekordy mieć realny wpływ na kobiety, to nie starają się często aktualizować ściany. Utrzymać pauzę akademickiej do mężczyzn, aby zobaczyć nowy wpis w wiadomościach, uciekał na oślep do swojej strony.

5. To, że jest konieczne, aby usunąć ze ściany.

1. Grupy i ciekawych stron.

Daję środkowy palec zakład, że 90% swoich grup, nie trzeba, nie było tam. Ale. Po wejściu do VC, za każdym razem po wejściu do VC, codziennie, widać kanał wiadomości o znajomych i wiadomości z tych grup. Którzy nie znieść. Ale twoja podświadomość odczytuje je, wiemy o was, tworząc swoje myślenie.

Czytaj więcej:   program automatycznie wyszuka dla kierowcy TELEFON

Ponieważ sieci danych dużo, a następnie załadować mózgu z niepotrzebnych informacji, bezużytecznej wiedzy, że nie się przydać w życiu. A ponieważ większość z tych grup są podobne do siebie i każdy z nich powtarza się, to zamiast się rozwijać, po prostu zabić czas i skazić swój móżdżek.

Ale to, co jest bardziej interesujące dla nas, dla grup i ciekawych stron człowieku wrażenie o tobie. Pojawiających się obraz tej dziewczyny przed oczami.

Przyjrzyj się swojej grupy. Pochodzić ze wszystkich grup, które nie niosą użyteczne informacje. Zostaw te, które będziesz korzystać. Jest to część obrazu ciebie, więc brać go poważnie.

Grupa pokazać swój sposób życia. I swój styl, o którym będziemy rozmawiać.

2. Przesłanie nieszczęśliwy i samotny.

Ty zawsze mówisz okolicy jakiś komunikat w poprzek. Jest to wiadomość samotnego i nieszczęśliwego, wiadomości szczęśliwej dziewczyny.

To znaczy, że jest to obietnica, komunikat w męskim świecie, co naprawdę jesteś.

Dlatego - tylko pozytywne! Tylko pewność siebie. Audacity! Swawola!

Wyrzuć wszystkie negatywne, jak śmierdzącym workiem śmieci.

Jeszcze nie mogę dać ci jeden przykład. Jedna dziewczynka zobaczyła całkowicie pustą ścianę. Wielu przyjaciół, wielu abonentów i na ścianie zera. Jest również bardzo interesujący i tajemniczy. Przynajmniej - nie podoba w ogóle.

Informacje o sobie

1. Stan cywilny.

Uzyskać wszystkie informacje. Nie jest to skomplikowane, nie ma miłości lub z kimś spotkać. Tylko w aktywnym poszukiwaniu, albo w ogóle nic.

Jeśli twój chłopak jest oburzony po zmianie stanu cywilnego w sieci, jest to dobry znak, a prace już się rozpoczęła! Nie zboczyć z trasy, moja córka! Jest to emocje! Gra rozpoczyna się! Postęp dokonany i nie ma odwrotu.

2. Informacje o krewnych.

Zabrać całej rodziny! Wystarczy zabrać, to wszystko. Jeśli tak jest ciężko coś zrobić, aby utworzyć stronę specjalnie dla krewnych i przyjaciół. Musisz być strona tylko pokusa do pompowania mentalność. Do leczenia różowym sercem.

3. Riddle.

Nie pisz, gdzie chodził do szkoły, w której pracujesz, minimum informacji. Nic w ogóle w „O mnie” nie pisać.

Tam już są zawarte w tajemnicy akcji. A co robi tajemnicę? Riddle prowokuje mężczyzn zadać pytania. Chcą dowiedzieć się więcej o sobie. I jest to pozytywny znak, że lepiej niż wtedy, gdy wszystkie informacje o tobie napisali w sieci.

Przypomina to najbardziej zgniłe rozmowy między kobietą i mężczyzną. Urodziłem się wtedy, zakończyć coś, pracujący tam coś w rodzaju takich, a takich filmów. Nudnych rzeczy ...

Przewodnik fakt, że mniej informacji od Ciebie, tym bardziej tajemniczy i ciekawy do swojej strony.

4. Twoje hobby.

Nie wahaj się napisać o swoim hobby. Jeśli lubisz striptiz, a potem pisać. Lubi tańczyć - pisać. Demonstruje sposób życia, swój styl. Im więcej zabawy hobby, tym bardziej mi pokazać i powiedzieć mi o nich.

Twoja popularność

Kiedy facet przychodzi do strony z dziewczyną, a potem od razu widzi - popularną dziewczynę, czy nie.

Pragnę napisać do was, że taniej jest mieć popularną stronę, ponieważ ma zdolność do utrzymywania się przez dłuższy czas mężczyzn na stronie.

1. Przyjaciele i abonentów.

Najlepszy ze wszystkich, jeśli masz dużo przyjaciół i dużo abonentów. Człowiek od razu powstaje pytanie - jak miała tylu abonentów? Męski mózg jest uważany za tych, którzy idą ta dziewczyna chce wyglądać.

Jeszcze lepiej, jeśli masz kilka przyjaciół i dużo abonentów. U suk nie powinno być dużo abonentów, gdyż stale filtruje ludzi usuwających z przyjaciół mięczaków.

Jak zdobyć dużo abonentów?

Aby rozpocząć, należy usunąć dodatkowe przyjaciół i tych wszystkich, z którymi się nie komunikować.

Następnie dodaje się do wszystkich mężczyzn w znajomych wierszy. Zazwyczaj są one dodawane do dziewczyn bez żadnych problemów. Wtedy po prostu usunąć je z przyjaciółmi, a oni będą w abonentów.

Następnie umieścić w ustawieniach, więc można pisać wiadomości tylko przyjaciółmi. Po tym, przejdź do nieprzyzwoitych grup szturmowych i napisać wszystko, co chcesz do rozpusty, jest gotów oddać do pierwszego rogu, co chcesz podzielić intymne fotografie itp Oczywiście, ludzie chcą rozmawiać i zaczną masowo zapisać się do ciebie.

Wszystko! Gotowe! Przez tydzień dziewczynka wybrać kilka tysięcy abonentów - kawałek ciasta. A jeśli ona nadal czyni ciekawą stronę VC , jest o wiele szybsze i znacznie więcej abonentów.

Kiedy idę do każdej dziewczyny na tej stronie, a następnie osobiście od razu złapać abonentów oczu. To wiele mówi.

2. Działanie na ścianie.

Puste aktywność. Przyjaciele i zwolennicy wiele, ale są nieaktywne. To musi być poprawione!

Kiedy widzę dziewczynę na ścianie rekordu, ale jest martwy, nie została skomentował i kliknie „Lubię to”, wygląda smutno.

Bardzo dobrze, jeśli twoi przyjaciele są aktywnie zachowują się na ścianie. Angażować się w dialog, aby aktywnie komentować, husky.

Dość łatwo można to zrobić tak, że wszyscy twoi przyjaciele są aktywne.

Tworzenie cool rekord, spędzić fajny ankietę, napisać coś prowokacyjny. A następnie poprosić wszystkich znajomych w wiadomościach, że mają udział w sondzie i komentarze. (Witam, Imię! Jestem bardzo zainteresowany, aby poznać Twoją opinię. Jeśli nie trudno komentować rekordu na ścianie lub wziąć udział w badaniu. Dziękujemy!).

Zwykle 30-40% zgadza się bez jakichkolwiek problemów. Jeśli masz 500 znajomych, to tylko jedna pozycja może aktywować około 150 osób. A co najciekawsze, to ludzie zaczną monitorować swoją stronę, a biorąc pod uwagę to ciekawy i popularny.

Utrzymanie aktywności siebie. Zapytaj opinię, utrzymać komunikację w komentarzach, nie zgadza się z opinią publiczną.

3. Husky zdjęcia.

Wszystko jest proste. Im mniej zdjęć niż są kuszące, tym więcej wielbicieli. 

4. Dostępność zawsze popularne.

Jeśli otwartego dostępu, czyli dać szansę uwieść mężczyzn, a następnie swoją popularność jest zapewniona. Odważniejsze jesteś, tym silniejszy przepływ ludzi do siebie. To jest prawo dżungli.

Znam dziewczynę, która demonstruje fenomenalną dostęp do swoich stron na portalach społecznościowych. Każdy człowiek, zbliża się do niej na stronie (i to jest łatwe do zrobienia, widząc jej otwartym głównym zdjęciu), to chce, i rozumie, że ma szansę. Od razu dodaje, laykaet, mówi, uwodzi i chce pozwolić mu ślina na jej klawiaturze.

Zawsze będę czuwać nad tym, jak wyniki są bardzo imponujące!

Tym pamiętać.

Sposób komunikacji.

1. Zamknięty i otwarty sposób komunikacji.

Zdarza się, że błędny pogląd wydaje ci się, że jesteś w stanie komunikować się aktywnie i chłodny. Ale mylisz.

Nawiasem mówiąc, zwykle jedno słowo odpowiedzi - „tak”, może zabić perspektywy komunikacyjnej. Człowiek pomyśli, że jesteś zamknięty i problematyczne. Lub zbyt zimne i niedostępne. Albo nie będziesz zainteresowany. Dlatego wielu i mróz.

Dlatego, niech nam komunikować się z ludźmi otwarty! Nie odpowiadaj monosylabami uzupełnić swoje odpowiedzi, pytania wyrazić pełniej.

Ale to pół kłopoty.

Często Twoja komunikacja jest zamknięty dla flirtu.

To normalny fajny facet zaczyna mówić do ciebie, ale ty jesteś miły, i aktywnie odpowiedzieć (w swojej wyobraźni), ale jakoś komunikacja nie składa się, zbyt sztywno, jest daleki od ideału, a zarówno poczuć. Znajomo?

Co należy zrobić?

Trzeba dodać playfulness.

Kiedy zapytać - co zrobić, to dlaczego do cholery pan odpowie, że jest uruchomiony, słuchanie muzyki czy się swoimi sprawami? To nudne, brak gier, nie flirtuje w ogóle!

Zamiast odpowiedź:

 • I babrać.
 • I właśnie spod prysznica teraz czekać - ubrać.
 • Staram się na nowych majtki.
 • Patrzę na zdjęciach.
 • Jestem zakłopotany, aby powiedzieć, że robię.
 • i tym podobne. Głównym haczyk złapać istotę i stan zabawy, nawet jeśli stanie się to nawykiem.

W tym i powinno być oparte czat - na bieżąco gry, vtaskivaniya człowiek w swoim własnym świecie, który go uwodzi.

2. Dostosowanie do czatu.

Istnieje kilka rodzajów komunikacji, ale zauważyliśmy, że większość ludzie reagują w sposób przerywany lub sterty.

Przykład.

Kiedy patrzę w twoje oczy, widzę ogień, który mnie podnieca spalić ze sobą. Jesteśmy jak dwie świece się topić od upału siebie i stać się jednym, nasze ciepło staje się blask, który oświetla wszystko .

Lub.

Kiedy patrzę w twoje oczy.

Widzę ogień.

Że podnieca mnie ...

Spalić razem z wami.

Jesteśmy jak dwie świece.

Topi się pod wpływem ciepła siebie.

Stają się jednym.

Nasz ciepła staje się ciepła.

Które oświetla wszystko.

Jak komunikować się z tobą, człowieku, i jesteś z lustrem swojej komunikacji, komunikować się w jego sposób komunikacji. I wtedy zaczynają się powoli, stopniowo wyciągnąć koc na siebie i idzie do swojego stylu komunikacji. I rozpocznie się odzwierciedlać ciebie.

Jeśli masz ten sam sposób komunikacji, nie ma potrzeby niczego zmieniać.

3. tajemnicą.

Tutaj w komunikowaniu się objawia tajemnicę najlepiej. Zwrócić uwagę!

W jaki sposób można wywołać zagadki i stać się tajemnicza kobieta, która tak chce rozwiązać?

Oto kilka żetonów.

Nie pozdrawiam. Nie trzeba się przywitać, czat rozpocznie się natychmiast. Bez żadnego powitania.

Nie pożegnać. Nie mów - jeszcze. Po prostu wyjść i to wszystko bez pożegnania. Jeszcze lepiej - to dzieje się w procesie komunikacji. Chciał spać - tylko rzeczą oczywistą niczego każdego.

Używać tych słów - być może, być może, nie mogę jeszcze powiedzieć to, to mój mały sekret, pozwól mi powiedzieć, jestem zakłopotany, aby powiedzieć, obawiam się szokiem, i co mam do tego?

Nagle zmienić temat. Temat tłumaczenie komunikacji. Zadawaj pytania off-topic. Ale nie dać się ponieść z nią nie przesadzić!

Nie pokazuj emocji. Kiedy połączyły się i nie był w stanie przyjść na randkę, zamiast niechęci - radować. Lub przestępstwo za nic, że nie życzę rano.

Grać uczucia. Na przykład nagle zorganizować to scena zazdrości, to dla dziewczyny napisać na ścianie? Co to do cholery jest to daje? Kiedy zaczyna szukać wymówek, po prostu przesuń obiekt.

4. Otwartość i semantyczne podpowiedzi.

Bezpośredniość.

Jest to bardzo fajny bieg. Napisać prosty facet - Chcę cię teraz do mnie przyszedł (a na pewno nie może, pracy lub szkoły). Nie? Potem idź do diabła!

Mówisz co myślisz, ale jeśli zdecydował się grać w bezpośredniości, a następnie przejść do końca. Wielu facetów zaczynają bardzo szybko reagować na to wszystko.

Semantyczny podpowiedź - to sztuka komunikacji. Ta zdolność, aby to zrobić jest człowiek zadaje pytania, które muszą być zadawane.

Musisz komunikować się tak, że poprosił Cię pytania, które chcesz usłyszeć od niego. Aby to zrobić, należy pytanie, na każde pytanie, i porozmawiać o tym problemie, robi więc poprosił o to pytanie. Więc zacząć kierować rozmowy. I to jest tak zabawne!

Weźmy na pytanie człowieka - Ilu miałaś seks?

Jak można sprovotsiruesh to pytanie? Bardzo łatwe. Zacznij mówić o swoich chłopaków. Na jednym, drugi, trzeci, około dwieście sześć ... tak długo jak nie płakać - „? Mój Boże, jak się tam”

Nie przejmuj się kosztem, co myśli. Nie obchodzi mnie to! On nie jest Bogiem. Nie obchodzi! Jest ważne, aby rozwijać zwyczaj komunikowania się z ludźmi tak, że będą one zadać właściwe pytania jest ważniejsze niż to, co myśli o tobie.

Aby to zrobić, zrób listę 10 prostych pytań, a ćwiczyć na facetów w sieci. Niech to będzie najbardziej podstawowe pytania, takie jak - co myślisz i co teraz robi?

Kiedy nauczysz się łatwo sprowokować proste pytania, postawić sobie cele nierealne, że mężczyźni ohrenevayu od ciebie i poprosiła trudne pytania - Kochasz mnie? Co należy zrobić, aby za mnie?

Powtarzam i podkreślają punkt. Można powiedzieć, co chcesz. Kłamstwo, wyolbrzymiać, przeprowadzić kompletne bzdury, bzdury. Główne pytanie, które chcesz zobaczyć przed nim mężczyzna. Celem jest ważniejsze niż pieniądze. Dlatego stanowczo domagać i doradzić w sprawie dobrej praktyki semantycznych podpowiedzi.

5. Nie odsłonić wszystkie karty.

Nawet jeśli chcesz otworzyć, opowiedzieć o sobie, a następnie uderzył ręce. W przeciwnym razie, ja wydostać się z monitora i zadatki na rękach cię osobiście. Uderzenie, to boli!

6. Niech ujawnione OH!

Zachęcanie ludzi do rozłóż przed sobą. Musi on być otwarty dla Ciebie. Ty! TY !!!!

Zadawać pytania, podziwia jego odpowiedzi. I zacznie się rozwijać przed sobą.

7. Nie bądź mamkoy. Wszelkie stervoy.

Nigdy nie żal chłopaków w komunikacji, a wręcz przeciwnie - być Provoke człowiekiem.

Był zmęczony i napisał do was o tym? Napisz - dlaczego narzekasz na mnie? Czy jesteś zmęczony? Masz wystarczająco dużo siły? Więc jesteś mięczakiem? Nie? Cóż, to nie narzekaj! Myślałem, że nie był jednym z nich, przysięgam!

8. Komunikowanie samo z siebie.

Doprowadzić samą komunię ze wszystkimi. Utrzymania zdrowego poczucia Samtsova zainteresowanie, więc zaczynają lepiej zrozumieć naturę mężczyzn i ich zachowań. I, odpowiednio, to będzie o rząd wielkości łatwiej je uwieść.

I ostatni. Sposób komunikacji wam w tym artykule jest odpowiedni do sposobu komunikacji jak w życiu społecznym. sieci i żyć z ludźmi. Chwytaj dobro!

Twoje życie i Twój styl życia.

W swoim artykule „Jak zakochać się w człowieku”, zrobiłem ogromny nacisk na swój styl życia. Musisz być chory z czymś innym niż człowiek. Następnie pojawi się wielką szansę, aby zakochać się w nim ty.

Brzmi ładnie, jasne i logiczne. A w praktyce to działa bez zarzutu. Dałem wam wiedzę, która może doprowadzić do pożaru. Ale! Patrząc na stronach swoich czytelników, komunikując się z nimi ... doszedłem do wniosku, że nie wykorzystać tę wiedzę w praktyce.

Więc trzeba zrestartować.

Lifestyle.

Lifestyle - To jest twoja tożsamość, specyfika swoim życiu. To twoje życie, które stworzył, a które trzymać.

Każda osoba ma prawo do bycia osobą fizyczną, cofając się od stada, który napędza go do fikcyjnych standardów.

Ale z jakiegoś powodu, nie tak wiele osób chętnych do utrzymać swoją indywidualność. Zwłaszcza ta dziewczyna grzech. Wiele osób zrezygnować z ich życia, kiedy człowiek pojawia się w jej życiu. A tym samym staje się szara masa.

Lub społeczeństwa odgrywa wielką rolę. To ty programuje się tak samo jak każdy inny. Nie wyróżniać. Nie wychylać się z jego skóry i nieść krzyż ogólnej osobowości.

Każdy chce, aby być tak, jak każdy inny. To jest normalne. Jeśli nie to, co sprawia, że ​​większość, to są uważane za dziwne lub nawet nienormalne.

A każda osoba nieświadomie dostosowuje się do większości, nie wycofać się ze społeczeństwa. I traci całą swoją indywidualność, porzuca ją dla dobra społeczeństwa.

Człowiek jest jednak proste, jak pięć centów. Po tym wszystkim, on myśli, że jest zwolniony, on jest inny, że (on!) Nie jest taki sam jak wszyscy. I to potwierdza hasłami stado psychologów - każdy indywidualny wnętrze. z samym sobą. Dick na nie wspiąć. Państwo to! W każdym razie ...

Dziewczyna musi mieć swój własny styl, tak, że pozostaje w pamięci ludzi osadu.

Potem natychmiast staje się przedmiotem adoracji. Natychmiast!

Znajdź swój własny styl, stanie się w nim szalony, szalony osoby. Powiedzieć o tobie - to obsesję z nim.

Znam dziewczynę, która ma rozwiązły tryb życia. Ją z tego pośpiechu, codziennie, ona stawia otwartych zdjęcia, brać udział w orgiach, cholera kocha seks, ciało i mężczyzn.

To jej sposób życia, ona dokonała wyboru i miał odwagę pozostania drogę wybraliśmy sobie. Społeczeństwo wini ją, ale ona pluć na społeczeństwo z wieżowca, bo to przede wszystkim tych uprzedzeń. I nie masz pojęcia, jak kochać ludzi. Większość z was nigdy nie będzie kochać swoje życie, jak ją kocham.

Inna dziewczyna jest chora run. Bierze udział w maratonach, podróżuje po świecie, ma kilka medali, to sprawdza podwozia, to mój osobisty blog i wszystkie jego okolice - sprinterzy, biegaczy długodystansowych i maratończyków.

Jej firma również nie zatwierdzi. Śmieję się na nią, gdy biegła w kiepską pogodę, kiedy robi ćwiczenia w stoczni - pokazuje palcem. Mówiło się, że to nie potrwa długo, że bieganie jest złe dla serca, że ​​to nie ma nic wspólnego!

Ale ona nadal robić tak jak chce. To jej sposób życia i to będzie go wspierać, nie wiem co.

Inna dziewczyna jest przeciągany z pokazów mody. Ona ciągle wychodzić na wszystkich imprezach poświęconych modzie. W jej umyśle - moda. W jej słowach - moda. W jej umyśle - moda.

Innym jest przeciągany z hali. Ona ma dużo zdjęć z pokoju, ona oddycha sportu i wygląda cholernie.

Ale to nie to samo! Człowiek musi widzieć, że jesteś coś chory. Nie tylko kilka tysięcy lub setek zdjęć autoportretów z przyjacielem lub psa. To jest twój sposób na życie. Pozdrawiam! OSOBISTY!

Nie dom-praca-dom. I coś, coś Ci pokłon, co się modlicie, co jesteś gotów wyciągnąć wszystkie babcie z wielką radością, bez cienia żalu.

Jaki jest Twój styl?

Może odpowiesz mi na to pytanie może mieć tych wszystkich wokół siebie poszarpane strzępy swojej osobowości, zmuszając cię jak trzeba żyć.

Może jesteś siedząc na zgliszczach jego osobowości, rozgląda się w twojej głowie i klatce piersiowej wybucha jak chcesz żyć, ale na półkę, podobny do trumny dębowe ...

Jak chciałbyś żyć? Tego systemu oraz ich sposobu życia. Nad nim pracować i wysyła go do wszystkich. Tworzenie się do kwadratu jego styl, aby przedstawić swoją śmiałą linię i nie wychodzić z niego. Bądź wierny że i ty umierasz w swoim łóżku, nigdy nie żałował. Ponieważ niemożliwe jest żal, że żyłeś swoje życie.

Przestać robić to, czego nie robić. Nie komunikować się z tymi, którzy Ci nudne, przestać chodzić do miejsca, z którego chcesz wymiotować.

I zacząć budować swój styl życia. Niezależnie od tego stylu, zdjęcia powinny być stylowy odcisk swojego życia. Twoje myśli powinny być stylowy charakter pisma, w końcu będzie własny styl życia, który będzie wyrażony w ogóle. Ruchy, w słowach, w myślach, w ubraniu, we wszystkim.

Chcę zauważyć, że ludzie, którzy mają swój styl życia - rozkoszy. Skrycie zazdrosny i dlatego nienawidzę. Wiele osób chce tego samego. Ale nie mogę! Są słabi, mają odwagę, są po prostu nieśmiałe obserwatorzy. Oni zawsze coś przeszkadza. Oni wbić rozpraszanie wymówek dla wszystkich okazjach. Psychologowie twierdzą, że oni wszyscy są wyjątkowe, a oni uwierzyli. I nic się nie zmieniło.

Dlatego też, bez względu na to, w jaki sposób należy wybierać styl życia - będą podziwiać. Ponieważ są bardzo różni się od mas. Ale najpierw trzeba wyrzucić tysiące kamieni. I jest to dobry znak. Spośród nich można zbudować dom.

Lifestyle.

Lifestyle - to jak widzą swoje życie innych ludzi. I nie widzą go jako go zobaczyć. Okazuje się zniekształcony świat w swojej głowie, nie odpowiada na świecie, co jest ważne.

Twoim zadaniem jest stworzenie wygląd i styl życia, który przyciągnie ludzi, albo przynajmniej ich nie odpychają.

Jaki rodzaj życia może popchnąć człowieka?

Jeśli weźmiemy pod uwagę mężczyzn pracujących na własny przekonani, którzy znają smak dziewcząt, zepsute chłopaki, tu dla nich, jest to szczególnie ważne.

To odpycha je w dowolny sposób życia.

Po prostu coś, co zrobiłem nacisk w artykule „Jak zakochać się w człowieku.” Jeśli dziewczyna w głowie jednej miłości (i które są doskonale pokazują, na swoich stronach na portalach społecznościowych) jeśli padało romantyczny smark jeśli uparcie odmawia usunięcia różowe okulary, gdy działa ona na roli społeczeństwa, zdecydowanie przeciwstawiając system podziału, te dziewczyny naciskać.

Taka łatwo uwieść. Po prostu trzeba ją przekonać, że nie da jej po seksie. Spójrz przekonać w czasie jak ja powiesić go oszukać. Oczerniać jej romantyczne bzdury, to pieprzyć prawidłowo i po cichu wycofać się z życia.

To, jak większość ludzi traktuje dziewczyny. Proste i zwyczajne.

Dziewczyna w żaden sposób życia przyciąga ludzi w żaden sposób życia. Tutaj też były dwie samotności, a potem udawać, że kochają się nawzajem.

A życie wywodzi się z życia. Odtąd ty kayfuesh.

Od społecznego. Sieć jest odzwierciedleniem twojej duszy, wielki pokazuje jaki jest twój styl życia, a strona w kontakcie często mówi, piękny szary, nikt nie potrzebuje myszy. Dziewczyna autoportretów. Dziewczyny, mam drzewo. Dziewczyna przy stole. I dziewczyna przy pomniku. Czy to wszystko, co jesteś w stanie?

Wnioski.

To ma sens, aby zrewidować swoje podejście do sieci społecznościowych. Teraz doszli do odegrania bardzo ważną rolę w życiu ludzi, że nie w pełni zrozumieć, jak ważne.

To ma sens, aby swoją wizytówkę, tak że cmoknął. Zasada ta firma. Dopóki go o swojej działalności, utworzono stronę w sieci, spełnia swoje zadanie.

Suka zawsze rzuca wędkę, zawsze prowokuje ludzi do pracy po jej tłum. I więcej ludzi, tym lepiej! W przeciwnym razie, nie jest to suka, ale tylko bladym cieniem.

Jeśli stosowne, a następnie dokonać strona popularne. Nie skąpią na dobrego fotografa, wydawać pieniądze na wysokiej jakości sesji zdjęciowej, po mojej rady powyżej. I po otrzymaniu gwarantowanego rezultatu.

Mam pomieszane i przyniósł wiele dziewczyn, które są teraz zadowoleni z ich wyników, a uzależnionych od tej gry ze mną. I wiem, że wielu z was może przejść z systemu, który łączy ludzi do zębów w obcym mechanizmu.

Dla efektywnego sprzężenia zwrotnego, zmień swoją stronę tak, jak napisałem. Pamiętam swoje strony, zwłaszcza tych, których oceniano ci, z którymi rozmawiałem, którzy zwracają się do mnie. I kiedy dodano jeszcze jeden, ja przeglądam strony go. Dam ci wszystko wiemy niewiele.

Aby nie tracić czasu na próżno - zmień swoją stronę do katalogu głównego. Potem pokazał mi ocenić. Powiem tylko, że aby usunąć ten dodatek. Co to jest zabawa nad i że jest do bani.

Ale najpierw przebudować stronę. Wiem, że nie powinienem. Jakby nowej strony. To jest jak nowy wy ...

Powodzenia! Gord ...

Zapisz się do aktualizacji bloga, i nie przegap nowy artykuł!

Przeczytaj artykuły pokrewne:

 • Jak zostać dziwką?
 • Jak się zachować, gdy w miłości?
 • Jak podniecić mężczyzn?


Komentarze

 • Komentarze z serwisu
 • VKontakte
 • Facebook

Dodaj komentarz

wysłać

Komentarze  

Alina
#
Alina
02/08/2018 16:53

Dumny i jak się z Tobą skontaktować? I w kompleksie th powinien naprawdę pomoc.


odpowiedź

StanleySkync
#
StanleySkync
06.02.2018 12:10

Prijs Levitra Nederland
Kiedy masz małe dzieci, a także wystąpić objawy despression, ważne jest, aby nie pozwolić im zobaczyć, że będzie cierpieć. Dzieci karmić z dala od swoich matek i ojców warunków i środków, a także ich doświadcza cię w zestresowany warunku, mogą zacząć się emocje objawów despression ich duszami.
Sprzedaż online clomid
Spróbuj użyć oczaru wirginijskiego na trądzik wyprysków. Oczaru wirginijskiego jest świetny w wyciągając choroby. To naprawdę działa prawidłowo na zits również. Wystarczy zrzucić trochę z czystym wacikiem i zimnica dowolną lokalizację, która może cierpieć z pryszczami. Krępuj się to zrobić jeszcze raz na dobę w przybliżeniu.
Kamagra żel Lisboa
Aby zwiększyć bezdechu, należy rozważyć rzuca funtów. Liczne badania wykazały, że ludzie, którzy są otyli i mają niesłuszna o 25 wagi w ciągu roku kalendarzowego zaobserwowali silny rozwój ich objawów. Około dziesięciu procent tych członków wyznawał, że ich bezdech senny wyszedł i że nie jest już niezbędne lekarstwa na to.
Generic Viagra Nazwy


odpowiedź

Julia
#
Julia
28.05.2018 07:54

Całkowicie pusta ściana może oznaczać, że dziewczęta nie mają swoje własne myśli?


odpowiedź

Arina
#
Arina
04.12.2018 20:23

Dumny Oceń proszę moją stronę) naprawdę chcą uzyskać opinię od) vk.com/id283664279


odpowiedź

Svetlanchik
#
Svetlanchik
17.03.2018 08:31

Dumny, bardzo chciałbym zobaczyć swoją stronę w VC : Oops:


odpowiedź

Katia
#
Katja
09.03.2018 22:35

Potrzebuję waszej pomocy)
vk.com/ekaterina_zakharovaa


odpowiedź

przetacznik
#
Veronica
03.05.2018 09:19

Teraz zgodził się z znanych zdjęć z sesji zdjęciowej na ten weekend


odpowiedź

Mediolan
#
Mediolan
28.01.2018 06:18

vk.com/id339412219, oceniana


odpowiedź

Oksana
#
Oksana
01.02.2018 15:55

My proszę) vk.com/id88057799


odpowiedź

Olesya Romantsova
#
Olesya Romantsova
21.11.2017 05:22

vk.com/id69809974 i mój proszę


odpowiedź

Anastasia
#
Anastasia
19/11/2017 17:07

vk.com/id282428577и moje)


odpowiedź

Natalia
#
Natalia
21.10.2017 06:41

m.vk.com/.../ proszę moją stronę


odpowiedź

Varvara
#
Varvara
16.11.2017 14:46

Nie przegapiłeś artykuł na głuche uszy! Prawo na przedmioty, które opisane Egor opuścić to czyste. Dziewczyny, to działa, po prostu śledzić to, co powiedział!


odpowiedź

Irene
#
Irina
13.10.2017 19:45

vk.com/id422320555
Spójrz, proszę, co jest nie tak i rzetelnie wskazać moich błędów)


odpowiedź

Varvara
#
Varvara
14.10.2017 10:38

Wszystko źle, wszystko ośmielając grupa że film nonsens, zabawa, czarno-białe zdjęcia zabrać, wszystkie tego samego rodzaju zdjęć, nie ma tego entuzjazmu?


odpowiedź

os
#
Os
14/10/2017 20:46

Czarno-białe zdjęcia, jeśli są one wysokiej jakości, cr nd piękne i są przedmiotem zainteresowania nie może udalyat.Tak i gruppami.Smotrya każda grupa, która poleznogo.Esli nic, to lepiej usunąć.


odpowiedź

Ilona
#
Ilona
19.09.2017 13:38

I Gord prawie wszystkie ubrania i otwarte do mnie ludzie są bardzo lepkie w kontakcie Gord)), ale jeden facet niedawno napisał mi wiadomość: „Dlaczego piersi prawie na zewnątrz? chociaż wiesz, że faceci, kiedy nadejdzie, zostaniesz złapany i tych, którzy chcą przyjść na klatce piersiowej, jesteś obrażony, POM enshe sprzedają swoje ciało, to prawda i powiedzieć


odpowiedź

Ilona
#
Ilona
19.09.2017 11:52

Wczoraj widziałem stary, delayuscheg joggingu w odzieży sportowej, wiek 70, więc myślałem, że skończył, gry sportowe w tym wieku, a w każdym razie nie sądzę, że jest chory lub dziwne


odpowiedź

przetacznik
#
Veronica
06.09.2017 20:06

Dumny, a nie strona w VKontakte bardzo wielki grzech? Jak ważne jest?


odpowiedź

tasya
#
Tasya
09.07.2017 05:36

Urojenia vopros.Gord ocenia stronę, zamiast ich otsutstvie.V braku jeszcze bardziej korzystne więcej niż wtedy, gdy osoba siedzi w sieciach społecznych, angażowanie się w śmieciach, czas zabijania.
Biorą czas w dowolnym sluchae.No tylko osoba decyduje za siebie, muszą go lub net.Esli tak, to trzeba zachować je dobrze, a przynajmniej do użycia to było dla ciebie na pierwszym miejscu.


odpowiedź

Ann
#
Ann
08.11.2017 13:29

To jest interesujące. Ale ... kosztem swoich abonentów i społeczny. Sieci (VK, FB, Insta) - jeśli widzę, że ich liczba z kimś w tysiącach - stracił zainteresowanie tym człowiekiem. : -?Dotyka tylko jakość treści. Zgadzam się z tym w ogóle 1000%


odpowiedź

Anastasia
#
Anastasia
05/08/2017 08:55

m.vk.com/naaaasa
Sprawdź moją stronę i proszę


odpowiedź

Angelina Linberg
#
Angelina Linberg
05.07.2017 17:45

Głupota ... ..


odpowiedź

Pauline
#
Paulina
09/06/2017 15:01

I kolejna zhenatik, dlatego też tylko seks łączy, a on powiedział, że podnieca mnie swoją oryginalnością, nie podoba mi się, a ja po prostu chcę, aby zawsze być ze mną


odpowiedź

Pauline
#
Paulina
09/06/2017 14:48

Jaki rodzaj muzyki, tak dusza i świat wewnętrzny, muzyka zawsze była melodia duszy i odtwarza dokładnie to, co w swoim sercu, więc nie mów, że to nie jest ważne


odpowiedź

Pauline
#
Paulina
09/06/2017 14:47

Spieszę obalić, ale muzyka jest bardzo ważna, muzyka jest duszą i natchnieniem i duszą osoba ma muzyki


odpowiedź

Pauline
#
Paulina
09/06/2017 12:49

Zrobiłem facet po prostu tematy intymne komunikować się i stworzyć wrażenie dziwki, a on kocha mnie bardzo, powiedział niedawno,
„Człowiek, naprawdę chcę żyć z tobą i codziennie obudzić”


odpowiedź

Pauline
#
Paulina
09/06/2017 12:11

I podoba mi się, że facet w czoło zapytał: „jesteś kurwa, prawda? Zapytałem dlaczego, a on powiedział, że zdjęcia są zbyt seksowne i piersi widoczne))


odpowiedź

Pauline
#
Polina
06/09/2017 08:31

Tak mi się ciągle przychodzi ogłosił, że ktoś czuwa i stale przychodzi, a wśród nich GUF często odwiedzane strony)), choć zapomniał na mojej stronie)), ale wiele razy złapany


odpowiedź

Ann
#
Ann
08.11.2017 14:02

Aw VK otrzymywać te powiadomienia? że ktoś patrzy?


odpowiedź

Anastasia
#
Anastasia
06/08/2017 05:10

Witam, Gord. Bardzo imponujące artykuł, jestem zachwycona !!! Sprawdzić moją stronę dobrze. vk.com/id211904324:lol:


odpowiedź

Rita Shirokov
#
Rita Shirokov
01.05.2017 20:30

Ja codziennie wysyła wniosek powiadomienie, że ktoś ciągle przychodzi do mojej strony i obserwując mnie, ale kto to jest Marat prawdopodobne, powiedział sobie, że przychodzi stale, zdjęcia wyglądają, ale może ktoś inny, nie wiem ale każdy dzień nadejdzie Zapowiedziany


odpowiedź

Eugene
#
Evgeny
13.04.2017 11:24

Pozdrowienia! Moim zadaniem - Profesjonalne wzrost th i Page dostrzec dokładnie. Powiedz mi, proszę, czy chipy mają to zrobić?


odpowiedź

Viktoria
#
Viktoria
11.04.2017 11:56

Witam Gord! ))
Chciałabym wiedzieć, co jest złe, pliz))
vk.com/morskaya_vk


odpowiedź

Liza
#
Liza
04.08.2017 06:27

Chciałbym usłyszeć krytykę w moim kierunku od Ciebie!) (nie zwracają uwagi do pseudonimu, nie mogę go zmienić)


odpowiedź

maksyma
#
Maxim
04.05.2017 12:07

Można zamówić analizę strona : Potpishu w HP RV)
vk.com/eryomin_maxim


odpowiedź

Ilina
#
Ileana
3.4.2017 12:12

vk.com/id272876766
Sprawdź moją stronę proszę. Raz ja jeszcze małe, ale mam stronę papulyareuyu i nie chce, że na medyat stale otpisyvalisezd go.


odpowiedź

Larissa
#
Larissa
26.03.2017 20:37

Zrzucić proszę odnieść się do strony VC blogu autora))


odpowiedź

Tatiana
#
Tatiana
27.02.2017 15:40

Interesujące jest to, aby usłyszeć komentarze ... Proszę sprawdzić vk.com/poddubnaya91


odpowiedź

Elizabeth
#
Elizabeth
29/01/2017 06:53

vk.com/id326422591 Blog sprawdzić moją stronę w VC, ale prawie nic się nie zmieniło. Mów głośno i wyraźnie, nie jestem obrażony, może sto i powiedzieć moje błędy


odpowiedź

Elenka
#
Elenka
26/01/2017 11:36

vk.com/lenamilaha Witam Gord =) i sprawdzić moją stronę proszę)


odpowiedź

Sha
#
Sha
25.01.2017 23:45

Egor, wszystkie teksty są doskonałe. Dziś czytać i zacząć promować swoją stronę. I znalazłem jeden prowokacyjny film. Nie porno, ale bardzo kameralny ... Postanowiłam dodać)). Mój mąż powiedział, że dziewczynka i chłopiec przypomniał mu o nas. Podobało mi się to ... H wieczorem jeden człowiek napisał do mnie z powodu tego filmu. Najwyraźniej dziewczyna naprawdę mnie lubią. Myślał, że to ja. Zacząłem oferując mi pieniądze za seks. Czułem się tak wstydzić i nie priyatno..ne sobie wyobrazić, co się stanie, jeśli zacznę nawet prowokacyjne ankiety. Obawiam się, że upadnę na tych „pasażerów”, jak ten. Nie chcę się zatrzymać , ale również czuć prostytutkę tylko ze względu na niewinnych zdjęć i video..ne miłe ...


odpowiedź

Sergei
#
Sergey
8.01.2017 18:56

„... .Ta okazja, aby zachować formę dla swojego mężczyzny, ponieważ popularność w sieci, a swoją popularność w realnym świecie dla jego mózgu to samo ..” - myślę, że to nie jest poprawne, jeśli związek jest dobry, że człowiek potrzebuje odpowiedni komfort i bezpieczeństwo z tych względów, że jest bardziej produktywny nadal wykonywać swoją pracę. Popularność jego drugiej połowie, był jak koza akordeonu. Nie należy myśleć, że może wystąpić jego tył, wirtualny flirt czy romans. Jest dobrze znane kobiety zmienić umysł i emocje. Zdrowy człowiek - nie masochistą, a zwłaszcza ich dzieci, to nie jest konieczne. Domy powinny być bezpieczni! Tylko myślę, że wszystkich moich znajomych)


odpowiedź

czuły
#
Czuły
08.01.2017 19:37

Tak wielu ludzi myśli! Mam wielu przyjaciół, sieci społeczne zostały porzucone - raz w roku dziecko zdjęć pocztą. Żona lubi i zadowolony, mąż zarabia dohnenischi. Twój mózg nie zapchać gruz z sieci społecznych. Cóż, jako przykład mój dawny, posiada wiele, ale ich nie widać - dla dni i nocy Kolektory dostrojony jałówki wszystkich miejscach w Internecie, pieniędzy i pracy dla niego nie trzymać przez kilka lat


odpowiedź

Christina
#
Christina
11.12.2016 06:14

Aha, zapomniałem wrzucić link do tej strony vk.com/torslikotchas


odpowiedź

Christina
#
Christina
11.12.2016 06:07

Dumny, oczywiście rozumiem, że 17 lat to chyba zbyt wcześnie, aby skręcać mężczyzn. Ale to jest konieczne, aby rozpocząć kiedyś i im szybciej, tym lepiej. I byłoby użyteczne, aby usłyszeć swoją opinię o mojej stronie. Ponieważ interesuje przyjaciół, nie osiągnął niczego. A jeśli pytasz obcych, a potem zacznij pisać bzdury „nazwa nie jest bardzo dźwięczny”, „rekord zamknięte”, „nie ma informacji o sobie.” Mam nadzieję, że będzie reagować i pomóc mi


odpowiedź

Adelina
#
Adelina
23/11/2016 17:30

Mój styl-tworzenie życia na charakter i aseksualności 😀


odpowiedź

olga23
#
Olga23
14.10.2016 20:23

Dumny, przypadkowo dostał się na swoim blogu i czytać je na około 2 godziny. Że ma do tego artykułu i chciałbym Ci spojrzeć na mojej stronie i wyrazić swoją opinię. vk.com/os_23


odpowiedź

Irene
#
Irina
27.09.2016 15:55

Witamy! Spójrz na to, co jest nie tak z mojej strony https- : //vk.com/id339 464914


odpowiedź

Elvira
#
Elvira
28.06.2016 02:47

Pisać artykuły dla kobiet po 40 ...


odpowiedź

Anastasia
#
Anastasia
18.04.2016 03:28

Słuchaj, nie ma sposobu, aby strony nie jest popularny dla mężczyzn, którzy chcą uprawiać seks z tobą, a ty je przeżyć? Na przykład, dla innej publiczności? I zadać pytanie, ale w zasadzie wyobrazić swoją odpowiedź. Co zrobić z nazwy, jeżeli nazwa, powiedzmy, melodyjny? Wstawić nazwisko (Anastasia), nie jest zbyt arogancki, czy co? Lub wymyślić niepozorny i zwykłej nazwy? Estesno nie Petrov, Iwanow Sidorova?
A jednak, mam pomysł. Kup sobie piękny bukiet kwiatów i powiedzieć mężowi, że to, co mi dał, że człowiek dorosły. Przechodnia. Dlaczego dorosły? Tak, bo jak dziecko z moich gier komputerowych grał stale. Cóż powiedzieć, oczywiście, jesteś moim najlepszym, ale nie chciał opuścić aż wziąłem bukiet? I nawet wtedy mąż w dniu 8 marca nie kwiat lub-Th-th. To straszne.
I raz, mam flunked ci ostatni - jak być entuzjastyczny? Czytać swoje artykuły i wszystkie takie zamotivirovalas s, a następnie po raz kolejny w ciągu jednego dnia w depresji, nie chcę niczego, nie mogę, nie na stałe pozostać w budu.kak hobby? Jest to gorączkowe pragnienie powinno być?


odpowiedź

Królowa dramatu
#
DramaQueen
30.03.2016 22:19

Dumny, mój facet jest dosłownie nigdy laykaet moje zdjęcia, chociaż uzyskać wiele m.in. z innymi ludźmi i komplementów od obcych / kilku znanych ludzi. Dlaczego on to robi? ale on nie zapomni laykat Pictures znajome dziewczyny, nawet szczerze nieciekawe. To jest wbrew mnie?


odpowiedź

30
#
30
22/02/2016 10:08

Powiedz mi, proszę, i czy pokazywać na swojej stronie, że nie zakochać, a chodzi tylko o seks ...


odpowiedź

Alexander
#
Alexander
05.04.2016 15:47

Nie jestem dumny, ale myślę, że jeśli chcą prawdy i tylko seks i pisanie. Wtedy wszelkie roszczenia przeciwko tobie. Obiecał nic. A jeśli chcesz związek, to najlepiej, aby nie reklamować. Mężczyźni, nawet te, które są potencjalnie bardziej prawdopodobne chce relacji z kobietą zapoznał się z tym łatwiej. Nikt nie chce wyglądać kandydata. Absolutnie beznadziejnych facetów, którzy nie mogą ustanowić życia prywatnego ugryzie o statusie „chcą relacji.”


odpowiedź

Helena
#
Elena
17/02/2016 19:18

badanie może być umieszczony na ścianie?


odpowiedź

Gord
#
Gord
18.02.2016 20:41

Cokolwiek. Z prowokacji! Szczególnie ochłodzenia pracy z fantazjach seksualnych.


odpowiedź

Anastasia
#
Anastasia
17/07/2016 17:58

PROUD !!!!!!!! Co robisz ze mną !!!!! Pan))))) I byłoby piekła do piekła !!!! Żyję! Jak zawsze !!! Spasibooooooo Uchitel))


odpowiedź

słodki
#
Rod
19.02.2016 07:37

Jakie są dżinsy podoba Ci się najbardziej? Z otworami lub bez dziur? Jeśli otwory, to gdzie? Kolano lub wyższy? Lub z otworami od góry do dołu?


odpowiedź

słodki
#
Rod
20.02.2016 00:25

Dla eksperymentu, umieścić ten temat w domu. 5 minut temu. Po 2 minutach przyszedł tylko jedną odpowiedź (((Sad Inne sen aż ...
Z odpowiedzi zdałem sobie sprawę, że potrzebna jest kwestia regulacji:
Co dżinsy na drugiej osobie podoba Ci się najbardziej?
Natychmiastowa odpowiedź: wolę naga (z bardzo inteligentną osobę !. )


odpowiedź

słodki
#
Rod
20.02.2016 15:17

Sonda okazało źle. Spośród dziewięciu osób odpowiedziała troe.I tylko dwa z nich - z całą powagą. Więc otwór w dżinsach - no nie prowokacja.


odpowiedź

słodki
#
Rod
16.02.2016 18:00

Mam sobie FB. Dla biznesu. Natychmiast zgłosiło się do mnie do znajomych 15 sztuk ludzi, których znam. Nie rozmawialiśmy od lat. I nie wszyscy z nich byli moi kochankowie. Ale wszystkie z nich - umnyuschie i cool. Kocham je i życzę im dobrze. I nie wyjść z moich stron. Nie robię spisu. Myśli i opowieści jest tylko moja. Zdjęcie ze mną - trzy. Inne - pięć, o mojej pracy.
Jestem bardzo zadowolony z ich uwagą i starannością. Ale.
Gord! Czy myślisz, że jestem ich rodzina nie zburzyć?
Powiedz mi, co mam samoocena bez zapiętych pasów, a od fantazji rodziny nie załamuje się. Wręcz przeciwnie, testosteron przybywa.
Jestem po prostu bardzo silny wyobraźnia odbiera. Może umieścić pęd?


odpowiedź

słodki
#
Rod
16.02.2016 18:07

... spowolnić ...


odpowiedź

Missis
#
Missis
16.02.2016 18:52

Mila, wysoki poziom testosteronu cherevato posledstviyami.A włosów łechtaczka staje się bezprecedensowe rozmiary 🙂
A jak Która strona?))) Umyć widzisz, że nie dostać się do swoich stron w FB?) Funkcja „gości”, nie było tarło) akcji )))


odpowiedź

Missis
#
Missis
16.02.2016 19:05

Niestety ... „łono do”


odpowiedź

słodki
#
Rod
16.02.2016 19:05

Ha-ha! Ponownie, kładę to nie jest jasne))) I NIE testosteron, a chłopi, oczywiście!
Nie rozumiem w tym sensie, że każda publikacja przeglądanie razem spotkać, zadawać pytania i laykayut wszystko. Aw osobistego zapisu każdego dnia. Ta wysoka aktywność)) dla mnie)


odpowiedź

słodki
#
Rod
16.02.2016 19:20

Missis, przykro mi, jestem nowym użytkownikiem i znowu mylić. widzę, kto i co jest weryfikowana w grupie. Z prawdziwych przyjaciół Stworzyłem grupę zobaczymy.


odpowiedź

Missis
#
Missis
16.02.2016 19:28

jasne 🙂


odpowiedź

Gord
#
Gord
18.02.2016 20:42

Mila, dziewczynki również uwalniane testosteronu.


odpowiedź

słodki
#
Rod
19.02.2016 07:03

Dzięki za odpowiedź - śmiać! Nie w tej sprawie, a nie w gotówce. Ale bardzo zabawne! Dziękuję!


odpowiedź

Maria
#
Maria
15.02.2016 04:07

Dumni !!! Dlaczego faceci zapytać sfotatsya nagi? Chciałbym stworzyć intrygę, a on uporczywie prosi .. zainteresowałem .. po wysłaniu Erotyka (nie nagie) Zdjęcia do niego, on milczy, nie komentować niczego. Co to w ogóle znaczy? suka, nawet nie smiley)))


odpowiedź

Missis
#
Missis
15.02.2016 07:23

Ręce zajęte palcowania 🙂


odpowiedź

Missis
#
Missis
15.02.2016 07:24

Horror, gdzie można znaleźć tylko!), Tak))


odpowiedź

Maria
#
Maria
15.02.2016 09:52

ale co straszna prawda?))) wszystkie przewidywalny) są one zwykle robią) z nieciekawą, bez intryg, a następnie staje się od razu jasne, ale! Chcę uczyć chłopca dmuchać sobie w łeb i zrzucić !!!


odpowiedź

Missis
#
Missis
15.02.2016 12:51

Tembolee, wiesz, dlaczego zapytać dlaczego pyta nagie zdjęcie 😉 również jego matka nie można sobie wyobrazić ... t HICH tylko może, po co marnować energię na nich?))


odpowiedź

Maria
#
Maria
18.02.2016 04:20

ale wyglądają jak część ludzi słuchać, ale Gord wydaje się zmęczony te same pytania bez końca) jest odpowiedzialny tylko niedawno do meritum!


odpowiedź

Ardjeter
#
Ardjeter
18.02.2016 04:41

Nie, po prostu cały czas siedzi w kontakcie


odpowiedź

Elsa
#
Elsa
02.11.2016 20:29

Kurwa napisał: „na stopa”, a normalne b napisał „Gord, sprawdź, proszę, moją stronę.”


odpowiedź

Gord
#
Gord
15.02.2016 11:53

Normalne? Nie czytam normalne. Wyglądają głupie programy telewizyjne, pić piwo i zdegradowanych wraz z ich środowiska!


odpowiedź

Elsa
#
Elsa
02.11.2016 19:49

Gord droga, oczywiście, wciąż suko, uszkadzając dziewczyny, dla której ja osobiście Ćwiartka cię, ale tylko niektóre z przedmiotów, takich jak ja tvlih. Szczerze. Ale żeby być kurwa Artykuł ervoy i nie zamierzam, ty kurwa sake).


odpowiedź

Karinochka
#
Karinochka
12.02.2016 15:49

Elsa zacytować:

Gord droga, oczywiście, wciąż suko, uszkadzając dziewczyny, dla której ja osobiście Ćwiartka cię, ale tylko niektóre z przedmiotów, takich jak ja tvlih. Szczerze. Ale żeby być kurwa Artykuł ervoy i nie zamierzam, ty kurwa sake).

Nie rób pochopnych wniosków))))) o tuż obok czasu i zaczniesz zmieniać od dumny (jeśli jest w pracy) i od siebie afffigeesh prostu sam nie będzie wiedział, co twoje życie będzie zupełnie inna, jasne i kolorowe, nie będzie nigdy nie będzie takie jak przedtem samca pokochają nawet więcej!


odpowiedź

Manechka
#
Manechka
02.09.2016 11:42

Wszelkie chłodne strona jest jeszcze bardziej cool. Nierówność nigdy nie opuści. Dumny, jeszcze sądzisz strony w VC, Twój blog nie jest dopoluchaet nowe artykuły są pożądane. W rzeczywistości, nie masz pojęcia, jak można b


odpowiedź

Manechka
#
Manechka
02.09.2016 11:52

Sytuacja musi być trudne. Z pewnością nigdy nie myślał, że kobiety, które dajesz skutecznych wskazówek można zmierzyć nierealne bardzo piękną młodą kobietę, która jest bardzo interesująca społecznego. sieć i że zachowuje się w 90% przypadków tak skutecznie, jak to opisać. Oto wyzwanie, wyzwanie w duchu swoim blogu. Można dać wskazówkę, że może wygrać kobieta pojawiła się na horyzoncie mężczyzny? Chodźmy kopać głęboko, a nie na poziomie zachowań, ale na poziomie świadomości i myślenia. Można?


odpowiedź

Gord
#
Gord
02.09.2016 12:04

W rzeczywistości, oceniając swój artykuł Urodziłem tylko magazyn pomysłów na artykuły i wiele więcej!


odpowiedź

Manechka
#
Manechka
02.09.2016 12:20

Liczę na nowych artykułów, jesteś jedyną osobą, która była w stanie opisać myślenia i wizji człowieka bez zmętnienia. Zwykle, gdy ludzie pisać do kobiet, notował jest niemożliwy do odczytania - jest mnóstwo cytatów, wspomnień i okruchy w tej sprawie. Proszę pomyśleć o tym, co napisałem - jest to sytuacja z życia, a powiem ci, są wygrani i przegrani istnieją. We wszystkich artykułach opisać pewną skuteczną zachowanie. Ale musimy alternatywę do antidotum, aby grać na kontrast. Jeśli będziemy zachowywać się jak nowy zawodnik zachowuje się, że nie będzie wyjątkowa nie podoba w ogóle dziewczyną. Pisać o miłości, zaufania, czytanie musi stać Madame de Pompadour, który na starość był prawy król, a wszystkie nowe kochanki na wniosek, aby usunąć go ze swojego życia, on odpowiedział: „masz dużo, ale jest to jedyny”


odpowiedź

Oksana
#
Oksana
02.09.2016 04:27

Myślę, że w ogólnym glupo..vylozhi kilka półnagich zdjęć, słupków ściennych i co suka podczas przeglądania strony będziesz chciał po prostu wynika ...


odpowiedź

Gord
#
Gord
02.09.2016 04:50

Po pierwsze nie banda półnagich zdjęć. Kilka lub nawet jeden wystarczy.
Będziesz w każdym razie chcemy tylko pieprzyć. Jest ważne, aby owinąć go na swoją korzyść.


odpowiedź

Oksana
#
Oksana
02.09.2016 06:36

więc nawet jeśli jedna i ta dziewczyna tam z gołą dupę i cycki wiszące. postawa już stosowne . człowiek raz tak filtruje wspaniały Sportowy ale mają płeć i ten wspaniały sportowy i pokazać znajomym i być w związku. Znaczenie wstydu z kobietą nagich zdjęć, które w internecie dla wszystkich, aby zobaczyć


odpowiedź

Gord
#
Gord
02.09.2016 11:08

Oksana, człowiek nie myśli tak, jak myślisz.


odpowiedź

Sasha

Sasha 15.01.2016 09:09 #

Dumny i zgodność horoskop jakoś wpływa na przyszłe relacje? Co o tym sądzisz?


odpowiedź

WTF
#
WTF
11.01.2016 09:17

Gord! Hi) Słuchaj, muszę tu zahomutat chłopiec hokeja sto - przystojny, narcystyczne , pompatyczne? ;-)Potrzebuję porady szałwia:lol:


odpowiedź

Marie
#
Marie
14.01.2016 10:41

wskazówki Gorda są równie silny! czy jest on piłkarz, hokeista, gracz koszykówki. .. męskich instynktów nie został odwołany. sportiki nie bogów!


odpowiedź

Musia
#
Musia
14.01.2016 10:58

Jest jeden taki przyjaciel, prawdziwe łyżwiarze miłości.


odpowiedź

555
#
555
15.01.2016 06:22

Dlaczego kobiety sportowcy enki na korzyść u mężczyzn sportowców jest nowy? większe zrozumienie siebie? czy co?


odpowiedź

Olesia
#
Olesia
01.10.2016 13:18

Podczas nagrywania na ścianie, będą się zastanawiać, czy ich własnych załączonych zdjęciach ... na kursie? I vopos.Moe szał to podróż z którego cytuję urzekające zdjęcia siebie i atrakcji zalicza nostey ich rozprzestrzenianiem? ..


odpowiedź

do
#
Al
03.1.2016 17:28

Mówiłeś, że o miłości nie trzeba rzucać się od ściany, ale jeśli jest to z artykułu o miłości swojego mężczyzny i otvestvennost- nie warto też?


odpowiedź

Gord
#
Gore
03.01.2016 18:34

To zależy od tego, co jest. Nie wiem, co chcesz, aby rzucić.


odpowiedź

do
#
Al
03.1.2016 20:22

W artykule były trzy punkty, w których trzeba określić miłość mężczyzny otvestve nnosti dla
kontynuował bezpieczeństwa 1.eo 2) Zdrowie i Fabulous2) Napięcie rodzaj ..kakoy lepszy dotyk


odpowiedź

Gord
#
Gore
01.04.2016 07:24

To jest lepsze zabezpieczenie


odpowiedź

Lena
#
Lena
26.12.2015 16:43

Dumny na ścianie w komentarzach napispl- obcego chciałbym oderwać takie przekąski ... Nie wiem, jak reagować, usunąć lub zostawić,? Lubię ten komentarz do plusa, czy nie? ...


odpowiedź

Gord
#
Proud
12/27/2015 12:28

Po stronie plusów. Nie należy usuwać, ale nie odpowiedział. Brać za pewnik.


odpowiedź

Lena
#
Lena
27.12.2015 13:13

dziękuję


odpowiedź

Lena
#
Lena
26.12.2015 16:40

I jeszcze jedno pytanie. Tu najpierw umieścić go na zdjęciach ściennych nago, wszystko jest jasne. Jesteś zatwierdzone. Czy jest sens teraz dodawać foty w ubraniu? Myślę, że ludzie nie mają interes będzie.
I znów, ze względu na moją skromność i małżeństwa to obraz kładę się tylko miesiąc, a następnie ukryć i to będzie widoczne tylko do ulubionych lub zabrać w ogóle. A pozostałe zdjęcia będą już bardziej skromne tylko podpowiedź. Co o tym sądzisz, Gorda, więc tracę już osiągnął popularność z fanami i będą mniej prawdopodobne, aby przejść i porozmawiać?


odpowiedź

Gord
#
Proud
12/27/2015 12:29

Będzie to zależy od komunikacji z nimi. Jest szansa - będą komunikować. Nie ma szans - będą spadać w dół do tego, który daje tę szansę.


odpowiedź

Anna
#
Anna
23.12.2015 14:54

Czy muszę czyścić ściany całkowicie, jeśli faceci na nim napisać „cześć, spotkać?” Zostaw te wpisy lub usunąć?)


odpowiedź

Gord
#
Gord
23.12.2015 15:14

Nie widzę sensu takich wiadomości na ścianie, to lepiej, aby je usunąć


odpowiedź

Anna
#
Anna
21.12.2015 21:46

Dumny jak dziewczyna powinna być zdjęcie na stronie? Mimo wszystko, jeśli zbyt dużo jest zła. 100-200 obraz ok?


odpowiedź

Gord
#
Proud
22.12.2015 04:54

Idealnie, nie więcej niż 4-5 zdjęcia


odpowiedź

Anna
#
Anna
23.12.2015 14:53

Oo) Nie uważasz, że jest zbyt mało?) Mam 4 zdjęcia i wszystko, co ja piszę fałszywy)) cyny. Aw 7 zdjęcie może pokazać swój styl życia, seksualności i całą resztę?) I bardziej interesujące na stronach, na których kiedykolwiek co to uaktualnienie, nowy e zdjęcie. Powiedzmy, że mam obraz tajemnicy - mały obrazek (najlepiej) i pustą ścianę) i jest to zbyt ciekawe)?


odpowiedź

Lena
#
Lena
26.12.2015 16:31

A jeśli nie jest to nowy bardzo ładne zdjęcie, to lepiej, aby zastąpić swojego starego, dodając więcej niż 5?


odpowiedź

Gord
#
Proud
12/27/2015 12:29

Trudno powiedzieć. Oglądając jak ostygnie.


odpowiedź

Lena
#
Lena
21.12.2015 19:16

Gord, rozumiem Cię poprawnie? Jeśli człowiek nie jest za mną, bez względu na to, jak daleko jeszcze nie wysłał (zapis ) chce powiedzieć i to wszystko ... Ale pomijając moje stopy sshibatelnoe nagie zdjęcie. moje pytanie jest wszystko z powodu mojego nagiego tyłu - mówi, że kapłan nie jest winien. Ale ja wiem, że on po prostu chce poprawić swoją reputację, ignorować obraz)) mam rację?


odpowiedź

Gord
#
Proud
22.12.2015 04:55

A może to nie jest tak zapierające dech w piersiach , jak myślisz?


odpowiedź

Lena
#
Lena
22.12.2015 06:41

[Quote = nazwa »Gord"] Może to nie jest tak zapierające dech w piersiach , jak myślisz? [/ Quote
Snogmshiatelnoe,) ty sam mi powiedział o tym))) i wiele meny potwierdziła)))


odpowiedź

Gord
#
Proud
22.12.2015 12:15

1. Każda gra.
2. Albo gówno na Ciebie


odpowiedź

Lena
#
Lena
22.12.2015 06:42

[Quote = nazwa »Gord"] Może to nie jest tak zapierające dech w piersiach , jak myślisz? [/ Quote
Snogmshiatelnoe,) ty sam mi powiedział o tym))) i wiele meny potwierdziła)))


odpowiedź

słodki
#
Rod
15.12.2015 01:34

Wyrażam wdzięczność autorowi następny!
Byłoby to możliwe w ramach „dlaczego nie rozwijać” napisać, ale artykuł czytałem później, a ona nie pomogła, ale po prostu potwierdzone.
I do tego doszło dokładnie w dzień po tym dostał się strona! Ten mistyczny.
Nigdy nie miałem żadnych sieci publicznych. I nagle zajęło sprawy. Sprawa nie sexy - sprzedaż sztuka małą tirazhom. Tutaj gotuję stronę i zrozumieć, że nic nie rozumiem! W związku z tym ograniczone do jednej fotografii się z produktem w ręku i trzech zdjęć produktów. I krótkie sprawozdanie z tego, co to jest i jak wiele.
Potem pomyślała, że nawet w grupach osób bez przyjaciół wygląda dziwnie i niepewne. Wybrałem kilka przyjaciół i przez nich poprosił o „Przyjaciele” do swoich przyjaciół. Nie wiem dlaczego, ale zwraca się tylko do chłopów. Nie tylko jako Gorda zostały czytania z góry)))
Wszystkie takie same, czuję się niepewnie - DLO nowy, wiem, że nic nie wiem. Aby uciec od myśli, patrzę w naszej ukochanej blogu. A tam - prosto z wyrobu cyny, jak na zamówienie! Więcej drukarnia pachnie! tu i wierzę w cuda, można - w rzeczywistości nie o miłości, ale o tym, że pilnie potrzebne. Zawsze wiedziałem, że konieczne jest zapytanie „wszechświat”, aby poprawnie sformułować i odpowiedzi przyjdą. Ale tak szybko - po raz pierwszy!

Dziewczyny! Nie uwierzysz, ile obcy ludzie na głowę upadł! A na zdjęciu, ja - po prostu - ja zwykle robię. Ja po prostu nie pisać w statusie I - żonaty.

Ale bez Gorda, chciałbym się wstydzić przed prawem obcy zapytać - dlaczego chcesz być moim „przyjacielem”?
A teraz - 'I nie powinno być coś dla każdego!

Dziękuję, autor!


odpowiedź

Anna
#
Anna
11.12.2015 19:43

Jeśli spotkam faceta okresowo, on zaprasza mnie, aby zobaczyć więcej często, karmi mnie swoją energią? Po tym wszystkim, że mnie chce


odpowiedź

Gord
#
Gord
12.12.2015 11:37

Tak, zdecydowanie. Jesteś w trakcie ładowania, ale on daje.


odpowiedź

Anna
#
Anna
10.12.2015 23:14

Kiedy i jaki będzie następny artykuł? Doczekać!)


odpowiedź

wermiszel
#
Wermiszel
12.10.2015 13:30

Robiłem interesy z tobą, Gorda. Co dalej? Co teraz zrobić z tymi wszystkimi współbraćmi, oferując rękę i serce ?? Żyć nie podano całkowitą kontrolę na wszystkich frontach, mam zabrakło siły od siebie, aby ukryć ... Nie chcę się ożenić! Chcę trochę zabawy i szalone nadal zmniejszać, a oni potrzebują pewności.


odpowiedź

Ira
#
Ira
11.12.2015 12:35

pieprz i wyrzucić! gdy mówią „Chcę się pieprzyć z wami, nie muszę postawę” wszystko! co do cholery oni cię kontrolować? dlaczego je ukryć? wolny i robisz, co chcesz;-)


odpowiedź

Helena
#
Elena
12.11.2015 13:34

Jeden ma do wyboru! Rzucił wędkę i czekać, aż gryzie duże ryby !!!


odpowiedź

Gord
#
Gord
11.12.2015 17:16

dobra rada. Bravo!


odpowiedź

Gord
#
Gord
11.12.2015 17:16

Hach)))


odpowiedź

Lorik
#
Lorik
10.12.2015 03:48

Dumny jak emocjonalnie mieć facetów z myślą o karmienie męską energię? Jak sprovotsiorovat nim coś zrobić dla mnie?


odpowiedź

Anna
#
Anna
11.12.2015 19:39

Powiadom nas o tym!) I jeśli chcę rzucić faceta, ale jest we mnie zakochany, to lepiej, jeśli nie rzucać i karmione przez energię daje mi? Choć szczerze mówiąc naprawdę zmęczony i to denerwuje mnie zazdrosny


odpowiedź

anonim
#
Anonymous
07.12.2015 06:35

:-)Dumą powiedzieć AMP-ta, co za prezent można dać facet VC (jako znak?), Aby go interesują? ! ;-) :lol:powiedział do mnie jako przyjaciela i pół miesiąca temu, laykaet zdjęć, ale nie pisze8)


odpowiedź

Gord
#
Gord
07.12.2015 11:12

Można zrobić prezent i pisać - I WANT
To jest to!


odpowiedź

Lena
#
Lena
07.12.2015 02:48

Dumny ACAC sam reagować, gdyby okazało się, że twoja żona będzie znosić bez twojej wiedzy ich nagie zdjęcia w setkach sieci. wszystko na wyświetlaczu. Pisać, jesteśmy zainteresowani)


odpowiedź

Gord
#
Gord
07.12.2015 04:56

Ja bym jej karane)


odpowiedź

Aleksa
#
Aleksa
06.12.2015 20:26

Ale co, jeśli człowiek prosi o zdjęciach płciowych (z których mogę się porozumiewać na miejscu) z nim codziennie, obróć obraz, obróć obraz, zaparilas s już fotkatsya, element po lewej)) mówisz jest dobry, ale jest manyachestvo tak często zdjęcia zapytać


odpowiedź

Gord
#
Gord
07.12.2015 04:56

Zapytaj o fotografii w zamian. Poprosić o spotkanie. Dlaczego zatrzymują się na jednym zdjęciu? Może on nie zamierza się spotkać, i po prostu głupio je palcami!


odpowiedź

Elena
#
Elena
12.09.2015 08:05

Podobna sytuacja. Porozmawiaj na Skype, lubiliśmy się nawzajem. Wszystkie wielkie plany razem, mieliśmy się spotkać, a dla nowych planów rocznie. On powołuje następujące sesję i zniknął. On jest w innym kraju. Powinienem być z powrotem w przyszłym tygodniu tutaj. I zachowywał się tak dyskretnie. Myślę, że to nie jest inna kobieta. Egor, myślisz, że pojawił się albo zbyt głupi, by masturbować ... ((((?


odpowiedź

Katia
# 06.12.2015 17:19
Katia

Gord pliz mi powiedzieć, czy można zaufać chłopaka? !! pyta zrzucić moje szczere zdjęcia do niego, kocham go tak szczęśliwy, ale rozumiem, że jesteśmy w stanie, kiedy ta część, a więc pristutsvuet strach i nagle leżała gdzie indziej, powiedział: on nawet obrażeni, mówią mi tak podłość nie jest obniżona, można mi zaufać ... Jak dla umysłu zrobić ?? (rad kręgosłup miał mniej do czynienia z tych zdjęć)))


odpowiedź

Gord
#
Gore
12.06.2015 17:50

Nie martw się tak. Zrzucił zdjęć bez najmniejszych problemów ...


odpowiedź

Lena
#
Lena
12.05.2015 15:42

Dumny, tutaj jest pytanie: co, jeśli w komentarzach do zdjęcia dziewczyny lub nią na ścianie człowieka, aby napisać coś takiego: Nienawidzę cię „albo” No, ty suko”.. I mn. Dla niej, byłoby to plus? (Dobrze, pod względem popularności)? I ?


odpowiedź

Gord
#
Gord
12.05.2015 17:34

Bardziej prawdopodobne niż nie)


odpowiedź

Lena
#
Lena
12.05.2015 18:15

Więc miło Togra, ja też tak myślę. Dziękuję) jesteś wspaniały


odpowiedź

Gord
#
Gord
12.05.2015 18:51

)


odpowiedź

nacięcie
#
Nick
03.12.2015 12:05

Autoportretów w lustrze gdzie wyraźnie widoczne mogą być rozłożone figura?


odpowiedź

Gord
#
Gord
12.05.2015 17:35

puszka


odpowiedź

Anna
#
Anna
01.12.2015 18:43

Dzięki za odpowiedzi!


odpowiedź

Gord
#
Gord
12.01.2015 18:54

Dziękuję za pytanie)


odpowiedź

nn
#
Nn
01.12.2015 16:26

Jak łzy jesteś człowiekiem?)


odpowiedź

Gord
#
Gord
12.01.2015 17:08

Chciałbym żałować, delikatność ... Czasami płacz jest bardzo korzystne w niektórych przeciwnie - to lepiej nie płacz. Ale z całą pewnością mogę powiedzieć, że nie jest konieczne, aby być zawsze przewidywalne płacz dla każdej małej rzeczy ...


odpowiedź

zakażenie
#
Contagion
12.01.2015 16:17

Gord. Powiedz mi co myślisz, dlaczego nowa dziewczyna od mojego byłego mocno mną zainteresowany. A moje albumy i przewijany na znak Instagram i komentarze? Jest to podobno wróg musi wiedzieć, w twarz, czy co?) I rzekł do niego nie weszły i nie komunikują się ze sobą. A może to po prostu dziwne?


odpowiedź

Gord
#
Gord
12.01.2015 17:08

Najprawdopodobniej jest to rodzaj kontroli nad wami. Jest zazdrosny o Ciebie).


odpowiedź

zakażenie
#
Contagion
02.12.2015 04:45

Więc jestem na dobrej drodze) kręciłem w bardzo gorącej sesji zdjęciowej) może być nowe zdjęcie w VC) i sprawdzić, czy miałem żadnych postępów)


odpowiedź

Gord
#
Gord
02.12.2015 12:13

Oczywiście. Ale postęp jest na horyzoncie za wielu ...


odpowiedź

nacięcie
#
Nick
12.01.2015 07:14

Facet jest ważne, aby wiedzieć, że dziewczyna była mu wierna? A co, jeśli wie, że zmienił chłopaki? To jest dobre, jeśli wierzy, że verna.a edytowalne (podsoz bieliznę zazdrość)
Niedawno miałem seks z facetem, który dowiedział się, że mam chłopaka, ale powiedziałem, że chciałem rzucić. 1 Czy seks i wszystko, już nie przecinają. To może być powód?


odpowiedź

Gord
#
Gord
12.01.2015 17:12

Facet musi mieć pewność, że nie zamierzamy jej zmieniać. ale to zaufanie powinno być niepewny, kruchy. Jak mógłby człowiek inteligencja musi zrozumieć, że jesteś mu wierna, ale wasze światło w oczach powinien mówić jego ciało, zdeprawowany sukę i może grzeszyć ...


odpowiedź

nacięcie
#
Nick
12.01.2015 07:09

Jak zachowywać się dziewczyna, która chce uwieść faceta, a on popycha?


odpowiedź

Gord
#
Gord
12.01.2015 17:16

To zależy od tego, jak i dlaczego odstraszający!


odpowiedź

nacięcie
#
Nick
12.01.2015 07:07

Bardzo chcę wiedzieć o pięknej zachowanie. Z mężczyznami, w społeczeństwie, w firmie. Dzięki niestandardowym wszystko jest proste, łatwe do nadruku, ale jeśli nie jest to konieczne? Opisać zachowanie kilku pięknych części: co zawiera? Nie mogę marnować czasu.


odpowiedź

Gord
#
Gord
12.01.2015 17:16

W nietypowych osobowości, seksowna dziewczyna w zdeprawowanego dziewczynka jest właściwe zachowanie i że zostanie zapamiętany i będzie zainteresowanie i się zakochać ...


odpowiedź

nacięcie
#
Nick
12.01.2015 06:59

Jeśli facet po seksie nie ma pierwszy, napisz do mnie, jeśli ona sama? Miesiąc minął.


odpowiedź

Katyunya
#
Katyunya
12.01.2015 07:04

piec to!


odpowiedź

Gord
#
Gord
12.01.2015 17:17

Dlaczego nie?


odpowiedź

nacięcie
#
Nick
12.01.2015 06:58

Pisać o różnych typach zachowań kobiet, które lubią mężczyzn!)


odpowiedź

nacięcie
#
Nick
12.01.2015 06:54

Jeśli pięknym biustem, to może być demonostrirovat s. Jak faceci na to patrzeć, zawsze parzysta VC wszystko napisać „oooo siskt”, a wszystkie komplementy tylko do piersi. Jaki jest zatem sens?


odpowiedź

Gord
#
Gord
12.01.2015 17:19

delirium


odpowiedź

nacięcie
#
Nick
12.01.2015 06:53

Dlaczego są piękne dziewczyny, zbyt pecha? Rzecz w niewłaściwym zachowaniem i myśleniem? Opowiedz mi o nim.
Jak podoba właściwego faceta? Po tym wszystkim, gdyby nie podjąć inicjatywę, nie wykazują uwagę, że dziewczyna nie lubi go albo, albo jak nie jest wystarczająco silny. A ile tylko się podoba?


odpowiedź

nacięcie
#
Nick
12.01.2015 06:51

Co jest ważne, od którego pochodzi inicjatywę? Jeśli dziewczyna chce faceta i bierze swój pierwszy pocałunek sam, jak to jest brane pod uwagę?


odpowiedź

Gord
#
Gord
12.01.2015 11:58

Doskonały pod uwagę. zwłaszcza jeśli ona następnie ogłosić swoje wulgarne)


odpowiedź

Anna
#
Anna
01.12.2015 16:09

Pocałowała go i nie wyglądają tak, jakby on sam jest winien, i w ogóle już go nie ma?)), Czy co?))


odpowiedź

Gord
#
Gore
03.12.2015 12:49

Zgadza się!


odpowiedź

nacięcie
#
Nick
02.12.2015 13:19

Jak inaczej można podjąć inicjatywę pięknego?


odpowiedź

nacięcie
#
Nick
12.01.2015 06:49

Teraz artykuł jest mniej? Podane są zajęcia indywidualne?


odpowiedź

Gord
#
Gord
12.01.2015 11:54

Artykuły nie powinna być mniejsza. Staram się je dłużej.


odpowiedź

Anna
#
Anna
30.11.2015 20:55

Trzeba ubrać najbardziej otwarte?) A co w Internecie piszą, że mężczyźni fantazjować bardziej interesujące dla wszystkich, najbardziej pożądany?) Nonsens?)


odpowiedź

Gord
#
Gord
12.01.2015 04:58

Dlaczego nie pisać tylko w internecie ...


odpowiedź

Anna
#
Anna
30.11.2015 20:54

Artykuł o zrozumienie kobiecej urody jest?


odpowiedź

Gord
#
Gord
12.01.2015 04:57

Będzie to kiedy - nie mam pojęcia.


odpowiedź

Larissa
#
Larissa
29/09/2016 11:33

artykuł o zrozumienie kobiecej urody - ten artykuł jest o tym, jak przyciągnąć obcy?


odpowiedź

Anna
#
Anna
30.11.2015 20:54

Dumny, powiedz nam o tym, jak facet jak raz widzi cię. Istnieje devushki- a następnie prawdopodobnie sprawa w sensie uroda w. Ponieważ nie ma ilość namarafetishsya i prosta dziewczyna może być lepiej i przyciągnąć większą uwagę


odpowiedź

Gord
#
Gord
12.01.2015 04:56

Tak, ważne do stanu wewnętrznego jest. Ale nie wystarczy po prostu dostroić, powiedzieć sobie - ja przyciągnąć uwagę i przyciągnąć go. Trzeba mieć pewien wewnętrzny spokój, który jest bardzo różni się od innych dziewcząt świata wewnętrznego. To właśnie uczę. Ale nie wszystkie, nie ma publicznego dostępu.
I oczywiście piękno jest ważne. Odzież i zdolność do poruszania się. Wszystkie dziewczyny jakoś uwierzyć, że poruszamy się i ubrać fajne. Ale jak to się myli)


odpowiedź

nacięcie
#
Nick
12.01.2015 06:48

Interesujące jest to, aby dowiedzieć się o o dziewczynie, która jest, nawet bez szczególnie atrakcyjny wygląd i przyciągają wszystko podoba. Poznałem takich, ale jest to rzadkość. I zawsze są one bardzo podobne do siebie) i bardzo rozluźnienie)
Napisz o zdolność do poruszania się, pięknem zachowania, ubierania ładne)


odpowiedź

Gord
#
Gore
03.12.2015 12:50

Kiedy nadejdzie czas, będę o tym pisać


odpowiedź

Anna2
#
Anna2
01.12.2015 14:35

Ta energia, wdzięk, seksualność .. .plyus ciekawa postać ... że kai prostu w dżinsy :-)idzie bez makijażu i wszyscy faceci za nim!


odpowiedź

Anna
#
Anna
30.11.2015 20:52

I co ciekawe rzeczy można zrobić z życiem?


odpowiedź

Gord
#
Gord
12.01.2015 04:50

Cokolwiek. Najważniejsze, aby uświadomić sobie, że w ręce swoje życie. I można zrobić wiele z nim.


odpowiedź

liana
#
Liana
30.11.2015 09:06

Egor, że pasja do ciebie? zawsze zaczyna się od postawy szalonej pasji?


odpowiedź

Gord
#
Gord
30.11.2015 14:24

Pasja jest silne pragnienie seksualne, instynkt, który nie chce powstrzymać!
Relacje rozpocząć zawsze z pasją. Czasami mężczyzna i kobieta może najpierw leczyć siebie jest neutralny. Ale jest to pasja popycha je w ramiona wzajemnie. Uściski naciskają na zajęcia. Ale przywiązanie do relacji.


odpowiedź

nn
#
NN
28.11.2015 16:12

Dla człowieka jest uwolnić dziewczynę, czy nie!) Albo będzie szukał jej ją w każdym przypadku, jeśli ona dotyka go ..?)


odpowiedź

Gord
#
Proud
11/28/2015 19:10

Ma. Jeśli to nie jest za darmo, to człowiek rzadko go osiągnąć. Wyjątek - jeśli ona da wskazówkę co chce.


odpowiedź

Georg
#
Georgin
29.11.2015 10:45

Pisałem więc jedno - chcę go. Po tym, nie ma odpowiedzi, a nie z życzeniami.


odpowiedź

Gord
#
Gord
30.11.2015 04:50

Przypadek), ale to naprawić ...


odpowiedź

Georg
#
Georgin
30.11.2015 07:19

Naprawić?! I dobrze ka? ..


odpowiedź

Gord
#
Gord
30.11.2015 14:25

To wszystko zależy od sytuacji.


odpowiedź

Anna
#
Anna
30.11.2015 16:38

No, na przykład ???


odpowiedź

Gord
#
Gord
30.11.2015 18:16

Co masz na myśli - dobrze, na przykład? Istnieje wiele sytuacji, różne stopnie relacji! Jak mogę odpowiedzieć? Palec do nieba, nie mogę trzymać. I można powiedzieć - dobrze, na przykład ...


odpowiedź

Georg
#
Georgin
30.11.2015 18:17

Tak, spójrzmy na jakimś przykładzie


odpowiedź

Gord
#
Gord
30.11.2015 20:10

niech


odpowiedź

nn
#
NN
28.11.2015 15:59

Powiedz mi, jeśli człowiek mówi zdjęcie na swojej stronie (w koment rzucił romantyczną piosenkę, nic innego) jest to znaczy?


odpowiedź

nn
# Z
Nn
27.11.2015 18:04

Dokładniej, chcesz zrobić dziewczynę, a jeśli tak, to jakie?


odpowiedź

Gord
#
Proud
11/28/2015 19:11

Trudno coś powiedzieć). Nie rozumiem, make-up!


odpowiedź

nn
# Z
Nn
27.11.2015 18:03

Czy ci się to podoba, czy dziewczynka maluje twarz?)


odpowiedź

ver
#
Września
27/11/2015 07:18

Naprsilas przyjaciela do pierwszego rogu. Pisze do mnie: „Znam cię?”. Powiedziałem mu kilka razy widziałem go, ale zawahał się przyjść, a rodzaj muzyki lubi (robi posty z muzyką na każdy dzień). Jeśli już, mówię nie biorą przyjaciela. On jest dla mnie teraz Mouzon co posty dziennie rzuca. Powiedział, że wszyscy znajomi robi. Na aktywnym korespondencji nie mogę go sprowokować. Tylko linki do ich piosenki wysyła. I zasadniczo ich nie laykayu i pisać komentarze. Gord, co to znaczy? Mam zamiar napisać do niego bezpośrednio „zaprosił mnie na spotkanie”, aby sprawdzić, co się dzieje. Czy warto?


odpowiedź

Inna
#
Inna
26.11.2015 11:58

Bombicheski kiedykolwiek napisane !! Ah dobrze zrobione) dobrze tylko z siebie dumna, że ​​był na tym blogu)):lol: :lol:


odpowiedź

Vykulya
#
Vykulya
26/11/2015 05:40

Dumny, i to jest normalne, że powiadomienie poczta o nowym artykule nie?)


odpowiedź

Gord
#
Proud
11/26/2015 10:46

Pracuję nad tym. Tego faktu jest bardzo smutny (


odpowiedź

Vykulya
#
Vykulya
26/11/2015 05:33

Tak, wbrew faktom i charakteru mężczyzn z pewnością trudno wepchnąć, co możesz mi powiedzieć, czy moja strona jest najbardziej wyraźne zdjęcia jest najbardziej popularny. A na drugim miejscu Laika, komentarze i okrzyki „Islands” jest warta zdjęcie, gdzie jestem na obraz ideału rafinowanego urody nienawiści. Oba obrazy zostały wykonane przez fotografów, profesjonalistów i amatorów. Artykuł świadomie napisane, że działa i jest łatwe do sprawdzenia w praktyce.


odpowiedź

Alexey
#
Alex
25.11.2015 21:41

Zauważam jeden punkt. Wszystko, co jest napisane w artykule, może realizować dowolną dziewczynę. Ale. Jeśli dziewczyna psychicznie w porządku, a następnie pakowane się w ładnym opakowaniu jest, oczywiście, będą korzystać. Ale jeśli dziewczyna ma pewne problemy, na przykład, nie jest pewny siebie, złożoną na każdą okazję lub ona ma pewne obawy, czy może po prostu elementarny komunikować się z płcią przeciwną nie może. W tym przypadku, zaczęła przyciągać facetów sprawie bliższego dialogu z nich piękny obraz może zacząć się rozpadać jak domek z kart i będzie razocharovyvats mnie. Dlatego przed podjęciem poważnych napraw na swojej stronie trzeba zadać sobie pytanie: „A czy mogę sootvetsvovat swoją nową rolę? I co muszę zmienić w sobie?”. Nie jest tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Na cały temat jest bardzo ciekawy i, nawiasem mówiąc, dla facetów, też mogą być istotne


odpowiedź

Gord
#
Proud
26/11/2015 05:01

Alex, spojrzeć głębiej. Kiedy zaczyna się skonstruować obraz, po czym rozpocznie się trzymać ludzi. Rozpocząć ją chcesz zadzwonić, rozmawiając z nią. To podnosi samoocenę i pewność siebie dziewczyny. Zaczyna zdjąć różowe okulary i bardziej świadomi mężczyzn, jak zaczną zachowywać się w ten sam sposób.
I zwątpienia pochodzi z niewiedzy. Z niewiedzy! A jeśli chodzi o wiedzę danej osoby staje się bardziej pewny siebie. A pasek powinien być zawsze ustawiony na wysokim poziomie. Zawsze. Wysoka.


odpowiedź

Alexey
#
Alex
26.11.2015 08:50

Rozumiem twój punkt widzenia. To znaczy, że jeśli taśma jest niski, nie ma zachęty coś zmienić w sobie i swoim życiu. Umieszczenie poprzeczkę wysoko (w tym przypadku stworzenie atrakcyjnego wizerunku siebie) zaczyna otrzymywać niezbędne doświadczenie, będzie zrozumieć, w jakich obszarach konieczne jest, aby pracować na siebie, aby zaspokoić tę wysoką poprzeczkę. W każdym razie, jest to dobry Shake-up dla niej.


odpowiedź

Lori
#
Lori Lori
25.11.2015 16:09

Dumny, powinna wyglądać jak dziewczyna na zdjęciu, facet „na miarę”, że w folderze tylko dla miłości (woo ją, żeby być z nią, aby zachować dla siebie, chronić dzieci przed nim) ,,?


odpowiedź

Gord
#
Proud
11/25/2015 18:06

Kurwa. Czy takie wyjaśnienie? :lol:
Chociaż tylko patrzeć - to, niestety, nie jest wystarczające. Konieczne jest, aby rozwijać wszystkie razem.


odpowiedź

Rejestracja
#
Ol
25.11.2015 19:41

Ochronne każdy jego własny!) Jeden melkaya- ozrenitelnaya i drugomu- wysokiej ...


odpowiedź

Gord
#
Proud
26/11/2015 05:01

Człowiek nie jest idealny)


odpowiedź

Katherine
#
Katarzyna
25.11.2015 20:06

;-) Aluzją do przedmiotu następnym artykule.


odpowiedź

Anna
#
Anna
27.11.2015 20:05

Chciałbym się artykuł o tym, jak piękne i kuszące zachowywać, flirt i tak dalej) Czasem w wyglądzie dobre, a do komunikowania się jakieś bzdury ...


odpowiedź

Gord
#
Proud
11/27/2015 20:28

Tak! Szczerze mówiąc, wiem, jak zachowywać się dobrze, to prawda, tak, że jesteś szalony, aby kochać i marzyła o tobie. Ale do cholery nie. Robisz małe rzeczy, które mogą nie działać lub nie. Ale nie sprawiają, że głównym.
Zanim zacznę, aby uświadomić sobie, że bierzesz tylko okruchy z moich artykułów. A potem! Jest dozwolone tylko tych, którzy nic wielkiego. Nie widzę podstaw.
Krótszy. Wciąż trzeba pracować i pracować. Dziękuję tym, którzy trenuję bardzo blisko. Ci raze dach z tego świata!


odpowiedź

Anna
#
Anna
28.11.2015 10:02

Napisz o tym)


odpowiedź

Tanya
#
Tanya
25.11.2015 10:40

Ciekawy artykuł i oczekuje, dzięki Gord). Jednak nie zgadzam się na temat zdjęć BW, często mają szczególną atmosferę i nastrój. I o muzyce na ścianie. Pragnę zauważyć, że najciekawsze przyjaciółmi i towarzyszami Ja osobiście kupiłem go dla motywu muzycznego ( „Music nas podłączony”). To samo dotyczy filmów. Wtedy prawdopodobnie miało miejsce w celu - lub po prostu przyciągnąć pożądliwe samce lub znaleźć przyjaciół protivopolozhnog na podłodze do dialogu na temat zainteresowań (ten sposób flirtuje i swawola nie przeszkadza, ale w nieco inny poziom, nie tak prymitywny).


odpowiedź

Gord
#
Proud
11/25/2015 12:24

I pisał, ale będę pisać ponownie i głębiej. Tym razem.
To ty sam ocenić. Jeśli złapać faceta, a potem zacząć szukać interesów, zobaczyć jego upodobania w muzyce i filmie. Chłopaki nie rób tego. A jeśli tak, to tylko z jednego prostego powodu. Są więc podjechać do kulek. Wierzą, że są one oryginalne i inne. Ale w ich umysłach nadal będą te same myśli, że większość twoich chłopców mlecze.


odpowiedź

VIC
#
VIC
25.11.2015 10:13

Bez względu na to jak wiele artykułów nie czytam na temat stosunków z jednym zawsze zgadza: kobieta musi boleć coś innego oprócz ich męskich i kibicowania pożądane niż więcej))


odpowiedź

nn
#
Nn
24.11.2015 20:19

I myślę, że muzyka i wideo jest również ważne, dlaczego sądzisz, co nie?


odpowiedź

Gord
#
Proud
25/11/2015 05:05

Wytłumacz mi, jak muzyka i filmy odgrywają ważną rolę w uwodzi mężczyzn?


odpowiedź

nn
# Z
Nn
25.11.2015 07:31

bardzo


odpowiedź

Katyunya
#
Katyunya
25.11.2015 09:41

można rzucić swoje uwodzicielskie reklamy, na przykład. ale nikt nie robi:-)


odpowiedź

Gord
#
Proud
11/25/2015 12:19

Jest to inna sprawa


odpowiedź

Tanya
#
Tanya
25.11.2015 11:23

opiszę roli muzyki i wideo w uwodzi mężczyzn. Na przykład, lubiłem jego wygląd. Ponadto chce komunikować się ze sobą i trzymać zainteresowanie. Patrzy na moich filmów, nagrań dźwiękowych, zdjęć, filmów, jest opinia mojego gustu. Wspólne zainteresowania i podobne upodobania potężny impuls do wzajemności. Oni (chłopcy) wysyłane co lubię miłe nowości, ja z kolei zbyt. Zaskakuje jakąś wirtualną dodatkową wymianę emocji i niewyczerpany temat komunikacji. Muzyka czasami przynosi zmysłowe wydźwięk, podpowiedzi (słowa, melodia), a ten z kolei pobudza i utrzymuje zainteresowanie. Jeśli lubiłem faceta (i lubię ludzi o podobnych zainteresowaniach), ja też może więc być aktywne.


odpowiedź

Gord
#
Proud
11/25/2015 12:21

Chłopaki nie zrobi. Jeśli nie zatsepesh, splunął na wszystkich video z muzyką. A jeśli zaczepione, wtedy również nie odgrywają żadnej roli.


odpowiedź

Rejestracja
#
Ol
25.11.2015 13:23

Cóż, jeśli uzależniony, to potem nie obchodzi mnie, jak to jest umieszczony swoją stronę ... Napisałem ten facet ma miejsce w tej samej grupie ze mną ... Jestem w 100% pewien, że interesy są również ważne, a jeśli wprowadzą w tchawicy, to oczywiście nikt się nie przejmował, że kochasz, etc.


odpowiedź

Gord
#
Proud
11/25/2015 18:08

Opierając się na hukiem, przyciągnąć w związkach. Zwabić w swej złej sieci!


odpowiedź

Tanya
#
Tanya
25.11.2015 18:16

Hook atrakcyjny wygląd jest łatwe, ale zachować (i czuć) interes jest trudniejsze ... a następnie przeciągnij, aby pomóc). Tak, masz rację, mówię do siebie, ale jak Ty). Osobiście mam nieciekawe ludziom kojarzy się wyłącznie na fizycznym: zdrowej diety, siłownia (choć nie obca do niego) .. nie jesteś zainteresowany w nagraniach audio i wideo). ale to jest normalne, jak Cheshire Cat: „Wszyscy jesteśmy różni, a to jest mój normalny”). Ale znowu fajny artykuł, będziemy ponownie przeczytać)


odpowiedź

Rejestracja
#
Ol
25.11.2015 19:39

Tanya, jestem tutaj zbyt tym samym ... I szczerze mówiąc myślę, że istnieją ludzie, co jest ważne nie tylko dla dziewczyny jeden Traza, co ważniejsze, jakie osoby w ogóle ..


odpowiedź

Gord
#
Proud
26/11/2015 05:03

Cóż, jak leci?


odpowiedź

nn
#
Nn
24.11.2015 19:56

Romans w sieciach społecznościowych nie jest potrzebny?)


odpowiedź

Gord
#
Proud
25/11/2015 05:01

Romantyczny facet powinien zawierać. Jest to dobry znak.


odpowiedź

nn
#
Nn
24.11.2015 19:36

można umieścić zdjęcia zamiast zdjęć?


odpowiedź

Gord
#
Proud
11/24/2015 19:38

Nie rób tego.


odpowiedź

nn
#
Nn
24.11.2015 18:59

Stan jest potrzebne? On to ma znaczenie? Albo lepiej bez niego!


odpowiedź

Gord
#
Proud
11/24/2015 19:39

To może być skutecznym elementem obrazu. Lubię statusu czytelnika - powstrzymać się od grzechu ...


odpowiedź

Elenka
#
Elenka
24.11.2015 13:11

Możemy powiedzieć, że strona jest sformułowane prawidłowo, jeśli facet przychodzi do swojej strony i przyszedł odczucia:
Girl - atrakcyjny , miły, uwielbia seks i nie szuka relacji.

???


odpowiedź

Gord
#
Proud
11/24/2015 17:47

Trudno powiedzieć


odpowiedź

Anna
#
Anna
25.11.2015 08:29

A niektóre kobiety mężczyźni są wprowadzane do folderu miłości?) Że mają one na stronie?)


odpowiedź

Elenka
#
Elenka
24.11.2015 12:59

Gdzie indziej czytałem, że zrobił exeperimental. To pokazuje grupę ludzi zdjęć protivopolozhnog o seksie.
Popularne były zdjęcia gdzie lewa i prawa strona twarzy były w perspektywie podkreślił proporcjonalnie ST i rządów rysów twarzy.


odpowiedź

Elenka
#
Elenka
24.11.2015 12:52

I można umieścić zdjęcie w stroju kąpielowym w zabawny pozycji seksualnych? I jak możemy umieścić te zdjęcia w awatarze?: Oops:


odpowiedź

Gord
#
Proud
11/24/2015 17:48

Państwo, które śmieją się, czy co?


odpowiedź

Joseph
#
Josef
24.11.2015 11:37

Dziękuję Gorda!


odpowiedź

LisaNealisa
#
LisaNealisa
24/11/2015 09:00

Hej, Gord!
A jeśli ja spotkałem człowieka z portali społecznościowych? On nie postrzegają go jako nakładające?
Jestem już miesiąc wspierać jego zainteresowania, on lusciously grzecznie odpowiada, wspiera dialog, komplementy typu inteligentny i sprytny , ale nie pisze pierwszy (
Tak, to nie jest konieczne?


odpowiedź

Gord
#
Proud
11/24/2015 11:49

Spotkać się z nim


odpowiedź

LisaNealisa
#
LisaNealisa
24/11/2015 12:45

Umówiliśmy się w przyszłości. Ale obawiam się, że zgodził się, ponieważ jest zbyt dobrze wychowany, a nie dlatego, że był zainteresowany.


odpowiedź

Marie
#
Marie
24.11.2015 16:26

Dobrze nadal obawiają się dalej.


odpowiedź

Selene
#
Selene
25.11.2015 17:30

Ja cię rozczarować, ale facet jesteś uzależniony. Dlatego pasywny. A zatem nie wywołuje w rzeczywistości.


odpowiedź

Selene
#
Selene
25.11.2015 17:34

I nie jest uzależniony od tego, co widzi, że pokażesz inicjatywy ludzi, że jesteś nim zainteresowany. A on jest znudzony z wami. Dlaczego zachować interesujące? W ogrodzie lepiej jest wysłać.


odpowiedź

LisaNealisa
#
LisaNealisa
26.11.2015 19:41

Ma Pan rację. Świat jest wystarczająco duży. Powiedział mi, że już znudzony:lol:


odpowiedź

Shinshilla
#
Shinshilla
24.11.2015 06:55

Dumny, dziękuję, wszystko jest ułożone na półkach jasne. Czasami wiesz, że trzeba coś zmienić, a czego nie może zrozumieć. Teraz pozostaje tylko dokonać zmian. Jest bardzo miło pracować na siebie. I miło zobaczyć wynik czasu. Dziękuję.


odpowiedź

Aleksa
#
Aleksa
23.11.2015 22:42

Świetny artykuł ... Jest oczywiste, że zainwestował dusza)), jak również w pozostałych ... ale ten artykuł jest szczególnym sposobem jestem! Nie świadomie próbował, głównie e dla wielu jest on używany! Bravo !


odpowiedź

Gord
#
Proud
24/11/2015 05:07

Tak, ten artykuł jest bardzo zmęczony mnie). Cieszę się, że to koniec.


odpowiedź

Catboat
#
Cat
23.11.2015 21:39

trzeba umieścić fotografię jak wychodzić w klubach, w sali robi


odpowiedź

Masza
#
Masha
23.11.2015 21:25

To będzie długa praca : Eek:


odpowiedź

Gord
#
Proud
24/11/2015 05:06

Warto


odpowiedź

Musia
#
Musia
12.12.2015 07:55

Praca jest powolny) Niestety wszystko czyste)
Gordes i jak robisz z nową książką? Znam ją wydacie na koniec roku


odpowiedź

Anna
#
Anna
23.11.2015 20:02

Wyszedłem jedno zdjęcie, znak STV nie patrząc, żonaty, nadal wielu ludzi napisać, że dziobać na wygląd, a przy komunikacji, patrzeć jak interesującą dziewczynę


odpowiedź

Olka
#
Olka
23.11.2015 19:17

Dziękuję! : - *


odpowiedź

Julia
#
Julia
23.11.2015 16:40

Wreszcie, po odczekaniu ten artykuł !!! Dziękuję bardzo !!! Jak zawsze fajne i emocji !!!:lol:


odpowiedź

Gord
#
Gord
23.11.2015 17:08

Najważniejsze, że używasz być.


odpowiedź

Julia
#
Julia
24/11/2015 11:09

Będzie! Wtedy on wysłać stronę - sprawdź)


odpowiedź

Gord
#
Proud
11/24/2015 11:48

Ja cię nie znam


odpowiedź

Ola
#
Olga
23.11.2015 16:08

Dumny, dziękuję za artykuł, teraz wszystko spadło na miejsce. Nie wspominając nagrań audio i wideo. Oni nie mają żadnej wartości?


odpowiedź

Gord
#
Gord
23.11.2015 17:16

Audio i Video trochę wartość Play!


odpowiedź

Anastasia
#
Anastasia
08.10.2016 06:36

Dumny, nauczyciel, pomoc), że lepiej jest zmienić na tej stronie https :? //m.vk.com/mart envilla


odpowiedź

Komentarze społeczne

JAK VKontakte tworzenie stron | VKontakte


Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *